Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 13., vasárnap 11:34

Remy írta:Klopp nem, de a nulla, ismétlem NULLA kupás Pocettino (akit én is tamogatnek amugy) igen? Akinek azért nincs rossz csapata, de nem, hogy elbukni nem tudja a döntőket, de még csak oda sem ér. Talán idén a Ligakupa meglehet.
És? Zidane meg topligás tapasztalat nélkül hozott 3 BL zsinórban. Arról nem is beszélve, hogy Kloppnak ideje lenne letenni valamit az asztalra, mert amit anno elért a Dortmunddal az szép és jó, de azóta semmit se nyert.

Lehetne itt mindegyik mellett és ellen kardoskodni, de egyik sem tökéletes.

Mára felraknék egy
Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo
Brahim, Modric, Casemiro, Isco
Benzema, Vinicius
csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 13., vasárnap 11:20

SzB írta:Most úgysem jön senki. Ne álmodozzatok. A helyzetet most kell megoldani nyárig. Mert indulhatunk az UEFA-kupában, vagy még ott se...
Azért annyira nem szar a helyzet, hogy ezen kelljen izgulni. Solarival vagy nélküle de 4. hely minimum meg lesz. Ennél többet amúgy nem fog tudni hozzátenni, engem ez bosszant legjobban.
Bajnokság elment, de ott a bl, vele viszont nem gondolhatják komolyan, hogy bármit is alkothatunk.

Mai napra nincsenek jó érzéseim. Szégyen vagy nem, lelkem mélyén nem bánkódnék ha meglékelnék ma alatta a jeget.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 13., vasárnap 10:57

Klopp nem, de a nulla, ismétlem NULLA kupás Pocettino (akit én is tamogatnek amugy) igen? Akinek azért nincs rossz csapata, de nem, hogy elbukni nem tudja a döntőket, de még csak oda sem ér. Talán idén a Ligakupa meglehet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. január 13., vasárnap 10:50

Navas - Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Ceballos, Modric - Vinicius, Karim, Brahim kezdőt tolnék fel ma egyébként.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 13., vasárnap 10:27

Kloppot én is odáig támogattam, de ott se teljes mértékig.
Minden döntőt elbukott a faszi, pár német kupán kívül. Döntő helyzetekbe tényleg rendre szopóágon volt az eddigi csapataival.

Azért ez nem lehet véletlen...
Értem én, hogy többnyire ő volt az underdog, de Mou-nál se véletlen az a rengeteg elbukott elődöntő.

Tehát alapból már emiatt sem tudtam teljes mértékig azt mondani, hogy na igen, Ő.
De amit leművelt a bukott döntő után, pláne nem.
Én carlot se hoznám vissza azután a köpködés után, amit a Bayernnel csinált.

Pochettino vagy Allegri.
(pedig stílusra Carlo és Klopp focija is szebb a szememnek)
És ahogy lentebb írták, ők sem az igaziak.... De akkor ki? Conte,Pep... Esetleg Mou... ne vicceljünk.
Tapasztalat nélküli, haver arcokra pedig szerintem most nem lehet építeni.

Valami profi kell, nagy tapasztalattal, aki ki tud minket rángatni a szarból.
Talán erre amúgy Allegri jobb is lenne mint Poch.
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. január 13., vasárnap 10:20

Kloppot azok után, hogy fél évig verte a nyálát a bl döntő után? :lol:
A játékosok nem fogadnák be, hozzáteszem teljesen jogosan, sértődött gyökerek ide ne jöjjenek.
Talán Pochettino, de nekem ő sem az igazi.
Love football, hate antifa.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 12., szombat 21:26

Most úgysem jön senki. Ne álmodozzatok. A helyzetet most kell megoldani nyárig. Mert indulhatunk az UEFA-kupában, vagy még ott se...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. január 12., szombat 21:13

Pochettinoval legalább focink lenne, kezdetnek már az sem lenne rossz. Amúgy elég megnézni, hogy kb. lófasznyi igazolással hogy tartja a konstanst top4-et, úgy hogy igazából ez a Spurs keret minőségben nem képvisel túl komoly szintet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. január 12., szombat 21:03

Szerintem ide jelen helyzetben csak Klopp lenne jó.

Egy tökös faszi kellene ide, aki érti a játékosok nyelvét, de nem megy le kutyába a játékosoknak, így azok talán küzdenének is.

Ezen kívül nem lenne talán teljesen Perez bábja.

Ha Solari nem ejt ki minket végig szenvedném vele a szezont és hoznám drágán is Kloppot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 12., szombat 20:58

tubatibi írta:Pochettino mit nyert eddig egyébként? Vagy miért élvez ekkora prioritást Mindenkinél? Tényleg kíváncsi vagyok, mert nagyon nem tudom ki mit lát benne.
Mondjuk egy közép csapatból csinált egy Top4-es csapatot, van taktikája, elképzelése és bátran változtat. Az egyetlen dolog ami aggodalmat szül vele kapcsolatban, hogy a döntő pillanatokban meg tudná-e ugrani a szintet. De pl. egy null km-es Guti miért lenne jobb? Vagy Allegri, aki szintén csak a tuti olasz királyságot hozta le? Klopp, aki pont a döntő pillanatokban bukott? Nincs itt tuti megoldás, de a mostani helyzetnél egy karizmatikusabb ember kell a csapat élére, aki újraformálná a csapatot és a keretet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. január 12., szombat 20:46

Pochettino mit nyert eddig egyébként? Vagy miért élvez ekkora prioritást Mindenkinél? Tényleg kíváncsi vagyok, mert nagyon nem tudom ki mit lát benne.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 12., szombat 20:39

Kerlon írta:Jól van, megválaszoltátok helyettem is. Ki követne és ki tenne meg mindent egy ilyen edzőért? Senki, mert mindenki úgy gondolja, hogy én úgy is jobban tudom, csinálok, amit tudok.

Gutiban sem vagyok biztos, hogy most épp egy haver kéne a csapat élére. Bár már csak Ramossal és Benzemával játszott együtt.
Én sem vagyok Gutiban biztos. Ne tévedjünk már a Milan útjára. ZZ egyszer volt ugyanúgy mint Pep odaát. Hozni kellene végre egy szakmailag is bizonyitott edzőt. Poch, Allegri, Klopp felőlem bármelyik csak jöjjön valaki és szabjon valami fazont.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 12., szombat 20:36

marceloval is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 12., szombat 20:34

Jól van, megválaszoltátok helyettem is. Ki követne és ki tenne meg mindent egy ilyen edzőért? Senki, mert mindenki úgy gondolja, hogy én úgy is jobban tudom, csinálok, amit tudok.

Gutiban sem vagyok biztos, hogy most épp egy haver kéne a csapat élére. Bár már csak Ramossal és Benzemával játszott együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 12., szombat 19:56

Solari hasonlokeppen banik a sajtoval, mint Zidane vagy Ancelotti. A kulonbseg az, hogy Solari nem olyan karakteres, mint elodei, “nem legenda”. Mellesleg nincsen olyan edzoi kepessege, ami kellene, de meg igy is kepes lehetne sikereket elerni Madridban, csak szabadsagot kellene kapnia. Azt viszont Pereztol nem remelhet, meg ZZ se kapott teljes hatalmat, Ancelotti meg plane nem.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy a kovetkezo edzo is babu lesz, Perez csak akkor enged az elveibol, ha eg a haz, lasd Mourinho kinevezese, vagy Ancelotti menesztese utani zurzavar amibol ZZ kinevezese lett.

A kovetkezo edzonek Guti lenne a legmegfelelobb. O joban van Ramosekkal es Perezzel, mindene a Madrid, tokos es kicsit laza figura, a fiatalok szamara elfogadhato, es talan a mediat is kepes lenne kezelni. Nyartol a megujulas jegyeben kezdhetjuk vele is akar. Pochettinoval nem lennenk elorebb, Mourinho menjen el egy evre pihenni inkabb, rafer. Conte tul eros szemelyseg ide, Low szimpatikus arc, de a klubfutballt nem a Real edzojekent kell kezdeni. A tobbi edzo szora sem erdemes.
:goat:

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. január 12., szombat 19:47

ateeemadrid írta:Tényleg nem gondoljátok, hogy probléma van azzal, ha egy "edző" olyat mond, hogy senki nem vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak bárkinek is. :lol: Hát ez mi, de komolyan, ennyierővel minek edző? Mondjuk Solari tényleg csak dísznek van.
A média mindent kifacsar.
A kérdés úgy hangzott, hogy "mit tanácsolna Iscónak, hogyan birkózzon meg a csere-vagyok-helyzettel?" Erre mondta Solari, hogy nem kellenek ehhez az ő tanácsai, Isco, akárcsak a többiek, pontosan tudja, milyen kezdőnek lenni az első osztályban, meg hogy mi kell ehhez, óriási tapasztalatuk van benne.

Szóval nem kritizálta nyilvánosan a játékosát, sőt elismeréssel beszélt róla, és egy polcra helyezte a keret többi tagjával. Szerintem ez nem jellemtelenség, hanem jó modor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 12., szombat 19:20

Már mikor megmondtam, az első igazolásnak egy rendes edző kell h legyen, addig marhára mind1 kik vannak a pályán. A másik, hogy Pérez elgondolkodhatna végre, kikhez ragaszkodik ostoba módon és kiket kellene végre elhoznia

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 12., szombat 18:53

Igen, ez nekem is ilyen WTF kategória volt.
Öcsém, pont az lenne a dolgod. :lol:
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. január 12., szombat 18:42

Tényleg nem gondoljátok, hogy probléma van azzal, ha egy "edző" olyat mond, hogy senki nem vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak bárkinek is. :lol: Hát ez mi, de komolyan, ennyierővel minek edző? Mondjuk Solari tényleg csak dísznek van.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Solari)

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. január 12., szombat 18:35

tostao írta:
Kerlon írta:Jellemtelen nagyon. Pont egy ilyen alamuszi ember "kell" a Real élére.
Miért lenne jellemtelen?

Ezt most en sem ertem.

Menjen at benitezbe??
Hogy lojje modric a labdat. Hogy cselezzen benzema. Vagy mit kene mondania?

Bezzeg mikor zizou ugyanezt lekozolte ő volt a zisten.

Ne legyetek mar olyan mint a media. Tolnak azok eleg szarsagot igyis. Nemkell itt is elkezdeniy
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég