Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 25., kedd 12:36

Realista24 írta:Morata fix távozó.
Sztem ez járható lenne:

Out:
-Bale
-James
-Morata
-Coentrao
-Danilo
-Navas?
-Case?

In: ide neveket nem nagyon tudok, a távozók helyére kéne ember (akik a hírekben szerepelnek azok közül Mbappét látnám szívesen, többi ááá).

Ezzel egy probléma van, túl sok ember távozna. De legfontosabb az Bale és James eladása. Case elé mindenképp hoznék valakit (Llorrente gyerek nem vpk szerűség véletlen?). Nem tudom milyen felfogásban kéne játszani, talán egy 4-3-1-2-ben lehetne Isco-val tpk-ban, elől meg Cr-Benzema. De akkor mindenképp kéne egy plusz csatár.

Lényeg a lényeg, nem tudni, mit akar Zizu a következő idénytől. Marad-e ez a 4-3-3 foshalmaz, vagy esetleg vált 4-4-2-re vagy 4-3-1-2-re vagy valami másra? Azután raknám össze a keretet.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 25., kedd 12:30

Morata menni fog. A cikkből, amit R24 fordított pár hete szinte egyértelműen ez jött le. Szóval számítsatok egy csatár igazolásra is. :D
mbappe

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 25., kedd 12:23

Morata fix távozó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 25., kedd 12:15

Ja, hat nálam James távozása már egyértelmű, oda sem irom :mrgreen:

Morata szerintem meg itt lesz még egy évet.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. április 25., kedd 11:39

Szerintem két igazolásra van szükségünk mindenképp Llorente és Vallejo erkezesen kívül. Coentrao és Bale helyére valaki. Ha ezeket meglepjuk, én már elégedett leszek.

A többi már csak a távozók függvénye kell, hogy legyen.
Egy kapust azért még bőven nem ártana cserélni...

Meg nálam, legalábbis gazdasági szempontból nagy hioba lenne Morata és James nem eladása.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 25., kedd 11:30

Szerintem két igazolásra van szükségünk mindenképp Llorente és Vallejo erkezesen kívül. Coentrao és Bale helyére valaki. Ha ezeket meglepjuk, én már elégedett leszek.

A többi már csak a távozók függvénye kell, hogy legyen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 24., hétfő 10:44

Csabi írta:moratának kár hogy nagy a pofája, mert tőle jobb cserecsatárt nem nagyon lehet elképzelni.
Mondjuk ahhoz be is kéne cserélnie a kopasznak :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 24., hétfő 10:37

a BBC-t meg kell bontani az fix. viszont ez nem fifa szépen több ütemben kell csinálni. Bale vissza az angolokhoz jó pénzért, Benzema pad, Ronaldo szigorúan be középre. jövőre vagy Ronaldo vagy Benzema aztán a 3ik is mehet. nyáron kell kapus ez biztos, bhv csere Casemiro elé egy ember, Isco-t beépíteni a kezdőbe formáció váltás 4 kp-s ra. lesz dolog bőven csak merjék elkezdeni

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. április 24., hétfő 10:33

Az a baj, hogy Ce elol ugy nez ki, hogy csak 442-ben mukodik, 433-ban nem igazan. 442-ben en Dybalat tudnam elkepzelni mellette, de igy, hogy hosszabbitott az argentin nem fog jonni. Meg lehet probalni Mbappet. Viszont igy akkor Asensio megint nem kap akkora szerepet, mint 433-ban kaphatna a balszelen.
Case helyere nekem is kellene valaki, nem tudom Llorente lesz e a megoldas, orulnek, ha bevalna. De Gea vagy Courtois meg alap, hogy jojjon.

Amugy meg, ha valami csoda tortenik es megvalunk Bale-tol, akkor szerintem Perez elkattan es lepakol 100 milla koruli osszeget Hazardert. Mondjuk megneznek egy Asensio-Ce-Hazard harmast elol, boven kapna labdakat Ronaldo, kerdes meddig birna az orlodest a vedok kozott.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. április 24., hétfő 10:18

moratának kár hogy nagy a pofája, mert tőle jobb cserecsatárt nem nagyon lehet elképzelni.

a következő meccsre meg nem kellene szarakodni a védelemmel, meg próbálgatni most. az utápótlásból kell berakni nacho mellé a legtehetségesebb KV-t. ha casemiro lesz, vagy más formáció olyan amit eddig még nem próbltunk abból nagyon nagy szopó lesz.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 24., hétfő 10:06

Az lesz a szép, ha Nacho is besárgul még... :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 24., hétfő 9:48

Realista24 írta:
KAG írta:Én Case helyett is hoznék valakit.
Rangadókra nekem sok ez a hullámzó/veszélyes játék tőle.
Jön vissza Llorente, jó lesz.

Legyen igazad, sokat nem láttam még a srácból.
Bár picit tartok attól, hogy nem elég nagy név hozzá, hogy kivegye Caset miatta.
ZIDANE

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. április 24., hétfő 9:43

Realista24 írta:Morata fixen lép, ahogy szerintem Mariano is. Kova marad, egy év és átveheti Modric helyét. Szerintem.
marianot sajnalnam, de igazbol jovore se kapna tobb lehetoseget, akkor inkabb tenyleg lepjen. valamilyen szinten moratat is sajnalnam, legalabb is a goljait, de kezdo csatar itt o nem lesz soha. kovat en mar jovore felesben jatszatnam modriccal, fontos meccseken meg mindig luka, de neki jol jon a piheno, kovacicnak meg a percek.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:36

hala real írta:kovacic, morata, mariano? ha ismet nem szamolunk veluk, ok lepni fognak, morata biztos.
Morata fixen lép, ahogy szerintem Mariano is. Kova marad, egy év és átveheti Modric helyét. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. április 24., hétfő 9:35

kovacic, morata, mariano? ha ismet nem szamolunk veluk, ok lepni fognak, morata biztos.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:32

KAG írta:Én Case helyett is hoznék valakit.
Rangadókra nekem sok ez a hullámzó/veszélyes játék tőle.
Jön vissza Llorente, jó lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 24., hétfő 9:30

Én Case helyett is hoznék valakit.
Rangadókra nekem sok ez a hullámzó/veszélyes játék tőle.
ZIDANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 24., hétfő 9:30

Realista24 írta:James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Drasztikusabb változást én sem eszközölnék.
Engem csak az idegesít, hogy a két utolsó galaktikus igazolásunk ismét bukta. Ezt már nyugodtan ki lehet jelenteni. Ebből is a legirritálóbb, hogy minkettő B terv volt (Neymer, Suarez), és az A tervek a riválishoz kerültek. Pereznek leeshetne már, hogy ha nem sikerül eligazolni a kiszemeltet, nem igazán éri meg túlárazott B tervekbe fektetni, mert az it tmég jól nem sült el soha. Akkor inkább kapjon az adott poszton lehetőséget valamelyik fiatal.
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 24., hétfő 9:29

Realista24 írta:
Jövőre a BBC-t meg kell bontani. Ez 100%. A kérdés, hogy mi legyen. Cé már nem jó szélen. 32 éves, ez érthető, de a kaput érzi. Vagy meg kell tőle válni, vagy középre kell tenni őt. Ezáltal Benzema lesz a hunyó neki, pad vagy viszlát. Őket úgy ahogy vannak egy az egyben nem nagyon lehet pótolni. Én átállnék más felállással. Cé elől, mögött mondjuk Mbappe. Aztán mögöttük egy 4-es kp.
Cé nem fog elmenni, induljunk ki ebből. Amit felvázoltál, szerintem ideális. Benzema belép a nyugdíjas klubba, korban is, nem csak teljesítményben, nála jobbat padra nem találunk szerintem. Plusz ő még el is üldögél, válogatott úgysem lesz már. MBappé jöhet, be lehet építeni, amíg Zidane még húzza, egyszerűbb lenne, mint két év múlva.

Baleből pénzt kell csinálni, kérdés, hogy ki fizetne érte...és nem azért adnám el őt és nem Karimot, mert utóbbi a kedvencem, hanem azért, amit feljebb írtam, plusz Bale-ből szép summa jöhetne, a franciából meg apró.

James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Bár tegnap még bőszen kurvaanyáztam, ezt én is így gondolom. Inkább K-t hagynám meg. Bale az angol piacon simán elpasszolható, itt meg nem tesz hozzá lényegeset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:26

Jövőre a BBC-t meg kell bontani. Ez 100%. A kérdés, hogy mi legyen. Cé már nem jó szélen. 32 éves, ez érthető, de a kaput érzi. Vagy meg kell tőle válni, vagy középre kell tenni őt. Ezáltal Benzema lesz a hunyó neki, pad vagy viszlát. Őket úgy ahogy vannak egy az egyben nem nagyon lehet pótolni. Én átállnék más felállással. Cé elől, mögött mondjuk Mbappe. Aztán mögöttük egy 4-es kp.
Cé nem fog elmenni, induljunk ki ebből. Amit felvázoltál, szerintem ideális. Benzema belép a nyugdíjas klubba, korban is, nem csak teljesítményben, nála jobbat padra nem találunk szerintem. Plusz ő még el is üldögél, válogatott úgysem lesz már. MBappé jöhet, be lehet építeni, amíg Zidane még húzza, egyszerűbb lenne, mint két év múlva.

Baleből pénzt kell csinálni, kérdés, hogy ki fizetne érte...és nem azért adnám el őt és nem Karimot, mert utóbbi a kedvencem, hanem azért, amit feljebb írtam, plusz Bale-ből szép summa jöhetne, a franciából meg apró.

James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég