Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 24., vasárnap 10:53

morientes írta:Èrdekes ez,mondjuk egy betis ellen a 442 releváns,tekintve hogy,remèlhetoleg az egèsz meccsen keresztul tori a segguket a hálo,de egy komoly csapat ellen egy Kroos,Modric,Hamesz,Isco nemtom hogy vèdekeznè le a kp-t,oda már Kovacicot raknám James helyett,ha Zidane számitana rá.
Nem tom láttad-e a tavalyi szezon első klasszikóját. (Gondolom igen) Ezzel a 4-essel simáztuk le a barcát. Ami igazából még simább lehetett volna ha végét nem baszkodjuk el. Szóval szerintem nem lenne probléma ezzel a csapatrésszel.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 24., vasárnap 10:29

Biztosat nem tudni, a het elejen meg Jese-t is emlitettek,de vegul inkabb az nyert megerositest hogy James lesz a kezdo, illetve 4-4-2-ben all fel majd a csapat. Szerintem jelen pillanatban ez a legjobb valasztas.
Èrdekes ez,mondjuk egy betis ellen a 442 releváns,tekintve hogy,remèlhetoleg az egèsz meccsen keresztul tori a segguket a hálo,de egy komoly csapat ellen egy Kroos,Modric,Hamesz,Isco nemtom hogy vèdekeznè le a kp-t,oda már Kovacicot raknám James helyett,ha Zidane számitana rá.
433 meg azèrt felejtos,mert Hamesz finoman szolva sem gyors...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Corleone » 2016. január 24., vasárnap 10:06

Fuentealbilla írta:Vannak már hírek a kezdőről?

Bale helyett James játszik majd vajon vagy megkeveri a lapokat ennél kicsit jobban Zidane? :hmmm:

Köszi a válaszokat előre is a tájékozottabbaktól.
Biztosat nem tudni, a het elejen meg Jese-t is emlitettek,de vegul inkabb az nyert megerositest hogy James lesz a kezdo, illetve 4-4-2-ben all fel majd a csapat. Szerintem jelen pillanatban ez a legjobb valasztas.
#happyshitting

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. január 24., vasárnap 9:44

Vannak már hírek a kezdőről?

Bale helyett James játszik majd vajon vagy megkeveri a lapokat ennél kicsit jobban Zidane? :hmmm:

Köszi a válaszokat előre is a tájékozottabbaktól.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 16., szombat 16:28

Nacho miert maradt ki a keretből?
Amúgy megint Jesé és nem Lucas...lehet neki fog a leginkább hiányozni Benitez

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 13:31

Nagyon is sok minden kifog szombaton derülni. A játékosok hozzáállása, ha a beleszarok stílus megy tovább akkor sok jóban nem lehet reménykedni. Ki lesz a 3 kp-s elsőre, persze végig lesznek próbálgatva több féle variációban is, de azért sokat elárulna ha Casemiro vagy Kovacic játszana és nem Isco meg James. A védelemben Pepe azonnal a padra kerül-e. A cserék, beállhat-e Jesé, vagy Zidane alatt is Lucas lesz az első számú csere. Túlzás egy meccsből bármit is levonni, de engem akkor is érdekelnek ezek a dolgok.
A motivaciot lehet lemèrni,attol sokkat tobbet nem nagyon.
Szerintem nem bontja meg a csapatot egybol,nem veszi elo Jesèt,(Iscot talán),de az hogy mit akar majd tulajdonkèppen játszatni a csapattal,az kesobb derul ki,igaza van Kerlonnak ebben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 10:50

Mindenkit érdekelnek ezek a dolgok, de nem egy meccsből kell ilyen következtetést levonni. Beníteznek is megvoltak az emberei, Zizounak is meglesznek, de kétlem, hogy olyan önfejű legyen, mint a spanyol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 7., csütörtök 10:35

Kerlon írta:
wZoLee7 írta:Már csak kettőt kell aludni és kiderül kikben bízik a mester
egy meccs alapján semmi nem derül ki, szerintem kell vagy két hónap, mire elmondhatjuk ezt, mert addig Zizou is csak azon lesz, hogy a legjobb lehetőségeket kihasználja.
Nagyon is sok minden kifog szombaton derülni. A játékosok hozzáállása, ha a beleszarok stílus megy tovább akkor sok jóban nem lehet reménykedni. Ki lesz a 3 kp-s elsőre, persze végig lesznek próbálgatva több féle variációban is, de azért sokat elárulna ha Casemiro vagy Kovacic játszana és nem Isco meg James. A védelemben Pepe azonnal a padra kerül-e. A cserék, beállhat-e Jesé, vagy Zidane alatt is Lucas lesz az első számú csere. Túlzás egy meccsből bármit is levonni, de engem akkor is érdekelnek ezek a dolgok.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. január 7., csütörtök 10:12

Kerlon írta:
wZoLee7 írta:Már csak kettőt kell aludni és kiderül kikben bízik a mester
egy meccs alapján semmi nem derül ki, szerintem kell vagy két hónap, mire elmondhatjuk ezt, mert addig Zizou is csak azon lesz, hogy a legjobb lehetőségeket kihasználja.
engem egyedül az érdekel szombaton, hogy a játékosok mennyire lesznek felszabadultak és mennyire tér vissza a küzdőszellem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 10:07

wZoLee7 írta:Már csak kettőt kell aludni és kiderül kikben bízik a mester
egy meccs alapján semmi nem derül ki, szerintem kell vagy két hónap, mire elmondhatjuk ezt, mert addig Zizou is csak azon lesz, hogy a legjobb lehetőségeket kihasználja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 7., csütörtök 10:02

Már csak kettőt kell aludni és kiderül kikben bízik a mester

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 7., csütörtök 9:58

Az lenne a helyes és kézenfekvő út szerintem, ha a 4-3-3at a bl győztes csapat játékával csinálná. Eleve adja magát, mert abban részt vett ő is. Nem hiszem, hogy a nehezebb meccsekre nem tudná rá venni Crt és Balet a védekezésre. Alonso helyére ott van Kroos. Di María posztja a kérdéses. Arra Kovacic lenne az alkalmas és nem a sorban előtte lévő Isco és James

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 7., csütörtök 9:56

Érdekes, a Castillaval is a 433-al kezdett, nem ment, váltott 4231-re és az működött. A kerethez igazodik, már is egy jó pont

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 9:49

COPE | Zidane alatt a csapat várhatóan 4-3-3-at fog játszani, ellentétben Rafa 4-2-3-1-vel. Ugyanakkor ez védekezésben 4-4-2-vé alakul.
Én pont abban bízom, hogy az Ancelotti féle focit próbálja tovább vinni, javítgatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 5., kedd 14:27

Hazardal az a gondom, h ha idejon es erinthetetlen statuszba kerul...konnyen az is vegbe mehet ami most a Chelseanel.
Pogbat viszont szerintem is hozni akarja majd....eddig is o kardoskodott mellette a legjobban. Ha ez letrejon akkor kell egy kis szerekezet valtoztatas, h helyet talaljanak neki. :hmmm:

Kivacsi leszek, h lesz e Varanehoz hasonlo(fiatal francia) igazolasa. Marcelo moge Ligue1-bol hoznek balhatvedet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 5., kedd 14:15

ismeri a csapat 90%-kát, volt másodedzőjük 2 éve. Meg azért azóta is a klubnál dolgozik, nem újdonság neki semmi. Az ismerkedéssel nem fog elmenni sok idő.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 5., kedd 14:12

Ha minden igaz Zidane Bielsától és Peptől is "vett leckéket", meg ugye volt neki anno Lippi, Ancelotti.. Ez alapján pofás focit próbál majd játszatni szerintem, bár igazából tőle ezt is várja mindenki talán.

Kíváncsi leszek amúgy rá, szerintem ez a nagy hype nem a legjobb most, mert egyesek túl sokat fognak elvárni tőle, miközben baromi nehéz helyzetben van. A játékosok minőségére mondjuk nem lehet panasza, és ha megtalálja velük a közös hangot, akkor baromi jól is kijöhettek belőle már rövidtávon is. De én biztos nem várnék sokat tőle egyelőre, mire teljesen kiismeri a keretet és a környezetet, vége is lesz a szezonnak kb. Persze benne van, hogy rögtön elkapja a fonalat, de a türelem mindennél fontosabb felé most szerintem, szerencséjére Péreznek nincs sok dobása már, szóval azt sanszos, hogy meg is fogja kapni..

Arra meg kíváncsi leszek, hogy Pogba vagy Hazard lesz-e a következő nyári bomba igazolásotok.. :D Egyiküket szerintem tuti viszi hozzátok, de nem csodálkoznék azon se, ha menne mindkettő. És ha be tudja vetni Zizu azt a varázslatát, amit Benzemánál is, akkor még jól is járnátok velük.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 5., kedd 13:57

A WTF-odhoz pedig csak annyit, hogy egy top formában lévő csatártrió ellen könnyebben megremeg a védő lába, mint egy csak nevében nagy BBC ellen. Igen, néha ez is elég.
Már bocs errico,de sztm ez a WTF :D
A valencia ellen,az elso gol,na az olyan,amit Neymarek csinálnak kb hètrol-hètre. :)
Nem a vèdo lábárol van itt szo,hanem az indiszponált,kb ugyan unalmas támadoinkrol.(Benz felmentve,o azèrt nem rossz.)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 5., kedd 13:16

ericco írta:
Kerlon írta:Mert ők nem csupán a jelenlétükkel(WTF?) zavarják az ellenfelet, hanem vissza is támadnak az esetek többségében.
Egyedül Suareznél szoktam látni tényleges letámadást. Neymar és Messi inkább csak lépnek párat a labdás ember felé. Letámadásnak nem nevezném. Viszont ez ott is elég, mivel jobban össze van rakva a csapat, és legtöbbször az ellenfél már a középpályán elpasszolja magát. Nálunk is ilyet lehetett látni tvaly ősszel. Akkor sem támadott le eszeveszettül a CR, Karim duó, viszont a szerkezet és a KP uralma miatt sokkal nehezebben hozták ki az ellenfelek a labdát.
A WTF-odhoz pedig csak annyit, hogy egy top formában lévő csatártrió ellen könnyebben megremeg a védő lába, mint egy csak nevében nagy BBC ellen. Igen, néha ez is elég.
De nem, pont ez az, hogy ők labdavesztés után sem állnak le, hanem mozog együtt az egész. Lehet nem támad le Messi vagy Neymar izomból, de tudják, hogy védekezzenek abban a szituációban, ami lehet csak egy passzsáv lezárás vagy csak zavaró mozgás. Nálunk meg az van, hogy elveszíti CR, vagy Bale és megállnak és már egyre gyakoribb, hogy Benzema is értetlenül nézi, hogy megint mi a rákot csinál ez a két idióta. Amúgy se lenne értelme egyedül hajtania egy egész védelmet, mert a másik két ember szarik bele. Bale valamit javul, Ronaldo szerintem reménytelen már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 5., kedd 12:41

A legjobb az lenne ha CR-t szepen kitenne.
Elol mehetne a Bale-Benzema mogottuk pedig a
James-luka-kroos-isco.

Aztan rotalni mar lehet.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég