Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 11., szerda 16:12

Jobb nála.
nem tudom miből veszik azok, akik írják, hogy nem jobb.
Kante SEM jó támadásba, de hasznosabb, mint Case

http://www.squawka.com/home/
Nem enged linkelni, de kérjétek be a két játékost és menjetek rá a passz/támadási statokra 90-percekre lebontva.

Casemiro hosszú labdái pedig addig a pillanatig jók, amíg nincs nyomás alatt.



U.I

http://goo.gl/bGcIMB

Meg van oldva a linkelés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2016. május 11., szerda 16:17-kor.
ZIDANE

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. május 11., szerda 16:07

Én pont azért gondoloznék valakin Casemiro helyére a kezdőben, mert a brazil szörnyű támadásban, a világon semmi haszna, még az alapokra is képtelen. Emlékezzetek csak, jónéhány meccsen támadásnál Kroos és Modric lépett vissza a védők elé, Casemiro-t meg feljebb küldték csak nehogy labdát kapjon. A hosszú labdái jók, de szertelen, bizonytalan és technikailag kevés. Egy Busquets főnyeremény lenne Kroos-Modric mögé... :kivagyhe: Mást nem is igazán tudnék, esetleg egy Javi Martinez, Kanté-t nem láttam sokszor, de ha támadásban nem jobb Case-nál akkor értelmetlen megvenni, mert védekezésben jó ő is.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. május 11., szerda 15:26

KAG írta:Kova is kis pitbul, de egy fizikálisan kemény játékos 10/7x elnyomná, ha akarná.

Ez elképzelhető (bár pl. Lass sem volt egy izomkolosszus, mégis nehéz volt elnyomni), de abban a rendszerben/játékfelfogásban, amit én elvárnék a csapattól nem lenne szükség az esetek nagy többségében kimondottan ütköző játékosra, illetve egy taktikai faultot el tud követni bárki, nem kell feltétlenül leütközni a meginduló támadót.

Ráadásul a horvát gyorsasága bőven átlag feletti, vissza is tud indulni a kontrázó ellenféllel, illetve esélyes is labdaszerzésre.

Ezeken felül előre játékban, labdatartásban szerintem Casemironál erősebb, Kanténél pedig biztosan (annak ellenére, hogy ezt idén nem tudta bizonyítani).

Számomra a Modric, Kroos, Pogba, Casemiro, Kovacic, Isco sor több, mint megfelelő lenne (bár Isco irányába kezd elfogyni a bizodalmam lassan).
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 11., szerda 15:11

Casemiro mellé pont jó lenne Kovacic rendesen felépítve (legalábbis képességek alapján - fejben meglátjuk mire elég), Pogba meg eleve akkor kellene, ha James/Isco, vagy mindkettő lelép.

Ahh, nem lehet azért mindent mentális/hozzáállásbeli dolgokkal pótolni.
Case sokkal keményebb, nem lehet elnyomni. Kova is kis pitbul, de egy fizikálisan kemény játékos 10/7x elnyomná, ha akarná.

Kante sem magas, de nem is néz ki 55 kilónak mint Kova. Van rajta izom bőven.
Kova szerintem sokkal inkább Kroos helyén tudna eljátszani, de itt akkor változna az egész csapat stílusa.
Vagy esetleg Modric helyett, akkor a csapat stílusa nem változna annyit, viszont Kova játékát alakítani kéne hozzá jobban.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 11., szerda 14:42

Veidt írta:Egyebkent szerintem 4-3-3-ban siman elfer egy Casemiro fele, egysikubb vkp is. 4-2-3-1-ben mar legtobb esetben nem.
Szerintem meg pont fordítva, de nem csak felallastol függ az ilyen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 11., szerda 13:52

Egyebkent szerintem 4-3-3-ban siman elfer egy Casemiro fele, egysikubb vkp is. 4-2-3-1-ben mar legtobb esetben nem.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. május 11., szerda 13:12

KAG írta:Ez most kb olyan eltúlozva, hogy Te egy TKP-t hoznál inkább egy VKP féle játékos helyett.

Persze, nem pontosan ugyanaz a posztjuk, ez világos, de egyrészt én esélyt adnék a Pogba - Kroos - Modric hármasnak, másrészt számomra egy klasszikus vkp szerepeltetése a mai fociban olyan pazarlás, amit egy szép, támadó futballt játszó, hosszú távon is dominálni kívánó csapat nem engedhet meg magának.

Casemironak nincs értelmes pótlása.
Pogba pedig akkor kéne, ha lép James és Isco/Kovacic.

Casemiro mellé pont jó lenne Kovacic rendesen felépítve (legalábbis képességek alapján - fejben meglátjuk mire elég), Pogba meg eleve akkor kellene, ha James/Isco, vagy mindkettő lelép.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 11., szerda 12:59

Veidt írta:de mi biztosítja hogy a közel sem olyan kemeny spanyol bíráskodás mellett is ilyen szinten tud majd jatszani?
Azért ilyen szinten ez nem szempont szerintem. Lehet, hogy engedékenyebbek az angol bírók, de azért ne legyenek már úgy beállítva, mintha egy tök másik dimenzióban bíráskodnának.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 11., szerda 12:50

Én inkább olyan embert hoznék, aki kevésbé pörgeti a pöcsén a labdát, de a mentalitása, futásmennyisége LV szinten lenne. Láthatjuk hogy mire megy James ebben az évben: lehet hogy technikailag képzett, a mentalitása viszont...

Akik kellenének sztem, feltéve ha marad a 4-3-3:

- bal bekk Marcelo cseréjének
- jobb bekk Carvajal cseréjének
- Danilo out (Nacho-val nem tudom mi lesz)
- ha megy Nacho akkor helyette is
- Case cserének
- sztem Kova rendben lesz, legyen önbizalma
- James out
- Benzema cseréjének valaki.

Ha meg lehet oldani házon belül (Zizu csak ismer egy-két embert)a cseréket akkor ok. Én örülnék ha lenne jópár ifi, akire lehet számítani. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 11., szerda 12:38

de még most is azt mondanám, hogy inkább Pogbát próbálnám meg 80-ért, mint Kantét 30-40-ért.
Ez most kb olyan eltúlozva, hogy Te egy TKP-t hoznál inkább egy VKP féle játékos helyett.
Kante meg Pogba annyiban hasonlítanak egymásra, hogy csokik meg Franszoák.

Semmi másban....

Pogba magasan a legtámadóbb KP lenne pl egy Modric-Pogba-Kroos középpályán míg Kante pedig a legvédekezőbb.

Kante szerintem kell mindenképp. Casemironak nincs értelmes pótlása.
Pogba pedig akkor kéne, ha lép James és Isco/Kovacic.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. május 11., szerda 12:25

támadásban van még mit fejlődnie

Bőven. Amit én láttam belőle, az alapján szerintem egy top csapatban, főleg olyanban, ami dominálni szeretné a meccsei nagy részét, meg fog bukni. Ne legyen igazam, de szerintem az Ő játéka túl egysíkú ahhoz, hogy a modern fociban kiemelkedjen. Védekezésben, csípés-rúgás-harapás terén, futásmennyiségben nagyon erős, de a játék egyéb elemeiben átlag, nekem ez kevés egy Realba.

Az Ő mentalitása és Pogba képességei és felépítése hozná a tökéletes box-to-box középpályást, de még most is azt mondanám, hogy inkább Pogbát próbálnám meg 80-ért, mint Kantét 30-40-ért. Nyilván ebben a klub erős anyagi helyzete is közrejátszik, illetve egy esetleges James eladásból befolyó magasabb összeg reménye is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. május 11., szerda 12:02

Igazából a 150+ ic egy olyan stat, ami mellett nehéz szó nélkül elmenni, egyszerűen annyira adja a kontrákat, hogy ha Zizou visszanyúl kicsit ehhez az irányhoz is, mellé nem lőne vele.

Szerintem a 2 együtt már sok lenne, az max 4-2-3-1-ben tűnik működőképesnek. De ha már megy itt a fejben taktika, azért azt is megnézném, hogy Kanté-Case-Pogba. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. május 11., szerda 11:56

Mondjuk statok ide vagy oda, amikor Leicester meccset néztem, akkor azért látszott, hogy támadásban van még mit fejlődnie.
Egyébként bőven eltudnám képzelni itt ettől függetlenül is, habár Casemiro tényleg elég meggyőző volt idén.

De mivel ZZ egyértelműen a 433at preferálja, így akár mindkettejüknek is lehetne helye a keretben, főleg ha mondjuk James vagy Isco távoznak, mert nekik pl. semmilyen poszt nem fekszik ebben a rendszerben.

Kanté Casemiro Modric Kroos Kovacic Isco/James 6-os azért elég korrekt lenne szerintem. de felőlem akár mehet Isco és James is, a helyükre meg hozhatnak valakit. Kíváncsi leszek egyébként, így az átigazolási eltiltás árnyékában biztos izgi nyárnak nézünk elébe. Mondjuk lehet csak 80milliókért elhozzuk majd az EB aktuális sztárját, felesleges posztra. :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 11., szerda 11:54

Kanté igazi tehetség és nagy jövő áll előtte szerintem.
Viszont ha választani kell, én maradnék Casemiro mellett inkább. :hmmm:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 11., szerda 11:49

Veidt írta:Akik Kantet akarjak a csapatba:
6. Nem lattam minden Leicester meccset, de nekem nagyon feltünt hogy tamadasepitesben mennyire nulla. Casemiro sem egy Scholes, de az ivelesei legalabb jok.

Attol mert jo, meg semmi szükség rá.
Abszolút nem értek egyet, minden támadás keresztül folyik rajta, helyenként lendületesen lép fel előre, és kifejezetten jó százalékban játssza meg előre is a labdáit, akár rövid akár hosszabb passzal.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 11., szerda 11:43

Veidt írta:Akik Kantet akarjak a csapatba:
...
6. Nem lattam minden Leicester meccset, de nekem nagyon feltünt hogy tamadasepitesben mennyire nulla. Casemiro sem egy Scholes, de az ivelesei legalabb jok.

Attol mert jo, meg semmi szükség rá.

Pont pár napja linkeltem be róluk egy stat.

Kantenak több 90 percenként a key passza és a gólpassza is.
Szóval ezt így nem mondanám.
ZIDANE

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 11., szerda 11:40

Akik Kantet akarjak a csapatba:
1. Casemiro szerintem abszolút bizonyított a Clasicon es ugy összeségében minden meccsen, miert kell vele kibaszni?
2. Ha jon Kante, akkor Kovacic a következő szezonban sem fog sok lehetőséget kapni. Mar ha marad.
3. A brazilon es a horvátok kivul meg ott van Kroos is. Hárman szerintem meg tudják oldani a posztot...
4. Kante zseni a posztján, de mi biztosítja hogy a közel sem olyan kemeny spanyol bíráskodás mellett is ilyen szinten tud majd jatszani?
5. Sokkal alacsonyabb mint Casemiro, ez védekezésben es golszerzesben (szögletek, szabadrugasok utan) nagy hatrany.
6. Nem lattam minden Leicester meccset, de nekem nagyon feltünt hogy tamadasepitesben mennyire nulla. Casemiro sem egy Scholes, de az ivelesei legalabb jok.

Attol mert jo, meg semmi szükség rá.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 8., vasárnap 16:14

Igazából Kova miatt se nagyon lehet belekötni. Hamar rájött, hogy vagy lesz egy stabil kp-nk vagy esélytelenek vagyunk egy harciasabb középcsapat ellen is. Szerintem Kovacic tudna úgy és azt játszani amit Casemiro, de a brazil egyszerűen jobb, és a szezon fontosabbik felében már nem fog tanítani. Kipróbálta, nem vált be. Nyáron felépíthetik őt is. Modric, Kroos, Casemiro...az utóbbi kettőből 1 mindig ott van a csapatban, többet és jobban játszott azon a poszton. Előre meg úgy tűnik inkább Isco.
Ha nyáron nem távozik Kovacic akkor lehet itt jövője, persze ehhez az kellene, hogy ne érkezzen Pogba. Nekem tetszik a kp-s állományunk.
Igen, ez nekem is eszembe jutott már Kovaciccal kapcsolatban. Valószínűleg nem úgy játszik, ahogy szeretné, de mivel most kifejezetten eredménykényszer van, nem most foglalkozik vele különösebben. Inkább játszatja azokat, akiket ismer, meg akik passzolnak a rendszerbe.

Ha nyáron marad, az egy jó jel lesz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. május 8., vasárnap 15:47

Kicsit már gondolkodva a nyáron bízva abban, hogy nem leszünk még eltiltva.

Jamesnek mennie kell. Egyrészt nincs a rendszerünkben helye, és ahol még tudna mutatni valamit (jobb oldali támadó), ott meg Bale formában van és Lucas is remekel csereemberként. Középpályára alkalmatlan. Másrészt magas a piaci értéke. Ha jó csapatot választ, akkor nagyon jól fog vele járni a következő klubja, még ha magas is lesz az ára (minimum 65-öt le kell érte gombolni). Szerintem a Cityben lenne nagyon patent.
Én Iscotól is megszabadulnék, ha jönne egy komolyabb kp-s. Lassú, pontatlan, nem érett be továbbra sem, és egyszerűen haszontalan. Neki is jobb lenne egy másik rendszer, mert a mostaniban neki is olyan visszább vontan kell játszania, mint ahol jó lenne. Én 45-50 körüli összegért engedném el. Ha nem jön ilyen ajánlat és nála hasznosabb játékost se tudnánk megszerezni, akkor maradjon még egy évet.
Danilo mehetne, ha tudjuk pótolni valakivel, de ha nincs megfelelő alternatíva, akkor maradjon.
Jesét én megtartanám még egy évig, Asensiot meg hagynám az Espanyolban a következő szezonra vagy mondjuk egy Villarrealba raknám. Kell még neki szerintem a folyamatos játéklehetőség. De akkor se fogok a kardomba dőlni, ha Jesé megy és Asensio visszajön.
Ha úgy érzi ZZ, hogy Kovacicban még nem bízik, akkor a horvátot elküldeném kölcsönbe, hadd fejlődjön a folyamatos játéklehetőségtől. Benne szerintem még sok lehet, csak meccsbe kell lendülnie és meg kell szabaduljon a gátlásaitól.

Kell egy csatár. Én a Jamesért kapott pénzt egy az egybe forgatnám bele Aubameyangba, úgy is már eleget nyalt nekünk, el tudnánk hozni. Középpályára is hoznék legalább egy embert. Pogba lenne nálam a nyerő. A bal oldali középső középpályás hely neki lett kitalálva. Ha Kovacic menne, akkor hoznám Kantét is. Bizonyított a srác a PL-ben, Casemiroval komoly riválisok lennének. Kellene egy univerzális, mindkét oldalon bevethető szélsővédő (és akkor Danilora se lenne szükség). Ha Coentrao vissza akar jönni, akkor megtartanám jövőre. Pepe is még maradjon a szerződése lejártáig mindenképp. Kapusposzton nem változtatnék, mivel egyrészt Navas folyamatosan bizonyít, másrészt szeretik a társak, és szerintem mindenki ellene lenne egy kapusváltásnak. Nyugalom kell végre a csapatba. Ronaldot én eladnám, ha hoznánk helyére valakit, csak az a helyzet, hogy az idei szezont figyelembe véve nincs olyan játékos, aki még csak megközelíteni tudná a szintjét. Hazardban én látom a lehetőséget, ahogy Alexisben is, de mindkettő szezonja elég gyengére sikerült. Neymar meg soha nem fog itt játszani, úgy hogy jobb híján maradjon a portugál. Majd talán pár év múlva Asensio átveheti a bal oldalt.

Kb. 30 millió mínusszal bomba erős keretet tudnánk összerakni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 8., vasárnap 15:36

Igazából Kova miatt se nagyon lehet belekötni. Hamar rájött, hogy vagy lesz egy stabil kp-nk vagy esélytelenek vagyunk egy harciasabb középcsapat ellen is. Szerintem Kovacic tudna úgy és azt játszani amit Casemiro, de a brazil egyszerűen jobb, és a szezon fontosabbik felében már nem fog tanítani. Kipróbálta, nem vált be. Nyáron felépíthetik őt is. Modric, Kroos, Casemiro...az utóbbi kettőből 1 mindig ott van a csapatban, többet és jobban játszott azon a poszton. Előre meg úgy tűnik inkább Isco.
Ha nyáron nem távozik Kovacic akkor lehet itt jövője, persze ehhez az kellene, hogy ne érkezzen Pogba. Nekem tetszik a kp-s állományunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 192 regisztrált és 0 vendég