Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 7., kedd 19:10

Én is inkább Alabár hoznám, több poszton is meoldanáluk a helyettesítést, és kút a neki elég játékperc.

Az meg, hogy a bajorok azt mondták, hogy nem eladó még nem jelent semmit. Hány olyat láttunk h hetekig mondták h xy velünk marad aztán megis ment, lehet sak az árát akarják felverni.

+ itt jön képbe Perez apó egyetlen jó tulajdonsága. Ha kell neki (vagy zizunak) akkor leteszi a pénzt és csókolom
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 19:07

Kerlon írta:Leírtam, hogy miért gondolom így. Ha nem volna rá esély, akkor szerintem a hivatalos ajánlatig se jutottunk volna el.
Nem értelek. Alaba lehet hajlandó lenne, de a BM nem fogja eladni. Az egész onnan indult, hogy annyit nyilatkozott, szeretne többet a kp-n játszani. Tök mindegy van-e hivatalos ajánlat. Kroosnál kényszerben voltak, most nincsenek. Idén hosszabbított.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 7., kedd 19:05

Nem lennék meglepve, ha direkt trollkodnának a Bayern-nél. Nem akarják eladni, de addig-addig szívóznak, amíg nem fogunk tudni időben venni mást helyette. Kinézem belőlük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 19:00

Leírtam, hogy miért gondolom így. Ha nem volna rá esély, akkor szerintem a hivatalos ajánlatig se jutottunk volna el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 18:49

Nem értelek Kerlon. Rumennige elmondta hogy nem eladó Alaba. Akkor megy el, ha ők el akarjak adni. Emlékeztetett mindenkit a Ribéry sagara is.
Ket év múlva ha nem hosszabbít, akkor tudjuk hozni. Addig esélytelen. Ha megis hozzuk egy hétig trollkodhatsz kedvedre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 18:36

wZoLee7 írta:(még ha fizetünk is).
Annyira azért ne. James-t is bőőőven áron felül szereztük meg. Pogba is lesz 100+, közbe már lassan annak is eljön az ideje, hogy váltani is akar, akkor igazán lehetne olcsóbb. Tudom, tudom élő szerződése van, meg az árak is eldurvultak, ez a mai piac. De basszus, a határ a csillagos ég és mostantól 5ből 4 igazolásunk 100 milliós lesz? :kivagyhe:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 18:29

Én is így hiszem, bár én még mindig hiszek Alababan. Ha eljutottunk hivatalos ajánlatig, akkor szerintem lehet ott egyezkedni. Mondhatni, hogy a pótlása sem teljesen szükségszerű. Bár érdekes lenne, ha pont most lenne értelmes igazolási koncepciónk, amikor a csapból is Pogba folyik. Nem lennék meglepve, ha James meg Kovacic is valamilyen úton a Juveban kötne ki végül, de az egyik szinte biztos.

Csatár csere is kell, de én valahogy nem akkora nevet akarok, mint Auba, mert szerintem nem lehet ezt jól leosztani. Jesét kell elküldeni, aztán valami fiatal tehetséges játékost keresni meg Marianot megnézni.

Balhátvéd jelöltek közül meg Wendell szimpatikusabb, mint Rodriguez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. június 7., kedd 18:23

Pogba, Aubameyang + egy bal hatved lesz ebbol.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 18:16

ziro4vr írta:Idén nem nagyon volt kp-s ahogy emlékszem, vagy belső védő vagy szélső. Tavaly voltak vagy még az első guardiola évben olyan felállások, hogy Alaba-xy-Lahm a kp-n, akkoriban volt Rafinha meg Bernat a két szélsővédő.
Mert a komplett védelem sérült volt idén. Középpályán meg jól álltak mindig is. Ezért lehetne ALabat megvenni azzal, hogy itt a helye a középpályán.
numberone1 írta:Hoznam Pogbat es Alabat is. Pogba, mert a kp-n nincs golra toro ember. Alaba, mert harom poszton is bevetheto.
Túl sok lenne mindkettő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 7., kedd 17:34

Realista24 írta:Alabát el is lehet felejteni. A bajorok elég egyértelműek voltak.
Akkor ez elég egyértelműen egy Pogba lesz, aminek része is lehet akár James, önmagában is egy minőségi csere lenne (még ha fizetünk is). Hátra is láttam írtatok opciókat. Meglássuk, EB végéig úgy sem fog történni semmi sem.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. június 7., kedd 16:22

Egyebkent van arrol vmi info, h mennyit kolthet Zizou a nyaron? Remelhetoleg Jamesert lehuzunk vkit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 16:15

Alabát el is lehet felejteni. A bajorok elég egyértelműek voltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. június 7., kedd 16:12

Hoznam Pogbat es Alabat is. Pogba, mert a kp-n nincs golra toro ember. Alaba, mert harom poszton is bevetheto.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:19

Idén nem nagyon volt kp-s ahogy emlékszem, vagy belső védő vagy szélső. Tavaly voltak vagy még az első guardiola évben olyan felállások, hogy Alaba-xy-Lahm a kp-n, akkoriban volt Rafinha meg Bernat a két szélsővédő.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. június 7., kedd 15:16

Valoban csak nehany (12?) Bayern meccset lattam az elmult szezonok soran, akkor mindig balhatved volt. Viszont persze utananeztem, transfermarkton peldaul azt irtak hogy 33-szor volt center midfield, es csupan 5-szor defensive midfield (ezt mar Beno bemasolta egyszer egyebkent). Erre alapoztam a velemenyem. Ha provokaltalak, akkor elnezest kerek.
Nem éreztem felőled semmilyen provokációt, szóval nincs gond. A statisztikákról meg annyit, hogy a legtöbb esetben csak azt mutatja, hogy hol kezdte a meccset, és az sajnálatosan nincs benne, hogy később a 90 perc alatt akár más posztokra rakták át az adott játékost. Alaba meg talán a leguniverzálisabb játékos a mai futballban így ez rá hatványozottan igaz. Nekem kétségem nincs afelől, hogy eltudná játszani azt a posztot, amit Casemiro legalább olyan jól, de nyilván az ideális az lenne, ha Kroos és Modric mellett játszana a középpályán, és nem egy sorral hátrébb. Mondjuk lényegtelen ilyen dolgokról beszélni, mert nem valószínű, hogy a Bayern elengedi, így pedig, én a Kanté/Verratti duóból próbálnám az egyiket megszerezni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 7., kedd 15:05

M1Ö írta:
Veidt írta:Ez csak par ember fejebol pattant ki itt, mert most vedot jatszik.
Akik mellette érveltünk, egyikünk sem azt írta, hogy vkp. Szezon elején Kroos sem vkp volt, a Barcaban Busquets sem vkp, vannak példák.
Casemiro telibe az, de ha már szerinte Busquets is az, akkor azért nem ártana megnézni, hogy azért észben mekkora szint különbség van a két "vkp" között. De lehet mondani bárkit, mert pl Vidal vagy Xabi, vagy épp amikor Lahm vagy Alaba játszott vkp-t is kicsit képzettebb játékos mozgott ott mint nálunk. Gondolom az olasz vkp-ket se kell mondani, hogy nem eszetlen focisták lennének, mert Marchisio és Verratti se az. De lehetne ezt sorolni elég sok csapatnál szerintem. Persze fasza Casemiro meg minden, de azért Alaba baszott nagy erősítés lenne erre a posztra, még úgyis, hogy a gyerek 3-4 poszton tud focizni. (Mikor hol van kedve :lol: ) És igen köztük vkpt is.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 7., kedd 15:01

M1Ö írta: Akik mellette érveltünk, egyikünk sem azt írta, hogy vkp. Szezon elején Kroos sem vkp volt, a Barcaban Busquets sem vkp, vannak példák.
Wzolee par kommenttel feljebb szo szerint azt irta, de mar mastol is lattam ezt. Mindegy igazabol, en nem akarok semmilyen vitat gerjeszteni itt ezzel, de nekem nagyon fantasy ez az Alaba-Kroos-Modric kozeppalya.
poronty írta: Nem provokációnak szántam. Csak gondoltam nem néztél nagyon Bayern meccset az elmúlt években, ha azt írtad, hogy nem játszott középpályást. Ha pedig ez így van, akkor honnan tudnád, hogy játszott-e VKP-t vagy nem. Én úgy tudom, hogy a válogatottban is a középpálya közepéről ő védekezik többet illetve a Bayernbe is volt nem egyszer, hogy a mérkőzés közben feljebb tolták egy sorral, ha égett a ház, vagy még inkább támadólag lépett fel a csapat.
Valoban csak nehany (12?) Bayern meccset lattam az elmult szezonok soran, akkor mindig balhatved volt. Viszont persze utananeztem, transfermarkton peldaul azt irtak hogy 33-szor volt center midfield, es csupan 5-szor defensive midfield (ezt mar Beno bemasolta egyszer egyebkent). Erre alapoztam a velemenyem. Ha provokaltalak, akkor elnezest kerek.
Amugy a mezonymunkas valaszodra reagalva: sajnos tenyleg messze van az altalad emlitett jatekosoktol, nekem kulonosen Kuyt volt ebbol a szempontbol onnan a kedvencem, hatalmas munkabirasu jatekos volt.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 14:53

Veidt írta:Ez csak par ember fejebol pattant ki itt, mert most vedot jatszik.
Akik mellette érveltünk, egyikünk sem azt írta, hogy vkp. Szezon elején Kroos sem vkp volt, a Barcaban Busquets sem vkp, vannak példák.
Veidt írta:innentol kezdve csak azt nem ertem hogy minek kell provokalni. Mar masodszor.
Inkább Te provokáltál. Ő csak hasonló stílusban reagált.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. június 7., kedd 14:52

Valoban, akkor tevedtem, amit el is ismertem, innentol kezdve csak azt nem ertem hogy minek kell provokalni. Mar masodszor.
Nem provokációnak szántam. Csak gondoltam nem néztél nagyon Bayern meccset az elmúlt években, ha azt írtad, hogy nem játszott középpályást. Ha pedig ez így van, akkor honnan tudnád, hogy játszott-e VKP-t vagy nem. Én úgy tudom, hogy a válogatottban is a középpálya közepéről ő védekezik többet illetve a Bayernbe is volt nem egyszer, hogy a mérkőzés közben feljebb tolták egy sorral, ha égett a ház, vagy még inkább támadólag lépett fel a csapat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 7., kedd 14:46

poronty írta:
Nem akarom megint kezdeni, de Alaba egyaltalan nem vkp. Ez csak par ember fejebol pattant ki itt, mert most vedot jatszik.
Van, akinek meg az pattant ki a fejéből, hogy Alaba az elmúlt 4 évben nem játszott a középpályán.
Valoban, akkor tevedtem, amit el is ismertem, innentol kezdve csak azt nem ertem hogy minek kell provokalni. Mar masodszor.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég