Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 29., vasárnap 18:07

Oregesnek erzem a csapatot.

Egyebkent azt sosem ertettem, hogy mi ertelme a hosszabbitasnak ha azt ugyanugy el lehet csalni. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. október 29., vasárnap 18:07

keptelenek kapura loni. érthetetlen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 29., vasárnap 18:06

szep nagy nulla volt. nem kell telen senki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. október 29., vasárnap 18:05

Mesterien altatunk tavaszra. :lol: Korszakos csapat, meg a facom...

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. október 29., vasárnap 18:05

Most mar nem az a baj, hogy nem hasznaljuk ki a helyzeteket...a baj az, hogy mar helyzetek sincsenek. -8...
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. október 29., vasárnap 17:56

sebydani írta:Értékelhetetlen. Fradi szinten van a játékunk. Ezzel kezdeni kell valamit.
Mi a Fradi Girona meg Kisvárda! :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 29., vasárnap 17:55

Értékelhetetlen. Fradi szinten van a játékunk. Ezzel kezdeni kell valamit.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 28., szombat 21:13

csak Ceballos emelhető ki a meccs kapcsán
benne megvan az szerintem, ami a jövőben kezdővé teheti a csapatnál :salute:

a többi kevesebb lehetőséget kapó fiatalnál ezt nem látom, de még van idejük bizonyítani

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 27., péntek 10:05

csak annyi a gond hogy azért nem játszik már a posztján mert ott már teljesen reménytelen. ezért is rakták át tavaly szezon végén és nyújtott ott kiemelkedőt. aztán most megint nem megy.

Hozzáteszem crnek elég régóta vannak hosszantartó hullámzó teljesítményei. Nem csak 2015től téma itt a fórumon.
Csak hát volt mindig mire fogni. nem érzi jól magát, görcsöl, szomorú stb.

A foci a szórakoztatásról szól. Te fizetsz érte ők pedig nyújtanak cserébe valamit. Így elvárandó a jó teljesítmény. A kritika pedig jogos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 27., péntek 7:37

Sokat mondó, hogy két nagyon véleményes 11-essel tudtunk megverni 1 harmadosztályú csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. október 27., péntek 7:33

Gyenge és unalmas meccs volt, de kellett ez, hogy lássuk mire is képesek a fiatalok.
Az az igazság, hogy az ellenfél is odarakta magát és Codina is nagyokat védett.
Pozitívumnak abszolut Ceballost lehet felhozni, aki egy kicsit ki tudta szinezni a dolgokat. Nekem ezen kívül Mayoral is tetszett, bár nem rúgott gólt. Amikor majdnem hasraesett, de csak el tudta rúgni, az egy szép mentés volt, illetve volt egy jó fejese, ami előtt jól helyezkedett. Kezdőben max ilyen meccseken akarom látni még így is. Asensio ugyan úgy kezd mint tavaly. Berobban pár szép góllal, utána meg eltűnik meccsekre. Tavaszra kapja össze magát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 24., kedd 10:54

Akár vissza is lehet térni a fórum témájához.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 10:40

Csabi írta:kettőnk közül nem nekem szól minden 4. hozzászólásom CR-ről, nem én verem a nyálam a fórumon hogy az az igaz amit én mondok, úgyhogy nem tudom milyen jogon küldesz engem YouTube-ra nézelődni. a lelki egészségemmel meg kösz hogy törődesz, de előbb otthon kéne szétnézni, arra is ráfér már egy nagytakarítás.
Nem verem a nyálam az igazamért, mert leszarom, hogy elfogadod-e vagy sem. Normálisan beleálltam a témában, aztán jött dzsi és enyhén kisarkította a mondandót, te meg jöttél és értelmes gondolat menet nélkül elkezdted oltogatni a másikat. És te ezek után még megkérdezed, hogy milyen jogon küldelek a youtubera? :lol: De persze megint nekem kell kitakarítani a fejemet. :) :) :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. október 24., kedd 10:31

kettőnk közül nem nekem szól minden 4. hozzászólásom CR-ről, nem én verem a nyálam a fórumon hogy az az igaz amit én mondok, úgyhogy nem tudom milyen jogon küldesz engem YouTube-ra nézelődni. a lelki egészségemmel meg kösz hogy törődesz, de előbb otthon kéne szétnézni, arra is ráfér már egy nagytakarítás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 8:55

Csabi írta:
Kerlon írta: kimerem mondani, ha valami nem tetszik.
:lol: :lol: mekkora bátorságról teszel tanúbizonyságot. te vagy az úttörő a madridista fórumán, a gumilövedékeket meg se érzed már. :lol: :lol:
ha nem tudsz értelmesen hozzászólni és csak szúrkálódsz, akkor menjél inkább a youtubera és nézzél prime CR videókat az majd biztos rendbe tezi a lelked
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 24., kedd 8:32

Kerlon írta: Ezt te állítod és nem rászálltam, hanem kimerem mondani, ha valami nem tetszik. Persze kiforgathatod mások szavát addig, hogy CR egy kolonc meg stb.. És igen egyszerű a képlet, de az előllévő párosunk 8 éve együtt nyomja és bőven kellett volna hozni közéjük egy normális fiatalt, aki megszorongatja őket és akkor nem azt kell nézni, hogy az egyik meccsen Benzema miatt, a másik meccsen CR miatt nem nyertünk. A harmadikon meg Bale. Mert kb itt tartunk, hogy bármelyik csatárunk képes volt az eddigi meccseinken bármit kihagyni. Csak az egyik táborn Benzemát a másik Ronaldot kritizálja. Balet legalább mindenki. :mrgreen:
Ez a napnál is világosabb,hogy valakit hozni kellett volna ha nem is a helyükre hanem közéjük.Vagy ha más nem legalább Moratat vagy Marianot megtartani,de nem így lett.Ez inkább Zidane és Perez marhasága,nem hiszem ,hogy bárki a bbc-ből jelenetet rendezett volna ha jön egy Bappe,vagy bárki.Ettől függetlenül mégha nem is mondható csodatriónak a Bbc az eredményeket így vagy úgy de hozták, és szerintem jó ha 50 meccset nyomtak le 4-5 év alatt úgy,hogy mind3an pályán voltak.Megnéztem volna őket egyszer úgy,hogy mind3 egészséges és csúcsformában van.Talán 14 tavaszán volt valami ilyesmi.

A lényeg,hogy most ez van 2b meg 1c és ebből szerintem a c a legkevésbé problémás,sőt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. október 24., kedd 8:22

Kerlon írta: kimerem mondani, ha valami nem tetszik.
:lol: :lol: mekkora bátorságról teszel tanúbizonyságot. te vagy az úttörő a madridista fórumán, a gumilövedékeket meg se érzed már. :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 6:39

dzsi91 írta:
Kerlon írta: És, ha soha nem jön vissza már a tavaszi CR, akkor visszavonulása napjáig kussolunk?
Az jó lenne...De jó ez a taktika, rászálsz a 30 éves Cr-re majd amikor 35 évesen már lépni se bír vered a melled,hogy te megmondtad.
Ezt te állítod és nem rászálltam, hanem kimerem mondani, ha valami nem tetszik. Persze kiforgathatod mások szavát addig, hogy CR egy kolonc meg stb.. És igen egyszerű a képlet, de az előllévő párosunk 8 éve együtt nyomja és bőven kellett volna hozni közéjük egy normális fiatalt, aki megszorongatja őket és akkor nem azt kell nézni, hogy az egyik meccsen Benzema miatt, a másik meccsen CR miatt nem nyertünk. A harmadikon meg Bale. Mert kb itt tartunk, hogy bármelyik csatárunk képes volt az eddigi meccseinken bármit kihagyni. Csak az egyik táborn Benzemát a másik Ronaldot kritizálja. Balet legalább mindenki. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 24., kedd 0:06

Nem is a kritikákkal van a baj,de kb úgy 2015 őszétől erőteljesen rászállt itt a forum egy része.Na most azóta nyertünk 2 bl-t egy ligát 2 eu szuperkupát egy spanyolt, és egy(nagy valószínűséggel 2) klub vb-t Úgy hogy ő az elsőszámú gólfelelősünk.Ja és nyert 2 aranylabdát meg tökömtudja miket még a bl gólkirályi címek mellé.

Adja a jó isten,hogy a következő vezérbikánk is ekkora kolonc legyen 33 évesen mint ő.De a kritikák jogosak amikor szarul játszik,van rá példa bőven,öregszik.Csak szerintem nincs arányban a teljesítményével.

Végletekben gondolkoztok sokan,benzema takarodjon Bale dögöljön meg Cr egy kolonc szart se csinál.Nem is realizáljátok sokan mennyire elkényeztetett minket ez a generáció,fgy Ramos-al ,kolonc Cr-el flopezmával meg a szar bélával.Bezzeg ha lenne neymar vagy bappé akkor ők aztán nem hagynának ki annyi helyzetet mint beznema és nem vergődnének annyit mint Cr.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 23., hétfő 23:27

Babinho írta:Kérdés hogy a CRt kritizaloknak feltűnt e hogy nem a posztján játszik már?
Az hogy vegigtolta meccsel a nyár elejet es végét is,
majd egy hatósági üldöztetés után egy 5 meccses kibaszással is szembe kellett neznie, az gondolom nem figyelembe vehető. De ha bárki más a keretből csuklik egyet az már ok lehet egy rossz meccsre. Csak épp a világ legjobbjánál nem... Itt 2017 októberében. Madridisták körében.
Hát ha valami rohadtul vicces, akkor ez az :)
Hatalmas nagy +1. Csak egy masodpercre becsuljetek mar meg a klub legnagyobb gollovojet. Akinek nem inge.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég