Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. augusztus 16., csütörtök 10:28

Ki ez griezman???

Azért mindennek van egy határa... hát a cipőjét nem kötheti be...

http://www.marca.com/futbol/atletico/20 ... b45ab.html
halálomig madridista leszek

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. augusztus 16., csütörtök 9:45

A jelenlegi kerettel én a bajnokságot esélytelennek tartom, a barca tavaly is lekörözött mindenkit, majdnem veretlenül zártak, idén még jobb keretük van. Szerintem idén is 10+ lesz a végén közte.
Kupát jó lenne behúzni, azért oda jók lehetünk.
BL meg lutri, sorsoláson és napi formán sok múlik, nem kizárt, hogy szépet menetelünk ismét.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 16., csütörtök 9:36

Mondjuk legjobb 16-nál többet nem is várok idén a BL-től. Sajnos a tegnapival is számoltam... Nyilván ellenfél függő, de ha nem egy zs-kategóriás kötelezőt kapnánk a 16 között, akkor szerintem az idén ennyi lesz.

De valahogy nem is hoz lázba. Annyira jóllaktam a BL-től, hogy az valami elképesztő. (Mondjuk, ha valami halálcsoportba kerülnénk, akkor lehet beparáznék egy kicsit. :mrgreen: )

Hazai pályán kéne virítani valamit. Kupa és bajnokság.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 16., csütörtök 9:29

A játék egy dolog, az egyéni hibák is. Túl kicsi a minta, nyilván ciki így kikapni pont tőlük, de a szezon még csak most kezdődik.

Amitől tartok, hogy eddig (legalábbis a BL-ben) megvolt a csapat körül az a legyőzhetetlennek tűnő mítosz, hogy mindig jött valaki vagy valami, és nagyon nehezen tudtak minket megverni. Ezt nem biztos hogy látom ebben a csapatban, at ilyen Atma féle vérebek most sebesült vadként néznek ránk, és szabad a vásár címszó alatt felbátorodtak.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 16., csütörtök 9:21

wxyz írta:Zseniális hogy minden egyes csapatszintű hibát egyéni okokban kerestek.
CR meg jobb focista lett így hogy eligazolt.
Akkor, hogy ne legyen zseniális, egy jelenet tegnapról:
Kontrát vezetünk, Karim viszi a labdát jobb szélen, Bale fut vele. Ahelyett, hogy befutna 16os környékére, megáll és várja a visszapasszt aztán csodálkozik, hogy középen nincs kinek adni. Nincs köze a csapat szintű hibakhoz, meg CR-hez, hogy egy szálat nem célratörőbb, direktebb a játéka a vezér Balenek. Nyugodtan elfocizgatott és adogatta be a labdákat. Aztán tőle várják a megváltást. Voltak jó időszakai a meccsen, de tőle sokkal direktebb focit várok. 'Tolja meg oszt bassza rá, ha úgy van.'
CR még nem lett jobb focista (nem is értem minek hozol ilyet fel :hmmm: ). A világ legjobbjától nincs feljebb B-)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 16., csütörtök 9:09

Zseniális hogy minden egyes csapatszintű hibát egyéni okokban kerestek.
CR meg jobb focista lett így hogy eligazolt.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:58

wxyz írta:Bélával mi a baj?
Benzemával holtversenyben a legjobb volt. A Juventus elleni gólja óta végre úgy játszik ahogy kellene. Villog jönnek a gólok és az előkészítések. Mi labda volt már például amit Asensionak adott.
Elfáradt a második félidőre, mint az egész csapat. Hazardnak már olyan szuperképességei is vannak, hogy ott őt nem viselné meg Pintus alapozása?
Csak annyi, hogy 1db lövéssel zárta a meccset. Hozzáteszem, hogy a remekül játszó Karim 2-vel. Egyszerűen nincs csatárunk. Előkészítő az van zsákszámra, de csatár az nuku. Kb a fél meccsen nem volt játékosunk az Atma kapujatól 25 méteres körön belül. Az volt az érzésem végig, mint ha nem tudnák, hogy CR már nincs ott középen.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:55

Aludtam egyet a meccsre, hát még most se jobb a kedvem. Sajnos bejött az amitől tartottunk: gyengült a csapat. Mégis számomra Asensio és Isco órási csalódás, nem azt vártam, hogy percenként gólt rúgjanak, de ez e tagnapi teljesítményük... Bale megint bizonyította, hogy sosem lesz belőle Ronaldo, nem azt mondom hogy megyei futballista, de ha rajta múlik a sikeres szezon:/ Navas meg hát benne volt a két gólban. Lopoetegui hibák tömkelegét követte. A cseréit nem értettem, Varanenak és Modricnak nem szabadott volna játszania még, van egy olyan érzésem pár hónapon belül érkezik Conte.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:32

Bélával mi a baj?
Benzemával holtversenyben a legjobb volt. A Juventus elleni gólja óta végre úgy játszik ahogy kellene. Villog jönnek a gólok és az előkészítések. Mi labda volt már például amit Asensionak adott.
Elfáradt a második félidőre, mint az egész csapat. Hazardnak már olyan szuperképességei is vannak, hogy ott őt nem viselné meg Pintus alapozása?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:31

Sajnos egy megnyert meccset sikerült csúfos vereséggé alakítani.
Szerintem ha nincs Marcelo bohóckodása utáni gól, az Atleti nem egyenlített volna ki. Nem volt meg bennük a szokásos tűz, de az a gól megfordított mindent.
Sajnálom, mert addig egészen élvezhető volt a mérkőzés. Féltettem Lopit, hogy az atleti ellen kezd, nem volt alaptalan. Simeone évek óta formálja a csapatát, top edző.


szerk.: kevertem egy meccset.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikelemen5 2018. augusztus 16., csütörtök 8:33-kor.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:25

Isco a Reyes - David Silva - J. Navas vonalat képviseli. Jó-jó, de sohasem lesz világklasszis, vezér. Fejben harmatos. Rá és Bélára építeni egy projektet nevetséges.
Egy gólbaszó és Hazard meg mondjuk Pjanic nélkül nagyon vékony lesz ez.

Habár D. Costát ki kellett volna állítani és onnantól sima, de jobb ez így. Talán-talán még időben jött ez a pofon ahhoz, hogy a selejtet kiszórják és igazoljanak csatárt, támadó szélsőt, középpályást...

Csak nehogy Csiágu legyen belőle, mert az az ember egy botrány.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:13

Nem volt ez annyira rossz, ez tény, de nekem mégis hiányzik a dinamika, hogy neki megyünk az ellenfelünknek. Eddig inkább csak a puhasagrol szólt az egész.

A védelmünk továbbra is kabaré, azért még ZZ alatt sem kaptunk négy gólt egy meccsen. Navas is nagyban könnyíti a belga doldat. Cserébe nincs csatarunk, meg a padon sem. Benzema sokszor lép vissza a mezonybe, ami nagyon tetszik is neki, de így meg üresen van a helye, nincs kinek bejatszani a labdát. Viszont a hozzáállása meg Bale hozzáállása tetszik. Bár a végén a walesi is inkább eltűnt.

A középpályások messze vannak egymástól, főleg védekezésben, Marcelo total homály, rajta már a tűz sem látszik, csak úgy el van. A többieket meg sem említem. Casemiro cseréjével borult az egész meccs. Ennyit tesz a brazil a csapatban. Lehet szidni, hogy mennyire nem tud építkezni, de tamadasepitesben ki tudja segíteni Modric és Kroos. Viszont ha nincs ott a brazil, az ő melojat senki nem tudja maradektalanul elvégezni.

Csatár, balhátvéd/középhátvéd, középpályás kell.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:09

Kerlon írta:A jatekunk biztato es egyre jobb lehet. Az ilyen egyeni hibak meg 5 meccsenkent jonnek, most volt 3. Aztan az Atletinek kidolgozott helyezete se volt..

A baj hogy nálunk már tavaly is meccsenként jöttek.
Félek tőle, hogy ZZ után egy ilyen késbe szaladás elég volt, hogy Lopi már bukja is az öltözőt, és ő legyen a következő Benitez.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 16., csütörtök 8:07

Számomra az a legparább, hogy teljesen hidegen hagy...
Ha a játékosok is így éreznek az elvesztett finale után, akkor gondok lesznek. :roll:
ZIDANE

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. augusztus 16., csütörtök 7:47

Megnyert meccs volt, sírhatunk itt akármennyit.
Elképesztő hibákat vétettünk.
Nem volt ez olyan rossz, sokkal szarabb is lehetett volna.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 16., csütörtök 7:10

kierkegaard írta:Isco esetében nagyon sokáig nem voltam beismerni magamnak, hogy szar mert annyira bírtam. Azóta, főleg ma iszonyatosan idegesítő és szembetűnő hogy lenyom két-3 embert majd tol egy visszapasszt és hátrébb indul a támadás mint előtte.
Nem értem, hogy ez a jó ember miért nem képes inkább csak passzolgatni. még azzal is jobban járnánk.
Tegnap a legtobb passza elore fele ment es eleg jo tamadas indito lett volna a nagyja. Igen csak divat lett ot elovenni, de barmelyik jatekosunk is indul meg, kb senki sem kiseri akciot. Nincs kinek tovabb passzolni mert azonnal mindenki a kapu ele rohan vagy el sem indul, igy azert marha nehez.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. augusztus 16., csütörtök 6:44

Megérdemelten nyert az Atletico, sokkal jobban akarták a sikert mint mi...kár hogy ezzel egy könnyen nyerhető kupát elbuktunk...
Zidane-nal tipikus kupacsapat voltunk (vele szerintem tegnap is simán behúztuk volna), Lopival úgy néz ki hazai porondon lehet keresnivalónk.
Csatár viszont kelleni fog, mert Mayoral vicc kategória...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 16., csütörtök 6:40

A jatekunk biztato es egyre jobb lehet. Az ilyen egyeni hibak meg 5 meccsenkent jonnek, most volt 3. Aztan az Atletinek kidolgozott helyezete se volt..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. augusztus 16., csütörtök 6:18

Egyaltalan nem volt ez olyan rossz.
Benzema igy cr nelkul egyelore lubickol, nagyon jo volt tegnap.
Bale is jol kezdett az elso felidoben jo volt de utana basszus nagyon eltunt. A masodik felidoben es a hosszabbitasban, szo szerint mintha palyan sem lett volna.
Nem aggodnek annyira, buta szar egyeni hibakbol kaptuk a golokat, nem ertem marcelo minek lovi kozepre a labdat VAKON a kapunak hattal hogy nehogy taccs legyen. Nem ertem navas hova vetodik le egy majdhogynem nullszoges lovesnel, ezt TBO nem kapta volna be onnan csak labkoze tud golt kapni. Ramos es varane is tobbszor bohozatba illo volt, eleg jol lakottnak tunt a csapat igy az atletivel szemben, ok ezt sokkal sokkal jobban akartak mint mi.
Vinicius remelem megy kolcsonbe, kivancsi lettem volna ra erre eloszor lucas utana mayoral. Mayoral... Az utobbi jo 10 ev leggyengebb madrid jatekosa pedig mourinho elott es alatt volt itt jo par bot, de hogy alapbol egy akkor kieso helyen levo wolfsburgba se birta bejatszani magat erre mi meg bizalmas szavazunk neki.. Felfoghatatlan. Teljesen nulla a pali.
Azert is orultem courtois erkezesenek hatha felkavarja hatul az allo vizet, mert navas nagy bravurkapus de lehet hogy a belga jobban osszefogna a vedelmet, es emiatt lehetne jo egy tamado is. Es "mindegy" hogy ki, de legalabb valami uj impulzus erne a csapatot, es uj lendulet.
Coentrao is jo lett volna ha marad, egyaltalan nem volt olyan rossz ő, es tehermentesiteni tokeletes lehetett volna.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 16., csütörtök 4:54

Isco esetében nagyon sokáig nem voltam beismerni magamnak, hogy szar mert annyira bírtam. Azóta, főleg ma iszonyatosan idegesítő és szembetűnő hogy lenyom két-3 embert majd tol egy visszapasszt és hátrébb indul a támadás mint előtte.
Nem értem, hogy ez a jó ember miért nem képes inkább csak passzolgatni. még azzal is jobban járnánk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég