Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. november 26., csütörtök 7:59

Dupla D írta:
wxyz írta:Semmi konkrét. A világon nem csak a néhány nagy nevű edző van, keresni kell
de, ha már nevek, a Celta edzője Berizzo, vagy szabad Favre, felhozta valaki a chilei kapitányt Sampaolit. Van még több is, lehet válogatni
és szerinted ezek az edzők akiket felsoroltál tudnák az egokirályainkat irányítani?
Egyreszt amig Perez itt van es asot a kezdo addig majdnem mindegy. Masreszt a nagyobb edzok is max masfel evig birtak kezelni oket hellyel kozzel,meg talan ez is tulzo kijelentes.
En is kiprobalnek szivesen egy kisebb edzot ugymond. Ha meg minden marad ahogy eddig akkor kb mindegy.
Raadasul ki van elerheto nagyobb nevu/tekintelyu edzo? Carlo? Meglepodnek ha visszajonne...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 25., szerda 12:03

Nemre szavaztam. NEM Benitez a probléma és nem is a játékosokban kell keresni a kivetnivalót. Ha megvalósulna itt pár ember álma és a Benitez, CR, Bale trió elköszönne, akkorát koppannának, hogy Madridban is hallanák. Jönne egy újabb báb edző, és újra nem értenék, hogy miért xy van játszatva, miért újra az aktuális fellángoló sztárocskát kell megvenni, stb. Ez a hal, most már évek óta a fejétől bűzlik.
Tavaly csesztette mindenki Carlot, aztán kiderült, hogy Perez irányít a háttérből (év vége felé a " Mostantól azt játszatsz akit akarsz!" kijelentése, majd év végén kirúgja Carlot). A Rafa féle álom 11 is hajaz a tavalyi Perez 11-re: CR, Benz, Bale, Kroos, Modric, James. Teljesen egyértelmű, hogy megint nem az edző a hunyó.
2 igazság van:
- 1: Perez jó elnök (inkább menedzser, ugye gazdaságilag jól állunk, de a piacon mi vagyunk Joe bácsi, akit úgy ver át mindenki, ahogy akar).
- 2: Perez rossz edző.
Ezt kéne megértetnie vele valakinek, vagy felállítani a székéből örökre.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 25., szerda 11:55

Realista24 írta:Szerintem is az állandóság, csak mas értelemben.
Állandóan nyomatva vannak a fix emberek, teljesítménytől függetlenül. En ebben látom a problémát. Na meg persze a sok nagypofájú miatt, akik többnek hiszik magukat klubnál es edzőnel neha.
Eljon az az ido náluk is,mikor majd egyesek a klub folè akarják emelni magukat,Messi lehet az aki majd megbontja ezt a harmoniát,nyilván a barca Neymaral számol a jovoben,azt meg nem tudni hogy a Messi familia ezt hogy nyeli le.Nem baj majd megvesszuk mi,van mèg benne 3-4 jo szezon :mrgreen:
De amugy a barcatol sem idegen ez a frakciozás,gondoljunk csak Ronaldinho,Deco vagy Eto'o esetère.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 25., szerda 11:43

Szerintem is az állandóság, csak mas értelemben.
Állandóan nyomatva vannak a fix emberek, teljesítménytől függetlenül. En ebben látom a problémát. Na meg persze a sok nagypofájú miatt, akik többnek hiszik magukat klubnál es edzőnel neha.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 25., szerda 11:28

Mondjuk nem értem, mi a baj azzal, ha valaki leírja a véleményét. Legyen az barcás vagy realos. Úgy gondolom, h ezekkel a véleménykifejtésekkel nem az a cél, h provokáljunk. Egyszerűen úgy gondolom én is, h az utóbbi években az állandóság jelenti a 2 csapat különbséget.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 25., szerda 10:49

ziro4vr írta:No offense de lassan átnevezhetjük az oldalt eurobarca kettőre, annyian vagytok. Ez a jófej megmondás, tanácskodás is kicsit kezd sok lenni, de inkább befogom mert megint én leszek a gonosz. Csak egy megjegyzés volt.
Jajj ne is mondd.
Es mindegyik nagyon aranyosy nagy korrekt. Le is irjak hogy nem akarnak semmi rosszat, majd jon a szokasos: tiperezmiattvagytokszarok mipedigazallandosagmiattgecijok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 25., szerda 9:21

MesQueUnClub írta:Zizounak az esze nagyon is megvan a focihoz, egyetlen ami hátráltató tényező lehet számára, az a rutin hiánya, elsőosztályú csapat élén, de persze ott az érem másik oldala, hogy akár egy Pep féle sikert is elérhet, ha kijön neki a lépés.
Pepnek nem kellett mást csinálni mint átemelni az ifibol a kulcsembereket,ès kitakaritani a keretet a jolakott egoktol.Semmivel sem csinált mást mint a második csapatnál,azt a stilust vitte tovább amivel aztán sikeres is lett.
No Zidane ezt nem tudná megcsinálni,mert egyfelol a castilla olyan-amilyen,koszono viszonyba sincs az kkori barca b-vel,másfelol nem is kapna szabad kezet mint Pep,akár mennyire szereti is Perez...Szal maradna Bale,meg Ronaldo,Balet meg amugy is szereti szvsz....
Egyébként ez a barca meccs amugy nagyon torz volt,azért ennyire nem vagyunk szarok
Nem nèzel meccseket mostanában mi?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. november 24., kedd 22:37

wxyz írta:Semmi konkrét. A világon nem csak a néhány nagy nevű edző van, keresni kell
de, ha már nevek, a Celta edzője Berizzo, vagy szabad Favre, felhozta valaki a chilei kapitányt Sampaolit. Van még több is, lehet válogatni
és szerinted ezek az edzők akiket felsoroltál tudnák az egokirályainkat irányítani?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. november 24., kedd 22:34

Semmi konkrét. A világon nem csak a néhány nagy nevű edző van, keresni kell
de, ha már nevek, a Celta edzője Berizzo, vagy szabad Favre, felhozta valaki a chilei kapitányt Sampaolit. Van még több is, lehet válogatni

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. november 24., kedd 22:26

wxyz írta:lehet találni olyat aki igen
ez érdekel. kire gondolsz?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. november 24., kedd 22:16

Eltakarítani a selejtet, ez takarodjon, az menjen, jöjjenek újjak. A legegyszerűbb reflexszerű véleményformálás.

Benzema, Cr, James, Bale, Isco, Modric, Marcelo, Kroos és még sorolhatnám, rengeteg jó focista. Top3as a keret, nem ezzel kellene foglalkozni. Benitez valószinűleg elvesztette a csapatot, így mehet. A keret alkalmas rengeteg játékrendszerre és stílusra. Kell egy edző aki ezeket kialakítja és tudja kezelni a játékosokat a kellő érzékkel. Zidane akár alkalmas is lehet, de, ha nem is, lehet találni olyat aki igen. Ennyi a történet. A szezon még alig kezdődhet, bármit kilehet még hozni belőle, akár egy triplát is

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 24., kedd 21:44

Nálunk meg még az ideálisnak mondott kezdő is csak mintha oda lenne hányva, egy lassabb Kroos-James-Benzema tengely mellett kéne gyors játékot eröltetni a két 90 millással...stb..csupa ellentmondás. Játszuk át gyorsan a kp-t mikor van egy Modricunk meg Kroosunk, a világ legjobb labdakihozó párosa. A védelem megbontó embert, Iscot csak jegeljük, de nem baj, majd szerez előnyöket Bale vagy Cé. Ahha, rengeteget szereztek.
Ha holnap kezdenénk előlről az építkezést már az is késő lenne. Nagyon durván le vagyunk maradva és ez nem vicc.
Az egész idényt el kellene engedni, és már a téli átigazolási szezonban eltakarítani az összes selejtet aki korlátozzá a csapatot. A maradék meccseken meg csak tesztelni kellene, közben meg a háttérben már figyelni és zsírozni a nyári igazolásokat.

Valaki kattanjon el már ott Madridban basszameg.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 24., kedd 21:29

No offense de lassan átnevezhetjük az oldalt eurobarca kettőre, annyian vagytok. Ez a jófej megmondás, tanácskodás is kicsit kezd sok lenni, de inkább befogom mert megint én leszek a gonosz. Csak egy megjegyzés volt.

Amúgy meg a mai BM és Barca meccs is azt bizonyítja, hogy nem rakétatudomány ez. Barca kezdő így Iniesta nélkül még szignifikánsabb, hogy dolgoznak alá a kp-n a csontzenészek (akik nem falábú suhancok természetesen) a 3 muzsikusnak. Van koncepció, van megvalósítás, tökéleteshez közeli szinten. Ott a Bayern, 4-1-4-1 gyönyörűen, agilis, gyors, technikás tkp-kal (meg muellerrel :mrgreen: ) abszolút dominálnak, a támadás esélyét se adják meg az ellenfélnek. Nyilván nem ütköznek nagy ellenállásba, de akkor is fel van építve a játék, már-már élmény nézni mondanám ha nem utálnám őket.

Nálunk meg még az ideálisnak mondott kezdő is csak mintha oda lenne hányva, egy lassabb Kroos-James-Benzema tengely mellett kéne gyors játékot eröltetni a két 90 millással...stb..csupa ellentmondás. Játszuk át gyorsan a kp-t mikor van egy Modricunk meg Kroosunk, a világ legjobb labdakihozó párosa. A védelem megbontó embert, Iscot csak jegeljük, de nem baj, majd szerez előnyöket Bale vagy Cé. Ahha, rengeteget szereztek.
Nem illik.

bigbarca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. november 22., vasárnap 14:11

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: bigbarca » 2015. november 24., kedd 21:15

Sziasztok! Mint a nevem is sejteti a másik oldalról jöttem, de a legkevésbé sem kötekedni, vagy vitát szítani szeretnék.

Ahogy olvasgattam a fórumotokat azt látom, hogy nagyjából ugyanazt a hibát véli felfedezni mindeni. Az én személyes véleményem szerint (is) a ti fő problémátok Perez! Neki az a "hobbija", hogy immár másodjára felépít egy nagy csapatot, majd pillanatok alatt leépíti, holott szinten tartani nem lenne nehéz. De ott a csúcson mindig elpattan nála valami.

Kezdeném ott, hogy szerintem nektek sem ártana egy Zidane edzőnek. Lehet beválik, lehet nem, de egy próbát megérne. Ha megnézitek, mi az elmúlt években sehol nem bizonyított edzőkkel értünk el sikereket, és bár a játékoskeretünk is elég jó volt, de az edző érdemeit sem most, sem korábban nem lehet elvitatni. De nálunk 3 korábban nem bizonyított edző is csúcsra juttatta a csapatot: Rijkard, Pep és LE. És egyiket sem tartom egy edzőgéniusznak. De nem is feltétlenül kell szerintem annak lenni. Egy játékoskerethez illő stratégia, és a tűz fenntartása a lényeg. Előbbiben szerintem mlg talán jobb is a fiatal edző, mert rugalmasabb. A motiválást meg szintén nem a kor szüli. Szóval én drukkolok Zidane-nak, mert csíptem mint játékost, és rátok férne egy saját klubikon a padon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 24., kedd 19:57

Mint macskát szarni úgy vágnám ki.Nincs bajom vele, kicsit sajnálom is mert a körülmények áldozata,biztos nagy reményekkel érkezett,de ez a kabát nem rá való.Nem hiaznek benne a játékosok,innentől vége a storynak sztem.

nyaron igyis ugyis szét kesz bombazva a keret, most még menthető lehet a szezon,szeretnem még ezt a magot egyszer blt vagy bajnoksagot nyerni katni.

Egyébként ez a barca meccs amugy nagyon torz volt,azért ennyire nem vagyunk szarok.Benítezzel is bőven versenybe leszunk a teófeákért.

És igen én most rogton hoznám fel Zizu-t, eltokolt mar eleget a castillaban és ha perez bukik marpedig szinte biztos bukni fog, nemhiszem h a kozeljovoben mas kinevezné edzőnek Madridban.Szal mondanám neki,hogy most vagy soha.

Sztem a kozos decima meg a respect felé megtudná még egyszer utóljára repterni ezt a xsapatot,aztán nyártól kezdhet építkezni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 24., kedd 19:39

ami a Carlo-Zizu páros idején volt.
Kedvenc képem róluk :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 24., kedd 19:34

Realista24 írta:Nekunk most, legalabbis nekem az eredmény másodlagos, akkora a baj láthatólag.
En azt a nyugodtsagot szeretnem, ami a Carlo-Zizu páros idején volt.
Abból mar lehet építkezni. Ketszer sem mondom hogy Zidane volt a kulcs Carlo idejében is sok dologhoz. Jott Hierro, láttuk mi lett.
Nekem is volt ilyen érzésem. Remélem, hogy igazad van, mert az nagyon biztató lenne Zizou edzői karrierjére nézve

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 24., kedd 19:31

Zizounak az esze nagyon is megvan a focihoz, egyetlen ami hátráltató tényező lehet számára, az a rutin hiánya, elsőosztályú csapat élén, de persze ott az érem másik oldala, hogy akár egy Pep féle sikert is elérhet, ha kijön neki a lépés.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 24., kedd 19:20

Nekunk most, legalabbis nekem az eredmény másodlagos, akkora a baj láthatólag.
En azt a nyugodtsagot szeretnem, ami a Carlo-Zizu páros idején volt.
Abból mar lehet építkezni. Ketszer sem mondom hogy Zidane volt a kulcs Carlo idejében is sok dologhoz. Jott Hierro, láttuk mi lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 24., kedd 19:17

Realista24 írta: akkor az igenis sok dologra gyógyír lenne.
Jó, hogy gyógyír lenne.... De Zidane-on kívük kit lehetne kinevezni így hirtelen? Ha cssak valami csoda folytán nem jönne vissza Ancelotti. Zidane meg bele bukna ebbe a félévbe. Mert -6ról, ilyen állapotba, egy ilyen Barca ellen nem lehet visszahozni. Már láttuk jó párszor az elöző évekbe. A BL lutri, a kupa meg... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég