Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 2., kedd 19:01

Realista24 írta: A City meccsig Ancelottiek hat edzest terveznek, Bellinghamnek es Valverdenek pedig specko programmal keszulnek, mert ok voltak a legjobban "hasznalva" a valogatott szunet soran.
nagyszeru.
kimegyunk kocogva, nyugibatett izomzattal, mig ok addig folyamat meccseken pörögnek..... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 2., kedd 18:11

A City meccsig Ancelottiek hat edzest terveznek, Bellinghamnek es Valverdenek pedig specko programmal keszulnek, mert ok voltak a legjobban "hasznalva" a valogatott szunet soran.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. április 1., hétfő 13:38

Tegnappal kapcsolatba azt nem ertem hogy plusz kettonel miert lucast kell behozni negyed orara miert nem lehet ardat besobni. A militaos gesztus az oke azt ertem de hogy arda egy eldolt hazai bajnokin miert nem jatszhar 5percnel tobbet azt nem.
City ellen nincsenek nagy elvarasaim, nem varok tovabbjutast a tavalyi visszavago miatt de azt igen hogy ne full beszari taktikaval menjunk ki. Tegnal az arsenal megmutatta hogy hogy lehet oket bunkerrel teljesen lenullazni, de par hete a pool a masodik felidobe siman lefocizta oket es ha luis diaz nem ugy lo kapura mint vinicius az elso szezonjaban akkor golokkal nyerhettek volna. A masik amitol tartok az a vedelem, bedobni (megint..) egy visszatero forman kivuli militaot a city ellen az forditva is elsulhet mert majdnem 1 eve nem jatszott tet meccset, de ha meg nem o jatszik akkor nacho aki iden altalaban emberhatrany ..

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5310
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 1., hétfő 9:58

Kerlon írta: Ancelotti lenyilatkozza, hogy Fede es Jude tulfaradtak voltak, de azert sikerult elobbit serulesig, utobbit vegig jatszatni. :salute: :lol:
carlo knows...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. április 1., hétfő 9:56

Ancelotti lenyilatkozza, hogy Fede es Jude tulfaradtak voltak, de azert sikerult elobbit serulesig, utobbit vegig jatszatni. :salute: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. április 1., hétfő 9:42

realmadrid95 írta:
Anthony írta: Én ahányszor látom mindig a balszélen játszik a PSG -nél, persze attól nálunk lehet középen.

Ha úgy van akkor Rodrygot kell eladni, én fogadni merek hogy a Vini-Rodrygo párosból egyik nem nálunk fog játszani két éven belül.

Nyilván Endrick még csak egy ígéretes tehetség, aki 18 sincs, és még sokat kell fejlődnie.
222 meccsen volt kozepcsatar, mig 70 szer volt balszelso es 60 szor jobbszelso. Ebbol a 70 bol 37 szer a valogatottban volt left winger.

Igy nezve a Psgben majdnem dupla annyit volt jobbszelso, mint balszelso, valamint 7 szer volt tobbet kozepen, mint balszelen. Ezert is irtam, hogy megteveszto, hogy sokszor kihuzodik balszelre meccs kozben, mikozben o kozepcsatar.

Ez Vinivel nagyon jol is elsulhet, hiszen Vinin mindig van 2 ember es ha befele mozog, elviszi az embereit, igy helyet csinalva Mbappenak. De ez forditva is igaz lehet, ameddig a francia kifele mozog, nyilik egy res a brazilnak, a kerdes, hogy milyen hatekonyan fogja befejezni a tamadasokat a brazil.
Latom elore,jonni fog mar szeptemberben,hogy a teljesitmenye azert nem jo,mert nem tetszik neki az uj poszt.. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

realmadrid95
Hozzászólások: 1853
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. április 1., hétfő 8:29

Anthony írta: Én ahányszor látom mindig a balszélen játszik a PSG -nél, persze attól nálunk lehet középen.

Ha úgy van akkor Rodrygot kell eladni, én fogadni merek hogy a Vini-Rodrygo párosból egyik nem nálunk fog játszani két éven belül.

Nyilván Endrick még csak egy ígéretes tehetség, aki 18 sincs, és még sokat kell fejlődnie.
222 meccsen volt kozepcsatar, mig 70 szer volt balszelso es 60 szor jobbszelso. Ebbol a 70 bol 37 szer a valogatottban volt left winger.

Igy nezve a Psgben majdnem dupla annyit volt jobbszelso, mint balszelso, valamint 7 szer volt tobbet kozepen, mint balszelen. Ezert is irtam, hogy megteveszto, hogy sokszor kihuzodik balszelre meccs kozben, mikozben o kozepcsatar.

Ez Vinivel nagyon jol is elsulhet, hiszen Vinin mindig van 2 ember es ha befele mozog, elviszi az embereit, igy helyet csinalva Mbappenak. De ez forditva is igaz lehet, ameddig a francia kifele mozog, nyilik egy res a brazilnak, a kerdes, hogy milyen hatekonyan fogja befejezni a tamadasokat a brazil.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. április 1., hétfő 7:58

Én ahányszor látom mindig a balszélen játszik a PSG -nél, persze attól nálunk lehet középen.

Ha úgy van akkor Rodrygot kell eladni, én fogadni merek hogy a Vini-Rodrygo párosból egyik nem nálunk fog játszani két éven belül.

Nyilván Endrick még csak egy ígéretes tehetség, aki 18 sincs, és még sokat kell fejlődnie.

realmadrid95
Hozzászólások: 1853
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 31., vasárnap 23:56

Anthony írta: Azért látszik hogy Rodrygo balszélső, még ha ott sem világklasszis. De szerencsére érkezik Mbappe aki ugyancsak balszélső...

Ha Endre beválik akkor egy év múlva Viniciust el kell engedni vagy 200 millióért, hadd harcoljon máshol a rasszizmus ellen.
És akkor mehet Mbappe a helyére, Endre középre, Rodrygo maradhat Mbappe cseréjének, a 200 millióból pedig kell keríteni egy rendes jobbszélsőt.

Vagy 10 éve nincs rendes jobbszélsőnk...

Ez azert sajnos nagyon sok sebbol verzik.
1, Mbappe sokkal tobbet jatszik kozepen, mint szelen, jobban is szeret ott jatszani, sokszor el is mondta. Attol, hogy sokszor kihuzodik meccs kozben szelre es onnan csavar(ahogy anno Henry, vagy sokszor Benzema.) meg kozepen jatszik.

2, Rodrygo szinten elmondta mar sokszor a nyilatkozataiban, hogy azt is utalja, ha lecserelik, nemhogy a padot turne. Amugy is luxus lenne padra rakni, mikor 85-100 milliot ki lehet sajtolni erte barmely pl csapatbol.

3, Endricket rendszeresen nezem, mivel a brazil liga volt az egyik kedvenc bajnoksagom mixeles szempontjabol. Rengetegszer hoz le nagyon gyenge meccset, nagyjabol 50-50%ban all a merleg e tekintetben. Azert a kezdobe meg egyhamar ne vard. Az tuti, hogy par even belul ott lesz a leggolerosebb jatekosok kozott, de 2-3 ev biztosan kell a kezdobe keruleshez.

4, Vinit ugysem fogjak ertekesiteni.

MarioCirolo
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 31., vasárnap 22:44

Anthony írta:
mexes írta:

Feltételezem nem. Ne haragudj ha megbántottalak :agree:
Én sem tudom mitől lenne jobb. Már annak is örülnék ha jobb lenne...nekünk, hogy kièrdemes legyen kimenni a pályára.
Nincs harag.
A lényeg az hogy lesz 3 játékos egyik oldalra és nulla a másikra. Persze lehet erőltetni Rodrygot jobboson, vagy Fedét.
Ott van Arda es Brahim. Brahim mar nem egyszer bizonyitott, Arda meg ha legalabb 5 perceket kapna meccsenkent, senki nem beszelne Yamalrol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. március 31., vasárnap 22:40

mexes írta:
Anthony írta:

Miért, az én dolgom lenne megtalálni a megfelelő játékost? Ha most bedobok egy jó nevet akkor kapok érte fizetést vagy mi a faszom?
Feltételezem nem. Ne haragudj ha megbántottalak :agree:
Én sem tudom mitől lenne jobb. Már annak is örülnék ha jobb lenne...nekünk, hogy kièrdemes legyen kimenni a pályára.
Nincs harag.
A lényeg az hogy lesz 3 játékos egyik oldalra és nulla a másikra. Persze lehet erőltetni Rodrygot jobboson, vagy Fedét.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 792
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. március 31., vasárnap 22:30

Anthony írta:
mexes írta:

:D meghalok.
Miért, az én dolgom lenne megtalálni a megfelelő játékost? Ha most bedobok egy jó nevet akkor kapok érte fizetést vagy mi a faszom?
Feltételezem nem. Ne haragudj ha megbántottalak :agree:
Én sem tudom mitől lenne jobb. Már annak is örülnék ha jobb lenne...nekünk, hogy kièrdemes legyen kimenni a pályára.

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 31., vasárnap 22:23

Anthony írta: Mentél a tiltó listára nincs türelmem az ilyesmihez.
Azt vettem eszre :lol:
Meglettel szolitva egy artatlan kerdessel aztan faszozol 2 hsz-al kesobb :lol:
Na mind1 :agree:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. március 31., vasárnap 22:22

Mentél a tiltó listára nincs türelmem az ilyesmihez.

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 31., vasárnap 22:16

Anthony írta: Alkalmaznád a helyesírást és leszállnál a magas lóról az már kezdésnek egész jó lenne.
Nalam a helyesiras es a faszozas relaciojaban nagyobb taplosag az utobbi.
Kezdesnek igy allnek hozza ha megengeded.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. március 31., vasárnap 22:11

Alkalmaznád a helyesírást és leszállnál a magas lóról az már kezdésnek egész jó lenne.

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 31., vasárnap 22:07

Anthony írta:
mexes írta:

:D meghalok.
Miért, az én dolgom lenne megtalálni a megfelelő játékost? Ha most bedobok egy jó nevet akkor kapok érte fizetést vagy mi a faszom?
Ó még faszozik :lol: nem is tudtam h lehet itt ilyet. Alkalmaztam vón mán én is.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. március 31., vasárnap 22:06

mexes írta:
Anthony írta:
Fogalmam sincs.
:D meghalok.
Miért, az én dolgom lenne megtalálni a megfelelő játékost? Ha most bedobok egy jó nevet akkor kapok érte fizetést vagy mi a faszom?

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 31., vasárnap 22:01

Anthony írta:
IdentitásbólGyőzelem írta: És ki lenne az a rendes jobbszelso?
Yamal?
Fogalmam sincs.

Hat ezaz.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 792
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. március 31., vasárnap 22:00

Anthony írta:
IdentitásbólGyőzelem írta: És ki lenne az a rendes jobbszelso?
Yamal?
Fogalmam sincs.
:D meghalok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég