Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 17., hétfő 14:03

Én ezt tolnám:

------------------------Keylor------------------------------
------------Nacho---------------Ramos-------------------
---Carvajal-------------------------------Marcelo--------
------Kovacic-------Casemiro------Kroos---------------
--------------Benzema--------Isco-----------------------
----------------------------CR-----------------------------

Modricsot nem kell most erőltetni, amúgy sincs jó formában. A többi adott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 17., hétfő 13:50

-------—----------Keylor
------------Nacho------Ramos
Carvajal---------—--------------Marcelo
-----------------Casemiro
-----Modric---------Kroos---Isco
----------Benzema-CRonaldo

Én ezt eroltetnem, Modric és Isco kisegitene a szelekre is, védekezésben 442.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 17., hétfő 13:24

Realista24 írta: Barca ellen is valószínű ő fog kezdeni. Ha továbbra is a 4-4-2 felé megyünk, ahogy az elmúlt nagy meccseken, akkor megvan egy hasonlóra az esély. De a 4-4-1-1-et sem bánnám, két támogatóval a szélén, Karim is visszavonva, hogy csinálják a területet Cének.
A széleket úgyis lefedi Marcelo és Carvajal, én inkább nyomatnám a 4-3-1-2 dolgot, ahol Benzema meg CR mögött Isco van. Ebben elfér egy VKP is, aki Casemiro, illetve Kroos-Modric is jól boldogulna úgy, hogy Case átvállal a védekezésből egy nagyobb szeletet, elől meg tud Isco segíteni a labdakihozatalban és az épitkezésben. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 17., hétfő 13:15

donor írta:
Realista24 írta:Bale helyét Isco fogja átvenni a kezdőben a Bayern ellen.
Jajj anyám, már csak az kell, hogy ZZ szükségből csapja be CR és Karim mögé, szabadba és essen le az álla :D
Barca ellen is valószínű ő fog kezdeni. Ha továbbra is a 4-4-2 felé megyünk, ahogy az elmúlt nagy meccseken, akkor megvan egy hasonlóra az esély. De a 4-4-1-1-et sem bánnám, két támogatóval a szélén, Karim is visszavonva, hogy csinálják a területet Cének.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 17., hétfő 13:12

Realista24 írta:Bale helyét Isco fogja átvenni a kezdőben a Bayern ellen.
Jajj anyám, már csak az kell, hogy ZZ szükségből csapja be CR és Karim mögé, szabadba és essen le az álla :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 17., hétfő 12:52

Bale helyét Isco fogja átvenni a kezdőben a Bayern ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. április 14., péntek 23:38

Milyen jól jönne most egy tehetségesebb Castillas kh holnapra. Ígyis sok a rizikó, ha Danilo a pályán van, de inkább kelljen egy góllal többet rúgni, mint amennyit kapunk holnap, mintsem Nacho nélkül neki menni a Barcának. De ehhez az kell, hogy Morata bekotorjon mindent.

Vagy akkor tényleg Casemirot kell odarakni Ramos mellé, és hagyni a középpályát az Isco-Kova-James triónak.

Modric és Kroos nálam csak 20-30 percet játszana a végén.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 8., szombat 20:15

Következő meccsen Nachot nem tenném be, a komoly meccsekre kell a Nacho-Ramos páros, mert más már nincs.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. április 8., szombat 12:19

A gálakezdőnk kis csapatok ellen nem remekel, de azért nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy nagy meccseken Zidane alatt eddig nem bőgtünk le úgy mint anno Ancelottival a 0-4-es meccsen vagy Morinhoval az 5-0-áson. Oké, hogy ki is kaptunk néha meg nyögvenyelős volt a játék, de azért ez nekem sokkal jobban tetszik mint a 4-5 évvel ezelőtti csapatunk akik minden kiscsapat ellebn 6-0-ra gáláztak, aztán nagy mellénnyel nekimentünk a derbiknek és általában szopás lett a vége.
Love football, hate antifa.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. április 8., szombat 11:55

Szerintem meg ma is, meg Bayern ellen is gálakezdő. :D

De örülnék a meglepetésnek, de valószínűleg nem fogunk meglepődni.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 8., szombat 11:07

Iscot a BM ellen kezdetném, most elég lenne ha csak csereként állna be az Atletico ellen. A BBC-nek meg kell oldania a mai meccset.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 8., szombat 11:01

Én meglepő kezdőt javasolok:

Navas
C-P-R-M
M-C-K
ISCO
Bale-C

Különösen nem kell hozzá indok, de Benzema mindig szar az Atma ellen, ezért én a helyére préselném be Iscot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. április 8., szombat 10:58

wZoLee7 írta:Ma meglephetne ZZ, Isco kezdhetne Bale helyett

hát hatalmas fekete pont lesz ZZ-nek ha nem teszi Iscot kezdőbe, tökmindegy kinek a kárára... remélem hét közben azért jött csak a padról mert ma kezdeni fog.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 8., szombat 9:56

Ma meglephetne ZZ, Isco kezdhetne Bale helyett

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 7., péntek 15:42

donor írta:Az az igazság, hogy piszkosul nehéz ügy lesz ügyesen megoldani a csapat megreformálását
Ezért fájhat igazán az elmúlt két nyári átigazolási szezon átalibizása. Alíg frissítettünk kulcsposztokon.
Merci Zizou!

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 7., péntek 14:54

Kerlon írta:CR-rel meg Bale-vel is visszaestünk. Nem kell ide az, hogy ne legyenek. Játékban meg még talán jobb is nélkülük a fiatalokkal.
Azért most vezetjük a bajnokságot és negyeddöntőt játszunk a BL-ben. A visszaesést úgy értettem, hogy 3.-4. hely a bajnokságban, gyenge szereplés a BL-ben.
A fiatalokkal meg megy a bugi Leganesek ellen, de a folyamatos terhelést, eredménykényszert nem tudom, hogy hogyan hoznák. Dobnád CR-t, Bale-t, ha 4141-et akarnál, akkor illene Karimot is. Komplett támadó csere, és kp felforgatás. 442-nél, ha dobod a lovakat, akkor megint főhet a fejed, mert kell szélső, csatár, plusz a belső kp-t is meg kell oldani.
Az az igazság, hogy piszkosul nehéz ügy lesz ügyesen megoldani a csapat megreformálását, viszont nem kellene bele aludni sem. Én a mellett vagyok, hogy idén Bale Mbappe csere és egy kicsit a keretre szabjuk a formációt, jövőre meg meglátjuk, folytatódhat a megújulás.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. április 7., péntek 14:24

nzooli93 írta:Zz alatt a nagy rangadokon eddig nem vallottunk szegyent. Miota kikaptunk a bernabeuban az atleticotol azota a oszi barca meccsen kivul mindig pozitiv elmennyel zartuk a neheznek igerkezo meccseket.
Nekem azért fáj a szívem a Sevilla elleni 10 perces áramszünet miatt.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 7., péntek 14:23

CR-rel meg Bale-vel is visszaestünk. Nem kell ide az, hogy ne legyenek. Játékban meg még talán jobb is nélkülük a fiatalokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 7., péntek 14:10

Értékeldből áthozva:
Kerlon írta: Jó hát ez ilyen sajnos. Még mindig sarkalatos pontunk a sanitas. Amúgy szívem szerint én mindkettőt kidobnám és egy új koncepciót húznék fel 442-re, 4141-re.
Ez egy ilyen nap, ebben is van valami :D , DE. Ha ennyire belenyúlnánk a csapatba, nagy eséllyel előfordulhatna, hogy keményen visszaesünk akár több évre, illetve a CR-rel való hirtelen szakításnak is meg lenne a média által gerjesztett hatása. Szerintem célra vezetőbb lenne CR-t integrálni, mert még úgy néz ki, hogy marad egy ideig. 2 csatáros játék, mögöttük Iscoval, 4312-be, valahogy így:

-----------------CR/Morata(?)--Mbappe/Karim
--------------------------Isco/Asensio
-----------Kroos--Casemiro/Llorente--Modric/Kova
Marcelo/?--Ramos/Vallejo-Nacho/Pepe vagy Llorente--Carvajal/?
----------------------------DDG/Casilla

Maradna még LV, amolyan csoda csere szerepre, vele formációt is lehetne váltani bármikor, többi kuka.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. április 6., csütörtök 12:55

Egyelore meg nem izgulok a nagy rangadok elott. Ha valamiben nagyon javultunk azok a nagy tettel biro meccsek. 10. Ota atszakadt a fejekben egy kisebb gat. Bar carlo alatt a top csapatok elleni merlegunk nagyon gyenge volt. Zz alatt a nagy rangadokon eddig nem vallottunk szegyent. Miota kikaptunk a bernabeuban az atleticotol azota a oszi barca meccsen kivul mindig pozitiv elmennyel zartuk a neheznek igerkezo meccseket. Eleg visszagondolni a dortmund elleni oszi idegenbeli meccsre is. Nagyon rosszul jatszottunk elotte hetekig,aztan egy nagyon korrekt teljesitmenyt hoztunk le. Kis hijan mult a gyozelem. Napoli ellen is sokan feltettuk a csapatot,aztan ugy felporogtek ra a sracok otthon,hogy el se hittuk. Es akkor ott van az idegenbeli atma elleni sima siker. Carlo alatt a kismeccseken erot demonstraltunk de a nagy rangadokon kudarcot vallottunk tobbnyire. Zz alatt meg a kismeccsek is nehezen mennek neha ,de rangadokon sokkal erosebbnek erzem a csapatot mint elotte evekig.

Ha a jatekosok nem teszik oda magukat,akkor kitudunk esni egy juve ellen is,meg akar egy dortmund ellen is. Szoval ha jok leszunk akkor a bayernt is kitudjuk utni valahogy. ok nem igazan jatszanak rangadokat. Mi azert evekig kuzdunk a barca/atma kettossel akarmit akarunk nyerni. Ok ezt nem tudjak elmondani hogy evek ota a top4bol 2 csapattal is folyamatosan merkoznek. Szoval ez miatt vagyok kicsit bizakodobb jelenleg. Persze ott is sokat megjart jatekosok vannak,de nem lenezve a ribery robben parost,de en hamarabb kinezrm Cr bol meg Bale bol hogy elohuzzak a klasszist ,mint o beloluk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég