Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 26., péntek 15:01

Toti írta:
BBeno írta:inkabb azt nem ertem hogy miert kell 2 kapus a padra. ertem en hogy anno jose megszivta de az 100 evente egy ilyen meccs van.
én úgy tudom, hogy mivel a padra 7en ülhetnek le, így 2 így is kiesik még. harmadikszámú kapus gondolom az egyik.

de ha most nem nevezi, hanem csak kettőt és mondjuk valaki kidől ma este, akkor holnap nem lenne kapus a padon. szerintem ez lehet benne..
Igen. 7 ember, abból 1 a kapus, marad 6 ember 3 vonalra. Azért az alap hogy Pepe, Varane vagy Ramos ha nem kezdő ott van. Danilo is egész meggyőző mostanában, ha nem kezdő akkor most megérdemli a padot. Kp-ra egyértelmű, hogy kell a két csere, ahogy előre is kell egy szélső és egy csatár. Az állandó kezdőnk mellett a pad a Kapus, Pepe, Nacho, Kovacic, Isco, Lucas, Asensio sor lenne, nálam. Na de ott van Morata barátunk, aki ha Benzema kezdő, ott lesz majd a padon. Jönnek majd érdekes percek, mert Asensio nem jó a kp-n, ő tényleg csak szélsőként vethető be, szóval vagy ő vagy Lucas könnyen a pad mellett találja majd magát. Ehhez az is kell, hogy mindenki egészséges legyen, ami azért nálunk ritka, de érdekelne akkor hogy oldaná meg ZZ

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 26., péntek 14:09

BBeno írta:inkabb azt nem ertem hogy miert kell 2 kapus a padra. ertem en hogy anno jose megszivta de az 100 evente egy ilyen meccs van.
én úgy tudom, hogy mivel a padra 7en ülhetnek le, így 2 így is kiesik még. harmadikszámú kapus gondolom az egyik.

de ha most nem nevezi, hanem csak kettőt és mondjuk valaki kidől ma este, akkor holnap nem lenne kapus a padon. szerintem ez lehet benne..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. augusztus 26., péntek 14:01

Én megértem és támogatom.

Szerintem is rendben van ez így.


Szerintem a legnagyobb esély továbbra is arra van, hogy nem változik már a keret. Nacho ha eddig nem lépett már nem is fog. Kell is, Coentrao nem lesz tényező a sérülései miatt szerintem, Varane is ki tud dőlni, Pepében nem tudom van-e még egy olyan év, mint a tavalyi, Ramos meg ki tudja magát szórni bármikor. Papíron azért lesznek játékpercei.

James meg nem tudom miben reménykedik, szinte biztos vagyok benne, hogy Zidane tényleg elmondta neki, hogy Asensio és Isco mögött van a sorban. Biztos nehéz benyelni profiként, hogy vannak jobbak, de amikor az edződ ilyennel megkeres, ott többnyire azért nagyon extrát kell hozni, hogy forduljon a kocka - akkor is, ha Zidane-ról azt gondolom, hogy igazságos ilyen szempontból valószínűleg.

Ráadásul olyan csapatok keresik, ahol esélyes, hogy fix kezdő lenne, még a PL is feküdne neki szerintem. Remélem nem Perez okoskodik bele a dél-amerikai piac miatt...

Igazából egyikük után sem sírnék túlzottan, de amennyiben megy valaki, annak fixen Jamesnek kell lennie. Már a jó évében is látszott, hogy olyan hiányosságai vannak, amiken már nem lehet fejleszteni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 26., péntek 13:56

inkabb azt nem ertem hogy miert kell 2 kapus a padra. ertem en hogy anno jose megszivta de az 100 evente egy ilyen meccs van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 13:54

Kerlon írta:Marianot nem tudom, hogy minek tartjuk itt.
Amíg Karim és Cé nem 100%-os, addig érthető. Aztán kap pár kupameccset majd télen kölcsönadjuk. Én megértem és támogatom.
Szeptember közepére jósolják mind a kettőt, hogy visszatér, de mindegyiknek kényes sérülése van...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 26., péntek 13:52

Marianot nem tudom, hogy minek tartjuk itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 26., péntek 13:51

8 vedo kell egy keretbe. nem lehet 3 belsovedovel elindulni. pepe 33 eves. ramos minden 6. meccsen eltiltott lesz. kell nacsosz
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 13:49

Marianót legkésőbb télen kölcsönadjuk, Nacho még lehet lelép ebben a pár napban. James meg szerintem el lesz adva.
Harmincegyedike közeleg.... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 26., péntek 13:47

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:Érdekes, azért ha Isco megy és James marad akkor nem kicsit leszek mérges.
Na most azt írták twitteren nekem, hogy bokaficamos Isco, Nacho meg technikai döntés miatt maradt ki.
Isco sérülése ha valós akkor azt értem és el is engedem, de Nachot meg szintén meg lehet magyarázni. Az a baj, ez lesz az egész évben, komoly nevek fognak kimaradni. Mariano is, amint CR vissza tér. James-Isco kettősből is ha sérült ha nem egyik ki fog maradni a keretből elég gyakran.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 26., péntek 13:44

Géci írta:Amennyiben valaki lép, én hoznék egy Draxlert, ha mozdítható :hmmm:
Minek? kkp-t nem tud játszani, szélsőnek meg ott van Asensio és Vazquez.

Nacho kimaradásán meg nincs meglepő szerintem. Ez vár rá, ha marad.

Amúgy a kezdőn nem igazán variálnék a múlthetihez képest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 13:40

wZoLee7 írta:Érdekes, azért ha Isco megy és James marad akkor nem kicsit leszek mérges.
Na most azt írták twitteren nekem, hogy bokaficamos Isco, Nacho meg technikai döntés miatt maradt ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 26., péntek 13:38

az mekkora kamu mar a marcatol hogy james magas fizetese miatt akarjak eladni. pont nyar elejen volt egy hir hogy tok alacsony a fizetese.

draxler meg marad egy evet az tuti
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 26., péntek 13:36

Amennyiben valaki lép, én hoznék egy Draxlert, ha mozdítható :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 26., péntek 13:36

Érdekes, azért ha Isco megy és James marad akkor nem kicsit leszek mérges.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 13:35

Kerlon írta:
Realista24 írta:Isco nincs keretben, két órája, még a kihirdetés előtt jött ki egy olyan hír, hogy aki ma kimarad a keretből Isco és James közül, az távozni fog. Marca hozta le.
Nacho sincs egyébként bent...
TÁdám sérülést ír a keret hirdetésnél. Btw., ha a te elméleted a jó, abból Arsenal lesz. Jamesből meg Chelsea. Gyakorlatilag továbbra is a spanyolt tudnánk jobban használni, kevesebb a fizetése, keveset nyavalyog és spanyol is.

Jamest meg el kell engedni a francba, 2 hetente nyilatkozik valamelyik szerette, hogy Zidane nem kedveli, ezért nem játszik stb.. Akkor se fog, ha marad, de a sok retardtál meg ugat...
Marca elmélet!! :mrgreen:
Én sehol nem találtam hírt sérülésről. Edzésen is ott vigyorog Cé mellett edzőcuccban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 26., péntek 13:32

Realista24 írta:Isco nincs keretben, két órája, még a kihirdetés előtt jött ki egy olyan hír, hogy aki ma kimarad a keretből Isco és James közül, az távozni fog. Marca hozta le.
Nacho sincs egyébként bent...
TÁdám sérülést ír a keret hirdetésnél. Btw., ha a te elméleted a jó, abból Arsenal lesz. Jamesből meg Chelsea. Gyakorlatilag továbbra is a spanyolt tudnánk jobban használni, kevesebb a fizetése, keveset nyavalyog és spanyol is.

Jamest meg el kell engedni a francba, 2 hetente nyilatkozik valamelyik szerette, hogy Zidane nem kedveli, ezért nem játszik stb.. Akkor se fog, ha marad, de a sok retardtál meg ugat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 13:28

Isco nincs keretben, két órája, még a kihirdetés előtt jött ki egy olyan hír, hogy aki ma kimarad a keretből Isco és James közül, az távozni fog. Marca hozta le.
Nacho sincs egyébként bent...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 21., vasárnap 20:03

5 kulcsember nem lesz....hát nem lesz így könnyű.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 21., vasárnap 18:59

Remelm Modric hianyaban a kp-t fogjuk megerositeni es nem egy plusz embert a tamadosorba. Nalam is inkabb Kovacic most, mint James v Isco.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 21., vasárnap 16:01

Realista24 írta:Kova 1,78. Nem mondanám magasnak.
Hát az alternatíváihoz képest :D de én csak úgy ránézésre állapítottam ezt meg, a többiek között nagynak tűnik :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég