Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. október 20., szombat 15:16

akkor varanet basszuk ki mert osszehozott az ellenfenek ket golt? kurvara szerencsenk se volt ma, ez a meccs nem lopin mult. egyeni hibak miatt vesztunk, golt meg nem tudunk rugni. varane, ramos nulla meccsek ota. modric a hypejabol el nyar ota. csatarunk nincs, ertelmes szelsonk nincs. a taktikaval semmi gond nem volt, a cserekkel sem. tolem aztan kibaszhatjuk lopit, nem oszt nem szoroz. a keret gyenge, nincs aki golt lojon. zidane is dupla nulla lenne ha o ulne a padon most. talan nem veletlen nem o ul.
+1. Váltott a 433-ról, szerintem a legjobb elérhető kezdőt dobta fel, talán Isco játéka megkérdőjelezhető, de tekintve, hogy 4231-ben van 10-es a pályán még ez is érthető. Az más kérdés, hogy láthatatlan volt, ahogy szokott. Félidőben váltott 3 védőre, behozta a legjobb támadóinkat nagyjából. Annyi helyzetünk volt, mint égen a csillag, de nincs ember, aki beverje ezeket.

Picit sajnálom Lopit. Viszont nekem ide ne hozzák Conte-t meg a szaros bekkelős fociját, meg Solari-t se nevezzék ki, ha lehet.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 20., szombat 15:14

H.E.H.E. írta:vállalhatatlan.

nagytakarítás.
Nyaron kellett volna. Telen nem lehet ugy hogy ez az ev cumi. Sok optimista volt itt a forumon most jon szembe a realitas. A fo bunos Perez persze a tobbiek is nyakig benne vannak. Sokat fordult a vilag most mar bezzeg Hazard mekkora spiler es no 1 target...a nyaron meg a tobbseg szerint C megoldas es draga meg oreg meg tokom tudja...
Jo hogy inkabb kirandultam mert az eredmeny is eppen elegge felhuzott. Barcelonaban jon egy zako aztan a romokbol lehet epiteni valami vallalhatot. Es jovore...


Legalabb a stadion projekt haladna de az is ugy epul mint a roman autopalyak kb....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 20., szombat 15:10

dannen írta:akkor varanet basszuk ki mert osszehozott az ellenfenek ket golt? kurvara szerencsenk se volt ma, ez a meccs nem lopin mult. egyeni hibak miatt vesztunk, golt meg nem tudunk rugni. varane, ramos nulla meccsek ota. modric a hypejabol el nyar ota. csatarunk nincs, ertelmes szelsonk nincs. a taktikaval semmi gond nem volt, a cserekkel sem. tolem aztan kibaszhatjuk lopit, nem oszt nem szoroz. a keret gyenge, nincs aki golt lojon. zidane is dupla nulla lenne ha o ulne a padon most. talan nem veletlen nem o ul.
Zidane Hazardot akarta.Cé marad,jön hazard.Az úgy elég baszó lett volna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 20., szombat 15:07

Conte se lesz jobb,de lopinak mennie kell mert ez ultragáz.Bíztam benne,hogy kihuzza ezt a szezont de hát teljesen elvesztette az öltözőt meg a józan eszét is,látszik az emberen ahogy meccsről meccsre kezd bekattanni.Tipikus áldozat,mint benitez ancelotti után,az is halálra volt ítélve az első naptól és mellé még nem is volt szint.Most is ez van.

Cr-nek nagyot kell mennie az old traffordon mert jövőhéten összeszerencsétlenkedjük messinek az aranylabdát ha ez marad.Modric jól elbaszta pedig meglehetett volna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. október 20., szombat 15:06

Én előirányzok egy újabb 2002-2012 között időszakot amikor nem fogunk nyerni szinte semmit. :lol: Újabb, sikeréhes emberekre lenne szükség mindenhol.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. október 20., szombat 15:05

Hazard kell mindenkepp, legkesobb nyaron.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 20., szombat 15:03

H.E.H.E. írta:vállalhatatlan.

nagytakarítás.
Támadósorban mindenképpen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 20., szombat 14:59

H.E.H.E. írta:vállalhatatlan.

nagytakarítás.
+1, beigazolódott az összes nyári félelmünk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 20., szombat 14:58

Remélem nem Conte lesz ebből, Lopinak meg fix lefőtt a kávé.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. október 20., szombat 14:58

Anyám...meg jó hogy hazajöttem videkre és van 5 liter pálinka. Önbizalom kuka, szerencse kuka, taktika kuka.

El classico tétje hatalmas.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 20., szombat 14:58

vállalhatatlan.

nagytakarítás.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 20., szombat 14:58

Kb 70-90 között lehetett látni azt, hogy akar pár játékosunk legalább valamit.
Előtte-utána 0.

Lopet én elengedném, sok ez neki vagy fene se tudja.
Egy szál sincs a kezébe, kevés.
ZIDANE

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 20., szombat 14:57

Nincs semmi gond majd jön Lope hogy javul a helyzet, gólt sikerült rúgni, ő teljesen nyugodt.. :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. október 20., szombat 14:56

Jól emlékszem hogy ez a stílus azért lesz nekünk nagyon jó hogy a kiscsapatokat stabilabban lehet vele verni és így a bajnokság jobban megy majd?

:-@

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. október 7., vasárnap 11:34

Nem láttam a meccset, csak most néztem összefoglalót.
Edzőkeringőbe belefogni semmit értelme, mert maga a keret ami nagyon kevés.
Úgy látom,hogy próbálkoztak a srácok,mentek előre becsülettel, de ilyen támadópotenciállal ennyi van benne. Ez a szezon már így fog lemenni, a végén valószínűleg nulla kupával a zsebben, ha csak el nem borul Floren papa agya és el nem hozza a télen Hazardot 250-ért.
Látom Vinicius megint beállt kiröhögtetni magát, nem tudom miket képzelt azokkal a "passzokkal" amiket csinált, egyelőre még nagyon leveri a lécet, menjen vagy két évre kölcsönbe, aztán majd egyszer talán lesz belőle valaki.
Benzemát most már tényleg el kell adni, és mélyen a zsebbe nyúlni. Két támadót kell a kezdőbe igazolni, ez a minimum.
Lopit hagyni kell a helyén szezon végéig, nincs értelme elzavarni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 7., vasárnap 10:53

Nem feltétlen eladni,de mint balhátvéd már nem nyomhatjuk.Nem bírja és hozzáállása sem a régi már ami érthető,kimaxolta magát már elégszer. Egyszerűen levezettetni,kevesebb meccset nyomatni vele vagy akár új posztot találni neki,de hát az max ebben a szezonban vész megoldásnak.Azért egy hazard vagy neymar helyett nyilván nem Marcelot nyomatnám balszélsöként de asensio helyett örömmel.

Egyszerüen el kell kezdeni leépíteni az agyonnyert fáradt aranygenerációt.Lehet ezt szépen is,fokozatosan vagy drasztikusan ha esetleg a játékos is távozni akar vagy nem akar epizodista lenni.

Nagyon hasznos lehet még modric is meg marcelo is de teljes szezonokat már nem bírnak sem fizikálisan sem fejben és ezzel semmi baj nincs.

Amúgy ahogy telik az idő úgy lesz egyre zseniálisabb húzás ez a Zidane prank :D ez a bl tripla annyira a teteje volt,hogy nem tudom Zz-vel és Cr-el jobban állnánk-e most.Mindenki jól lakott. Ha Zizu vállalt volna egy fiatalítást akkor lehetett volna megint keményen nyomni de ezzel a brigáddal nagyobb változtatások nélkül nem hiszem.Cé-nek is váltania kellett,az utolsó szezonban már ő is csak a bl-re volt hajlando god modeba kapcsolni.Most meg teljesen ki van virulva az ember akkor is ha nem megy a játék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 7., vasárnap 10:45

Dzsi, Marcelot azert cafolnam, hogy el kellene adni. Leszarom, hogy vedekezesben alibi. Latjuk az elmult meccseken mennyire hianyzik a tamadasoknal, konkretan nulla jatek van a balszelen.
Modrictol valoban furcsa ez a jatek, hogy mar a labdakezeles is nehezen megy, de szerintem benne is van meg azert 1-2 jo szezon.

Nalam Bale es Benzema menne a nyaron, Hazard fixen jonne es meg kell probalni Bappet. Ha o nem jon, akkor nezni kell egy csatart, Firmino, Lukaku, barki kis tulzassal :roll:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. október 7., vasárnap 10:44

Hát ez gyászos volt ismét.

Nem nagyon értem, mi a terv, hogyan szeretne Lopi gólt lőni??? Egyáltalán szerinte ki a gólfelelős a csapatban?

Tegnap is a másikok felsorakoztak a kapu előtt, mint valami bábúk egy sakktáblán, és látszott, hogy nincs semmi esély átmenni rajtuk.

Ráadásul egyáltalán nem láttam az akarást, az utolsó 20 percben még mindig ment a lötyögés. Én azt szeretném látni, hogy a fél csapat sprintel mint az őrült az ellnfél kapuja felé. De ezek csak állnak. Esküszöm a tegnapi meccsre én is beszállhattam volna a fotelból olyan volt az iram (nem is volt), bírtam volna erőnlétileg.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 7., vasárnap 10:22

Na hát a meccset nem láttam,végiggörgettem a megy a meccs topicot így eltudom képzelni a csodálatos teljesítményünket.

Nem fasza ez az egész ezt a szezont végig kéne vigye Lopi ha törik ha szakad,de hát így perez kénytelen lesz kirúgni előbb utóbb.

Egy győzelem a clasicon megmenthetné,meg kell próbáljon alkalmazkodni a kerethez.

Egyébként most függetlenül attól,hogy lopi játékfilozófiája nagyban befolyásolja embereink teljesítményét én is egyetértek azokkal a hangokkal,hogy a játékosok is hibásak.

Most ezt a meccset leszámítva én egyedül Krooson és igen benzemán látom azt a tekintet,hogy ki a faszt érdekel Céronaldo.Az egy másik kérdés,hogy benzema kicsit beragadt a góljai után.Na meg Ramoson de hát ő meg a ló tulóldala lett mostanában.

Egyszerűen az öltöző nem maradt úgy egyben Cr nélkül.Én Marcelotol és Modrictól vártam volna sokkal többet, nekik most űzni hajtani kéne mindenkit helyette ez a feladat két sokkal csendesebb tagra hárult/vagy vállalták önként magukra.

Érdemes megnézni milyen hangulatot teremtett Cé a juvéban,gólörömöknél.Fontos volt nagyon a góljait leszámítva is,de ha előléptek volna megfelelő hozzáállással marceloék akkor szerintem itt se lett volna gond a hozzáállással.

Ami lopit illeti.Alibi sablon pellegrini edző,de szimpatikus.Nagyon nehéz dolga van mert Perez ezt a szezont beáldozta.Mondhattok nekem bármit,a góré úgy döntött,hogy oké CéRonaldotol megszabadultunk,a nehezén túlvagyunk aztán irány neymar ami nem jött be és akkor egye fene ennyi jólét után simán belefér egy akármilyen szezon lehet spórolni stadionra Bappéra vagy bármire.

És pszihológiailag is védhető.Nyertünk 3 bl-t.Ennél nincs fentebb,gyakorlatilag nem értékelünk már semmit a csillogó trófeákon kívül amihez hozzászoktunk.Kell egy kis nyomor,hogy aztán majd jövő nyáron pecsenyetenyerünk legyen Neymar miatt,mert annyit szenvedtünk.Így azért rögtön egy Neymar Cr cserének nem lett volna annyira jó fogadtatása de majd jövő nyáron megváltóként fogjuk ünnepelni,vagy bárkit...

Szóval lopi egy szimpatikus áldozat a szememben,akinek egyszerűen el kell vinnie a balhét a tripla után mivel Zz okosan offolta ezt a részét a dolgoknak ezzel istenné válva.Valahogy ki kéne húzza ezt a szezont,akármilyen focival behúzni egy bajnokságot vagy kupát,vagy legalább végig versenyben lenni mert most magunkra szabaditani egy kontét szerintem tök felesleges.

Nyáron lesznek elérhető megoldások,be is robbanhat addig valami edző és ha nem akkor Guti vagy Raul.De takarítani kell,Marcelo Modric benzema kifingott, ezt el kell fogadni és vagy eladni őket nyáron vagy elfogadtatni velük a levezető fázist.Meg Ramost is rendbe kell rakni,Bélának meg megköszönni a munkásságát és lehúzni valakit jó sok pénzzel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. október 7., vasárnap 9:47

tubatibi írta:Amúgy Wenger szabad. :mrgreen:
Conte fog jönni a Barca elleni zakó után.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég