Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:47

De csak egy szó: T Ü R E L E M !
Te pedig leírhatod szép nagy betűkkel, hogy türelem, ha egyszerűen semmi fantázia nincs a csapatban és azért a hét fordulót plussz a BL-t és az azt megelőző felkészülési meccseket ne vegyük már korai stádiumnak. Senki nem várt klassz játékot a hetedik fordulóra, de ennél azért bizonyosan többet. Majd előbb a fiúk is mutassák be, hogy van miért türelmesnek lenni, mert egyelőre csak minimális szikrákat látok, de nagyon azt sem. Ha meg már Ronaldok, Balek, Benzemak, Iscok meg majdnem 40 millás Illarak szaladgálnak a pályán és TOP edzőnk van, akkor nehogy már izgulni kelljen egy Elche ellen, vagy egy A. Madrid ellen. Ezeket a csapatokat, ha f*s játékkal is, de verni kellett volna, és akkor máris nem kellene parázni a bajnoki cím miatt. Ha meg ki is kapunk, legalább tenné magát mindenki oda, látnék valami elképzelést, de egyelőre semmi. De itt se szép játék nincs, se győzelem, se akarás, semmi. Ez meg már túlmutat azon, hogy türelem, meg idő. Arról nem is beszélve, hogy a csapat kezdőjében olyan játékosok vannak, akik igenis aggodalomra adnak okot, mert nem sérült játékosokat helyettesítenek (lásd pl Arbeloa és Khedira), hanem szimplán Carlo látja úgy, hogy nekik helyül van a csapatban. Ha meg idén BL-t is nyerünk (mert miért ne?), én akkor sem fogom ezeket bánni, hogy leírtam, mert semmi anyázás nincs benne, pusztán egy kérés, ettől a fene nagy csapattól, hogy azért ennél picivel többet kell.
But he is a good boy...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:46

Amikor megérkezett Ancelotti,meg sorra az új igazolások,akkor az ittlévők 90%-a üdvözölte a vezetőség által meghozott döntéseket.Mindenki azt írta,hogy nem vár a csapattól az első idényben kiemelkedő teljesítményt,se bajnoki címet,a BL győzelmet meg pláne nem....
Erre most volt egy pár gyenge meccsünk,és világvége hangulat van...
Kikaptunk az atleticotol...blama?Az bizony...benne van egy egy ilyen fiaskó a pakliba?Sajnos benne.
Simeone évek alatt felépítette a csapatát,azt tökéletesen tudják amit tegnap láthattunk tőlük.Brusztolnak,foggal körömmel,aztán van nehány jóképességű támadó,aki kontrából befejezi az akciót...
Ellenben Ancelotti Real Madridja most formálódik,átmeneti időszak ez,mikor a játékosok zsigereiben ott van mèg a Mou féle kontrajáték,míg az ance féle rendszert meg(ami sztm egy presszionalobb,de megtartva a kontra elemeket is,ha úgy hozza szükség),még nincs begyakorolva...Így a fejben sok a zavar,hogy akkor mit is kellene csinálni...
Azt gondolom maga a mester is próbálgat még,hogy hogyan lenne a legjobb,ezért van tanácstalanság olykor a pályán...én azt mondom ne írjuk le még.A tegnapi meccsen voltak azért hekyzeteink,bár nem játékból adódóan,hanem egyéni szituk,Cé lövés,Modric lövés,Morata 2 helyzet,Bale pattanós lövése...
Ha felépül Marcelo végre,valamint Varane is játszik,Carvajal meg többet,valamint ha Casemirot bepróbálná Khedira helyett vagy két meccs elejéig...akkor talán frissülnénk kicsit.
Én még nem temetem a csapatot.Azt atma is fog pontot hullajtani,meg a barca is.Ha meg nem leszünk bajnokok,az se zavar.Ez az év az összecsiszolódás éve.
Csak attól tartok,ha nem nyerünk semmit,akkor megint jövőre jön egy új koncepcio,és abból bőven van az abkakba már,tekintve az elmúlt éveket...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. szeptember 29., vasárnap 10:50-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:41

oroszisti írta:Valaki meccsről főleg a második félidőről egy linket tud adni , mert elaludtam :D És úgy lenne jó ha az eredményt nem tudnám meg közbe :) Szóval légyszi privátba :salute:
isti: Fent van youtube-n az egész meccs,de a címében benne van a végeredmény is.Ha akarod linkelem privátba.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:38

Látszik, hogy Carlo papa még nem találta meg a megfelelő kezdő 11-et nyilván ebben szerepe van Marcelo és Varane sérülésésnek és hogy Bale-t sem sikerült még beilleszteni...
Mi szurkolók számára van egy elképzelés, hogy milyen kezdővel kéne felállni ha mindenki egészséges remélem Carlo is rájön, hogy komolyabb csapatok ellen csak így lehetünk esélyesek: Lopez, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Modric, Illara/Kázmér, Isco, Bale, Ronaldo, Benzema
Ezzel szemben is van néhány fenntartásom Bale nyilván hosszútávon kezdő lesz még ha most nem is tud úgy teljesíteni! Morata meg tegnap megmutatta mit kéne Benz-nek játszani ahogy visszarohant 50 métert és szerelt aktív volt, gyors volt és helyzetbe került példát vehetne róla a francia mert ha így folytatja érkezni fog valaki a helyére januárban az biztos!!!

Egy hónap van clasicóig és bár nem gondolom, hogy lenne esélyünk bajnokságra ahhoz túl nagy hátrányból indulunk azzal, hogy össze-vissza cserélgetünk ami nem működik mégis legalább pariba kell lenni és ha legjobb 11 addig össze tud szokni és van kellő motiváció és akarat akkor sikerülhet!
Ehhez azonban még hosszú út vezet :hmmm:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:30

Valaki meccsről főleg a második félidőről egy linket tud adni , mert elaludtam :D És úgy lenne jó ha az eredményt nem tudnám meg közbe :) Szóval légyszi privátba :salute:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:29

Oly sok kedves madridista társamnak üzenem, hogy írhattok 212415341 karaktert a meccsekről, méltatlankodhattok, hisztizhettek, elküldhetitek már most az olaszt.

De csak egy szó: T Ü R E L E M !

Tudom errefelé ismeretlen szó rengeteg embernél. Bárki lenne az edző, akkor se játszanánk jobban. Még ha hihetetlen is elhinni. Inkább olvasson majd akkor mindenki vissza, hogy milyen hisztit vágott le most..... Borzasztó.

Engem is bosszant, hogy szarul játszunk, de én nem is várok el űrfocit októberre.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:29

Nem az a baj, hogy kikaptunk, hanem az ahogy kikaptunk!

Nem láttam a tüzet, az elképzelést a játékunkban és ebben a félidei cserék sem hoztak változást. Egyszerűen nem láttam mit akarunk játszani. Passzolgatunk jobbról-balra, meg beívelgetünk.. Az utlsó perceket ilyenkor meg felesleges lejátszani, mert annak soha nem volt még értelme, hogy a mi térfelünkről beívelgetjük az övékre.. soha.

Carlo szerintem is hibázott a cserénél, ha már támadni akarunk akkor Arbeloat kellett volna lehozni Isco helyett.

Az elején megmondtam, hogy elfogadom, hogy ez egy tanuló év lesz, így nem borít ki a vereség, de így a Camp Nouban szívás lesz, amit hallgatunk majd megint...

Hala Madrid!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:27

Ja, most látom, hogy Modric nem volt kezdő :lol: Úristen...

Khedira megint miért volt ott? Hogy tolta? Szarul vagy :cens: szarul?

amint lehet beszerzem és belenézek... :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. szeptember 29., vasárnap 9:37

Tényleg nem hiszem el, hogy egy edző sem látja, hogy mekkora szerencsétlen ez a Khedira? :-@ Most komolyan nem tudok egy logikus magyarázatot találni arra, hogy miért ő a kezdő mikor a padon ott van Modric és Casemiro(akit szintúgy nem értem miért hanyagol ilyen pofás szezonkezdet után). Szélekre Carvajal és Marcelo kell mint egy falat kenyér, amiből csak az egyik használható most de őt is le kell ültetni, mert Arbeloa hatalmas spíler. A támadónégyes összes tagja tegnap fogta ki élete legrosszabb napját, semmi nem akart összejönni. DM még mindig buta, CR addig görcsöl amíg nem lő gólt, Benzema töketlen, Isco meg nagyon sokszor túlvállalta magát. Bale meg hiába csinált először 1 jó cselt, mert utána mindig belevezette a kövi emberbe. :coffee: A játék meg siralmas volt, Carlo nem tudom mit akart ma játszatni nem sok minden látszott. Muszáj összekapnunk magunkat mert ez semmi, ez egy nagy nulla a Juve-Barca páros seggbe fog rúgni.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 29., vasárnap 8:30

Na kezdjük a kezdővel... Varane a padon, tehát egészséges, akkor nálam alapból kezdő, lehet mondani bármit, mert Pepénél okosabb, magabiztosabb, gyorsabb és a passzai is emberhez mennek... Arbeloa helyett Carvajal. Nem is értem miért nem ő kezd, teljesen meggyőző a játéka, van benne lendület elképzelés. Bal oldalt várjuk vissza Marcelot, mert bár Coentrao nem reménytelen eset, de mikor fejetlenül megy előre, az kikészít.

Középen Khedira-t valaki nagyon gyorsan takarítsa el, mert madridi játékost én még ennyire nem utáltam, egyszerűen nincs érzéke a focizhoz. Illara Modric kettős jó lesz ott, vagy a Casemiro, Modric.
Apropó Modric... Honnan a f :cens: szból jött az ötlet, hogy ő ne kezdjen??? Hihetetlen... Di Maria elővette az agyatlan énjét, Ronaldo egy normális passzot nem adott, Bale bejött és 5ből 5ször belevitte az emberbe. Játszhattunk volna itt még 2-3 órát, akkor sem lőttünk volna gólt. Benzema.. megint a finomkodások, töketlenkedés, állandóan meglepődik, ha eljut hozzá a labda...

Emellett játszuk a fos 4-4-2-őt, azt sem tudjuk hova kell helyezkedni, ívelgetünk jobbra balra hátha lesz valami.. hát nem. Szerdán még megúsztuk, tegnap már nem. Jön a kontra, mindenki fut előre, mint a gép, csak épp senki nem helyezkedik, senki nem segít a labdásnak. Meg is érdemeltük a vereséget. Remélem észbe kapunk, de ahogy Carlo nyilatkozatát elnézem, hogy ezek után sem fog változtatni... hát lesz :cens: hat...

és télen kell egy tökös csatár, felőlem jöhet Costa is :mrgreen:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 29., vasárnap 8:12

Pfu. Joféle. -5. A bajnokság engem már rég nem érdekel de azért ez.. A felkészülési meccseken pedig milyen ötletesen, látványosan fociztunk már. Akkor rohadt bizakodó voltam, és akkor miért ment? carlo legelső meccsein alig láttam ivelgetést a pepe-ramos dinamit duótól(sajnos idáig süllyedtek, szar mindkettő,már csak varane-ban bizhatunk). Az első, betis elleni meccstől kezdve nincs játékunk. Egyszerűen valami hihetetlen. Nem tudom ki emlékszik a chelsea elleni meccsre nyárról, hát ott lehet csak jó napot fogtunk ki de valami fantaszikus játék volt. Sajnos tegnap Isco is fos volt, persze nem volt játszótársa, az atma nagyon jól védekezett, de igy is simán nyerni kellett volna, ha van egy kis eszünk a focihoz. CR.. Nagy játékos persze, de messi ilyen meccseken szokott triplákat vágni, nem a galata féle gálameccseken az utolsó tiz percben.
Tavaszig sok idő van még,de át kell gondolni a terveket.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. szeptember 29., vasárnap 7:23

Fuuuuu a tegnapi meccs. de rettentően bosszantó volt. Kezdjük Ami rettentően bosszantott hogy az idétlen Khedira került be. Esküszöm mindenre ami szent, hogy nem rühellem, nem utálom, szimplán az a hülye aki berakja. Komolyan nemár....Ott van a padon Kasza aki igaz hogy zsebpénzért lett hozva...de attól remek előszezont hozott le és legalább tud irányítani, labdát szerezni. Ramos úgy játszik mint a magyar válogatott elit belső védői. Pepe se jobb az igaz, de ő nem pofázik feleslegesen, nem mutogat. Ill már a sebessége helyett a skillel tud csak kompenzálni egy két dolgot..ő a körülményekhez képest mindent megtesz. Ah benzema meg nálam fos. itt van már mittudom én..5 éve, de abból láttam 1 jó szezont...idén se mutat jó teljesítményt. Majd megint lő egy két gólt a blben és lehet kinyalni a seggét meg isteníteni.
2. félidő maga volt a szánalom. Isco lecserélése...Morata behozása..plz mi a reteknek? plz Anc..plz. Ott vna a jövő tehetsége Jesé..hát játsszon már ő. Biztos sokan kritizálhattátok Balet..meg pályán se volt, csak hogy megint minden labdát Crnek gurítottak, minden támadásunk Cren futott, aki szokásosan nagy csapat ellen el se tudja vinni a labdát..Kérjen végre skill tanácsokat Marcelotól. A túl oldalon ott van a nagy ígéret Bale, de meg se keresik.. Na mindegy..Ill nekem valaki mondja már el hogy ha egy Casillast lehet padoztatni akkor Khedirát miért nem? Ki ő egyáltalán a csapatban hogy sérthetetlen helye van?:D

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 29., vasárnap 4:49

Egy teljesen elrontott kezdo ment ki a palyara ismet,es ezt a semmi elkepzeles nelkuli jatekot nem volt nehez levedekezni a Atmanak,megint ment a szelen passzolunk kettot,vissza az iranyito hercegunknek,akitol jon a szokasos alibi megvisszabb Ramosnak v Pepenek passz akiktol szinte alap,h iveljel mert mashogy nem jutunk elore ugysem taktika,ritka gyenge vmi :|
Tudom mar ezerszer le lett irva,de leirom megegyszer,h amig ez a Khediragyerek meg Arbeloa alap kezdo ebben a csapatban addig felesleges gondolkozni trofeakon,mar most tisztan vilagit,h a bajnoksag par fordulo utan ismet eluszott szamunkra,de nem baj,nekunk meg maradt,a remeny es a kell a turelem majd jovore jobb lesz ez,csak ido kell meg,h osszeszokjunk tema ..... :roll:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 2:17

nekem sok, nevezzük szörpnek, kellett ehhez most...sajnos nem volt itthon, hazajöttem egy kis kóstolgatás után, és 0-1...még jó hogy már fáradt vagyok

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 2:02

Kellett inni némi szörpöt, hogy feldolgozzam ezt.


Benzema... szeretlek, csókollak, imádlak, de ez kevés. Khedira nem tom még mit keres itt. Pepe-Ramos duó ívelgeteseire ha ivós játékot rendeznének, 15 perc alatt be lehetne marni.

De.
Varane, Marcelo, Modric és a felturbózott Bale 2 hónapot pötyög együtt ilyen Elche csapatok ellen, aztán tavasszal 5-t hintünk ennek az örök második tirpák bandának, abból 3-at a pipába lő a vadló, mert RMCF megmondta még a nyáron.
Több helyen sántított a kezdő, tavaszra ha elkerülnek minket a további sérülések, egy ilyennek kéne összeérnie: Lopez, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Modric, Illarra, Isco, Bale, Benzema, CR.
Nem lesz itt nagy gond, bízni kell Ancelottiban, mást nem tehetünk. 5 pontot leszarom, benne van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:55

ezt én nem hiszem el...előre hangsúlyozom, nem néztem a meccset, és egyetlen egy hozzászólást sem olvastam el, úgy is mindenkinek megvan hogy kire akarja fogni ezt...de ez mi a fészkes franc volt? 0:1 hazai pályán...ezek után nincs keresnivalónk a bajnokságban és idő előtt elúszott ez egész... :cens:
5 pont, 10-el kevesebb adott gól és még több kapott is...legyünk reálisak, nem lehetetlen, de innentől kezdve csoda lenne a bajnokság megnyerése. Igazából nem is baj, új a csapat és nem vártam hogy első évben letaroljuk a ligát, de hazai pályán, egy ilyen csapat, képtelen legalább gólt lőni a matracosoknak, az sok. Leginkább a kezdő csapat zavar. CA pontosan tudta mi a tét, és kimaradt Modric...ezt hogy a fenébe gondolta? Ilyen labda birtoklást nem lehet kihasználni...ez vicc.
Túlságosan sokáig húzza Benzema lecserélését. Ideje lenne Moratat kezdőbe küldeni, ha nem jó akkor jöhet Karim frissen. Khedira meg kezdő, és le sem veszi...Arbeola is csak sárga lapra jó. Nem és nem. Amennyire jó irányba indult a dolog nyáron és a szezon kezdetén most olyan szörnyű.
Már leírtam egyszer, ha olyan taktikát erőltet, amilyent, akkor olyan csapatot is küldjön ki ami abba bele illik, és nem lesz gond. Ezt pedig le is írom a megfelelő topicba.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:38

Pepe meg Benzema balhézott a meccsen...

http://www.youtube.com/watch?v=SceXfmOsNNw
But he is a good boy...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:37

Ezt nem egészen értem, Di María ma akkora flop volt, hogy fájt nézni.
Az első félidőben 3 fejesünk volt kapura veszélyes 2x Benzema, 1x CR. Mind a három helyzetnél DM adta be a labdát. Más veszélyt az első félidőben nem teremtettünk. A játékban meg mindenki szar volt, DM nem lógott ki lefelé a sorból.
Isco (is) ma nagyon gyenge volt, kellett a frissítés, és hát láthattuk, hogy Morata többet csinált negyedóra alatt, mint Benzema az elmúlt 2 meccsen.
Csak nem Iscot hoztam volna, hanem Benzemát. Egyedül Iscoban van a váratlan húzás lehetősége. De akkor már lényegében mindegy volt a meccsnek.
Szerintem ma a cserékkel nem volt gond, inkább a kezdővel volt, ezért is volt érthető, hogy be kellett hozni Bale-t meg Modricot.
Nem a behozott játékosokkal volt baj, hanem azokkal, akiket lehozott. De a mai cseréi még védhetőek, de az elmúlt hetekben is kritikán alul cserélt.
Az eredményei őt igazolják,
Sok címet nyert, de a kispadon eltöltött idővel arányosítva inkább mondanám középszerű teljesítménynek, főleg annak a fényében, hogy szinte csak nagy csapat padján ült. Ráadásul a csapatainak a játéka sem volt meggyőző soha. A Chelsea második szezonja egy rossz vicc volt, a PSG-vel agyon kellett volna vernie a francia bajnokságot, mégis csak kiizzadni sikerült a bajnoki címet. A Milannal meg 7 év alatt 1 bajnoki cím nagyon soványka. Mindezt úgy, hogy tulajdonképpen soha nem is voltak komoly versenyben a Juvéval, mindig fordulókkal a vége előtt kiszálltak a versenyfutásból. A 2 BL győzelem az ami igazán nagy ázsiót biztosít Ancelottinak. Anélkül az eredményei inkább lennének szemtelenül kevesek.
Ezek alatt mit értesz? Milyen hibái voltak az előszezonnak? És milyen rossz igazolások?
Bale leigazolása, Özil elengedése, csatár igazolásának hiánya, Real-szintű vkp igazolás hiánya.
Az akarat érvényesítése,nem LEMOSÁS. De az akaratukat is csak részlegesen tudták ránk erőltetni. Lemosás az másik meccsen volt...nem ezen. Más meccset néztünk
Oké RMFC. Akkor nem volt lemosás. Ha téged ez a rosszul megfogalmazott félmondat zavar, akkor egészségedre. Neked is sikerült a leglényegtelenebb mondatot kifognod abból a hsz-emből. Ennek ellenére az Atma teljesen megérdemelten nyert, és kurva messze voltunk attól, hogy egyáltalán megszorítsuk őket.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:36

De az akaratukat is csak részlegesen tudták ránk erőltetni.
jó nekünk.
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:35

Remy írta:Úgy látom jobb is, hogy nem voltam itthon, ezáltal TV közelben... :/ bár én beletettem a pakliba, hogy kikapunk, de azért nem hittem volna, hogy bekövetkezik. De hosszú még a szezon :)
nem a vereséggel van a baj. a játék képe borzasztó gyenge volt.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég