Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 6., szerda 11:58

Engem nem az zavar, hogy megadtak azt a golt. Hanem az, hogy senki nem beszel rola. Kommentator is tullepett rajta, sok hater se emliti meg. Bezzeg, ha nekunk adnak meg egy ilyen golt, a sok sanyi meg fosi felrobbant volna es itt frocsognenek a 10. regisztalasuk utan is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 6., szerda 11:56

___Samy___ írta:Szerintem meg van olyan kameraállás, amiből kiderül, hogy az kint volt. Egyszerűen annyira messze van a vonaltól a labda, hogy nem létezik az, hogy felülről megnézve más lenne.
Az a baj, hogy van olyan kamera állás, ahol meg mintha csípné a vonalat. Ilyenkor meg nincs perdöntő bizonyíték, ezért a bíró döntését megtartják.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 6., szerda 11:43

Szerintem meg van olyan kameraállás, amiből kiderül, hogy az kint volt. Egyszerűen annyira messze van a vonaltól a labda, hogy nem létezik az, hogy felülről megnézve más lenne.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 6., szerda 11:36

Anthony írta:De ha az ajaxos gyerek teljes testével a pályán kívül volt, és úgy ért hozzá a labdához, akkor mit kell egyáltalán vizsgálni??
kevered más sporttal a szabályokat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 6., szerda 11:24

Mit drámáztok? legutóbb több, mint 10 évig szoptunk így. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. március 6., szerda 11:07

Anthony írta:De ha az ajaxos gyerek teljes testével a pályán kívül volt, és úgy ért hozzá a labdához, akkor mit kell egyáltalán vizsgálni??
A játékos játékban volt, nem a kispadon ülő egyik pados rúgta vissza. Hányszor van h a kapus is csak a kinyújtott kezével tartja ki a labdát a gólvonalon kívülre, mégse gól :mrgreen:
Az számomra érhetetlen, ha már Video bíró, meg 100x kamerával közvetítik a meccset, miért nincs kamera, ami az alap és oldalvonallal van egyirányban, pont az ilyen helyzetekre tekintettel, hogy legyen perdöntő bizonyíték, mert itt is az egyik kamera szögéből úgy tűnt, mintha kinn lenne teljesen, a másik kamera képéből meg mintha még csipné.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. március 6., szerda 11:01

Ettől függetlenül, hogy kint volt-e vagy sem, ha most mi jutottunk volna így tovább, akkor mindenki tudja, hogy mi lenne most mindenhol. Most nem látom,még csak említve sem, hogy csalás történt. Látszik, szint már mindenki azt várta, hogy mikor esünk ki.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 6., szerda 10:38

Anthony írta:De ha az ajaxos gyerek teljes testével a pályán kívül volt, és úgy ért hozzá a labdához, akkor mit kell egyáltalán vizsgálni??
És ez mégis mit befolyásol? Azért mert ő kint van a labda még nincs.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. március 6., szerda 10:30

Anthony írta:De ha az ajaxos gyerek teljes testével a pályán kívül volt, és úgy ért hozzá a labdához, akkor mit kell egyáltalán vizsgálni??
Ilyen szabály nincsen.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 6., szerda 10:27

De ha az ajaxos gyerek teljes testével a pályán kívül volt, és úgy ért hozzá a labdához, akkor mit kell egyáltalán vizsgálni??

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 6., szerda 10:26

Sőt az egyik közeliből, amit legtöbbet mutattak, inkább az látszott, hogy a labda átgurult a vonalon, de a széle még a vonal fölött van, tehát nem teljes terjedelmével. Szerintem is hosszú, sorsdöntő (így érthetőbb a hossza) és jó döntés született.
Aztán lassan jöhetne a chipes labda ezek egyértelműsítésére :mrgreen:

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2019. március 6., szerda 10:20

babaking írta:Ezekböl a kameraállásokból nem lehetett eldönteni szerintem sem. Gondolom azt nézték, hogy van-e egyértelmü bizonyíték arra, hogy kint volt. És mivel nem volt ezért maradt az ítélet - szerintem helyesen. Nagyban befolyásolta a meccset, de nem ezen múlt.
tökéletes megfogalmazás szerintem.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. március 6., szerda 10:15

Ezekböl a kameraállásokból nem lehetett eldönteni szerintem sem. Gondolom azt nézték, hogy van-e egyértelmü bizonyíték arra, hogy kint volt. És mivel nem volt ezért maradt az ítélet - szerintem helyesen. Nagyban befolyásolta a meccset, de nem ezen múlt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 6., szerda 9:33

engem is érdekelne a hivatalos magyarázat de szerintem egyáltalán nem volt ez tükörsimán kint. tuti nem viccből nézték sok percen át. nekik megvan az esély hogy húzzák a derékszögeket vonalakat mindent amit kell így talán kijött hogy éppen csípte a vonalat. eddig semmilyen megdönthetetlen bizonyíték nem jött arról hogy 1. kéz volt 2. egyértelműen kint volt teljes terjedelmében a labda. (az, hogy egyik kameraállásból belátni a labda alatti fűre attól még a széle csíphette a vonalat ) az is lehet hogy a VAR asszisztensek tévedtek de attól még jó, hogy egyáltalán van VAR, mert ha ez sem lenne akkor olyan simán adták volna meg a gólt hogy abban vita nincs. 4-et kaptunk egy ajaxtól otthon. ennyi. a VAR fenomenális csak használni kell tudni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 6., szerda 9:28

Mondjuk erre a hivatalos magyarázatra én is kíváncsi lennék, vagy ez csak akkor kell ha a Real javára ítélnek?

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. március 6., szerda 9:26

én ezt komolyan nem értem, minek állt a játék, és nézték vissza tucatszor a 3. gól előtti esetet? ha már gyanús volt, vszínű ők is látták, hogy kurvára kint a labda, ezek után még mit tököltek a döntéssel hosszú másodperceket?:DDDD gecire képmutató, és szánalmas ami történik, és most függetlenül attól, hogy kiesütünk, mi a retkes faszért van ez a var, ha már alkalmazzák se döntenek helyesen????? erről ilyenkor amugy nincs valami hivatalos magyarázat?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2019. március 6., szerda 9:21

END OF STORY! :'( :agree: De ez a történet és ez a közel 10 éves korszak nem tegnap, hanem már a nyáron véget ért Zizou és a klub leggólerősebb játékosnak távozásával, a tegnapi fiaskó csak végérvényesen pontot tett arra a bizonyos I-re és elkerülhetetlenné, nagyon világossá, egyértelművé tette a reformokat, illetve azok szükségességét. A folytonosságot és a gyakorlatilag zökkenőmentes átmenetet talán már 2017 nyarán buktuk, amikor Mbappé végül a párizsikat választotta helyettünk. Ha ő akkor megvan talán Cristiano távozásával tavaly sem maradnak el a megfelelő erősítések, de ugye a fociban sincs ha....
Nincs mit értékelni, ez szégyen, gyalázat volt.

Sajnos a Solari féle csapat egy rövid fellángolást követően összeesett, mert a legrosszabbkor találkozott 2-szer a Barcával, ahol minden rosszul sikerült (pedig lehetett volna másképp is), ami morálisan aláásta a csapatot, + a Bale körüli cirkusz, és Ramos is eltilttatta magát mindenhonnan.

Ugyanakkor nem véletlen szerintem a fellángolás, nyilvánvaló volt, hogy nem lehetett egész szezonban a Vini-Benzema duóra építeni. Egyik még túl fiatal, a másik már 100-szor bizonyította, hogy csak fellángolásai vannak.

A 3-ik gól az is baszott nagy szégyen volt:
- a labda kint volt
- a játékos a pályán kívül volt teljes testével, így ért bele
- kézzel ért hozzá
Kicseszett nagy tapsot kérünk a VAR szobában űlőknek!!!!
Felépítettünk egy csapatot egy olyan emberre, aki a világ legjobb gólvágója. Addig variáltuk a keretet, míg össze nem állt a tökéletes kiszolgálókból álló csapat, aminek a csúcspontja egy fordított piramisban a befejező ember. Az egyik, és talán a legerősebb pillér, főleg, ha a támadásokat nézzük. Majd nyáron ez az ember távozott és volt, aki elhitte, hogy továbbra is mérges lesz a fej nélküli kígyó.
Ezek meg egy hatalmas +1; függetlenül attól, hogy haragudni én sem tudok a srácokra; Karim elcsúszásában, Marcelo tekintetében és Solari könnyes szemében minden benne volt...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 6., szerda 8:09

Anthony írta:Nincs mit értékelni, ez szégyen, gyalázat volt.

Sajnos a Solari féle csapat egy rövid fellángolást követően összeesett, mert a legrosszabbkor találkozott 2-szer a Barcával, ahol minden rosszul sikerült (pedig lehetett volna másképp is), ami morálisan aláásta a csapatot, + a Bale körüli cirkusz, és Ramos is eltilttatta magát mindenhonnan.

Ugyanakkor nem véletlen szerintem a fellángolás, nyilvánvaló volt, hogy nem lehetett egész szezonban a Vini-Benzema duóra építeni. Egyik még túl fiatal, a másik már 100-szor bizonyította, hogy csak fellángolásai vannak.

A 3-ik gól az is baszott nagy szégyen volt:
- a labda kint volt
- a játékos a pályán kívül volt teljes testével, így ért bele
- kézzel ért hozzá
Kicseszett nagy tapsot kérünk a VAR szobában űlőknek!!!!

Az első gólnál nem láttam rendesen, nem volt ott is támadó fault amiből labdát vesztettünk?
Ha mi rúgtuk volna ezt a gólt és 2-2, akkor most mindenki az UEFA székházát ostromolná.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 6., szerda 8:05

Realista24 írta: Ne fáradj :mrgreen:
Pedig még Karimnak is szánok bele 2 dícsérő szót.... :'(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 6., szerda 8:04

Nincs mit értékelni, ez szégyen, gyalázat volt.

Sajnos a Solari féle csapat egy rövid fellángolást követően összeesett, mert a legrosszabbkor találkozott 2-szer a Barcával, ahol minden rosszul sikerült (pedig lehetett volna másképp is), ami morálisan aláásta a csapatot, + a Bale körüli cirkusz, és Ramos is eltilttatta magát mindenhonnan.

Ugyanakkor nem véletlen szerintem a fellángolás, nyilvánvaló volt, hogy nem lehetett egész szezonban a Vini-Benzema duóra építeni. Egyik még túl fiatal, a másik már 100-szor bizonyította, hogy csak fellángolásai vannak.

A 3-ik gól az is baszott nagy szégyen volt:
- a labda kint volt
- a játékos a pályán kívül volt teljes testével, így ért bele
- kézzel ért hozzá
Kicseszett nagy tapsot kérünk a VAR szobában űlőknek!!!!

Az első gólnál nem láttam rendesen, nem volt ott is támadó fault amiből labdát vesztettünk?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég