Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 24., hétfő 9:30

Én Case helyett is hoznék valakit.
Rangadókra nekem sok ez a hullámzó/veszélyes játék tőle.
ZIDANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 24., hétfő 9:30

Realista24 írta:James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Drasztikusabb változást én sem eszközölnék.
Engem csak az idegesít, hogy a két utolsó galaktikus igazolásunk ismét bukta. Ezt már nyugodtan ki lehet jelenteni. Ebből is a legirritálóbb, hogy minkettő B terv volt (Neymer, Suarez), és az A tervek a riválishoz kerültek. Pereznek leeshetne már, hogy ha nem sikerül eligazolni a kiszemeltet, nem igazán éri meg túlárazott B tervekbe fektetni, mert az it tmég jól nem sült el soha. Akkor inkább kapjon az adott poszton lehetőséget valamelyik fiatal.
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 24., hétfő 9:29

Realista24 írta:
Jövőre a BBC-t meg kell bontani. Ez 100%. A kérdés, hogy mi legyen. Cé már nem jó szélen. 32 éves, ez érthető, de a kaput érzi. Vagy meg kell tőle válni, vagy középre kell tenni őt. Ezáltal Benzema lesz a hunyó neki, pad vagy viszlát. Őket úgy ahogy vannak egy az egyben nem nagyon lehet pótolni. Én átállnék más felállással. Cé elől, mögött mondjuk Mbappe. Aztán mögöttük egy 4-es kp.
Cé nem fog elmenni, induljunk ki ebből. Amit felvázoltál, szerintem ideális. Benzema belép a nyugdíjas klubba, korban is, nem csak teljesítményben, nála jobbat padra nem találunk szerintem. Plusz ő még el is üldögél, válogatott úgysem lesz már. MBappé jöhet, be lehet építeni, amíg Zidane még húzza, egyszerűbb lenne, mint két év múlva.

Baleből pénzt kell csinálni, kérdés, hogy ki fizetne érte...és nem azért adnám el őt és nem Karimot, mert utóbbi a kedvencem, hanem azért, amit feljebb írtam, plusz Bale-ből szép summa jöhetne, a franciából meg apró.

James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Bár tegnap még bőszen kurvaanyáztam, ezt én is így gondolom. Inkább K-t hagynám meg. Bale az angol piacon simán elpasszolható, itt meg nem tesz hozzá lényegeset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:26

Jövőre a BBC-t meg kell bontani. Ez 100%. A kérdés, hogy mi legyen. Cé már nem jó szélen. 32 éves, ez érthető, de a kaput érzi. Vagy meg kell tőle válni, vagy középre kell tenni őt. Ezáltal Benzema lesz a hunyó neki, pad vagy viszlát. Őket úgy ahogy vannak egy az egyben nem nagyon lehet pótolni. Én átállnék más felállással. Cé elől, mögött mondjuk Mbappe. Aztán mögöttük egy 4-es kp.
Cé nem fog elmenni, induljunk ki ebből. Amit felvázoltál, szerintem ideális. Benzema belép a nyugdíjas klubba, korban is, nem csak teljesítményben, nála jobbat padra nem találunk szerintem. Plusz ő még el is üldögél, válogatott úgysem lesz már. MBappé jöhet, be lehet építeni, amíg Zidane még húzza, egyszerűbb lenne, mint két év múlva.

Baleből pénzt kell csinálni, kérdés, hogy ki fizetne érte...és nem azért adnám el őt és nem Karimot, mert utóbbi a kedvencem, hanem azért, amit feljebb írtam, plusz Bale-ből szép summa jöhetne, a franciából meg apró.

James, Bale el, Mbappe és az Atmás védő in, plusz De Gea és erősödtünk a kritikus helyeken.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. április 24., hétfő 9:21

Nem kell szétbaszni a csapatot. Ez a keret nagyon erős. Tegnap elcseszték. Ez van, ettől még a minőség a világ egyik legjobbja.

Jövőre a BBC-t meg kell bontani. Ez 100%. A kérdés, hogy mi legyen. Cé már nem jó szélen. 32 éves, ez érthető, de a kaput érzi. Vagy meg kell tőle válni, vagy középre kell tenni őt. Ezáltal Benzema lesz a hunyó neki, pad vagy viszlát. Őket úgy ahogy vannak egy az egyben nem nagyon lehet pótolni. Én átállnék más felállással. Cé elől, mögött mondjuk Mbappe. Aztán mögöttük egy 4-es kp.

Középpályán Iscót most már elő kell venni, és stabil kezdőnek kell lennie. Az elmúlt meccseken megmutatta, hogy mit tud, és nem riadt meg attól sem, hogy a saját 16-osától kell indulni. Én már Modric helyén játszatnám, és a horvát lenne a cseréje. Az ideiből kiindulva, így is lenne mindkettőnek játékperce bőven. A KP maradhatna Isco - Kroos - Kázmér.

Hátul Marcelo mögé hozni kell az Atléticós gyereket, Pepével meg vagy hosszabbítani, vagy hozni 4. védőt. Én amondó vagyok ha tegnap Pepe játszik nem kapunk ki, ő pont az a rutinos agyafúrt állat, aki tudta volna hogy Messire ki kell lépni a 92. percben. Nyilván tudom, hogy nem azért nem játszott mert Zidane nem akarta betenni, csak mondom. Én nagyon sajnálom, ha elmegy, mert olyan minőséget nem tudunk csak úgy hozni. Ramos szigorúan védő képességeiben soha nem volt olyan jó, mint Pepe. Varane-ra meg úgyse lehet számítani, ő 1 egész szezont soha nem fog végigjátszani a karrierje során.

Elküldeni meg Jamest, Keylort, Coentraót kell tutira, mellette meg Benzemét vagy Balet, ha akarunk valamit.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. április 24., hétfő 8:54

Tádám írta:Mindenki írja amúgy, hogy leáldozott a BBC-nek, amivel részben egyet is értek, de kiket igazolnátok (Mbappén kívül?), figyelembe véve az itteni elvárásokat, és azt, hogy 20 éves gyerekek nem fognak mindent megnyerni 1-2 szezonon belül...

Mbappé elég lenne egyelőre szerintem, az már haladás ha nem Benzema van, többiek játéka is feljavulna, mert Benzemánál olyan érzésem van mikor rávezeti az ellenfelére, mintha Pepe elkezdene cselezni kb.
Lassú, kapu előtt töketlen, jobb már biztos nem lesz, inkább rosszabb. Mennie kell, idén még jó pénzt kaphatunk érte.
Love football, hate antifa.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 24., hétfő 8:44

Tádám írta:Mindenki írja amúgy, hogy leáldozott a BBC-nek, amivel részben egyet is értek, de kiket igazolnátok (Mbappén kívül?), figyelembe véve az itteni elvárásokat, és azt, hogy 20 éves gyerekek nem fognak mindent megnyerni 1-2 szezonon belül...
A leáldozott annyit jelent, hogy nem kell őket orrba-szájba tolni. Ahogy írtam, csak Balet adnám el, őt is csak azért, mert egy évben kb 2 hónapot van formában különböző okok miatt. Morata, Mariano, LV, Asensio és Isco is mind alternatíva. Idén, mikor bevethető volt a BBC, általában kezdtek is, és általában nem működött jól. Az még a jobbik eset, ha helyzeteket hagynak ki, mert legalább az ellenfél taktikája hozzásegít minket ahhoz, hogy helyzetbe hozzuk őket. De egy Juve ellen nem sok babér teremne nekik, mert kb negyed annyi labda jutna el hozzájuk. Úgy nehéz, hogy csak Benzema hajlandó/képes olyan szintű összjátékra elöl, ami ezen a szinten elfogadható.
Merci Zizou!

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. április 24., hétfő 8:32

Mindenki írja amúgy, hogy leáldozott a BBC-nek, amivel részben egyet is értek, de kiket igazolnátok (Mbappén kívül?), figyelembe véve az itteni elvárásokat, és azt, hogy 20 éves gyerekek nem fognak mindent megnyerni 1-2 szezonon belül...
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 24., hétfő 8:27

Így egyet aludva a mérkőzésre:
BBC-nek leáldozott. Kell a frissítés a támadórészlegbe. Baletől mindenképp megszabadulnék (az okokat nem kell ecsetelni szeirntem). Valamelyik angol klub boldogan csnegetné ki az árát, ha eladó lenne. Benzema mellé kell ismét egy vele egy szintű csatár, semmiféle csereember mögéje. Kell az igazi versenyhelyzet arra a posztra, és amíg Morata az alternatíva, ez nem lesz meg.
CR pedig maradhat, ha akar, de azzal valamit kezdeni kell, hogy ha nem jönnek a gólok, akkor bizony több kárára van a csapatnak, mint hasznára. Tegnap legalaább 4-5 szituáció volt, amikor vagy ő passzolhatott volna és nem tette, vagy a játékostársak adták le neki ígéretes helyzetben, csak azért mert ő CR. Továbbra sincs jó hatással a támadások egyensúlyára és már a hatékonyságával sem tudja ezt kompenzálni.
Merci Zizou!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. április 22., szombat 22:33

Kerlon írta:Én nem lepődnék meg, ha Asensio kezdene most.
En nagyon meglepodnek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 22., szombat 22:29

Én nem lepődnék meg, ha Asensio kezdene most.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. április 22., szombat 22:28

Akkor jobb, ha most megveszed, mert holnap még drágább lesz. :/

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. április 22., szombat 22:18

Kivancsi vagyok a Barca elleni kezdore. En tippem az hogy kimegy ugyanaz a csapat mint a Bayern ellen hetkozben. Elozo hetvegen szinte mindenki pihent, es amugy se szokott Zidane a rangadokon nagyon meglepetest okozni.

Egyetlen kerdes talan Bale, de ha a formaban levo Isco helyett betesz egy serult Bale-t, akkor veszek egy returt Madridba es nyakon vagom. Az mar mindennek a teteje lenne.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 20., csütörtök 20:23

másnak is feltűnt a vidiben hogy labdavezetés közben és úgy amúgy is csak ballal ér labdához? :hmmm:
egy magasabb Carvajal klón nagyobb sebességgel kisebb technikával. jó lenne vmi driblisebb arc mert 2 ilyen vonat a szélen elég egysíkú lenne

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. április 20., csütörtök 18:42

Neztem rola par videot, ami biztos, hogy gyors, jo fizikumu, vedekezesben is jonak tunik, tamadasban ez a klasszikus meghuzom a szelen es beadom emberke. Angliaba tokeletes is lenne.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. április 20., csütörtök 13:53

Marcelonak kötelező hozni egy megbízható cserét, csak nekem talán egy kicsit sok a gyerek. Mondjuk még aban a világban szocializálódtam, ahol nem 25 millióért hoztuk a cserehátvédeket... De végül is rajtunk ne múljon. Viszont én a gyereket nem érteném. És nem feltétlenül az Atleticos múltjára gondolok, hanem ha sokat akarok elérni, akkor nem Marcelo mellé igazolok, hogy őt próbáljam kiszorítani. Bár magassága okán még középső védőként is előfordulhat, de...hát nem tudom. Ez a Mendy a Monacoban is meggyőző, de kb ugyanez elmondható róla is, csak kétszer annyiba kerülne. :) Ideális csere balhátvéd vagy castillából kéne, hogy jöjjön, vagy egy megbízható 28 év körüli játékos. Az a Yuri gyerek pl nem is lenne rossz a Sociedadból. Nem feltétlenül kell állandóan a következő 10 évre tervezni játékosokkal, bőven jól tud jönni egy kiforrott játékos is.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 20., csütörtök 13:31

Szeintem egy tehetséges gyerek, aki a megfelelő környezetben akár Carvajal közeli szintet is lehozhat majd idővel.
Ráadásul Marcelonak nem ártana egy forgó :/
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. április 20., csütörtök 13:28

olyan 6 percig megnéztem a vidit, hasra épp nem esek tőle de ő elég sokszor :mrgreen:
amúgy megy, mint aki be van spurizva de túl sok különleges dolgot nem láttam
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 20., csütörtök 13:27

Hát... engem nem nagyon győzött meg a videó alapján. Futni tud, meg nehéz elnyomni, de kb ennyiben ki is merül a tudása sztem. A passzolást csak a mesékben hallotta. :D

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 20., csütörtök 13:18

csabi* írta:mai piacon az mondjuk lófasz egy tehetséges játékosért. bár nem vágom a srácot még csak videók alapján se de már csak azért megérné, hogy ne az atmában teljesedjen ki, ha egyszer beérik :D

Nem kedvelem az ilyen videós összeállításokat, mert ilyen össze lehet snittelni könnyen, de ebből legalább láthatod, h gyors, minimálisan még kreatív is :D
Bmi jó fizikuma van. Stb
https://www.youtube.com/watch?v=CDvFPMCf46I
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég