Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:38

De egy percet álltál sorba, és meg sem kaptad a kakaós csigát, csak nagyon messziről tűnik szarnak.

Lötyi volt ez most, kicsit várjunk mi lesz belőle. Lopi félisten csinált Iscóból a válogatottban. Ez tény. Itt egy udvaribolond, akinek 5 jó megoldására 30 rossz jut. Ez is tény. Várjuk ki a végét.
Hazardal egyetértek.

Oldalpassz is erős túlzás, volt azért kombinatív játék, sokkal direktebb, mint odaát. A bajnoki cím nagyon karcos lesz, Simeone csapata most lesz a legerősebb, mióta itt van. Tudnak brusztolni, de a finomság is ott van már Lemarban, Saúlban, Kokéban. A bajnoksághoz nem sok közünk lesz, a barca kb. mindent feltett erre az évre, komplett a keretük, kb. mint a miénk 16/17-ben. Ott Dembélé/Coutinho, Malcolm, Vidal/Rakitic fog feljönni bugizni, nem Mayoral. Komoly lesz.

2019 nyaráig én csak hébehóba leszek mérges, addig bőven kitart a türelmem. Lássuk az irányt, legyenek kiszórva akik nem kellenek és hozzuk el aki kell majd.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:30

flori írta:
dzsi91 írta:....

Pont tőled nem vártam ez a "sírást". Hol a türelmed? :lol:

ui.: Türelemről beszélek, de Bale és Mayoral nálam tűrhetetlen kategória. A walesinél már rég elfogyott, a spanyol meg nem érdemli meg.

Én csak akkor vagyok türelmes ha érzem a kakaót. Isco és a haverok meg inkább egy aszott kakaós csiga.

Nekem a fő problémám jelenleg Modric és Marcelo. Cr lépett ez oké de az úgy nem egészen fasza,hogy a távozó Cr mellé kaptunk két távozni vágyó veteránt is akiknek amúgy most kettőzött erővel kéne egyben tartania az öltözőt.

Benzema az egyetlen pozitívuma ennek a nyárnak.A halvérű karim átérzi a madridizmust.Felpörgött, segít a fiataloknak szarik egy nagyot Céronaldora végzi a dolgát, kiröhögi az ajánlatokat stb...

Kell egy Hazard, aki éhes a sikerre és kell egy diégokoszta hasonmás ha már nincs kecskénk többé. Az új edzővel nagy bajom nincs, az oldalpasszos dolgot is letudom nyelni. De ha garethbél-t akarja vezérnek(márpedig a hírek ezt mondják) akkor nagyon rossz irányba tapogatózik mert őt futtatni kell.

Elég ellentmondásos ez az egész projekt eddig.A bajnoki címünket továbbra se féltem,de azért szerettem volna egy európában is versenyképes csapatot. Olyat meg sebesség nélkül nem igazán lehet csinálni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:17

Steve írta: Szerintem elfért volna még egy világklasszis a spanyolok közé.
kell is igazolni előre egy játékost, én is ezt mondom jó ideje, így nagyon vékony a keret
(Mayoral nem szint cserének sem...)

szépen összefoglaltad, korrekt írás, én is egyetértek
1-2.en kicsit túlzásba estek

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:14

dzsi91 írta:....

Pont tőled nem vártam ez a "sírást". Hol a türelmed? :lol:

Kicsit vissza kell venni az elvárásainkból. Lehet igazolni, ha kell jöjjön Hazard, bőven lenne helye. De elvesztettünk egy olyan embert, aki évi 50 gól elpakolt, és a legjobb játékos volt az egész világon. Átragasztotta a mentalitást a többiekre. Furcsa a szituáció a keretnek.

Most mindneki be van darázva, CR nélkül nem megy stb. Imádom, best kedvenc, de emlékezzünk már egy kicsit milyen meccsei voltak. Kiszoptunk volna ma vele is, nyakamat rá.
Elment, tovább kell lépni. A fő tartópillérei a csapatnak nettó 5 éve a portugál alá dolgoztak, szerinte Benzema nem is tudja mit kell csinálnia CR nélkül. Marcelo pláne.
Legyünk türelmesek, tejben-vajban voltunk forgatva évek óta. Nézzük meg mit tud Isco, Asensio, Ceballos meg a többi hurkalé. Mennyi van még Modricban, Marcelóban. Valamikor át kell ezen esnünk, itt lesz a lehetőség. Kb. Bale van csak hangyfasznyival a többiek előtt, ő meg úgyis lesérül. Meg lehet mutatni. :agree:

Ha meg nem, akkor jövőre mehetnek a gyökeres változások. De három év múlva, mikor Messinek vége lesz a túloldalt, olyan csapatunk lesz megint, hogy mindenki itt kaparja majd a falat.

ui.: Türelemről beszélek, de Bale és Mayoral nálam tűrhetetlen kategória. A walesinél már rég elfogyott, a spanyol meg nem érdemli meg.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2018. augusztus 16., csütörtök 0:17-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:05

Szerintem itt páran nem értik, vagy nem akarják érteni mi a félelmünk itt többünknek.

Nincs semmi baj Iscoval és Asinsioval, vagy LV-el..
Egy bizonyos szinten.


Tökéletes, ha ilyen fazonok a csapat alapjai és jön hozzájuk 1-2 zseni.

A gond az lenne, ha a kezdő csak az ő nevükkel kezdődne, mert Iscotól is várjuk a csodát, ment a magyarázkodás, hogy miért nem megy neki, de sorra nem mutat semmit.
Majd jön valami spanyol noname csapat és akkor varázsol.Majd 15 meccs semmi újra.

Asensio szintén az a kategória aki nem hiszem, hogy a hátán vinne el egy Realt.

Mimdegy meglátjuk.

Nekem vannak kétségeim, de örömmel veszem ha rám cáfolnak. A személyükkel nincs bajom, ha hoznák az eredmény én lennék(Jim után

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:03

Európai kupadöntőt buktunk 4 kapott góllal matracék ellen. :agree:

Benzema volt talán az egyetlen pozitívum. Perez mehet is holnap londonba házárdél duplaáron ha már eddig nem nem volt sietős.

Isco játéka engem olyan szinten irritál,hogy nem fogom tudni elviselni ha folyamatosan kezdő lesz.Ő egy fasza jóker semmi több. Asensió szintén meg úgy az egész spanyol brigád, fasza kiegészítők de nem több.

Marcelo és Modric nálam kuka, motiválatlan sértődött öregemberek. Bale meg még annyira sem illik ebbe a fociba mint Zidane focijába :D

Összességében gyenge a keret európához, ráadásul a fiatalítást pont az egyetlen vénemberünnkel kezdtük aki garantáltan motivált lett volna 40 éves koráig.

Lopiban meg nem csalódtam, azt kaptam amit vártam.Az oldalpasszos focit szépen megtanítja a srácoknak ezzel elkenhetjük a kicsiket aztán majd európában kipirolnak minket direktebb focit játszó csapatok.

Összességében nagy baj nincs, csak akkor szóljanak már hogy mik az idei célok mert szerintem senki nem hiszi el a csapatban,hogy idén triplázni akarunk vagy ilyesmi. Legalábbis rég láttam ilyen hitehagyottan magunkat.

Az edzőcserével nincs baj.Lopi nem tűnik rossznak de Cr elengedése pótlás nélkül eléggé baszott nagy hiba.

ps.: Veb meg ha 7 éve nem volt nővel nem nagyon húzogat már semmit a vereségünkre.Teli zacsivat nézett végig egy bl triplát, azt már huzogatni is kár lenne. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. augusztus 16., csütörtök 0:00

Saul nagyon beverte! az Atletico jobban hajtott jobban akarták ezt a sikert! Sok volt a hiba.. De a játék javulni fog és helyenként nem volt rossz! Benzema jól játszott Bale se volt rossz bár a végére eltünt, Atleticonak Grat a trofeához! Megérdemelték :agree:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 15., szerda 23:53

RaúlCF írta:lehet fikázni a spanyolokat de Ramoson van a 3ik gól a többi nem a spanyolokon múlt. úgy kezdtük hogy Navas az első percben úgy gondolta mekkora poén lenne az alapvonalról gólt kapni. ezután meg felébredtek és megfordították a meccset és a végéig kb helyzetük se volt mikor is a brazilunk úgy gondolta ő élvezi mekkora poén lenne ha még játszhatnának. utána Varane már elfogyott de még itt is ha Ramos visszanyúl az alapokhoz és kivágja a francba a labdát még mindig nem voltak sehol. utána meg már veszett fejsze volt az egész.

megfordítottunk és kontroláltuk a meccset az Atma ellen és ostoba egyéni bénázásokon elment a meccs.
Pont azt vesztettuk el ugy fest amiben bitang jok voltunk...igen ez a fejekben ment el. Azt hoztak amit sokszor tavaly a bajnoksagban...csak ez most kupara ment. Nem tudom felallt vedelem ellen mire lesz jo ez a keret de eldol hamarosan.

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. augusztus 15., szerda 23:49

Jó lesz ez, nem kell temetni a csapatot. A védőink adtak 4 gólt az ennek a csürhének. A bíró jó pár dolgot nem fújt meg mezőnyben nekünk, Diego Costát ki kellett volna állítani. Amúgy nem volt ma veszélyes ez az atma!!!!
Marcelo az egyetlen ember, aki váratlant tud húzni elöl ( meg hátul is, de ott volt más is :D ), de ennek megvan az ára, kell előre valaki, aki meg tud verni egy embert!!!
Benzema még mindig a passzokat keresi és Baleben sincs meg az az ösztön, ami CR-ben volt, hogy egyből kapu felé és lőni. Bale egy távoli lövéssel lehozta a meccset, pedig már nincs CR.
Mayoral nem szint és Iscoért ha fizetnek el kell adni, nincs előre játéka, egy Hazardra érdemes lett volna elcserélni.
Az sem lenne nagy baj, ha a kapusok is helyet cserélnének, a kezdőben és a padon!

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 15., szerda 23:49

ateeemadrid írta:Na, idén is lesznek olyanok akik már augusztusban temetik a csapatot? Remélem, röhögnék egy jót rajtuk most is. :D

Magunknak basztuk el, simán meglehetett volna. Viszont az mindenhogy gáz, hogy Mayoraltól várjuk a gólt, akkor már Vinit nyomassuk, de elsősorban hozzunk valakit előre, még nem késő.
Inkabb ugy fogalmaznek hogy vagyunk egy paran akik ugy gondoljuk ez keves lesz ezzel a kerettel ha nem igazolunk penge tamadot. Az mas kerdes hogy erre mar eleg keves az esely. Leirtad te is a problemat....elore ilyen opciokkal szamolhatunk jelenleg higy Vini meg Mayoral...egyik sem/meg szint.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 15., szerda 23:47

lehet fikázni a spanyolokat de Ramoson van a 3ik gól a többi nem a spanyolokon múlt. úgy kezdtük hogy Navas az első percben úgy gondolta mekkora poén lenne az alapvonalról gólt kapni. ezután meg felébredtek és megfordították a meccset és a végéig kb helyzetük se volt mikor is a brazilunk úgy gondolta ő élvezi mekkora poén lenne ha még játszhatnának. utána Varane már elfogyott de még itt is ha Ramos visszanyúl az alapokhoz és kivágja a francba a labdát még mindig nem voltak sehol. utána meg már veszett fejsze volt az egész.

megfordítottunk és kontroláltuk a meccset az Atma ellen és ostoba egyéni bénázásokon elment a meccs.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 15., szerda 23:47

Csabi írta:lopi spanyol buzi, perez meg nem akar igazolni. ezert nezhetjuk a spanyol csodabogyokat a juvenilbol meg castillabol.
4 spanyol volt a kezdőben... :lol:
ez nem spanyol buzira vall
és nem ifik játszottak

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. augusztus 15., szerda 23:45

A védelem vicc kategóriát képviselt ezen a meccsen.
Az első félidő jó volt.
Ennyi körülbelül.
Ja és igenis elférne Hazard a kezdőben.
Igazolni kellene mert sovány a keret. :hmmm:
Sajnos ez az igazság.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 15., szerda 23:44

Ez van gyerekek, régen volt már ilyen. :D

A sok hajléktalan vebféle pancser most kicsit hegyezheti a cerót, régen örülhettek már kutyáék. :lol:

Én látom mit akar játszani Lopi, kell ennek idő hogy kiforjon. Erőltetett szar igazolásokba ne menjünk bele, inkább nézzük meg mit tudnak a mostani keret tagjai. Mayoral valóban botrány, egy Wolfsburgban nem cserélték be, itt meg lehetőséget kap..

Ha meg nem jönnek be a dolgok, akkor az Lopit is megégeti. Annyi haszna lesz ennek a szezonnak, hogy meglátjuk mennyi lehet Iscóban, mi van Asensióban vagy Ceballosban.

Nagy kedvencem Navas, de lehet jobb lesz majd a belga. Ilyen nevekkel a védelemben, ilyen szart lehozni lassan évek óta. :D

Még annyit a végére, hogy remélem a srácok megpörgetik majd a Twitter feedet, mert jönnek a Ronaldo nélkül nem megy posztok. Mutassátok meg, a k. életbe!
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 15., szerda 23:43

Lesznek olyanok?
rengetegen temetik a csapatot

"csoda spanyoljaink"? :lol: senki sem mondott ilyet
1 gyakorlatilag előszezonbeli meccs miatt ennyit háborogni...

épül a csapat, van aki a "csoda" külföldiekben bízik, van aki a "csoda" spanyolokban
valószínűleg mindenkire szükség lesz a sikeres szerepléshez :mrgreen:

nyugi, jó lesz ez
jön még Thiago és Rodrigo B-)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 15., szerda 23:42

lopi spanyol buzi, perez meg nem akar igazolni. ezert nezhetjuk a spanyol csodabogyokat a juvenilbol meg castillabol. majd ha perez igazolni akar akkor lopi berakja a csapatba, de addig maradnak a castillas arcok meg isco.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. augusztus 15., szerda 23:41

3 gólt ajándékoztunk nekik, így nem lehet nyerni egy Atletico ellen... :/

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. augusztus 15., szerda 23:41

Kicsit ciki ez a 4 kapott gól, ráadásul ha a Ramos-Varane páros nem bohóckodja el, akkor lehet most nézhetnénk a 11-es párbajt. De nagy számok törvénye alapján már esélyes volt egy Atlético kupagyőzelem ellenünk, nem nyerhetünk mindig. :D Viszont fura érzés, hogy nem nyertük meg a kupát :ozil:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 15., szerda 23:35

Na, idén is lesznek olyanok akik már augusztusban temetik a csapatot? Remélem, röhögnék egy jót rajtuk most is. :D

Magunknak basztuk el, simán meglehetett volna. Viszont az mindenhogy gáz, hogy Mayoraltól várjuk a gólt, akkor már Vinit nyomassuk, de elsősorban hozzunk valakit előre, még nem késő.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. augusztus 15., szerda 23:30

Megnyert meccset buktunk el...
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég