Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 20., hétfő 18:00

Aztan ha az első tétmeccsen kiderül h a felkészült komoly védők simán megeszik, a sajtó és mindenkinki betámadná, lehet nem is bírná elviselni. Biztos véletlenül nem kerülnek ilyen fiatalon top csapatokba a játékosok. Jól van ez így, itt sem kellene már lennie a srácnak, de szerintem a vezetőségben alszanak, mint tegnap a var szobában

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. augusztus 20., hétfő 17:50

wxyz írta:Spanyol foci, ez sajnos ilyen, körülményes, lassú totyogás. Lopetegui szerintem még elégedett is Ceballos és Isco teljesítményével.
Ha elégedett lett volna, akkor nem cseréli le szerintem az 58ik percben Iscot, a 71ben pedig Ceballost. Még alakul a játékunk, ahhoz, hogy ez kiforrja magát hónapok kellenek. Zidanehoz képest ez egy teljesen más stílus. Nem egyik napról a másikra megy ez. Szerintem Isco volt a leggyengébb én már félidőben lehoztam volna. Ebbe a fociba, ahol inkább mindig a tutit kell választani, ő eleinte szenvedni fog, szeretett rátekeredni a labdára, ezt nem bírja ennyi idő alatt levetkőzni. Bár én egy lassú és körülményes játékosnak tartom, szóval én nem is erőltetném a játszatását, simán nyomnám a kezdőbe már most Viniciust. Legalább lenne sebesség a bal szélen, meg a valaki aki mer 1v1ezni.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 20., hétfő 13:17

Én nem tudom mi lett volna vele, te ostobázod olyan magabiztossággal, mintha biztos infóid lennének róla.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 20., hétfő 13:01

wxyz írta:Kovacic általában pont olyan súlytalan alibit szokott hozni támadásépítésben, mint tegnap Isco és Ceballos.

Honnan tudod, hogy lett volna esélye bekerülni?
Én nem tudom, de te tudod. Azt nem értem még egyedül, hogy te miért nem vagy még világhírű top menedzser, edző és játékosmegfigyelő egyben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 20., hétfő 12:47

Spanyol foci, ez sajnos ilyen, körülményes, lassú totyogás. Lopetegui szerintem még elégedett is Ceballos és Isco teljesítményével.

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 20., hétfő 12:43

Kovacic jelenleg más szint Ceballoshoz képest.Olyan megindulásai vannak amire most pont szükségünk lenne,mert mindenki totyog a csapatban.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 20., hétfő 12:32

Kovacic általában pont olyan súlytalan alibit szokott hozni támadásépítésben, mint tegnap Isco és Ceballos.

Honnan tudod, hogy lett volna esélye bekerülni?

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 20., hétfő 12:31

helyezkedik na de azt hogy, ez a lényeg. Amúgy volt egy jó passza balenek amit ha jól átvesz vihette volna 1v1ben.
Alibi volt tény de ha nem felejtettétek el mire képes akkor egy kis idő után nagy hasznára lesz a csapatnak.
Hiszem, hogy ennél sokkal de sokkal több van benne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 20., hétfő 12:26

kierkegaard írta:Ceballos tökéletesen beleillik Lopetegui játékába. Megkapja a labdát és már adja is tovább azután bemozdul a következő passzsávba hogy kapja a labdát és tegye tovább. Zseniális a tag. Remekül beleillene Pep játékába is.
Ő egyáltalán nem lassítja a játékot. Míg Isco rengetegszer totyog, forgolódik, belemegy felesleges cselekbe.

Ceba tavaly szinte semmit se játszott. Nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Látszik hogy van esze a focihoz, gyorsan is gondolkodik már csak a mélységi passzok kellenek tőle, ahogy ezt tette az u21es ebn is.

Amúgy nekem nagyon tetszett a meccs. Volt stabilitása a csapatnak és a kpn se rohangáltak át mint zidane alatt. Egyértelműen látszik, hogy a csapat még nincs kész. Közel sem. Sokan össze vissza helyezkednek. Szokni kell a csapatnak ezt a játékstílust.
Ceballos semmit nem adott a játékunkhoz. Azért ne legyen már valaki zseniális, mert helyezkedik meg tud passzolni 5 métert. Nulla építőjelleg, se egy indítás se semmi. És ez igaz Asensiora és Iscora is. Zseniális Kroos volt, aki mindent leosztott meg megszerzett.

Kovacic tényleg ostoba volt, hogy elment, amikor a legkomolyabb lehetősége lett volna idén beverekednie magát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 20., hétfő 12:23

Asensio,Isco és Ceba mind sablon volt szerintem.Nem tudom Asensio 22 éves létére mikor vert meg 1 az 1 ben valakit utoljára.Ceba tehetséges de nagyon idegenként mozgott tegnap a csapatban.Isco meg szóra sem érdemes :angry:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 20., hétfő 12:19

Ceballos tökéletesen beleillik Lopetegui játékába. Megkapja a labdát és már adja is tovább azután bemozdul a következő passzsávba hogy kapja a labdát és tegye tovább. Zseniális a tag. Remekül beleillene Pep játékába is.
Ő egyáltalán nem lassítja a játékot. Míg Isco rengetegszer totyog, forgolódik, belemegy felesleges cselekbe.

Ceba tavaly szinte semmit se játszott. Nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Látszik hogy van esze a focihoz, gyorsan is gondolkodik már csak a mélységi passzok kellenek tőle, ahogy ezt tette az u21es ebn is.

Amúgy nekem nagyon tetszett a meccs. Volt stabilitása a csapatnak és a kpn se rohangáltak át mint zidane alatt. Egyértelműen látszik, hogy a csapat még nincs kész. Közel sem. Sokan össze vissza helyezkednek. Szokni kell a csapatnak ezt a játékstílust.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. augusztus 20., hétfő 12:11

wZoLee7 írta:Fogalmam sincs mit lattatok tegnap Ceballosban, leginkabb rohangalt fel le es ennyi. Isco tobbet es jobban vedekezett, elore a passzai jobbak voltak, a labdat is jobban tartotta meg, szoval tenyleg nem ertem miven volt jobb Ceba tegnap

Semmiben, elképesztően súlytalan és gyenge volt. Isco és Ceba is.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 20., hétfő 11:51

Fogalmam sincs mit lattatok tegnap Ceballosban, leginkabb rohangalt fel le es ennyi. Isco tobbet es jobban vedekezett, elore a passzai jobbak voltak, a labdat is jobban tartotta meg, szoval tenyleg nem ertem miven volt jobb Ceba tegnap

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 20., hétfő 11:03

Nekem osszessegeben tetszett a csapat tegnap. Kapott gol nelkuli meccs jo jel. A labdabirtoklas is joval magasabb az eddigieknel, sokszor jol johet ez meg.
Egyedul ket dolog aggaszt, az igazolasok hianya(Hazard es egy csatar) illetve Isco jateka. Kozeppalyan harmadikkent sem megy neki es a tamadoharmadban szelen sem. Kozeprol Ceba, szelrol meg Ase kifogja hamar szoritani, ha igy folytatja.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 20., hétfő 10:31

Az a baj, hogy eddig Lopetegui kinevezése pont azt a statikus, direktséget nélkülöző játékot hozza, mint amit vártunk néhányan.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 20., hétfő 10:18

Ha nem látjátok, hogy sok-sok éve nem az a Madrid játéka, hogy a legelső ember robbanjon a kapu elé és nyomják labdával, hogy mindent bepiszkáljon.. Tök mindegy, hogy Mayoral vagy Lewandowski lesz ott, nem ez a feladat.
azért volt tonna számra onetap gólja ronaldonak.... ha van aki érzi a betöréseket berobbanásokat akkor érkezni is fognak oda a labdák de jelenleg nincs ilyen emberünk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 19., vasárnap 20:58

dikk milyen kezdőt tolt fel El Lopo
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 19., vasárnap 20:14

Torquemada írta:Ez igaz. Magam is csak Vinivel együtt játszatnám. Másrészt viszont a percek neki is kellenek, és inkább most dobnám be, mint a topcsapatok ellen. Ráadásul ő még tud hova fejlődni, és úgy kívülről úgy tűnik, hogy jobban is élvezi a játékot, motiváltabb is, mint Isco. De lepjen meg utóbbi, én örülnék a legjobban, ha végre olyan igazi karmester lenne, mint a válogatoittban.
A motiváltság rész butaság, még ha Marcelo unott képéről írnád azt mondom csak csak, de szerintem mostanra senkinél nincs motiváltság beli probléma. Percek meg ugyan úgy kellenek egy Balenak, Benzemanak, Modricnak, Isconak, mindenkinek. Formába kell jönni, pont hogy most a legjobb kezdőt kell felpakolni, simán győzni és önbizalmat szerezni.
Vinicius meg jó lenne látni tétmeccsen de mind tudjuk, nem valószínű h játszani fog. Alap hármasunk ha Asensioval toljuk akkor alternatíva ként ott van balra Isco. Előbb kerül játékba LV és Mayoral is, már pedig három támadó nem lesz becserélve. Abba meg jelenleg bele sem akarok gondolni, hogy Bale lesérül

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. augusztus 19., vasárnap 18:01

Ez igaz. Magam is csak Vinivel együtt játszatnám. Másrészt viszont a percek neki is kellenek, és inkább most dobnám be, mint a topcsapatok ellen. Ráadásul ő még tud hova fejlődni, és úgy kívülről úgy tűnik, hogy jobban is élvezi a játékot, motiváltabb is, mint Isco. De lepjen meg utóbbi, én örülnék a legjobban, ha végre olyan igazi karmester lenne, mint a válogatoittban.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 19., vasárnap 17:49

Ceba az ég világon semmivel sem volt jobb mint Isco vagy más támadóbb kp-sünk az atma ellen is látszott


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég