Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:36

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Annyit hozzátennék, hogy szerintem Ramosnak nagyon sok ilyen meccse lesz idén, szezon elején is leírtam. Első rangú kapitány, a legnagyobbak közül való, de nagyon kezd az idő eljárni felette, az arca meg egyre nagyobb. Mondjuk amúgy van is mire neki. Ha most Varane nem menti a helyzetet párszor, még látványosabban leszerepelt volna.
Mindenki látta nyáron, hogy baj lehet abból, hogy megint elfelejtettük megerősíteni a csaspatot. Ez nem Girona volt, itt kijönnek a hiányosságok. Ha csak még a saját tudása alatt is mélyen játszó Lucasokat vagy akár megváltóként várt (nem az) Marianokat tudunk beküldeni, akkor baj van. A Real Madridban a középszer kevés. Ha a legjobbak akarunk maradni, akkor a legjobbak közül kell néhánynak itt játszani. Ha gyengülünk, vagy stagnálunk minden évben, akkor az elmebeteg módon pénzt szóró riválissal nem fogjuk tudni felvenni a versenyt, hiába lesz esetleg szép stadionunk.
A játékunk csiszolódni fog, jobb lesz, Lopi próbál dolgozni, de a keret nem elég mély, öregszik, és így piszkosul nehéz dolga lesz, ha valamit el akar érni. Most nem volt szerencsénk, ezen a nehéz helyszínen is simán nyerhettünk volna, de semmi nem jött össze, az ellenfél meg persze talált egy szar gólt, és oltári mázlijuk volt, hogy nem pontozódott ki senki tőlük. Azt még azért hozzá kell tenni, hogy ettől a Raúl Garciától köcsögebb játékost még életemben nem láttam, Costára meg pikére is köröket ver.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:07

A meccs alatt is többször írtam, nekünk sem áll rosszul ez a sok passzos játék, csak nálunk nincs senki aki lőni is akar a végén. Bale próbálkozott de ma neki nagyon nem ment, onnantól meg ha az ellenfél védők jól helyezkednek Benzemara megvagyunk lőve. Asensio szinte semmivel sem próbálkozik, amikor meg ordító helyzetbe kerül 50-50, ma nem sikerült belőni.
Kicsit csalódtam Ceballosban, de még nagyobbat Ramosban. A kapitány ma leszerepelt, egy dolog, hogy védekezésben nem érzi, de miért kell sokszor a flegma megoldást választani, bele is hibázott nem egyszer. A szabadrúgásnál amit Isco kiharcolt voltam rá nagyon dühös, látszott élőben, hogy Isco is azt hitte lőheti, őszintén, van aki szerint Ramos jobb szabadrúgáslövő a 16-osról? nem mondom, ha messzebbről kell, jobb lábas szituból, erővel, akkor lehet, de onnan egy Isco vagy egy Kroos 10x veszélyesebb. Ma inkább érezte magát csatárnak, erről le kell szoknia vagy jöhet Nacho, hátul kell a stabilitás, és bármennyire hiszik azt páran, az Casemiroval sincs. Első félidőben sem az volt a baj, hogy ő nem volt a pályán, Ceba kevés volt, de még így is összeségében az első két cserénk rendben volt, na de aztán mit akartunk? Komolyan ezt valaki magyarázza el nekem. 1:1 az állás, a csere pillanatában mi nyomtunk, miért egy újabb spanyolt küldtünk be, aki elpasszolgat, de a kapura nem veszélyes, miért nem Marianot? Értem, nem akartunk felállást váltani. 12 perc volt hátra, ha nyerni akarunk valami kell, érzésem szerint mi ma megelégedtünk a döntetlennel, és hát ha összejön. Csak ezt tudom elképzelni, LV jobban tud védekezni, stabilabb a jobb oldal, mást én nem tudok, hát ha ti igen.
Nem baj, döntetlen, barcanak is lesz ilyen, de ha nem megy Balenak, Benzemanak, akkor kell előre valaki aki rúgja a kaput is, mert a sok passzunk után ma is Marcelonak kellett már lövéssel próbálkozni...

Szerintem egyébként ilyen meccsen a végén együtt kell feltenni a Benzema-Mariano duot, teret tudnak nyitni egymásnak, és Benzi amúgy is szeret vissza vagy szélre lépni

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:05

Jim írta:
Steve írta: Kellett volna mellé még valaki aki elrakhatja a bogyót,amit előtte a spanyolok kigurigáztak..,
Ennyi.
így jogos
kell 1-2 játékos előre, Benzema mellé, elé
mindenki ezt hiányolta egész nyáron
Marianot használni, más nincs
Igen. Ma meg lehetett volna próbálni, rosszabb nem lett volna véleményem szerint.

De lehet, hogy ő is eltűnt volna, mint Benzema. Mert a francia ma dolgozott, kapart, szerintem jól is tette a dolgát, de labda nem jutott el hozzá. Nem az volt, hogy ő elpuskázta a lehetőséget.

Lehet Marianohoz uúgy nem ment volna el a labda.

Utólag okos az emeber, de a Bilbao ma jó munkát végzett. Átfutottak kp-n, zavarba hozva a szertelen Ramost. Szerencse, hogy Varane top1 belső védő.

Visszazártak.Leszedték a beadásainak, kivéve Bale beadását Isconak..Lehet Marianoval sem lett volna jobb, de LV-nél borítékolható volt, hogy marad uaz a kép.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 15., szombat 23:12

Steve írta: Kellett volna mellé még valaki aki elrakhatja a bogyót,amit előtte a spanyolok kigurigáztak..,
Ennyi.
így jogos
kell 1-2 játékos előre, Benzema mellé, elé
mindenki ezt hiányolta egész nyáron
Marianot használni, más nincs

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. szeptember 15., szombat 23:02

Megvoltak a lehetosegek hogy eldontsuk. Tobb es veszelyesebb helyzetunk volt mint a Bilbaonak. Sajnos nem sikerult golra valtani. A dontetlen szerintem igazsagos eredmeny. A Bilbaon latszott hogy jobban akarjak. Kapartak, utkoztek, harcoltak, emellett tordeltek a jatekot ahol csak tudtak. Nem volt tul szimpatikus, de ertheto, nekik igy volt eselyuk, a biro meg sokaig hagyta is. A San Memesben sosem konnyu nekunk nyerni, mindig felszivjak magukat ellenunk es ott van az az extra kuzdes. Nehez palya. Benne van a pontvesztes. Az utolso 20 percre at lehetett volna allni 2 csataros jatekra, mert a Bilbao akkor mar elkezdett berendezkedni a dontetlen megorzesere. Marianoval lehet meglett volna de ezt mar nem tudjuk meg. Ez van...

Nekem Kroos jateka tetszett ma. Ramos-e a szornyu nap. Viszont Marcelo idegelt fel a legjobban rengetegszer volt olyan hogy ott volt a passz lehetosege de o megvarta mig odaer egy ellenfel jatekos aztan jott a flikk-flakk es egybol egy sokkal rizikosabb passz kellett bevallalnia amibol jottek az eladott labdak. Casemiro beallitasa jo huzas volt szerintem a Ceballos-Kroos-Modric nem mukodott, alapbol kerdojeles volt ez a kezdo egy ilyen meccsen. Isco behozasa Modric karara mar kerdojeles de vegul Isco hozta az egyenlito golt. Utana mondjuk sok haszna nem volt. Elol mindenki halvany volt ma, nem tudtak ervenyesulni.

Kellemetlen hogy a Barca az ilyen meccseket is kiszenvedi. Mi az ilyeneken hullajtani fogunk meg pontokat. Sokba kerulhet a vegen, de meg korai megitelni a helyzetet. A csapat meg alakuloban van, javulhatunk meg.


Hetkozben a Roma ellen hasonloan nehez lesz, kicsit tokosebbnek es agresszivabbnak kell majd lenni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 15., szombat 23:02

Nem góllövő kell ide, hanem egy direktebb, ötletesebb támadójáték, vagy meg kellene oldani, hogy ne legyen átjáróház a csapat.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 15., szombat 22:59

Jim írta:továbbra is több külföldi volt, mint spanyol
nem erre kell fogni a problémát
1 góllövő hiányzik
Jimbo!

Nem létszámra érdekesek a spanyolok, hanem hogy elől totál túlsúlyban voltak.

Ment a tipikus kiismerhető spanyol passzolgatás,sablon foci és akkor jött egy LV aki uez..Mi változik akkor?Semmi.

Közben Benzemát totál eltűntették középen.

Kellett volna mellé még valaki aki elrakhatja a bogyót,amit előtte a spanyolok kigurigáztak..,
Ennyi.

Maradt a sablon, maradt az 1-1.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 15., szombat 22:53

továbbra is több külföldi volt, mint spanyol
nem erre kell fogni a problémát
1 góllövő hiányzik

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 15., szombat 22:52

Lopi általában jól és jókor cserél. (Más kérdés, hogy a pad nem olyan erős, hogy meg tudja váltani a világot.). Most is kikapta szépen a leggyengébbeket, de ezt a LV cserét nem nagyon értettem akkor, amikor kellett volna a gól. A hasznos meglepetésemberünk ebben a szezonban annyira súlytalan, hogy az már fáj. Várható volt, hogy nem lesz jó csere. Szerintem is Mariano kellett volna így látatlanban, de nem tudhatjuk, hogy milyen edzésmunkát nyújt. Én sosem tekintettem rá olyan megváltóként, mint itt sokan, és gondolom, megvan az oka, hogy ennyire jegelik. Nem hülye Lopi, szerintem jól csinálja. Most viszont lehet, hogy mégis jobb lett volna, mint a színtelen, szagtalan Lucas. Ez egy nyert meccs volt, rengeteg helyzettel, az ellenfél talált egy szar flippergólt. Lehet, hogy Mariano egyet be tudott volna gyötörni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 15., szombat 22:45

Ezt a spanyol buzulást azért át kell gondolni..

Asensio oké hogy a válogatottban megmutatta mi lehet benne, de a fehér mezben eddig nem sokat csinált. Miért Béla jött le? Mert benne ott van a gól? Ahogy LV is teljesen sablon ember, tudod mit kapsz tőle, miközben Mariano várja hogy megmutathassa mit tud. De még azt mondom MJ is hátha meg tudná lepni az ellent.

Nem tetszik hogy sablonosodunk, meg meg a sok oldalpassz meg üres tilitoli.
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 15., szombat 22:43

BBeno írta:mariano 3-1 nel sem mariano 1-1 nel sem. csorot jol megetettek.
Ma engem is felhúzott ezzel lopi..

Nem értettem ezt a LV cserét.

A tili-toli-bizi-buzi foci behalt mint a spanyoloknak az ororszok ellen.

Kellett volna egy plusz egy tököcs forba be középre erre még egy extra tili-toli mini spanyol jött totál értelmetlenül.


Szerintem ez az extra hiányzott volna. Passz az volt 1millió, nem az hiányzott.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 15., szombat 22:41

KAG írta:

Fogadni mernék hogy a lyonban hazi gólkirály volt.

Az kicsi Depay volt. :mrgreen:

Mariano 1-el kevesebbet lőtt, de ezek a mai cserék számomra érthetetlenek voltak. Az a baj, hogy ez így legalább olyan hamar ki fog csúszni Julen kezéből mint anno a pincéréből...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 15., szombat 22:40

H.E.H.E. írta:Itt allandora van allitva a spanyol kontingens allando jateka, mind valogatott, itt nem mariano fogja kapni a perceket, ha mindenki egeszseges.

Szerencsetlen gyereket jol atbasztak.
Nem véletlen, hogy Kova is menni akart a biztosabb játékpercek miatt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 15., szombat 22:39

mariano 3-1 nel sem mariano 1-1 nel sem. csorot jol megetettek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 15., szombat 22:38

BlancoMark írta:Mariano kommentekre felkeszulni 3...2...1... :D

Azert az nem lehet veletlen, hogy Lopi is ennyire jegeli, ZZ-nel is csak perceket kapott, Lyonban sem voltak kiugro statjai

Valszeg egy igazi csereember, nem tobb.

Fogadni mernék hogy a lyonban hazi gólkirály volt.
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. szeptember 15., szombat 22:37

Mariano kommentekre felkeszulni 3...2...1... :D

Azert az nem lehet veletlen, hogy Lopi is ennyire jegeli, ZZ-nel is csak perceket kapott, Lyonban sem voltak kiugro statjai

Valszeg egy igazi csereember, nem tobb.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 15., szombat 22:36

Itt allandora van allitva a spanyol kontingens allando jateka, mind valogatott, itt nem mariano fogja kapni a perceket, ha mindenki egeszseges.

Szerencsetlen gyereket jol atbasztak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 15., szombat 22:35

Gyenge volt a mai.
Jobban kell tamadni a kaput, direktebbre kell hangolni picit.
Atlethic meg az atma volt a krt eddigi konoly csapatunk, lattuk h mas a leanyzo fekvese
ZIDANE

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. szeptember 15., szombat 22:34

Meg kell tanulni többieknek is gólt lőni, Marianot meg beépíteni, sok a pozitívum, lehet mire építeni és egy masszív komoly csapat lehetünk megint.

Sokkal jobb ez, mint vártam.

Annyi, hogy hátul rendbe kell rakni a dolgokat, addig elől se várjuni csodát, de pl amit ma Ramos is csinált.....

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. szeptember 15., szombat 22:29

H.E.H.E. írta:Kivalo nulla kupas szezonnak indul ez
Mint az összes többi mostanában. :mrgreen: Oszt’ azé mindig esett le valami BL-nek hívott dolog.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég