Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 29., kedd 11:04

Pff, ha rajtam múlna Enzo és Ödegaard is ott lenne a pályán. Akkora előnyünk van, hogy ha ezt elbukjuk valahogy, akkor mehet mindenki arra amerre lát. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 10:59

Mivel érdemelte ki, hogy a Real meg ezer másik klub versenyzett érte?
A jó marketinggel a tudása mellett. 1,5 év alatt nem lépett előre semmit, verseny volt érte vagy sem...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 10:58

Az, hogy miért nem használják érthető a keret mélysége miatt, nem az eddigi játékperceit vitatom, senki nem játszik most a castillából az A csapatba. Nem is kell, felesleges.
Az, hogy anno Carlo PR igazolásnak nevezte...addig is tudtuk, hogy részben igaz, bár ez csak az árában jelentett különbséget. Az, hogy perez igazolás....ennyi erővel Asensio és Vallejo is az, én inkább tudatos jövő építésnek hívom, hogy a legkeményebb f...ú tiniket idehozzuk. Ödegaard nem michael jackson reality show-s brazil fia, hogy a neve miatt csak az aki, hanem az elvitathatatlan tehetsége miatt. Az, hogy nem egyszemélyben húzza a castillát 17 évesen 25 éves spanyol bunkók közt, akiből már soha nem lesz szint (a liga játékosaira gondolok, mint ellenfél, nem a castillára), az egy dolog. Nem is az eredményesség amit tőle el kell várni, hanem a fejlődés. Az pedig hogy a focija alapján 17 éves korosztályban TOP az sem kérdés.
Ezért kellene betenni holnap. Mert januárban megy és nagy löket lehetne neki, hogy érzi a bizalmat. Nem teljesítményt várok tőle, hanem hogy tegyük fel a kis seggét a zöldre, aztán hadd lubickoljon 30 percet. És, hogy kinek a kárára tegyük ezt? Na most Casemiro-n kívül kinek hiányzik ez a meccs a kp-ok közül az első csapatból? Modric, Kova, Isco nehogy játszon, Kroos nem tud. James? ok ő toljon le 90 percet, még jól jöhet a csávó vmikor a bajnokságban. Azon kívül még mindig van egy szabad hely, főleg egy 30 perces cserének.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 29., kedd 10:57

mi az amivel ő kiérdemelte, mással szemben, hogy ott legyen?
Mivel érdemelte ki, hogy a Real meg ezer másik klub versenyzett érte? Azért csak van némi köze a tudásához is.

Szerintem annyira nem bő a keret, hogy ennyi sérülés mellett kitegyen egy csapatot csak a pad. Én több castillás srácot is megnéznék amúgy holnap. Én még Sergio Diazra lennék kíváncsi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 10:36

Babinho írta:Ez nem jutalomjáték kérdése, nem ajándék vagy tombola...a kérdés, hogy kiből mit akarunk faragni. Ennek a gyereknek több köze van a focihoz jelen pillanatban, mint kortársai közül bárkinek, meg kell nézni a meccseket. Kellene neki fél óra, mielőtt januárban franciába hajítjuk...gondolom más szájízzel gondolna a visszatérésre is.
Újra felteszem a kérdést, véletlen, hogy Carlo és Zidane sem használja/használta jobban?

Olyan mély és bő a keretünk, hogy minden, első keretbeli tagtól elvett másodperc pazarlás jelenleg. De tegyük meg, mert itt egy 17/18 éves túlfizetett, Pérez igazolás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 10:32

Ez nem jutalomjáték kérdése, nem ajándék vagy tombola...a kérdés, hogy kiből mit akarunk faragni. Ennek a gyereknek több köze van a focihoz jelen pillanatban, mint kortársai közül bárkinek, meg kell nézni a meccseket. Kellene neki fél óra, mielőtt januárban franciába hajítjuk...gondolom más szájízzel gondolna a visszatérésre is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 10:22

Én pont leszarom, hogy kezdeni fog-e vagy sem. Felőlem aztán játszhat, csak a logikát nem értettem, hogy mi az amivel ő kiérdemelte, mással szemben, hogy ott legyen.
Az sem véletlen, hogy Carlo is jegelte és csak egy marketingigazolásnak tartotta/tartja.
Mindjárt el is kezdem sajnálni mert még 20 évesen se a Real Madrid utánpótlásának utolsó, a nagy csapat előtti részében játszhat és tanulhat
18 éves lesz pár hét múlva, egészen pontosan. Elvileg megy is kölcsönbe, kérdés, hogy megvalósul-e harmadjára a kölcsönadás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 29., kedd 10:11

Az a baj a norveggal, hogy olyan igényei vannak, amit nem tud minden klub bevállalni, ráadásul a Castillaban sem igazán szeret játszani. Biztos vagyok benne, hogy sok érdeklődő volt felőle, de az igényei miatt lemondtak róla. Igy meg aztán neki kell változtatnia vmelyik helyzeten. Ha meglenne a magához való esze, akkor már rég nem a harmadosztályban tengodne.

Azt meg kétlem, hogy a Real nem akarta kolcsonadni, gyakorlatilag most van a legnagyobb kolcsonadasi láz az elmúlt években hazon belul, biztos nem ezen múlt a dolog.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 9:35

Te sem ezt írnád, ha láttad volna ziro bombáit.

my bad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 9:35

ha láttad a gólt akkor nem írtad volna ezt...
Te sem ezt írnád, ha láttad volna ziro bombáit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 29., kedd 9:32

Nem lenne akkora hatalmas jutalom berakni őt egy pihentetett játékos helyére egy gyakorlatilag tétnélküli harmadosztályú csapat elleni meccsre. Annyi most a sérült, hogy még Casemiro, James, Mariano játszatása mellett is elférne a kezdőben. Nem akarok egy alapembert sem látni holnap a kezdőben, még csereként sem. Az, hogy Ödegard vagy más Castillás kezd, mondjuk nekem mindegy.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 9:30

___Samy___ írta:És csak a Rennes létezik a világon?
arról perezt kérdezd vagy azt az embert akit megbíztak hogy keressen neki klubot. amúgy ilyen cél szerintem nem volt a real részéről mert a rennestől a csóka azt mondta hogy télen megint megpróbálják elhozni ergó ha valaki akarta a transzfert a két klub közül az a rennes.

a real szerintem nem gondolkozott kölcsönadással.

vagy azért nem gondolkozott mert tudták hogy nme lenne most célszerű 18 év alatti játékosokkal ilyen bizniszbe menni. megvárják a telet és elpasszolják akkor.


Az első résznél saját magad szúrtad tökön.
ha láttad a gólt akkor nem írtad volna ezt...

ezt a szabigólt tökmindegy minlyen szinten lövik mert megette a bayern is és megették kevin db ellen is idén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2016. november 29., kedd 9:33-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 9:29

BBeno írta:az elso reszt nem kommentalom.

a masodikra

nem akart?
nem csak a rennes vitte volna nyaron ahova nem mehetett?
Nem.

Az első résznél saját magad szúrtad tökön.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 29., kedd 9:27

És csak a Rennes létezik a világon?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 29., kedd 9:26

BBeno írta:odegaardnak ugye eselye nem volt semmilyen letran lepkedni de ott kell senyvednie a harmadosztalyban mar masfel eve (?) es gyakorlatilag masra nem hasznos ez az ido minthogy spanyolul megtanuljon. most hetvegen is pazar golt lott. szerintem egy tetnelkuli kupameccset megerdemelne. nem egy oriasi dolog ez. de padra mindenkepp felkerulhetett volna.
Mindjárt el is kezdem sajnálni mert még 20 évesen se a Real Madrid utánpótlásának utolsó, a nagy csapat előtti részében játszhat és tanulhat

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 9:22

az elso reszt nem kommentalom.

a masodikra

nem akart?
nem csak a rennes vitte volna nyaron ahova nem mehetett?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 29., kedd 9:22

És amúgy is a mostani felállásban is Kovacic a leghátsó ember valami hasonló felfogásban játszik. Szerintem ez nem kifogás, mert most is kényszerű szerepe van.
Egyrészt nem Kovacic játszik leghatso embert, másrészt meg az ebben a felállásban lévő leghatso ember, meg a 3-5-2-ben lévő nem ugyanazt a feladatkört látja el. Attól hogy névre ugyanaz, szerepkörre közel sem.

A saját elmondása szerint sem kenyszer a mostani posztja, nem is véletlen el annyira a palyan.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 9:20

BBeno írta:odegaardnak ugye eselye nem volt semmilyen letran lepkedni de ott kell senyvednie a harmadosztalyban mar masfel eve (?) es gyakorlatilag masra nem hasznos ez az ido minthogy spanyolul megtanuljon. most hetvegen is pazar golt lott. szerintem egy tetnelkuli kupameccset megerdemelne. nem egy oriasi dolog ez. de padra mindenkepp felkerulhetett volna.
Pazar gól a harmadosztályban? Most akkor szint a harmadosztály vagy sem? Mert akkor ziro is megérdemli, hogy leüljön a padra, mert a mennyei hatban veretett pár nagy gólt a sör virsli után.

Továbbra sem értem, miért érdemelné meg. Ő akart maradni, vállalta a sorsát azzal, hogy nem akart kölcsönbe menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 9:17

odegaardnak ugye eselye nem volt semmilyen letran lepkedni de ott kell senyvednie a harmadosztalyban mar masfel eve (?) es gyakorlatilag masra nem hasznos ez az ido minthogy spanyolul megtanuljon. most hetvegen is pazar golt lott. szerintem egy tetnelkuli kupameccset megerdemelne. nem egy oriasi dolog ez. de padra mindenkepp felkerulhetett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 9:12

BBeno írta:majd ha lesz kezdo megmondom kihelyett lehetne odegaard. ekkora hatranyt ugysem tudnanak ledolgozni. nem asensio es mariano helyett gondoltam. de ennyit legalabb megerdemelne odagaard hogy iden egyszer a bernabeuban palyara lepjen.
Miért érdemelné meg? Mit tett? Kb. 1 éve van a Realnál. Nálam, ha megérdemli valaki, az olyan, aki évek óta lépked mondjuk a szamárlétrán. Már, ha jutalomként fogod fel a dolgot.
Martin többet is kap, mint amit megérdemel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég