Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 27., péntek 8:25

Realista24 írta:Isco is kiesett a visszavágóra, ahogy Carvajal. CR kiüli a Leganes elleni meccset.
Igy kerulhet kapbe Bale es Kovacic. Ha rajtam mulna, utobbi.
:goat:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. április 27., péntek 8:24

Ha Nacho nem lesz, mehet kezdőbe Lucas jhv-ként.
Lucas-Var-Ram-Marc
Luka-Case-Toni
Ase-Benz-CR

Valószínűleg ez lesz, én Casemiro helyére beraknám Kovacicot, egyszerűen nyugodtabb vagyok ha ő van a pályán.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 27., péntek 8:21

akkor ennyit a mely padrol. meg ceba is felulhet. nachot itatni kene gumibogyoszorppel keddig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. április 27., péntek 8:01

gaborz1 írta:
Realista24 írta:Isco is kiesett a visszavágóra, ahogy Carvajal. CR kiüli a Leganes elleni meccset.
Nacho rendben lesz keddre?
Necces.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2018. április 27., péntek 7:59

Realista24 írta:Isco is kiesett a visszavágóra, ahogy Carvajal. CR kiüli a Leganes elleni meccset.
Nacho rendben lesz keddre?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 27., péntek 7:44

Isco is kiesett a visszavágóra, ahogy Carvajal. CR kiüli a Leganes elleni meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. április 26., csütörtök 22:41

fiatal spanyolt én is csak úgy hoznék, hogy 1-2 évre kölcsönbe küldeném
jelenleg nincs helyük a keretben, esetleg szélső hátvéd cserének

de öröm, hogy továbbra is tervben van a spanyol tehetségek megszerzése :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 26., csütörtök 14:29

markmadrid írta: Mindenképpen frissíteni kell a támadó harmadot. Évek óta ugyanazok vannak kell a frissítés. Főleg úgy ,hogy Bale távozik. Benzema nem Real csatárhoz méltóan játszik Ronaldo pedig szélsőből Csatárba avanzsált. Mariano nem hiszem ,hogy elég lenne. Jó szezont fut a Lyonba de nem kiemelkedőbb mint pl. Depay vagy Fekir....
Én nem követem a Lyont, csak a számokat látom Mariano teljesítményéből. De nem is ez a lényeg.
Típusok szerint is el kell találni a csapatot. Nekünk a kaput ösztönből támadó játékosból egy darab jutott idén. Ezért is égünk a bajnokságban. Nem tudom milyen lesz az átmenet, de nem véletlen, hogy amikor CR mellett volt egy 20 gólt tudó Higuain és Benzema, viszonylag simáztuk a hazai mezőnyt 12-ben. Tavaly ezeket Morata hozta ill. Benzema is be-betalált azért. Most senki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 14:27

olyan ez a csatár nélküli játék, mint amikor te vagy a legnagyobb numerakirály, de nem bírsz elmenni :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 26., csütörtök 14:13

egy dolgot kérek, hogy ZZ döntse el, mit akar jövőre és aszerint igazoljon a csapat
Szted mit akar?

Neymar -bappe-ceronaldo-benzema

Ezt akarja, mogottuk, kante-kovacsics-modrics-toni

Es az se baj ha ez igy 13 jatekos lenne a kezdoben, azt csinalunk amit akarunk :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 26., csütörtök 14:11

kiserik írta:........
Csatárt akkor is igazolnunk kell, ha képességekben nem találunk ideális jelöltet. Valami átmeneti figura is jobb lenne, mint a mostani állapot. Ha nincs CR, akkor nincs, aki zsigerileg támadná a kaput. Hiába vagyunk jók mezőnyben, ha kapu előtt nincs elemi átütőerő. És ezt nem lehet tanítani. Mayoral ilyen egyébként, csak ő meg képességekben annyira szegényes, hogy nem alkalmas a feladat ellátására.

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 26., csütörtök 12:45

Én egy dolgot kérek, hogy ZZ döntse el, mit akar jövőre és aszerint igazoljon a csapat.

Ami most van,az nem tetszik. Ragaszkodik a KCM-hez, így a 3 kp-s felálláshoz, de 433-hoz CR egyedül kevés elől, 4312-höz meg Isco kevés egyedül középen, emellett a szélső védőink így alig kapnak segítséget a védekezésben, és nyeljük is a nyelest emiatt. Ott a másik oldala a csapatnak, mikor felállunk 442-ben 2 melós szélsővel, akkor viszont stabilabb a védekezésünk és jobban ki tudjuk használni CR-t, de ekkor fel kell áldoznia a hőn imádott Casemiroját.

Döntse el, hogy mit akar. Ha 433-at, akkor CR-nek lefőtt és center kell vennünk (Mariano, Kane, Lewa) és egy durca szélső támadó is elkél (Neymar, Hazard, Salah), valamint a szélső védőket is meg kell oldani, mert ezt a felállást Marcelo már nem képes hozni védekezésben. Ha 442-t, akkor kell szélső (Asensio, LV darabra kevés) és egy játékosabb csatár (Mbappe, Firmino, tökömtudjaki). A cimbizés, meg a mindenkihez ragaszkodás nem biztos, hogy jóra fog vezetni a jövőben.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. április 26., csütörtök 11:29

___Samy___ írta:A Ruiz gyerek nem idén hosszabbított a Betissel? Meg minek ide még több spanyol tehetség? Előbb azokkal kellene vmihez kezdeni, akik itt vannak.

Lehetne még hozni támadót de hova, meg kit? Én jelenleg Marianot látom egyetlen opciónak, Hazard felesleges mikor itt van Isco és Asensio is. Lucas elé vagy mellé lehetne még a jobb oldalra hozni talán egy embert, de nekem az egy éves Salah nem kell. Láttam a faszit a Pool előtt is játszani, és hat elég gyokketto volt fejben, csak futni tudott mindenhol. Most nagyon kijött neki a lépés, nagyon jó helyen van az angoloknál, mert futni van helye, de én csak akkor gondolkoznek el a megszerzésén, ha jövőre is ilyen szintet hoz.

Mindenképpen frissíteni kell a támadó harmadot. Évek óta ugyanazok vannak kell a frissítés. Főleg úgy ,hogy Bale távozik. Benzema nem Real csatárhoz méltóan játszik Ronaldo pedig szélsőből Csatárba avanzsált. Mariano nem hiszem ,hogy elég lenne. Jó szezont fut a Lyonba de nem kiemelkedőbb mint pl. Depay vagy Fekir....

Asensio lehetne tükör-szélső is... Isco pedig nem teljesen Hazard posztja. De ha kell én váltanék. Lucas pedig tény,hogy nagyon hajt és ügyes is mégsem tartom évekre! jó megoldásnak. Inkább 12.-13.- ember. Lényegtelen,hogy milyen volt... Sok játékos volt gyengébb mint az aktuális csúcsformája. Jelenleg ő az egyik legjobb játékos a világon forma alapján.

Nincs garancia rá,hogy így fog játszani évekig sőt. De ő nem britt játékos mint Bale.
Sokkal technikásabb pl. Jobban tudna alkalmazkodni a spanyol focihoz ebben biztos vagyok,

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 26., csütörtök 11:25

Mariano mitől lehetne opció?
Egy másodvonalas, játékban vérszegény center. Cserének való csak, ennyitől fogunk majd fejlődni?

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. április 26., csütörtök 11:21

madridronie írta:
Achraf meg Theo nálam mindenképp kapnak meg egy évet
--------------------------------
Llorente nem sok vizet zavar
Jobb bekk posztra (Odriozola) szerintem sanszosan igazolunk és Achraf emiatt vélhetően nem marad! Emellett állítólag a Betises Fábian Ruiz és a Valenciás Carlos Soler (középpályások) vannak, lehetnek célkeresztben mint újabb tehetséges spanyol ifjoncok!

Emellett "nevesebb" csatár szinte biztos érkezik majd az idei teljesítményeket látva, hozzáteszem nem tartom elképzelhetetlennek azt sem, hogy Morata harmadszor is visszatér! :lol:

Talán kicsit pihentetném a fiatal spanyol tehetségeket. Soler amúgy nagyon jó játékos de neki sem lenne helye...
Ceballos szerintem bőven nagyobb tehetség mégsem kapott még kb lehetőséget sem a szezon második felében.

Morata remélem még egyszer nem tér vissza :D

Mindenképpen szélső támadóra lenne szükség. Aki megbontja a védelmet és gólt lő. Ronaldo már nem lesz szélső a jövőben. Emiatt talán komoly csatár nem is fog jönni. Ez esetben viszont Salah Hazard típusu játékos kellene.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. április 26., csütörtök 11:17

A Ruiz gyerek nem idén hosszabbított a Betissel? Meg minek ide még több spanyol tehetség? Előbb azokkal kellene vmihez kezdeni, akik itt vannak.

Lehetne még hozni támadót de hova, meg kit? Én jelenleg Marianot látom egyetlen opciónak, Hazard felesleges mikor itt van Isco és Asensio is. Lucas elé vagy mellé lehetne még a jobb oldalra hozni talán egy embert, de nekem az egy éves Salah nem kell. Láttam a faszit a Pool előtt is játszani, és hat elég gyokketto volt fejben, csak futni tudott mindenhol. Most nagyon kijött neki a lépés, nagyon jó helyen van az angoloknál, mert futni van helye, de én csak akkor gondolkoznek el a megszerzésén, ha jövőre is ilyen szintet hoz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. április 26., csütörtök 11:17

Aztán ott van Vallejo. Nagyon jó képességű a srác, de ő is kevés szerepet kapott, bár itt a sok sérülés is közrejátszott. Igazából fogalmam sincs vele mihez kellene kezdeni, mert jó kh lesz belőle, viszont most a rutinra is szükségünk lenne (minek adtuk el Pepét?). Szóval ha találunk egy rutinosabb arcot, aki elfogadja a padot, akkor hozhatjuk, ha nem, az sem baj, csak kapjon több időt Vallejo a pályán.
Minek még rutinos arc. Ramos nem az? Nacho, Varane ki tudja hány éve van itt, a legmagasabb szintű meccseken edződnek, bőven a rutinos kategóriába tartoznak, Vallejo pont jó melléjük. Ha nem lesz ennyit sérült, fog kellő mennyiségű játékpercet kapni szerintem.
A lényeg:
Érkező: Mariano, (rutinos védő)
Tavozo: Mayoral, Bale, (Llorente)
De ami a legfontosabb, használjuk a fiatalokat is!
Megint nem akarunk költeni előre? Szerintem már nagyon ideje lenne. Nálam ez a szezon már erősen kifutó sok embernél. mÉn jobban belenyúlnék a keretbe, viszont sajnos probléma, hogy nehéz lesz igazolni. Egyre nehezebb. Komolyabb csapatoknál lassan már nem is pénz kérdése, mert egyszerűen nem adják el az embereket, és kész. És velünk is jórészt olyanok vannak szóba hozva, ahol szerintem nem pénz kérdése a dolog. Szóval jó kérdés, mi legyen. Mbappe felé be kell próbálkozni valahogy , talán egy kicsit az FFP besegít, de ő meg miért váltana egy év után?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2018. április 26., csütörtök 11:12

Achraf meg Theo nálam mindenképp kapnak meg egy évet
--------------------------------
Llorente nem sok vizet zavar
Jobb bekk posztra (Odriozola) szerintem sanszosan igazolunk és Achraf emiatt vélhetően nem marad! Emellett állítólag a Betises Fábian Ruiz és a Valenciás Carlos Soler (középpályások) vannak, lehetnek célkeresztben mint újabb tehetséges spanyol ifjoncok!

Emellett "nevesebb" csatár szinte biztos érkezik majd az idei teljesítményeket látva, hozzáteszem nem tartom elképzelhetetlennek azt sem, hogy Morata harmadszor is visszatér! :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. április 26., csütörtök 11:03

A lényeg:
Érkező: Mariano, (rutinos védő)
Tavozo: Mayoral, Bale, (Llorente)
De ami a legfontosabb, használjuk a fiatalokat is![/quote]


Hát érdekes amit írsz. Nagyon csalódott lennék ha ez lenne az össz. változtatás a keretben.
Mariano tény,hogy jó kis csatár. Nagy madridista és helyén van a szíve. Viszont,hogy ő lenne az egyetlen változtatás a támadósorban ?! Úgy,hogy pl. Bale távozik és amúgy sem feltétlenül vagyunk meg.

Szerintem nem rá van szüksége a Realnak. Mindenképpen egy olyan játékos kell aki képes levenni Ronaldorol a terhet és képes gólokat lőni. Jelenleg nagyon kevés ilyen játékosunk van... Plusz szükség lenne egy igazi szélsőre is. Lucas nagy szezont hoz és én is kedvelem de jobb lenne ha csak beugróként és frissítésként használná ZZ. Egy Hazard pl. óriási előrelépés lenne. Képes megbontani az ellenfelet és gólokat is tud lőni. Csatárnak ha jönne egy Hazard,Salah féle játékos akár elég is lenne egy Mariano. Én elgondolkoznék Firminon is. Kissé Benzemára hajaz a játéka csak ő képes gólt is szerezni khm...

Mayoral tényleg mehet. Nem elég ide. Llorente szintén. Legalább kölcsönbe bár nem gondolnám ,h kezdő lehetne itt a jövőben. Bale szerintem távozni fog. ZZ. már nem tart rá igényt. Őt mindenképpen pótolni kell.

Én Hakimit is kölcsön adnám legalább 1 de lehet inkább 2 szezonra. Helyette pedig hoznék egy Odriozolat vagy olyan játékost aki fiatal és rotálható carvajallal minőségi romlás nélkül. Nagyon fontos poszt lett a két szélső hátvéd főleg ZZ. alatt. Így szerintem akár lehetne majd két ugyanolyan minőségű ember is ezekre a posztokra. Vagy legalább hasonló... Hakimi még túl fiatal. Nem lehet vele rotálni megfelelően Danit. Még Theo más típusu játékos is és főleg jó pár polccal lejjebb van mint Marcelo.

Ceballos remélem kölcsönbe kerül. Én nagyon sokat látok bele és sajnálom h nem kap lehetőséget. Telített a posztja de semmiképp nem engedném el végleg. 1-2 Szezont mehetne kölcsönbe.

KH. szerintem teljesen rendben van. Vallejo idén nagyon peches volt a sérülésekkel viszont nagyon jó kis védő. De nagyon fiatal még. Majdnem 3 kezdő kh-védőnk van így szerintem bőven megvagyunk.

Navast és személyszerint hiába kedvelem elengedném. Kellene egy igazi nagyágyu a kapuba.

Curtois, De Gea de elgondolkodnék Allisonon is. Jó ki kapus és csak 25 éves.

Támadót mindenképpen kell igazolni. Persze jó lenne Neymar vagy Mbappe de ők nem hiszem h megszerezhetőek.
Leva,Firmino, vagy Salah Hazard féle játékos kellenek h előrébb tudjunk lépni. Jah és Kovacsics beépítése!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. április 26., csütörtök 11:00

Ja igen, én már a brazilt is belevettem a képletbe, csak elfelejtettem odairni.

Pepe helyzeten meg lehet vitatkozni, de a lényegen nem változtat. Nincs itt.

Tegnap amúgy 5 kp-val játszottunk, mégsem bírtuk megfogni a 40 éves Riberyt. Kell az alternatíva szélre. Lucas állítom jobban lehozta a maradék időben, mint Carvajal az egész meccsen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég