Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 19., hétfő 13:25

Baluba írta: Hiba a szélen számolni vele, mert nem jön ki a tudása, és kedvetlenül játszik. Védekezni tud, csak nem szeret, de ha Carlo és Zidane figyelmeztetik rá, szerintem hajlandó lesz visszajárni.
kiemeltem 3 kulcsfontosságú részt.
inkább nem magyarázom, sztem senki sem hülye.

özil majnem másfél évet játszott középen. szarul. murinnyó aztán kitette szélre, ott még szarabb volt. isco 1 hónap alatt bebizonyította, hogy van feljebb, van jobb.

a két német - hálistennek úgy látszik - kezd létszámfelettivé válni, 1 évük van hátra, illetve sajnos nem húzzuk meg, de én 55-ért elfogadnám a mu ajánlatát a kaká+özil csomagért, magam raknám össze a bőröndjeiket.
Kép
Kép
Kép

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. augusztus 19., hétfő 13:17

Az én véleményem kicsit eltér a fentebb írókétól, de ez eredhet abból, hogy csak streamen tudtam nézni a meccset, így a minősége sem volt az igazi, valamint nem befolyásolt, hogy a magyar kommentátor milyen véleményt hangoztatott.
López: a gólról nem tehetett, de többször bizonytalan volt. Beadásokra rendre rosszul jött ki ( ebben sajnos tanult Ikertől), rossz ütembe mozdult ki indításkor, igaz, akkor bravúrral javította a saját hibáját. Ezen kívül csak az elején védett fejesre emlékszek, mint komolyabb védés, de szerintem azt a topbajnokságok kapusainak 90%-a szintén védte volna. Lábbal elfogadható, ami a letámadó csapatok ellen hasznos, de engem nem győzött meg, hogy Casillas előtt van a sorban.
Carvajal: Nem játszott jól, de komolyabb hibája talán csak 1 volt, ráadásul ő még javulhat meccsről meccsre, míg Arbeloa már nem lesz gyorsabb, így én legközelebb is őt kezdetném.
Pepe: Semmi emlékezetes megmozdulására nem emlékszek, szürkén, de hibátlanul játszott.
Ramos: A gólnál elaludt, de azon kívül nem hibázott. Rendre ki voltak szolgáltatva Pepével a lendületből érkező támadóknak, de általában megoldották a feladatukat.
Marcelo: Jól játszott, de a beadásain lehetne pontosítani, mert a gólpasszon kívül nem találtak enbert.
Khedira: Gyenge volt, neki kellett volna abban a légüres térben lennie, ami a védelem és a Modric-Isco páros között volt, így nagyrészt neki róható fel a középpályás védekezés hiánya.
Modric: Ebben a szerkezetben a csapat középponntja, így nagyban meghatározza a játék képét. Teljesítette a feladatát, de nem nyújtott kiemelkedőt.
Isco: Valóban a meccs embere, de engem azért nem kell az egekig magasztalni. Nagyon hasonló stílusban játszik, mint Özil, ugyan azok az testcselle, lefordulásból megvert védők, rövid és középhosszú ütempasszok. A gólja fontos volt, de elég esetleges, szóval a kezdőbe jelöléskor ezt én nem venném számításba. Ha jól számoltam, 4 kulcspassza volt, abból 3 Benzemának, 1 Marcelonak. 3 les lett, 1 pedig gól.
Özil: Valószínüleg egyedül vagyok a véleményemmel, de én Isco helyett vele számolnék középen ebben felállásban. A szélen súlytalan, de 1-1-ben bármikor megveri az emberét, és szintén 4 kulcspasszot osztott ki, ebből 3-mat abban a néhány támadásban, amikor középre tévedt. Pechjére neki is 3 les volt, 1-et pedig Ronaldo kihagyott a kialakított helyzetek közül. Hiba a szélen számolni vele, mert nem jön ki a tudása, és kedvetlenül játszik. Védekezni tud, csak nem szeret, de ha Carlo és Zidane figyelmeztetik rá, szerintem hajlandó lesz visszajárni.
Ronaldo: Nem volt nagy meccse, de a bal oldalon Marceloval életveszélyes párost alkotnak. Szabadjai elfogadhatóak voltak, de ennél csak jobban fog játszani, minden szempontból.
Benzema: Hajtott, akart, nálam a 2. legjobb volt a meccsen. Lesekre figyelnie kell, de én ezt az első tétmeccsen, Iscoval még nem teljesen összeszokva nem rónám föl neki. Örömteli, hogy be tudta lőni azt a helyzetet, amikor nem volt lesen.
Casemiro: Jobb volt mint Khedira, támadásban teljesen más színvonal, remek passzokat adott. Védekezésben könnyebb dolga volt, mert a Betis elfáradt a végére, de szerintem ezt is fegyelmezettebben oldotta meg, mint a német.
Di Maria: Szerintem jól játszott, ahogy beállt, lett jobbszélünk is, Carvajallal egész pofásan passzolgattak. Szélen jobb, mint Özil. Kevsbé volt önző, ami örömteli, ráadásul labdavesztés után azonnal agresszívan visszatámadott.
Morata: 5 perce volt, ebből nem vonnék le semmilyen következtetést, legfeljebb annyit, hogy bízik benne Ancelotti, hiszen 1-1-nél küldte be Benzema helyett.
Összességében én az eredménnyel és a játékkal is elégedett vagyok, hiszen ha 9 helyett csak 7 lesünk van, akkor nagyon könnyen 4-1 lehetett volna az eredmény.
A jövővel kapcsolatban én két módosítást próbálnék ki, hogy Isco és Özil egyszerre lehessen a pályán. Egyrsészt helyet cserélhetnek, mert szerintem középen hasonlóan képesek játszani, viszont Isco a Malagában volt szélső is. Ha ez nem jön be, akkor ki lehetne próbálni egy 4-1-4-1-et, ahol a védelem előtt Casemiro játszik, a Benzema mögötti négyes pedig Cr-Isco-Özil-DM

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 19., hétfő 13:12

Én azt tartom a legfontosabbnak hogy megszereztük a 3 pontot. A játék most még másodlagos. De nem kérdés van még min javítani Ancelotti és Zidane mesternek. :D
Ez így is van; az első 6 fordulót (Betis pipa, Granada (i), Bilbao (o), Villarreal (i), Getafe (o), Elche (i) --> utána fogadjuk ugye otthon az Atma-t, majd utazunk a Levante-hoz) ha fogcsikorgatva, szenvedve is, de hozni kell bármi történjék is (ha nem akarunk úgy járni, mint tavaly)! :roll:
Nem tudom miért van ez a negatív hangulat sokakban a meccs miatt, a Barcások is dörzsölik a tenyerüket, hogy akadozott a gépezet. A meccsen 20 perce volt a Betisnek, azon kívül mi domináltunk.
Nálam pusztán csak azért, mert amik a szezonnyitót megelőzően bennem pici félszként ott motoszkáltak a csapattal kapcsolatban azok rögtön az első hivatalos tétmeccsen mindjárt ki is ütköztek! :coffee: Persze nem kell mindjárt messzemenő következtetéseket levonni, de ahogy a kolléga fentebb már írta, bőven van még min dolgozni (csak 1-2 embert elnézve a keretben lehet, hogy önmagában még az is bőven kevés lesz :-* )! Emellett érezhetően Carloban is rengeteg még a kérdőjel, ami ugyan természetes ebben a periódusban; ettől függetlenül örülni, tapsikolni kevésbé tudok neki!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 19., hétfő 11:53

Nem tudom miért van ez a negatív hangulat sokakban a meccs miatt, a Barcások is dörzsölik a tenyerüket, hogy akadozott a gépezet. A meccsen 20 perce volt a Betisnek, azon kívül mi domináltunk. A második félidőben talán helyzete sem volt a Betisnek, max amikor kiugratták azt a gyors figurát és Pepe beérte. Ezt a Betist a Barca sem verte volna 7-0-ra és azt a Levantet mi sem csak 2-1-re vertük volna. Biztos vagyok benne, hogy egyre jobb lesz a játékunk. Sami helyett Case kell a kezdőbe jövőhéten és a padra mindenképpen odatenném Jesét, jó lenne megnézni mit tud, kaphatna legalább egy félórát.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. augusztus 19., hétfő 11:52

madridronie írta:Csak azt nyomta, amit Josétól tanult!
Osszevissza szaladgal,ugynott folytatja a Herceg ahol tavaly abbahagyta,nagyon gyenge volt ismet,kivancsi vagyok mikor lett volna lecserelve ha nem a jon a serulese,nem ertem,h az uj mester sem latja mennyire fogalmatlan?
Sztem Xabi kellene es akkor a negy vedo elott mehetne a Xabi,Casemiro,Modric,Isco elol CR,Benzema kettos?

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. augusztus 19., hétfő 11:43

Én azt tartom a legfontosabbnak hogy megszereztük a 3 pontot. A játék most még másodlagos. De nem kérdés van még min javítani Ancelotti és Zidane mesternek. :D
A kp.-s védekezés főleg az első félidőben katasztrófa volt, ami a felkészülésen megvolt az ezen a meccsen nem igazán működött. Lesz ez még jobb is! :zoldsalas:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 19., hétfő 11:37

ez a védekezés leromlása egyértelműen az új középpályás szisztémának meg carvajal jelenlétének tudható be, ettől már csak jobb lesz
dm meg lehet nem a játékával hozta a pluszt özilhez képest, hanem a jelenlétével, azzal, hogy lehúzta a vonalig a védelmet, ezáltal középen megnyílt a terület
özil meg számtalanszor keveredett be középre üresen hagyva az oldalt, ezt egyértelmű könnyebb levédekezni, arról már nem is beszélve, hogy egy labdavesztésnél elkezdett sétálgatni, bocs de ez így édeskevés
komolyan mintha már szezon végén jártunk volna, legalább a többi emberben volt annyi becsület, hogy visszafutott a labdavesztés után

és nagyon nagy a kontraszt a jobb és a bal oldalon, sejtettem, hogy ez nem isco érkezésével fog megoldódni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 19., hétfő 11:10

Ha labdatartos focit játszunk akkor jön vele a kontrajatek leromlasa is. De engem a vedekezesunk leromlasa jobban zavar.
Ezzel nem vagy egyedül. :roll:
A tiki taka meg nem a mi játékunk.
Nagyon nem, főleg, hogy a csapat gerince (döntő többsége) nem is erre van felépítve és ugye ezen az összképen Bale érkezése még kevésbé segítene! Valahol a José-féle kontracsapat és a támadó felfogású, labdajáratós (labdabiztos) foci között kellene megtalálni azt a bizonyos egyensúlyt Carlo Ancelottinak.
Khedira kuka...
Ez elég egyértelműnek tűnik, ebben a rendszerben, fociban neki végképp lefőtt a kávé! :-*
mondjuk nem értem, hogy Khedirának megengedi az edző, hogy előremászkáljon, vagy csak ő nem tartja be a taktikát?
Csak azt nyomta, amit Josétól tanult! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. augusztus 19., hétfő 11:02

hehe írta: ancelotti a sajtótájékoztatón elmondta, hogy túl nagy volt az üres terület a csapatrészek között, mintha nem is ezt gyakorolnánk hetek óta bakker.
Nekem párszor az az érzésem támadt meccs közben, mintha páran azt gondolták volna, hogy: Jól van Carlo papa, magyarázz csak, majd mi tudjuk, mit kell csinálni, eddig is ezt csináltuk. Kheira ámokfutása, ívelgetés, beleszarok hozzáállás, stb. Néha mintha tavalyi meccset láttam volna.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 19., hétfő 10:23

Higu, Benzi: szerintem tök egyforma a kettő. Az argentín el akart menni, ergo jó hogy őt adtuk el.
Védelem: Pepe meglepően jól és magabiztosan mozgott. Carvajal, Ramos kettős életveszélyes volt. Mindkettőjüket többször megverték, nagyon rosszul helyezkedtek, lassúak voltak gondolkodásban is! :(
Marci előrejátékban jó volt, az ő oldalán talán kevesebb is volt a Betis próbálkozás. Khedira kuka...
Az, hogy a lescsapdát ennyire besz.ptuk szerintem az akarásnak és a bizonyításvágynak lehet betudni. Nagyon akart Benz és Isco is, ezért mentek nagyon sokszor eszetlenül.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 19., hétfő 10:20

De mondjuk nem értem, hogy Khedirának megengedi az edző, hogy előremászkáljon, vagy csak ő nem tartja be a taktikát? Mondjuk egyik verzió sem hangzik túl jól...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 19., hétfő 10:15

hehe írta:ancelotti a sajtótájékoztatón elmondta, hogy túl nagy volt az üres terület a csapatrészek között, mintha nem is ezt gyakorolnánk hetek óta bakker.
Kb ennyi amúgy, de ezt Khedirának írom be, mert amint bejött Casemiro nem nagyon voltak elszaladgálások és sokkal jobban is járt a labda a kp-n! Özilt viszont nem tudom hova tenni ilyen téren, hogy alig védekezik...a Chelsea ellen már kezdtem elhinni pedig, hogy még a végén észhez tér :roll: . Nem lesz itt baj! Főleg, ha jön Bale... :coffee:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 19., hétfő 10:09

Az saj nos nem fog működni, hogy a pozitívumokat mdgtarjuk és a hibákat kijavitjuk. Ha labdatartos focit játszunk akkor jön vele a kontrajatek leromlasa is. De engem a vedekezesunk leromlasa jobban zavar. A tiki taka meg nem a mi játékunk.

Madridonne: Amiket a Morata Benzema Higu megítéléserol mondtal, azt nagyon adom ezt a véleményinkoherenciat en is észre vettem és regota zavar. De mindegy. Hadd ringassak magukat páran alomvilagban. Mikor megprobaltam erre felhivni a figyelmet, nem értették meg, csak a példáimat tamadtak es nem a mondanivalomra figyeltek. Ez egy szélmalomharc, amit nem nyerhetunk meg.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 19., hétfő 10:07

Rengeteg hiányosság van itt még, labdavesztésnél az összezárás volt probléma, Khedira rettentő rosszul helyezkedett végig. Az összes ilyen szitunál.

Másik a pontrúgások. Mindegyik betisi szöglet felért egy gólhelyzettel kábé, mert borzasztóan helyezkedtek a skacok. Támadás oké, Isco rengeteget volt játékban, Özil hisztije megérne 5 meccs lelátót meg némi pénzbüntit (nem tom miért nézik ezt el neki, úgy viselkedett, mintha ő lenne Maradona). Nekem alapjáraton nincs vele bajom, jó kis játékos, de hihetetlen, milyen magas lovon ül. Pofátlanság már.
Szóval egy ilyen: jobbikformábanlévőkapus - Carvajal,Ramos,Varane/Pepe, Marcelo - Casemiro, Illara, Modric - Isco, Benzema, CR... nyomatni-nyomatni, edzésen meccsen 120-on pörögni, mégha Hucsaröcsöge az ellen akkor is. Remélem mindenki felfogja, hogy ide kemény munka kell... eddig a két németen nem látom egyedül ezt, meg tegnap Ramos is halvány jelét mutatta, de mivel előbb jött vissza nyaralásból, gyanítom ő is érti mi a szitu.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 19., hétfő 10:03

Nem tudom hogy itt ki mennyire ért a taktikához (nem azt mondom hogy én értek hozzá) de mindenki azon van kiakadva hogy a jobb oldal miért ennyire gyenge. Ennek szerintem több oka van :
- kell a három ember azért mindig a védekezéshez (Ramos;Pepe/Varane;Carvajal)
- Khedira-t gondolom nem kell bemutatnom senkinek. Sírni tudnék mikor az ellenfél tizenhatosánál vezeti a labdát. :'(
- Özil meg fizikálisan nagyon kevés a jobb oldalra. Ha át is verekszi magát a védőjén akkor meg úgyis elesik a következő fűszálban. De amit tavaly vagy az előtt tett hogy befele mozgott és adott üresbe egy labdás a csatárnak az meg most nincs meg!
- A negyedik ok szerintem meg Benzema. Ahogy fent említettem is nincs meg az a csatárunk aki a sok védő gyűrűjében bemozogna üresbe hogy egy jó kis passzal ki tudjuk ugratni.

A meccsről:
Szerintem nem voltunk rosszak bár azért én (ahogy szerintem mások is) egy kicsit többet vártam. Sokszor nagyképűen játszottunk és nem tiszteltük az ellenfelet.
Isco télleg nagyon jól mozgott és nagy élmény nézni ezt a srácot. Viszont elhanyagolhatná a labdavezetést. Elég sokszor próbálkozott és mindjárt 2-3 játékos neki is rontott.
Benzema pedig a tökéletes példa a hamis kilencesre. Minden hol ott van csak a tizenhatoson belül nincs. Kicsit el is gondolkoztam azon amikor megkapta a jobb szélen a labdát és felnézett és látta hogy nincs bent senki. Kedves Benzema persze hogy nincs ott senki mert neked kellene ott lenned!
Casemiro előtt pedig télleg itt a nagy lehetőség. Bár szerintem simán lefocizta Khedirát. Mondjuk szerintem ha bekötnénk a szemét is lefocizni. :D

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. augusztus 19., hétfő 10:00

A legnagyobb gond Khedira volt. Többet támadott és volt elől mint kellene. Modric végig helyette melózott. Így a védekezésünk már a középpályán felborult és ugyan ez vonatkozik a támadás építésre. Nem volt aki mélyen elkérje és irányítson. Magyarul semmi haszna sincs. Egy ember minusz. Remélem Carlo is látta, hogy 0 az ember és elfelejtik örökre.



nyertünk. :lol: :mrgreen:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. augusztus 19., hétfő 10:00

A legnagyobb gond Khedira volt. Többet támadott és volt elől mint kellene. Modric végig helyette melózott. Így a védekezésünk már a középpályán felborult és ugyan ez vonatkozik a támadás építésre. Nem volt aki mélyen elkérje és irányítson. Magyarul semmi haszna sincs. Egy ember minusz. Remélem Carlo is látta, hogy 0 az ember és elfelejtik örökre.



nyertünk. :lol: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 19., hétfő 9:58

De egyébként ennek a taktikának ez a veszélye, elveszted a labdát, lekontráznak könnyen.
pont hogy ennek nem szabadna megtörténnie, ehhez kell beton kp és együttes, csapatvédekezés, letámadás.

ez lófasz volt tegnap ebből a szempontból, de ancelotti lassan rájön, hogy a németekkel nem is lehet ilyet csinálni, az egyik nem fordul, hanem kanyarodik, ráadásul egy nyomorék, a másik meg nyomorék, és baszik futni, védekezni.
özilról fél órás mixeket lehetne összerakni, hogy semmi ellenállást nem fejt ki, amikor elválasztják a labdától, csak néz a bíróra sétálva.

ancelotti a sajtótájékoztatón elmondta, hogy túl nagy volt az üres terület a csapatrészek között, mintha nem is ezt gyakorolnánk hetek óta bakker.

szóval jó szar volt ez a tegnapi, szerencsére vhogy győztünk.
de nem ilyen lesz a focink, nem ebből kell kiindulni, ancelottinak lesz munkája, kázmér nálam már alapból kezdő, illetve özil helyén dimaria egészen bale érkezéséig.
a kapuskérdés teljesen hidegen hagy, egy normális játéknál, amit én elvárok a real madridtól, akár az ükanyám is állhatna a kapuban, teljesen mindegynek kéne lennie.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 19., hétfő 9:53

Hát igen, a játék képe az egy dolog, de ez a hozzáállás pár embertől nem tetszett. Özil sétálgatott, CR a második félidő közepétől meg mintha feladta volna valamilyen szinten.

De egyébként ennek a taktikának ez a veszélye, elveszted a labdát, lekontráznak könnyen. Na meg a Betis jól csinálta hátul a lescsapdát, látszik hogy készültek a meccsre, nem mind egyes csapatok ugye :hmmm:

Valahogy nekem úgy tűnik, hogy az átigazolási szezon végéig nem lesznek tiszták a fejek. Van jópár játékos, akinek bizonytalan a sorsa, és ez meg is látszik az egész csapaton.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 19., hétfő 9:42

szóval a tegnapi meccsről:

túl sok hiba, főleg a kp-n, túl sok ki nem kényszerített hiba, eladott labda, amikből átfutott rajtunk a betis.
ez javulni fog, stabilabb lesz.
az volt az érzésem, hogy 1-2 játékos túl lazán, nagy mellénnyel vette a dolgokat, a testbeszédből, mozgásból, labdakezelésből látszott. elhiszem, hogy vagány dolog lazán, flegmán passzolni, de ha nem hatékony, vagy összeakad a lába az embernek sarkazásnál, akkor ne erőltessük már, ez egy ilyen nap.
ez vonatkozik céronaldoról kezdve iscon át modricig mindenkire a csapatból.

külön kitérnék a 2 németre: remélem kedira jó sokat hagy majd ki a sérülés miatt, addigra meg kázmér bebetonozza magát a kp-ra. és olyan jó volt látni, hogy özil nem boldog, amikor lecserélik :lol: még van kb. 2 hét, el lehet igazolni a mu-ba, ott nem fogják lecserélni, ide kevés vagy öcsém. 2 éve ezt a szart kell nézni. lófasz. remélem jön bél, akkor pláne nem fogsz ennyit játszani barátom.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég