Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 11., kedd 14:37

SzB írta:És egyébként univerzális játékosok, Isco is és Asensio is, csak a Solari-érában nem volt még 2 meccs, ahol ugyanazt akartuk volna focizni (ja és mivel őket Lopi szerette, ezért nekik most annyi). Az hogy valaki univerzális játékos nem azt jelenti, hogy egy idényben hat poszton kell játsznia (ld. Isco), hanem azt, hogy egy meccsen belül huszonhét-féle dolgot kell megoldania azon a pár négyzetméteren, ahol épp van. És persze, hogy kúrva okos meccs közben mindenki, egyébként akár gyeplabdát is nézhetnénk. Mi szurkolók vagyunk, és hát lehet véleményünk. Még ha az időnként mások kevencére lesújtó is. Van aki Isco-t és Asensio-t cseszteti, és Benzemát meg Lyukas Vaskézt imádja, én meg fordítva vagyok bekötve. És én hihetem azt, hogy az idő engem igazol majd, mert mások is azt hiszik, hogy őket... Csakhogy engem nem csak az idő igazol, hanem a meccsmutatók is, a passzértékek, a játékban eltöltött perc kontra eredményesség, stb.

















solari
Nálam az univerzális játékos azt jelenti, hogy berakod akármelyik pozícióba/feladatkörbe, és hasznos tud lenni. Nálam se Isco, se Asensio sem az (pedig szerettem volna, reménykedtem benne hogy így lesz). A legnagyobb baj velük, hogy egy valamiben kiválóak, a többi átlagon felüli. Asensio-nak jó a balosa, egy fokkal gyorsabb mint James. Amúgy 2.0. Isconak kivételes technikája van, de ennyi. Se nem gyors, se nem túl erőszakos. Ami a legfájóbb: egyik se tud 1v1-be megverni senkit. Legalábbis sztem.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. december 11., kedd 13:46

És egyébként univerzális játékosok, Isco is és Asensio is, csak a Solari-érában nem volt még 2 meccs, ahol ugyanazt akartuk volna focizni (ja és mivel őket Lopi szerette, ezért nekik most annyi). Az hogy valaki univerzális játékos nem azt jelenti, hogy egy idényben hat poszton kell játsznia (ld. Isco), hanem azt, hogy egy meccsen belül huszonhét-féle dolgot kell megoldania azon a pár négyzetméteren, ahol épp van. És persze, hogy kúrva okos meccs közben mindenki, egyébként akár gyeplabdát is nézhetnénk. Mi szurkolók vagyunk, és hát lehet véleményünk. Még ha az időnként mások kevencére lesújtó is. Van aki Isco-t és Asensio-t cseszteti, és Benzemát meg Lyukas Vaskézt imádja, én meg fordítva vagyok bekötve. És én hihetem azt, hogy az idő engem igazol majd, mert mások is azt hiszik, hogy őket... Csakhogy engem nem csak az idő igazol, hanem a meccsmutatók is, a passzértékek, a játékban eltöltött perc kontra eredményesség, stb.

















solari

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 11., kedd 13:35

Azért James a védekezésből is próbálta kivenni a részét, sokszor a legtöbbet is futotta, csak az idióta futási módja miatt full haszontalan volt letámadásban is.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. december 11., kedd 13:33

Nem is lett belőlük No1...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 11., kedd 13:21

rashidm írta:
SzB írta:Itt nem rúg senki Benzemába, de a Real középcsatárának legyenek is fontos góljai. (Az a baj, hogy neki csak kevés van). CR lelépése után óriási hiba volt rá és Bale-ra gondolni, hogy ők majd megoldják. Isco és Asensio középpályás. Ha egy gólt sem rúgnának, akkor sem lehetne érte csesztetni őket. És egyik sem játszik a helyén sose. Asensio leginkább belső középpályás, többször kérte már hogy ott játsszon, de csak a bal szélen játszatnak vele cserét. LV után Benzema veszt a legtöbb labdát a csapatban. A bajnokságban 15 meccsen 5 gól, azaz minden harmadikon egy. Én nem rajta verem el a port, hogy miatta vagyunk ott ahol vagyunk, és lehet, hogy akadtak jó meccsei is (bár én kettőre ha emlékszem), csak hát egy Huesca ellen, még ha rossz formában van is, és a csapat is szar, de rúgjon már kapura legalább egyszer. Ha már olyan kúrva jó csatár!
Jó dolog ez, de az ilyen játékosokkal is "csak" ennyi baj volt. Nem a posztjukon játszanak. Lásd James, Özil, stb. A többit tudjuk. Univerzálisabb játékosok kellenek ide mint Asensio, Isco.
Jamesnek és Özilnek is büdös volt a munka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 11., kedd 13:15

SzB írta:Itt nem rúg senki Benzemába, de a Real középcsatárának legyenek is fontos góljai. (Az a baj, hogy neki csak kevés van). CR lelépése után óriási hiba volt rá és Bale-ra gondolni, hogy ők majd megoldják. Isco és Asensio középpályás. Ha egy gólt sem rúgnának, akkor sem lehetne érte csesztetni őket. És egyik sem játszik a helyén sose. Asensio leginkább belső középpályás, többször kérte már hogy ott játsszon, de csak a bal szélen játszatnak vele cserét. LV után Benzema veszt a legtöbb labdát a csapatban. A bajnokságban 15 meccsen 5 gól, azaz minden harmadikon egy. Én nem rajta verem el a port, hogy miatta vagyunk ott ahol vagyunk, és lehet, hogy akadtak jó meccsei is (bár én kettőre ha emlékszem), csak hát egy Huesca ellen, még ha rossz formában van is, és a csapat is szar, de rúgjon már kapura legalább egyszer. Ha már olyan kúrva jó csatár!
Jó dolog ez, de az ilyen játékosokkal is "csak" ennyi baj volt. Nem a posztjukon játszanak. Lásd James, Özil, stb. A többit tudjuk. Univerzálisabb játékosok kellenek ide mint Asensio, Isco.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 11., kedd 13:02

Ha nem rúg kapura, az a baj.
Ha kapura rúg, de nem lesz gól, az a baj.
Ha gólt lő, miért nem kettőt, az a baj.
Stb.stb.stb...ahelyett, hogy örülnénk, hogy egy ilyen hulladék teljesítménnyel is nyertük a meccset.

Most ez Benzema, korábban Ramos volt a bűnös, amiért sok gólt kaptunk, Bale is hibás, mert talán a tizedik bajnoki meccsén rúgott újra gólt, stb.stb. Meccs közben is csak a fikázás, meg nagyképű kommentek mennek, anyázás, mindenki mindent jobban tud. Annyi itt a zseni, hogy nem értem mit keresnek itt sokan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. december 11., kedd 12:56

Itt nem rúg senki Benzemába, de a Real középcsatárának legyenek is fontos góljai. (Az a baj, hogy neki csak kevés van). CR lelépése után óriási hiba volt rá és Bale-ra gondolni, hogy ők majd megoldják. Isco és Asensio középpályás. Ha egy gólt sem rúgnának, akkor sem lehetne érte csesztetni őket. És egyik sem játszik a helyén sose. Asensio leginkább belső középpályás, többször kérte már hogy ott játsszon, de csak a bal szélen játszatnak vele cserét. LV után Benzema veszt a legtöbb labdát a csapatban. A bajnokságban 15 meccsen 5 gól, azaz minden harmadikon egy. Én nem rajta verem el a port, hogy miatta vagyunk ott ahol vagyunk, és lehet, hogy akadtak jó meccsei is (bár én kettőre ha emlékszem), csak hát egy Huesca ellen, még ha rossz formában van is, és a csapat is szar, de rúgjon már kapura legalább egyszer. Ha már olyan kúrva jó csatár!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 11., kedd 10:14

pheco írta: Meg par hettel elotte 2 gol a Bayern ellen.
2014 tavaszan gol a Bayern elleni odavagon.
Barca ellen volt par fontos golja.
Dortmund elleni 4-1 utan golt lott, meg ha ki is estunk, de o megtette a magaet.
Es azert meg lehetne sorolni. En az elsok kozott vagyok akik belerugnak Benzemaba a gyenge teljesitmenyei utan, de azert valotlansagokat ne allitsunk rola.

Látod, a Bayern elleni gólok se jutottak volna eszembe, ha az életem múlt volna rajta se. :lol:
Jogos.
Attól még a többit tartom. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 11., kedd 10:00

Süti írta:
Pipita írta:
Ezt így azért nem mondanám, de te tudod. :)
Meggyőzhető vagyok, be is szoktam ismerni ha tévedek, de egy fontos gól se ugrik be az elég hosszú itteni karrierjéből. Talán az idei BL döntős.
Meg par hettel elotte 2 gol a Bayern ellen.
2014 tavaszan gol a Bayern elleni odavagon.
Barca ellen volt par fontos golja.
Dortmund elleni 4-1 utan golt lott, meg ha ki is estunk, de o megtette a magaet.
Es azert meg lehetne sorolni. En az elsok kozott vagyok akik belerugnak Benzemaba a gyenge teljesitmenyei utan, de azert valotlansagokat ne allitsunk rola.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 11., kedd 9:57

Pipita írta:
Ezt így azért nem mondanám, de te tudod. :)
Meggyőzhető vagyok, be is szoktam ismerni ha tévedek, de egy fontos gól se ugrik be az elég hosszú itteni karrierjéből. Talán az idei BL döntős.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 11., kedd 9:36

Süti írta:Hol?
Benzemának voltak jó teljesítményei, ahogy Asensionak Isconak is.
Benzema gyenge, ahogy a másik kettő is.
Benzema fontos gólokat nem lőtt, most se, régen se. A másik kettő legalább régen igen.
Elengedtelek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 11., kedd 9:32

Benzema fontos gólokat nem lőtt, most se, régen se.
Ezt így azért nem mondanám, de te tudod. :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 11., kedd 9:18

Hol?
Benzemának voltak jó teljesítményei, ahogy Asensionak Isconak is.
Benzema gyenge, ahogy a másik kettő is.
Benzema fontos gólokat nem lőtt, most se, régen se. A másik kettő legalább régen igen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 11., kedd 8:32

Süti írta:Messze neki van a legtöbb perce támadóként - > neki van a legtöbb gólja. Azért ez nem meglepő, tekintve hogy kikkel kell rivalizálnia.
Az már inkább, hogy csak 1 góllal van neki több a bajnokságban, mint pl. Ramosnak.
Ja, és azt nézted, hogy kinek rúgta őket? 2 Girona, 2 Leganes, 1 Celta. Ebből az utolsóra tudom azt mondani, hogy fontos gól, nehéz meccsen.
Ha már a másik kettőnél tartunk, Asensio döntőkben lőtt gólokat, Isco pontokat érő gólokat lőtt nem egyszer a bajnoki cím évében is. Ennek ellenére senki nem vitatkozik vele, hogy amit mindkettő csinál, az kevés.
Akkor hadd mondjuk már el ugyanezt a franciáról is, anélkül hogy folyamatosan azt kelljen utána hallgatni, hogy de de de ennyi BL-t nyert, meg mezőnyben mekkora császár. (Se.)
Te a múltat hasonlítod össze a jelen helyzettel. Nem sok logika van benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 11., kedd 8:27

Messze neki van a legtöbb perce támadóként - > neki van a legtöbb gólja. Azért ez nem meglepő, tekintve hogy kikkel kell rivalizálnia.
Az már inkább, hogy csak 1 góllal van neki több a bajnokságban, mint pl. Ramosnak.
Ja, és azt nézted, hogy kinek rúgta őket? 2 Girona, 2 Leganes, 1 Celta. Ebből az utolsóra tudom azt mondani, hogy fontos gól, nehéz meccsen.
Ha már a másik kettőnél tartunk, Asensio döntőkben lőtt gólokat, Isco pontokat érő gólokat lőtt nem egyszer a bajnoki cím évében is. Ennek ellenére senki nem vitatkozik vele, hogy amit mindkettő csinál, az kevés.
Akkor hadd mondjuk már el ugyanezt a franciáról is, anélkül hogy folyamatosan azt kelljen utána hallgatni, hogy de de de ennyi BL-t nyert, meg mezőnyben mekkora császár. (Se.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 11., kedd 8:16

kodo írta:A vilagert se akarok beleszolni az eszmecserebe, de rendkívül vicces ahogy Iscot es Asensiot klasszis szintre emelitek, Benzemat pedig aki a modernkori aranykorszakunk egyik legmeghatarozobb játékosa elvitathatatlan erdemekkel a sikereinkben, le van húzva a nyeretlenek elsoevesek szintjére. Eleg beleszaladnom ekkora okorsegekbe fb kommentek kozott, ne kelljen mar itt is olvasnom.

Az a tény ne zavarjon senkit hogy annyi golja van idén mint Balenek meg Asensionak egyuttveve, neki van a legtobb perce a tamadoharmadbol mert nem lett megfeleloen foltozva az resze a keretnek. Hozzateve hogy neki nem budos a mezonymunka meg visszazarni rendszeresen. Még jó hogy becsuszik neki egy egy ilyen fostalicska meccs mint a hétvégi.
KING
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 10., hétfő 23:36

A vilagert se akarok beleszolni az eszmecserebe, de rendkívül vicces ahogy Iscot es Asensiot klasszis szintre emelitek, Benzemat pedig aki a modernkori aranykorszakunk egyik legmeghatarozobb játékosa elvitathatatlan erdemekkel a sikereinkben, le van húzva a nyeretlenek elsoevesek szintjére. Eleg beleszaladnom ekkora okorsegekbe fb kommentek kozott, ne kelljen mar itt is olvasnom.

Az a tény ne zavarjon senkit hogy annyi golja van idén mint Balenek meg Asensionak egyuttveve, neki van a legtobb perce a tamadoharmadbol mert nem lett megfeleloen foltozva az resze a keretnek. Hozzateve hogy neki nem budos a mezonymunka meg visszazarni rendszeresen. Még jó hogy becsuszik neki egy egy ilyen fostalicska meccs mint a hétvégi.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. december 10., hétfő 20:52

10-12?
Tbo,navas (itt kapasbol ugrik az egyik)
Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo. (Itt utolso ketto, abbol is plane az utóbbi jo, ha minden 5. Meccsen extra idén)
Kroos Modric

Who else?[/quote]

Ne azt nézd, mit teljesítenek most, hanem, hogy egyébként mire képesek, mondjuk tavaly vagy tavalyelőtt, amikor kellett, mit tudtak, és akkor ez a névsor kiegészül még Casemiro-val, Isco-val, Asensio-val és Bale-lel is. Mert LV, Ceballos, Llorrente, Benzema ennél ha megvesznek sem tudnak többet, de a másik 10 névben azért a mostaninál még mindig több van. (Azért 10, mert szerintem Modric lefőtt, lesznek még jó meccsei, de nem valószínű, hogy fel tud már állni.) És akkor nincs középcsatár, igaz? Ha jól tudom, januárban még nevezhető a BL-be olyan, aki még nem volt idén nevezve, és azt is olvastam valahol, hogy felmerült a nyáron Ibra neve, és ott most szünet lesz, és Beckham is így jött vissza Európába. De ez csak 11, és igen vékony paddal...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 10., hétfő 17:39

El is felejtettem,hogy tavaly karácsonykor lucas cikizte theot és végül europa ligára futotta nekünk meg bl-re :lol: az élet annyira igazságos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég