Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 23., vasárnap 21:12

Zidane változtatott a z eddigi nem létező taktikán. Örülök.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. október 1., szombat 9:38

Oh, akkor Coentrao elintézi



:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 1., szombat 8:24

Nem úgy van, hogy x meccs után nem léphet más csapatban pályára? Mintha lett volna régen ilyen szabály. :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 1., szombat 7:53

palesz77 írta:
reeed_ati írta:Volt egy fiatal srác az előszezonban, középpálya közepén baromi ügyesen tette a labdát, ő lehetett a kölcsönadott Llorente, aki a rövidhírekben van?

Csak mert ha ilyen jól megy neki a bugi, akkor Kázmér pótlására nem lenne jó? :hmmm:
De ő az. Az utánpótlás topicban amúgy pont linkeltem egy videót az előző meccséről, tényleg jól játszik. Én az AS-en vagy a Marcán - nem emlékszem már hol - azt olvastam, hogy Zidane vissza szeretné hívni idő előtt, és akár Marianot adná érte cserébe, de akkor azt írták, hogy nem sok esély van az "üzlet" létrejöttére. De R24 majd pontosít ha hülyeséget mondtam, mert nem olvastam el túl alaposan.

szerk.: Ahogy nézem rövidhír is van róla: AS: Marcos Llorente szerződése nem ad lehetőséget arra, hogy már télen visszatérjen. Ehhez új tárgyalásokra lenne szükség a klubok között. A Real Madrid még azt is megfontolta, hogy Mariano játékjogát felajánlják az Alavésnek, ha beleegyeznek a szerződésmódosításba.
Az AS azt írja ma, hogy súlyos sérülés esetén visszahívhatják Diegót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 30., péntek 12:42

Nem kell visszahozni. Nem kapna annyi szerepet itt, ott folyamatosan kezdő, az élvonalban futballozik, szépen fejlődik is.

Ha télen visszajönne, és nem tudná hozni azt amit ott, akkor meg is törhet a karrierje.
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 30., péntek 12:36

Hat nem arra :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. szeptember 30., péntek 12:22

reeed_ati írta:Volt egy fiatal srác az előszezonban, középpálya közepén baromi ügyesen tette a labdát, ő lehetett a kölcsönadott Llorente, aki a rövidhírekben van?

Csak mert ha ilyen jól megy neki a bugi, akkor Kázmér pótlására nem lenne jó? :hmmm:
De ő az. Az utánpótlás topicban amúgy pont linkeltem egy videót az előző meccséről, tényleg jól játszik. Én az AS-en vagy a Marcán - nem emlékszem már hol - azt olvastam, hogy Zidane vissza szeretné hívni idő előtt, és akár Marianot adná érte cserébe, de akkor azt írták, hogy nem sok esély van az "üzlet" létrejöttére. De R24 majd pontosít ha hülyeséget mondtam, mert nem olvastam el túl alaposan.

szerk.: Ahogy nézem rövidhír is van róla: AS: Marcos Llorente szerződése nem ad lehetőséget arra, hogy már télen visszatérjen. Ehhez új tárgyalásokra lenne szükség a klubok között. A Real Madrid még azt is megfontolta, hogy Mariano játékjogát felajánlják az Alavésnek, ha beleegyeznek a szerződésmódosításba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 30., péntek 12:18

___Samy___ írta:Az X helyére Asensio, azt csókolom. Nem festene rosszul, de nem erre lett tervezve a keret, szal kár álmodozni.
Mire lett tervezve a keret? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 30., péntek 12:04

Az X helyére Asensio, azt csókolom. Nem festene rosszul, de nem erre lett tervezve a keret, szal kár álmodozni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. szeptember 30., péntek 12:02

Volt egy fiatal srác az előszezonban, középpálya közepén baromi ügyesen tette a labdát, ő lehetett a kölcsönadott Llorente, aki a rövidhírekben van?

Csak mert ha ilyen jól megy neki a bugi, akkor Kázmér pótlására nem lenne jó? :hmmm:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 30., péntek 11:57

KAG írta:Volt egy év, amikor többet volt balszélső, mint balhátvéd.
Régen volt már nagyon, nem is emlékszem, hogy pontosan ki alatt.
Még Henry-Eto-Messi trió volt a Klasszikuson abban a szezonban, szóval nem most volt.. :D
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 30., péntek 11:11

Monodm én, DM szerepkörébe fel kell tolni, Kroos és Modric meleltt oktatna. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. szeptember 30., péntek 11:03

Volt egy év, amikor többet volt balszélső, mint balhátvéd.
Régen volt már nagyon, nem is emlékszem, hogy pontosan ki alatt.

De ott oktatott rendesen, szerintem most mégjobban oktatna.

Egy meccsre megnéztem volna Őt és Ramost elől.
Kár, hogy Carlo nem tartotta a szavát, s nevezte egyszer Ramost csatárba :D
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 30., péntek 10:59

ziro4vr írta:----------Navas----------
----Varane--Pepe--Ramos--
-Dani-------Kroos---------Marcelo-
---------Modric---X--------------
-----------Benzema--Ronaldo-----

Az X helyére hogy kit teszel be az jó kérdés, és itt jön elő, hogy a 343-at én úgy nem tudom elképzelni, hogy a BBC van elöl, túl statikus és túl nagy terület lenne a kp és köztük.

Vagy itt Benzema helyett Bale, mögé az X helyére James, azt is meg lehet nézni.
X helyére marcelo, Marci helyére Bale. :mrgreen: Egyébként volt mar feljebb Marci kiprobalva? Mert gyakorlatilag az egyik legjobbatok támadás építésben, meg nem mellesleg a legtechnikasabb.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 30., péntek 10:55

3-5-2 totalis futball es tamadaaaaaaaaas!

--------------Navas
--------Pepe--------Ramos
--------------Varane
Carvajal-------------------Marcelo
------Modric--James--Kroos
----------Bale--------CR

:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 30., péntek 10:03

----------Navas----------
----Varane--Pepe--Ramos--
-Dani-------Kroos---------Marcelo-
---------Modric---X--------------
-----------Benzema--Ronaldo-----

Az X helyére hogy kit teszel be az jó kérdés, és itt jön elő, hogy a 343-at én úgy nem tudom elképzelni, hogy a BBC van elöl, túl statikus és túl nagy terület lenne a kp és köztük.

Vagy itt Benzema helyett Bale, mögé az X helyére James, azt is meg lehet nézni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 30., péntek 9:57

3 védőst hogy? én 343ban tudnám csak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 30., péntek 9:52

A 442-őn én sokat gondolkodtam. Szerintem ha nem klasszikus szélsőkkel pakoljuk fel, márpedig csak Lucast nevezhetjük annak, akkor a szélsővédőket is ki lehetne hasznlni benne. Baromi mobilis a keret, én elképzeltem már egy 2 wide midfielderes felállást, ami kicsit az atmáéra hajaz, csak más alapjátékkal. Sőt egy 3 védőset is megnéznék egyszer, viszont akkor a védelem elé mindenképp Kroost tenném. A másik különc ötletem Marcelo feltolása a kp-ra, de az soha nem fog megvalósulni. Meg nincs is megfelelő pótlásunk a helyére. Be keleltt volna húzni Alabát, aztán olyanokat húzhattunk volna, hogy csak pislog az ellen.
Nem illik.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. szeptember 30., péntek 8:59

A taktika és a koncepció hiánya nekem is nagy vesszőparipám, itt azért egyértelműen kijön hogy Zidane pályakezdő, amit RMCF is írt hogy az egyéni villanásokból tudunk a meccseken előrelépni, amik kellenek, ez egyértelmű és ilyen játékosoktól ez elvárás is, de az edzőnek is hozzá kell raknia egy ilyen garnitúrához a filozófiát, ez csak így tud egy nagy kerek egész lenni. Válságról felesleges beszélni, Zidane még egy éve sem foglalkozik a csapattal, az eredmények eddig mellette szólnak,a statisztika is,a játékosok úgy néz ki mindenféle támogatottságot is megkap,a játékosok részéről is a vezetőségtől talán időt is... ami elengedhetetlen hogy azokat a taktikai fogásokat amit itt fentebb sokan hiányolnak ő is a gyakorlatba tudja ültetni.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. szeptember 29., csütörtök 21:52

Adom amit irsz nagyrèszt R.M.C.F
Mindenkèpp formába kell jönnie a srácoknak ez egyértelmű. Ennek a lehetséges okait tudjuk kb.
Ramos nemtudom viszont miért ilyen FGY de ha tetszik ha nem az ő bizonytalansága kihat a többiekrr is (kiveve Varanera a Dortmund ellen)
A szélső vèdők szerintem azért ennyire passzovak mert Zizou akar egy stabilabb védekezést de hát igy is kapjuk a gólokat...szóval eddig ez sem jött be.

A 4-4-2 nalunk tenyleg kuka. Semmi értelme. Az okokat nem irom.le mert ennyire nem ertek hozza de szemmel lathato volt hogy azert szenvedtunk vele.
Morata pedig ettol fuggetlenul pozitiv csalodas...erre jó...hogy bealljon rákurjuk a fejére vagy labdát tartson kihasználva a fizikai adottságait.

Zidan dologhoz annyit hogy fejben neki kell rendbe tenni a sracokat..a helyében leültetném a picsaba Ramost a padra...azt hiszi a drága hogy elég az arca a pályára. Varane Pepe páros meg hátha beválik. Zidane ellen ugysem fordulna egyiksem hiaba a Csk padozna.

Annak orultem enis hogy a Dortmund ellen látszott hogy azért taktikailag sem egy elveszett figura...jo volt latni hogy nem eroltetjuk a labdatartást hanem engedjuk a Dortmundot szervezgetni...a kpn egy labdavesztesbol jott is a gol asszem.

Ja meg végre csapatként müködtek. Hajtottak. Letámadtak ha kellett visszaálltunk ha az kellett.

Én remélem hogy ez a Dormundi meccs az X ellenére visszabillenti a fiukat a helyes útra.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég