Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 11., szombat 11:10

EB első meccse után a jövő évi kp-nkat így tudnám elképzelni:

Kroos/Kovacic - Casemiro/Kanté - Modric/Pogba

Elől pedig egyelőre:

CR/Asensio - Benzema/Penaranda - Bale/LV

, de ide még várom az EB sztárját/felfedezettjét :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 10., péntek 10:53

Ja, Neymart nem übereljük amúgy sem. Ha Pogba meg ZZ is akarja, nincs ellenvetésem. Csak ne Perez listája érvényesüljön, mást nem kérek.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 10., péntek 10:46

hehe írta:én mondjuk rohadtul szeretném, ha világrekord lenne, gyűlöljön a sok baszadék még jobban :mrgreen:
Nana! Neymart sokba kerülne űberelni. Elég nekünk a 120 is :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 10., péntek 10:45

Realista24 írta:
hehe írta:én mondjuk rohadtul szeretném, ha világrekord lenne, gyűlöljön a sok baszadék még jobban :mrgreen:
Annyi. Egyedül Cének kell csinálni valami fals jelentést az átigazolási összegről :mrgreen:
cé most szerelmes, ebé után el lesz foglalva jövő májusig marrokóban, a béellcímvédés után meg megmondjuk neki, hogy mivan. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 10., péntek 10:42

hehe írta:én mondjuk rohadtul szeretném, ha világrekord lenne, gyűlöljön a sok baszadék még jobban :mrgreen:
Annyi. Egyedül Cének kell csinálni valami fals jelentést az átigazolási összegről :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 10., péntek 10:41

én mondjuk rohadtul szeretném, ha világrekord lenne, gyűlöljön a sok baszadék még jobban :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 10., péntek 10:38

Na igen, egy épeszű elnök 90-ért eladná Jamest és ez az üzlet máris nagyon jól nézne ki. Morata már elbúcsúzott így ő biztos nem lesz bevonva a bizniszbe, de ha 30-ért vagy mennyiért jön, 60-ért meg megy az megint 30 millió. Két teljesen felesleges játékos eladásából megvan a pénz Pogbára és lehet örülni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 10., péntek 10:34

wZoLee7 írta:Hát ettől senki sem fog a kardjába dőlni. Megszoktuk. Az egész világ tudja. ZZ és Pérez Pogbát akarja. Pogba is szeretne ZZ alatt játszani. Pogba az egyik legnagyobb tehetség. Aki ezeket az egyszerű dolgokat nem fogja majd fel az vagy hülye vagy Barca drukker :mrgreen:
az oké, csak a juventus sokat akar érte kapni.
ha létrejön, akkor ez lesz a legdrágább bolt eddig.
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 10., péntek 10:33

Hát ettől senki sem fog a kardjába dőlni. Megszoktuk. Az egész világ tudja. ZZ és Pérez Pogbát akarja. Pogba is szeretne ZZ alatt játszani. Pogba az egyik legnagyobb tehetség. Aki ezeket az egyszerű dolgokat nem fogja majd fel az vagy hülye vagy Barca drukker :mrgreen:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: mexes » 2016. június 10., péntek 8:15

R.M.C.F írta:Azért arra jó felkészülni ha esetleg Pogba jön, hogy a média óriási gejzírt fog ránk köpni....leszünk mi megint minden sz@r csak klub nem. Mégpedig casemirot tudják majd erre felhasználni hogy a szokásos unszimpátiát gerjesszék. Casemiro a fiatal tehetség,akit kidobunk,makelele belevonása, párhuzamok,perez zidane ellentét stb...stb....holott casemiro annak ellenére hogy passzolt hozzánk, nem az a topminőség akit oda el lehet képzelni. Vannak hiányosságai, és az hogy egyensúlyosabb lett a kp.a,az nem a játékos tudása,hanem a védekezni is tudó mivolta miatt alakult megfelelően ebben a zidane féle rendszerben nem működik isco és james sem...... Ennek ellenére egy nívósabb btb(nem szükséges echte vkp már) megfelelő oda,aki védekezni és építeni tud. Pl Pogba.
Szóval....lesz itt ku****a any*** madrid megint...zengeni fog minden most szólok.
Ez alap, de mar hozzaszokott mindenki. Majd '17 majusaban kiderul hogy igazuk van e :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. június 10., péntek 7:44

Azért arra jó felkészülni ha esetleg Pogba jön, hogy a média óriási gejzírt fog ránk köpni....leszünk mi megint minden sz@r csak klub nem. Mégpedig casemirot tudják majd erre felhasználni hogy a szokásos unszimpátiát gerjesszék. Casemiro a fiatal tehetség,akit kidobunk,makelele belevonása, párhuzamok,perez zidane ellentét stb...stb....holott casemiro annak ellenére hogy passzolt hozzánk, nem az a topminőség akit oda el lehet képzelni. Vannak hiányosságai, és az hogy egyensúlyosabb lett a kp.a,az nem a játékos tudása,hanem a védekezni is tudó mivolta miatt alakult megfelelően ebben a zidane féle rendszerben nem működik isco és james sem...... Ennek ellenére egy nívósabb btb(nem szükséges echte vkp már) megfelelő oda,aki védekezni és építeni tud. Pl Pogba.
Szóval....lesz itt ku****a any*** madrid megint...zengeni fog minden most szólok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 19:44

Kerlon írta:De ez az, hogy nekik a 25 millió nem hiszem, hogy annyira kellett, hogy megváljanak Kroostól egy évvel előbb. Pl. Lewandowskit úgy nem engedték hozzájuk, hogy a Dortmundnak, azért jól jön a pénz. Alaba, ha szeretne jönni, akkor "csak" határozottan fel kéne lépnie, mondjuk szerintem ő az EB-re koncentrál. Lényeg a lényeg, én nem érzem, hogy kényszerből adtak túl Krooson, legalábbis nem olyan kényszerből.
25 milliót berántottak egy olyan játékosért, aki nem akart ott játszani, motivációja nullára csökkent, olcsón megszerezték Xabit. Nem olyan bonyolult ez. Pár hónappal később semmit nem kaptak volna érte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 19:42

De ez az, hogy nekik a 25 millió nem hiszem, hogy annyira kellett, hogy megváljanak Kroostól egy évvel előbb. Pl. Lewandowskit úgy nem engedték hozzájuk, hogy a Dortmundnak, azért jól jön a pénz. Alaba, ha szeretne jönni, akkor "csak" határozottan fel kéne lépnie, mondjuk szerintem ő az EB-re koncentrál. Lényeg a lényeg, én nem érzem, hogy kényszerből adtak túl Krooson, legalábbis nem olyan kényszerből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 19:29

Kerlon írta: Miért lettek volna kényszerben Kroosnál? 25 millióval nem hiszem, hogy sokkal előrébb volt a München. Ráadásul kapsából Alonsora vissza is adtak 10-et. Egyszerűen szerintem Toninak volt töke az asztalra csapni.
Igen, csak neki 1 év volt a szerződéséből, Alabának van három.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 19:22

Mert 1 év volt hátra a szerződéséből. És igen, ő itt akart focizni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 19:18

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Leírtam, hogy miért gondolom így. Ha nem volna rá esély, akkor szerintem a hivatalos ajánlatig se jutottunk volna el.
Nem értelek. Alaba lehet hajlandó lenne, de a BM nem fogja eladni. Az egész onnan indult, hogy annyit nyilatkozott, szeretne többet a kp-n játszani. Tök mindegy van-e hivatalos ajánlat. Kroosnál kényszerben voltak, most nincsenek. Idén hosszabbított.
Miért lettek volna kényszerben Kroosnál? 25 millióval nem hiszem, hogy sokkal előrébb volt a München. Ráadásul kapsából Alonsora vissza is adtak 10-et. Egyszerűen szerintem Toninak volt töke az asztalra csapni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 19:15

babaking írta:Én is inkább Alabár hoznám, több poszton is meoldanáluk a helyettesítést, és kút a neki elég játékperc.

Az meg, hogy a bajorok azt mondták, hogy nem eladó még nem jelent semmit. Hány olyat láttunk h hetekig mondták h xy velünk marad aztán megis ment, lehet sak az árát akarják felverni.

+ itt jön képbe Perez apó egyetlen jó tulajdonsága. Ha kell neki (vagy zizunak) akkor leteszi a pénzt és csókolom
Nekik nem kell pénz, Alaba saját nevelés, pótolni nem igazán lehet. Másra igaz amit írsz, de a BM nem egy Tham vagy Juventus.

Kroos speciális eset volt mert menni akart, de azt is leszarták volna, ha nem jár le a szerződése. Krooshoz képest Alabát meg max érdekli a Real, az sem ugyanaz. És semmi okuk eladni.
Nem illik.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 7., kedd 19:14

Én is reménykedtem benne,de már szerintem se adják el.A németek ritkán beszélnek mellé.Benne van az is pluszban,nehogy már a Real megvegye a legjobbjaikat,mint valami kisebb csapattól,így akkor se adnák el ha megfelelően tudnák pótolni.Nekik is világmegváltó terveik vannak,bár,kiváncsi lennék ha a játékos kiverné a balhét a sajtóban hogy menni akar mi történne,de sztem akkor is kitartanának.Furcsán büszkék.:)Nem hiába nem szoktak még kivásárlási árat se rakni a fontosabb szerződéseikbe.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 19:13

Realista24 írta:Ket év múlva ha nem hosszabbít, akkor tudjuk hozni.
Mondjuk akkor talán még jobb is lenne. Csak a kérdés, hogy addigra nem változna-e a hozzá(nk) állása. Bár lehet addigra még jobban bele fog unni a bundásba. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 7., kedd 19:12

babaking írta:Az meg, hogy a bajorok azt mondták, hogy nem eladó még nem jelent semmit. Hány olyat láttunk h hetekig mondták h xy velünk marad aztán megis ment, lehet sak az árát akarják felverni.
Münchennél mondjuk szerintem még egy ilyen nem volt az elmúlt 5-10 évben, de javítsatok, ha rosszul emlékszem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 201 regisztrált és 0 vendég