Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. május 3., kedd 17:16

Pipita írta:
És se Kroosban se Modricban nem látom a pluszt.
Hm. Oké. :)
Mert Modric jól játszik az utóbbi hetekben ? Pontatlan. Semmi kreativitás. City, Wolfsburg ellen nagy tanácstalanság volt a középpályánk részéről.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 3., kedd 17:15

Remélem Zidane fejében meg sem fordul Kova. :kivagyhe: Én bírom a kölyköt, tehetségesnek tartom de minden kiscsapat ellen is remegő lábbal tolja, kerülje messziről a holnapi meccset, legfeljebb a végén kell bedobni. Valamelyiket a két művészlelkületű közül fel kell spanolni meg ráébreszteni,hogy utolsó lehetőségeik egyike, hogy bizonyítsanak.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 3., kedd 17:14

KAG írta:Pedig Isco most stabilabb.
Nekem ne mondja senki egy olyan játékosra, hogy stabilitást hoz, aki nem tud átívelni a túloldalra meg a pár méteres passzokat is rendre ember mögé teszi.
Nem Kovacic mellett akarok ervelni, o sem jo, de Isco a sajat lababan is elesik, sebessege a nullahoz konvergal, emberbe vezeti es meg onzo is altalaban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. május 3., kedd 17:11

És se Kroosban se Modricban nem látom a pluszt.
Hm. Oké. :)
hehe írta:mert gyors, robbanékony, erőszakos, hajtósabb és jobban védekezik, minta másik kettő.
és ha elhinné magáról, hogy ezt ő bizony tudja, akkor nem kéne kp-ra ember nyáron.
Az a baj, hogy fejben sokkal nehezebb rendbe rakni valakit, mint erőnlétileg vagy technikailag. És ha fejben nem elég erős ide, akkor megette a fene. Isten mentsen meg mindet attól, hogy holnap este Kovacic kezdő legyen.

Isco lesz ebből, nem is baj. Bizonyítson csak, épp itt lenne az ideje.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 3., kedd 17:04

Tádám írta:
KAG írta:Pedig Isco most stabilabb.
Nekem ne mondja senki egy olyan játékosra, hogy stabilitást hoz, aki nem tud átívelni a túloldalra meg a pár méteres passzokat is rendre ember mögé teszi.

Kb annyira van fejben ott, mint Danilo. Vagy annyira se

Isco stabilabb? Inkább alibi.
Kovacic is, sőt még remeg a lába is. Iscot fel kell, hogy spanolja ZZ aztán jó napot. Kovacicot nem lehet most osszerakni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. május 3., kedd 17:04

Tádám írta:
KAG írta:Pedig Isco most stabilabb.
Nekem ne mondja senki egy olyan játékosra, hogy stabilitást hoz, aki nem tud átívelni a túloldalra meg a pár méteres passzokat is rendre ember mögé teszi.

Kb annyira van fejben ott, mint Danilo. Vagy annyira se

Isco stabilabb? Inkább alibi.
Igazából középen senki nem képes helyzetbe hozni a támadóinkat. Elég passzív a középpályánk, egyedül Isco szokott egy kis színt vinni bele, egy kis ötletet. Én már az előző meccsen is hamarabb behoztam volna meg a Wolfsburg ellen is , mert mikor bejön akkor biztos hogy 1-2 gólpasszt érő labdája van. A másik meg hogy kelleni fog a kreativitás, mert a City befog állni. És se Kroosban se Modricban nem látom a pluszt.

Szerk.: Ha nem lenne sérült Casemiro akkor is kezdetném Iscot a középpályán valaki helyén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára oroszisti 2016. május 3., kedd 17:05-kor.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 3., kedd 17:02

Realista24 írta:
elenleg előbb beraknám Illarramendit a tavalyi szétcsúszott állapotában, mint ő
Már majdnem teljesen egyetértettem veled, amikor megláttam ezt.
Kellett bele egy kevés eposzi vonal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 3., kedd 16:31

rashidm írta:Szerintem ha rendesen megkapná a lehetőséget, akkor nem lenne vele gond. Meg azért Illarra-hoz ne hasonlítsuk már. Ég és föld a kettő...
Kapott ő BL-ben, Bajnokságban kiscsapatok ellen rengeteget, de játszott még Atleti, Villarreal, Bilbao és Valencia ellen is. Meg egy félidőt a spanyol kupában. :mrgreen:
Szerintem kapott lehetőséget, hogy ezt a bevagyokszarva érzést valamennyire fel tudja dolgozni. Biztos ottvan a fejében, hogy 30 milliós igazolás, nextModric és még csak 21 éves. Ez biztos nagy mentális teher, de ha nem képes ezeket feldolgozni akkor ne várjon mást, minthogy padoztatják vagy még azt sem.
Körülnéz majd más csapatnál vagy hasonló, és lesz majd egy Modric utódunk. :D vagynem

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. május 3., kedd 16:27

KAG írta:Pedig Isco most stabilabb.
Nekem ne mondja senki egy olyan játékosra, hogy stabilitást hoz, aki nem tud átívelni a túloldalra meg a pár méteres passzokat is rendre ember mögé teszi.

Kb annyira van fejben ott, mint Danilo. Vagy annyira se

Isco stabilabb? Inkább alibi.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 3., kedd 16:07

Szerintem ha rendesen megkapná a lehetőséget, akkor nem lenne vele gond. Meg azért Illarra-hoz ne hasonlítsuk már. Ég és föld a kettő...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 3., kedd 15:59

Én egyszerűen nem mernék ekkorát kockáztatni. Egy Sociedad ellen se jön ki belőle ami benne van, mi garantálná hogy ilyen éles szituban kijönne?
Isco meg James stabilan középszar jelenleg, de akkora bukta mégsincs bennük talán, mint Kovában, ha tele lenne a gatya ilyen helyzetben.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 3., kedd 15:54

Pedig Isco most stabilabb.
Nekem ne mondja senki egy olyan játékosra, hogy stabilitást hoz, aki nem tud átívelni a túloldalra meg a pár méteres passzokat is rendre ember mögé teszi.

Kb annyira van fejben ott, mint Danilo. Vagy annyira se
ZIDANE

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. május 3., kedd 15:52

Az a vicc, hogy van egy Isco-James pakkunk és mindkettő akkora 0, hogy inkább beraknám én is Kovacicot.
Egyszerűen nincs más értelmes megoldás, muszáj hozni az egyensúlyt a középpályán, ami a brazillal megvolt, Iscóval nem lehet meg, egyszerűen köze nincs ahhoz a stílushoz.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 3., kedd 15:48

hehe írta:nem hiszem el, hogy céronaldo 100%-os.
kizárt.
Katalánoknál volt, kapott a gumibogyószörpből :shifty:

Kovacicot nem raknám be.
Kisebb, ligás meccseken is olyan hibákat nyomott a legutóbbi pár meccsén, hogy valami brutális.
Jelenleg egyáltalán nem megbízható, nincs semmi önbizalma a gyereknek.
Jövőre fel kell építeni,mert amúgy tényleg patent kis játékos, de nem most jött el az ideje.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 3., kedd 15:13

elenleg előbb beraknám Illarramendit a tavalyi szétcsúszott állapotában, mint ő
Már majdnem teljesen egyetértettem veled, amikor megláttam ezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 3., kedd 15:12

hehe írta:
Süti írta:Kova egyébként a kevés tapasztalatával és eddig nem meggyőző teljesítményével miért kéne hogy helyet kapjon a kezdőben egy ilyen sorsdöntő mérkőzésen? :hmmm:
mert gyors, robbanékony, erőszakos, hajtósabb és jobban védekezik, minta másik kettő.
és ha elhinné magáról, hogy ezt ő bizony tudja, akkor nem kéne kp-ra ember nyáron.
Röviden és tömören:
Csak! Nem hiszi el magáról.

Érthetőbben:
Beszari. A te szavaiddal élve: FGY.

Értelmesen:
Nekem eddig az jött le, hogy hiába robbanékony, gyors, jó cselező játékos, de néha viszi-viszi és nem tudja mi van. Megáll, zavarba jön, oldal passz. Támadásainkhoz sokat nem tudott hozzátenni, mert nem igazán csinált bevállalós dolgokat. Védekezésben meg a sebessége és az agresszivitása jól jönne, de valahogy ott sem állt eddig össze a képlet... Arról nem is beszélve, hogy a csapat sem fogadta még be igazán és tök idegenül szokott mozogni.

Jelenleg előbb beraknám Illarramendit a tavalyi szétcsúszott állapotában, mint őt. És szerintem ezzel el is mondtam, hogy a gyerek mennyire szétcsúszott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 3., kedd 15:08

hehe írta:mert gyors, robbanékony, erőszakos, hajtósabb és jobban védekezik, minta másik kettő.
és ha elhinné magáról, hogy ezt ő bizony tudja, akkor nem kéne kp-ra ember nyáron.
De a Holdrol is látszik, hogy nem hiszi el magáról. Maradjon csak a padon..
Ha LVt hoznánk egy sorral lejjebb, még azzal is jobban járnánk szerintem. Ha nem ez, akkor még mindig az Isco-s verziót pártolom. :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 3., kedd 15:03

Süti írta:Kova egyébként a kevés tapasztalatával és eddig nem meggyőző teljesítményével miért kéne hogy helyet kapjon a kezdőben egy ilyen sorsdöntő mérkőzésen? :hmmm:
mert gyors, robbanékony, erőszakos, hajtósabb és jobban védekezik, minta másik kettő.
és ha elhinné magáról, hogy ezt ő bizony tudja, akkor nem kéne kp-ra ember nyáron.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 3., kedd 15:00

Dupla D írta: City kontrára fog beállni, így nem is lenne sok értelme, hogy egy játékosunk csak a védekezéssel foglalkozzon a középpályán.
Epp ezert lenne jo egy ilyen jatekos, mert akkor a masik ket kozeppalyasnak nem kell ovatosan jatszaniuk, jobban be tudnak kapcsolodni a tamadasokba, es 90 perces tavlatban kevesebbet is kell futniuk. Plusz Kroos max kielegitoen tudja ellatni a vkp posztot, jol nem. Persze ez nem az o hibaja.
Süti írta: Kova egyébként a kevés tapasztalatával és eddig nem meggyőző teljesítményével miért kéne hogy helyet kapjon a kezdőben egy ilyen sorsdöntő mérkőzésen? :hmmm:
Mert ha Isco/James kerul a kezdobe akkor felborul a Kroos Modric duo stabilitasa. Ez meg onmagaban nem lenne baj, de a ket lokoto tamadasban nulla mostanaban, vedekezesben es mezonymunkaban meg eleve az.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 3., kedd 14:58

Kova egyébként a kevés tapasztalatával és eddig nem meggyőző teljesítményével miért kéne hogy helyet kapjon a kezdőben egy ilyen sorsdöntő mérkőzésen? :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég