Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 1., hétfő 11:25

matador írta:Meggyőző érvek, de nekem valahogy ez a hosszúlábú esetlen mozgás nem meggyőző. Ebből maximum egy Henry tud kijönni szerintem, az meg nem 100 milla kaliber.
Mai árak mellett egy fiatal Henry 200 milla lenne. Ha ilyen Moratak, Higuainok közel 100ba kerülnek.

Ha Bappe csak Henry szintig jut, már rohadt nagyot nyernenk vele. Végülis a 2000es évek egyik legjobb csatararol beszélünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 1., hétfő 11:24

matador írta:Ebben a Mbappében mi van annyival több, mint a minden évben aktuális ügyes fekagyerekben egy támadószellemű európai középcsapatból? Csak mondjuk a tavalyi verzióval, Aubameyanggal összevetve sem jobb, sőt szerintem koordináltlanabb a mozgása és még idegen közegben sem állta meg a helyét.
azért ha csak az eye-testre hagyatkozunk, mbappé gyorsabb, kreatívabb, és ami a legfontosabb, rámenősebb.
nagy különbség, hogy aubameyang egyazegyben ritkán veri meg az embert az utóbbi két évben már, gyakorlatilag kiismerték, nem tud újítani, elfogyott.
a killer instinct is mbappé oldalán áll, pedig csak a béellmeccseit láttam.
nem kérdés, hogy a francia jobb játékos.
Meggyőző érvek, de nekem valahogy ez a hosszúlábú esetlen mozgás nem meggyőző. Ebből maximum egy Henry tud kijönni szerintem, az meg nem 100 milla kaliber.
henry a tipikus megtolom és lefutom kaliber volt, ezért élt meg angliában, ezért volt tucat spanyolban, ahol nincs ilyenre hely.
de mbappétól én gyakran látom, hogy csinálná a kényszerítőket, nem a higuájn féle alibi visszapassz 10-ből 9szer, hanem előre vagy oldalra, aztán fut be a résbe, ahogy azt a legjobbtól látta, ronaldotól vagy amit benzema is próbál csinálni, de buták körülötte a támadók meg ő is lassú hozzá.

sztem nem fog jönni mbappe, mert túl szép hogy igaz legyen, elmegy angliába sztem, de ne legyen igazam.
Mert a Pogba Higuain kettős 90-100 milliós kaliber. Vagy James 80. :lol: Hagyjuk már. Tudjuk jól, hogy az árak már elmentek duplájára.
pont ezért mondom,hogy a gyerek világrekord összeg lesz, azt meg perez nem fogja kifizetni.
sztem anglia lesz abból
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 1., hétfő 11:21

Mert a Pogba Higuain kettős 90-100 milliós kaliber. Vagy James 80. :lol: Hagyjuk már. Tudjuk jól, hogy az árak már elmentek duplájára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: matador » 2017. május 1., hétfő 11:20

Meggyőző érvek, de nekem valahogy ez a hosszúlábú esetlen mozgás nem meggyőző. Ebből maximum egy Henry tud kijönni szerintem, az meg nem 100 milla kaliber.
Sportfilozófia: Roger Federer

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 1., hétfő 11:10

Realista24 írta:
matador írta:Ebben a Mbappében mi van annyival több, mint a minden évben aktuális ügyes fekagyerekben egy támadószellemű európai középcsapatból? Csak mondjuk a tavalyi verzióval, Aubameyanggal összevetve sem jobb, sőt szerintem koordináltlanabb a mozgása és még idegen közegben sem állta meg a helyét.
Auba 28 éves lesz, Mbappé meg 18 éves. Ez mondjuk egy igen fontos szempont. Legalábbis nálam.
Emellett az egyik egy sprinter, a másikból meg sugárzik a zseni, ami ha kijön és megmarad, akkor brutális eredménye lesz.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 1., hétfő 11:03

Nézd már meg, hogy miként oldja meg az egyik meg a másik picibe.
Olyan ember van nálunk is (vagy inkább már az is csak volt) aki, ha van tere megfut akárkit.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 11:01

matador írta:Ebben a Mbappében mi van annyival több, mint a minden évben aktuális ügyes fekagyerekben egy támadószellemű európai középcsapatból? Csak mondjuk a tavalyi verzióval, Aubameyanggal összevetve sem jobb, sőt szerintem koordináltlanabb a mozgása és még idegen közegben sem állta meg a helyét.
Auba 28 éves lesz, Mbappé meg 18 éves. Ez mondjuk egy igen fontos szempont. Legalábbis nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: matador » 2017. május 1., hétfő 10:59

Ebben a Mbappében mi van annyival több, mint a minden évben aktuális ügyes fekagyerekben egy támadószellemű európai középcsapatból? Csak mondjuk a tavalyi verzióval, Aubameyanggal összevetve sem jobb, sőt szerintem koordináltlanabb a mozgása és még idegen közegben sem állta meg a helyét.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 10:45

H.E.H.E. írta:ha mbappe jön , pláne legalább lesz egy 100-as az ára, és benzema is marad, sztem egylértelmű hogy nem benzema lesz a kezdő.

sztem amúgy nincs túl sok esélyünk a gyerekre, mert nem fogunk világrekord pénzt fizetni érte.
mert nem tudunk és nem akarunk, nem ugy mint egy city vagy psg, akiknél a tulaj megteheti.

persze meg tudnánk venni, ha nem basznánk el 70 millát egy kapusra :lol:
Mbappé lesz 80 millió mondjuk meg opciók, ha reálisan nézzük. A végén lehet 100 milla, de akkor Aranylabdát nyert már, ami jó nekünk.
Berti is írta, eladásokból vígan összejöhet 150 millió, és ezzel egy nagy mennyiségű fizetés is felszabadul, ergo bőven van hely De Gea fizetésére és átigazolási összegére is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 1., hétfő 10:42

Hogyne tudnánk? James óta szinte alig költekezett a csapat.
Plusz vedd oda, hogy lesznek távozók is, akikért jó pénzeket lehet elkérni.
Jönni fog a kölyök. :)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 1., hétfő 10:35

ha mbappe jön , pláne legalább lesz egy 100-as az ára, és benzema is marad, sztem egylértelmű hogy nem benzema lesz a kezdő.

sztem amúgy nincs túl sok esélyünk a gyerekre, mert nem fogunk világrekord pénzt fizetni érte.
mert nem tudunk és nem akarunk, nem ugy mint egy city vagy psg, akiknél a tulaj megteheti.

persze meg tudnánk venni, ha nem basznánk el 70 millát egy kapusra :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. május 1., hétfő 10:19

ha nagyon reálisan nézzük

bale, benz, Ronaldo marad 99%, induljunk el innen.

mbappe és ddg a legesélyesebb, de a francia eljönne a padra? meg jót tenne fejlődésének? kétlem.

dembele meg hazard szerintem nonszensz


isco, asensio, kovacicot kéne keményen beépíteni aztán a fiatal támadó titánok majd valamikor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 1., hétfő 10:18

Hát nekem továbbra is kell egy olyan szélső, aki izomból megdonget bárkit. Isco dinamikája a szélen nem biztos, hogy elég. Asensioe meg a másik szél.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 10:12

ziro4vr írta:Jó-jó Kerlon, de ki az a Daniel?
Nem nem fogunk, nem is kell.

Theot azért jó lenne megcsípni még az Atmától, nem hinném, hogy a Monaco két kulcsjátékosát is eladná nekünk egy nyáron. Vagy most Mendy, jövőre Mbappé, ha marad a teljesítmény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 1., hétfő 10:09

ziro4vr írta:Jó-jó Kerlon, de ki az a Daniel?
Carvajal, Daniel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. május 1., hétfő 10:06

Realista24 írta:
Berti írta:Igen, csak ő úgy írta hogy maradna a 433.
442ben meg Dembele lenne elég felesleges, de én idén még úgyse hoznám, mert rendre rossz döntéseket hoz még. :|
Szerintem mi megyünk a 4-4-2 felé, az összes jó eredményünk abból született. Stabil középpálya, kreatív támadók/támadások.
Mondjuk én középre továbbra sem igazolnék, vagyunk ott annyian, hogy bőven elég. Kapuba, hátulra, és előre.

Szerintem is ez lenne a kézenfekvő.
De én hátulra is csak akkor, ha a 2 portugál tuti megy.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 1., hétfő 10:06

Jó-jó Kerlon, de ki az a Daniel?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 10:00

Berti írta:Igen, csak ő úgy írta hogy maradna a 433.
442ben meg Dembele lenne elég felesleges, de én idén még úgyse hoznám, mert rendre rossz döntéseket hoz még. :|
Szerintem mi megyünk a 4-4-2 felé, az összes jó eredményünk abból született. Stabil középpálya, kreatív támadók/támadások.
Mondjuk én középre továbbra sem igazolnék, vagyunk ott annyian, hogy bőven elég. Kapuba, hátulra, és előre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 1., hétfő 9:55

Berti írta:Tök jó elképzelés, csak ott bukik meg az egész, hogy Ronaldo nem fogadná el a cserecsatár szerepet, ergo Mbappe is hiába jönne.
Tudom, hogy nem éppen földhöz ragadt elképzelés, de leszarnam. 33 éves, Iker Casillast is kifurtak, akkor Ronaldonak sem adnék már fix szerepet. Ha nem fogadja el meg távozhat nyugodtan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 1., hétfő 9:51

Igen, csak ő úgy írta hogy maradna a 433.
442ben meg Dembele lenne elég felesleges, de én idén még úgyse hoznám, mert rendre rossz döntéseket hoz még. :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég