Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 9:10

majd ha lesz kezdo megmondom kihelyett lehetne odegaard. ekkora hatranyt ugysem tudnanak ledolgozni. nem asensio es mariano helyett gondoltam. de ennyit legalabb megerdemelne odagaard hogy iden egyszer a bernabeuban palyara lepjen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 9:04

BBeno írta:odegaard meg ilyenkor sem....
Minek kéne Odegaard, amikor Asensio pl. így sem kap elég lehetőséget? Ugyanez igaz Marianóra is. Én sem preferálnám senki kárára az első keretből. Tejero meg védő, ha jól nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 28., hétfő 20:17


Én egyáltalán nem gondoltam erre, csak ez az átállás egyáltalán nem olyan könnyű mint amilyennek papíron látszik. Teljesen más szerepkört követel meg az ÖSSZES mezőnyjátékosunktól. Nem lehet 3-4 edzésen begyakorolni aztán majd lesz valahogy.
Igen, nem olyan egyszerű ezt leoktatni, úgy hogy a megfelelő szinten menjen, ráadásul ez a formáció nagyon nagy taktikai fegyelmet igényel, ami nem annyira a spanyol vonalnak a fogára való, ez inkább olyanoknak mint az olaszok, argentinok akik fegyelmezettebbek taktikailag.
Az 5 védős rendszerben ha birtoklás van és 3 védő marad (két szél mozog fel)akkor ha egy bukik akkor bukik mindenki....ez veszélyes eléggé, főleg ha nálunk a latinosabb felfogású, marcelo,ramos stb....rosszul helyezkedik,vált ki, vagy tolódik.

Ezen kívül minden edzőnek megvan az alap kedvelt formációja, persze ismeri és tudja a többit is a gyakorlatban alkalmazni, de a maga által preferált formációra, ami jelképezi az önmaga stílusát, amit a pályán látni kíván arra építi fel a csapatot, oké, hogy figyelembe kell vennie a keret struktúráját is, de összességében mutat egy irányt, ami nem biztos, hogy egy ilyen váltást megenged.
Pl, Mou nem akar kimozdulni a 4 vonalas rendszerből, ahol 2 védekező jellegű kp-a van, ezt én már nem alkalmaznám, mert akkor jó ha egy erősebb csapat az ellenfél akik kp-án föléd tudnak nőni, egy több vonalas rendszert nehezebb átjátszani a földön.....ha viszont a sajátnál van a labda, akkor a több vonal miatt a játék földön történő kombinatív kialakítása is nehezebb, mert több benne a lépcső és a kockázat a hibára.

Az tetszik ha egy keret úgy van kialakítva és oktatva , hogy több taktikát tud mutatni, de ezek nem ekkora változások, hanem pl egy morata benzema csere , ami így is eléggé megváltoztatja a játékot és a társak mozgásait vagy egy casemiro védekezőbb formája vs kova-modric-kroos full btbvel összehasonlítva.....ezzek szerkezeti változások, de én azért óvakodnék az említett rendszerrel kapcsolatosan, mert nem biztos, hogy azt mi megtudjuk a megfelelő minőségben valósítani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 28., hétfő 19:35

Kerlon írta:Bár nekem most úgy jön le, hogy ti valamiért azt hiszitek, hogy most ezt kéne orrba szájba tolni, pedig nem. Továbbra is annyiról van szó, hogy ez remek taktikai fegyver lehetne, de szóba se kerül valamiért.
Én egyáltalán nem gondoltam erre, csak ez az átállás egyáltalán nem olyan könnyű mint amilyennek papíron látszik. Teljesen más szerepkört követel meg az ÖSSZES mezőnyjátékosunktól. Nem lehet 3-4 edzésen begyakorolni aztán majd lesz valahogy. A belső védőink háromszor annyi alkalommal találják majd magukat 1v1-ben, amit egyszer sem veszíthetnek el, az egyik középpályásunk át sem lépheti a felezővonalat, a csatárainknak nagyon sokat kell futni, a szélső védőinknek védekezés esetén is szokatlanul fent kell játszani, stb. És a rengeteg gyakorlás sem jelent feltétlen sikert, mert vannak olyan játékosok, akik sosem lesznek erre alkalmasak - például CR, James, Asensio. LV-t a munkarátája miatt nem veszem ide. Csak ezért mondom, hogy egyáltalán nem fűlik a fogam ahhoz a kényszermegoldásokhoz, mégha csak minimális dolgokról is van szó.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. november 28., hétfő 19:12

___Samy___ írta:Szerintem meg nem egy ilyen meccsre kéne bedobni a 3-5-2-t. Ahhoz, hogy ez megtörténjen, ahhoz már minimum 2-3 meccsen használni kellett volna pozitív eredménnyel. Bár nyilván ez csak egy ziro féle kósza ötlet :mrgreen: , lehet működne is, de ez a keret erre nem alkalmas. Kezdőt ki lehet vele dobni, de a padról nem nagyon tudna senki sem beugrani pl. hátra.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor még 4-4-2-ben sem megy a védekezés, 3 védővel meg hatalmas öngól lenne.
Kovacic és vagy Modric szerintem rég megmutatta, hogy mindkét kritériumodnak megfelel.
A két horvát pont nem azokban a legerősebb, ami ahhoz a poszthoz kell. Persze be lehet őket tenni arra a statikus posztra is, le is hoznák valószínűleg, de akkor pont azokat a tulajdonságaikat nem használjuk ki, amiben a legjobbak. Ők nem abban erősek, hogy hátulról mozgassák a csapatot, ők alakítják ki a középpályán a létszámfölényt. Megverik az emberüket, elmozognak, ezzel eltolják az ellen védelmét. Kényszerítőznek, kihasználják a dinamikájukat. Az ilyet szerintem csak létszükség esetén szabad "lefojtani" azzal, hogy berakjuk egy ilyen posztra.

Alap esetben nekik a szabadságra van szükségük, sok elmozgásra és kicsiben történő játékra.
Nem azt írtam, hogy ők oda tökéletesek, hanem hogy egy-egy meccsen megoldhatják. És amúgy is a mostani felállásban is Kovacic a leghátsó ember valami hasonló felfogásban játszik. Szerintem ez nem kifogás, mert most is kényszerű szerepe van.

A fenti résszel meg nem tudok egyetérteni. Jelenesetben tényleg nehéz, mert sok a sérült, de LV, Danilo, Coentrao, Bale is alkalmas lenne a szélekre, középre tényleg kevés az ember, de szerintem senki sem hosszútávon gondolkozik ebben. Bár nekem most úgy jön le, hogy ti valamiért azt hiszitek, hogy most ezt kéne orrba szájba tolni, pedig nem. Továbbra is annyiról van szó, hogy ez remek taktikai fegyver lehetne, de szóba se kerül valamiért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 28., hétfő 18:57

Veidt írta:Majd Llorente fiammal.
már te is kezded? :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 28., hétfő 18:49

Samy teljesen jol írta le hogy Kovacic v Modric miert csak egy kenyszermegoldas oda. Persze lehet hogy veluk is menne ugy ahogy...sot..de oda mas kaliberű játékos kell. Majd Llorente fiammal.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 28., hétfő 18:08

Realista24 írta:Spanyol források szerint LV kezdő lesz a Barca ellen.
Ezt írtam pár napja hogy ebben biztos vagyok. Ezek szerint zz olvassa amit írok.....):.
Mert taktikailag ő passzol most bele abba amit mutatni kellene ellenük.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 28., hétfő 17:49

Szerintem meg nem egy ilyen meccsre kéne bedobni a 3-5-2-t. Ahhoz, hogy ez megtörténjen, ahhoz már minimum 2-3 meccsen használni kellett volna pozitív eredménnyel. Bár nyilván ez csak egy ziro féle kósza ötlet :mrgreen: , lehet működne is, de ez a keret erre nem alkalmas. Kezdőt ki lehet vele dobni, de a padról nem nagyon tudna senki sem beugrani pl. hátra.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor még 4-4-2-ben sem megy a védekezés, 3 védővel meg hatalmas öngól lenne.
Kovacic és vagy Modric szerintem rég megmutatta, hogy mindkét kritériumodnak megfelel.
A két horvát pont nem azokban a legerősebb, ami ahhoz a poszthoz kell. Persze be lehet őket tenni arra a statikus posztra is, le is hoznák valószínűleg, de akkor pont azokat a tulajdonságaikat nem használjuk ki, amiben a legjobbak. Ők nem abban erősek, hogy hátulról mozgassák a csapatot, ők alakítják ki a középpályán a létszámfölényt. Megverik az emberüket, elmozognak, ezzel eltolják az ellen védelmét. Kényszerítőznek, kihasználják a dinamikájukat. Az ilyet szerintem csak létszükség esetén szabad "lefojtani" azzal, hogy berakjuk egy ilyen posztra.

Alap esetben nekik a szabadságra van szükségük, sok elmozgásra és kicsiben történő játékra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 28., hétfő 17:10

Kerlon most jól leírta helyettem, miért is adná az a felállás. Nincs még egy olyan csapat, amelynek játékosai annyi poszton és szerepkörben jól ellennének, mint most a Real esetében. És ezt ki kéne használni. Pláne, hogy ez a barca nagyon egyféle focit tud, és ha az ellen taktikailag megfelelően és nem beszarva lép fel ellenük, bajban is vannak.

Az igaz, hogy a 352 nem úgy megy, hogy hirtelen arra váltasz és kész, de én ezért írtam, ha esetleg ZZ készült volna erre Kroos és Bale kiesése után, akkor működhetne. De nyilván ez Bbeno üzemmód, nem fog ilyet kockáztatni, és nyilván érthető is miért nem. De szerintem pl működne, a sok katalán csak nézné mivan.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 28., hétfő 16:33

BBeno írta:odegaard meg ilyenkor sem....
Így van, mindjárt visszavonul és még most sem...




. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 28., hétfő 16:30

odegaard meg ilyenkor sem....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 28., hétfő 15:59

COPE: Casemiro, Mariano, Nacho, Danilo, ASENSIO & Tejero to play vs Leonesa in the Copa Del Rey while Kovacic & Cristiano to be rested.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. november 28., hétfő 15:39

"Guardiola rendre két felállással játszatta eddig a csapatait..."
Illetve a mostani Barcára gondoltam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 28., hétfő 15:25

Kerlon írta:A Barca például nem tud, látjuk is, hogy mennyire betud sülni a világverő taktika, ha nem megy a játék.
Ez úgy hangzik, mintha Guardiola alatt is csak egy játékot játszottak volna. Pedig pont azért voltak sikeresek, mivel 433-ból gond nélkül váltottak 343-ra, ha meleg volt a pite. Papíron ez egyszerűen néz ki, csak D.Alvest kellett egy sorra feljebb tolni, de aztán megtartani ugyanúgy a stabilitást, na az volt nehéz.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. november 28., hétfő 15:09

Veidt írta:Nem a belső vedoink miatt nem alkalmas. Abban a felállásban egy olyan játékosnak kell lennie a csapat origojanak aki képes védekező felfogásban jatszani, de kiválóan lat a pályán es nagyon jol osztogat. Contenak Juvevan ott volt Marchisio, a válogatottban De Rossi, stb. Nalunk Kroos kiesesevel senki sincs akit nyugodt szívvel beraknek oda. Mas. A két támadónak elol nagyon komoly presszinget kell végezni, ez meg valljuk be se Karimnak se CRnek nem erőssége. Ismet csak Conte, nem veletlen hogy a Pelle-Éder párossal játszott. Átlagos mindket csávó, de ezt a feladatot tokeletesen elvegeztek.

Ez a 3-5-2 szerintem a vilag leghatékonyabb felallasa, de itt a legapróbb hiba (Marcelo nem zár vissza, egyik vedonket megverik 1v1-ben) is "végzetes" lehet. Mas felallasoknal sokkal tobb fail belefér. A mi gepezetunket meg sose a hiba nelkuliseg jellemezte.
Kovacic és vagy Modric szerintem rég megmutatta, hogy mindkét kritériumodnak megfelel. A német véletlen, hogy Eder-Pelé páros meg az ért volt nem véletlen, mert mindenki más egy kalapszart ért akkor olasz földön. Marcelos példa meg hatalmas nagy mellé lövés szerintem. Így is fent kalandozik így meg 1 ember helyett "másfél" lesz mögötte. Szerintem pont azért jó ez a felállás, mert a két jól támadó szélső védőnknek nagyobb teret adhat ez a felállás.
koax írta:
Kerlon írta:Szerintem meg sokkal jobb, ha egy csapat több rendszerben képes játszani. És abszolút nem azt írtam, hogy ezt kell nyomatni orrba szájba.
Tudsz esetleg írni ilyen csapatot?
Nem csapatot, de Guardiola rendre két felállással játszatta eddig a csapatait, Allegri alaptaktikája (352) mellett szokta szórványosan alkalmazni a 442-t és a 433-at is. Tuchel 4141, 4231. Ancelotti anno 433, 442. De Veidt által emlegetett Conte is 352-442 kombinációkkal is operált. De Klopp is alapvetően 4231-433 vonalon mozgott és ezek csak a nagyobb csapatok edzői, akik jobban szem előtt vannak. Gyakorlatilag Zidanetól is láttunk már 433, 4231, 4411, 442-t is. (Pár között sok különbség nincs, max a játékos miatt). És ez nem azt jelenti, hogy mindegyik felállást csúcsra futtatja a csapat, hanem képes más felállásban/felfogásban is játszani. A Barca például nem tud, látjuk is, hogy mennyire betud sülni a világverő taktika, ha nem megy a játék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: koax » 2016. november 28., hétfő 14:47

Kerlon írta:Szerintem meg sokkal jobb, ha egy csapat több rendszerben képes játszani. És abszolút nem azt írtam, hogy ezt kell nyomatni orrba szájba.
Tudsz esetleg írni ilyen csapatot?

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 28., hétfő 14:45

Nem a belső vedoink miatt nem alkalmas. Abban a felállásban egy olyan játékosnak kell lennie a csapat origojanak aki képes védekező felfogásban jatszani, de kiválóan lat a pályán es nagyon jol osztogat. Contenak Juvevan ott volt Marchisio, a válogatottban De Rossi, stb. Nalunk Kroos kiesesevel senki sincs akit nyugodt szívvel beraknek oda. Mas. A két támadónak elol nagyon komoly presszinget kell végezni, ez meg valljuk be se Karimnak se CRnek nem erőssége. Ismet csak Conte, nem veletlen hogy a Pelle-Éder párossal játszott. Átlagos mindket csávó, de ezt a feladatot tokeletesen elvegeztek.

Ez a 3-5-2 szerintem a vilag leghatékonyabb felallasa, de itt a legapróbb hiba (Marcelo nem zár vissza, egyik vedonket megverik 1v1-ben) is "végzetes" lehet. Mas felallasoknal sokkal tobb fail belefér. A mi gepezetunket meg sose a hiba nelkuliseg jellemezte.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. november 28., hétfő 14:40

Szerintem meg sokkal jobb, ha egy csapat több rendszerben képes játszani. És abszolút nem azt írtam, hogy ezt kell nyomatni orrba szájba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. november 28., hétfő 14:39

Szerintem ezek a jatekosok gyorsan tudnanak alkalmazkodni, ha valtani kellene. De en is maradnek a "bevalt" eddigi formacional.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég