Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9580
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 7., csütörtök 6:26

Mondjuk számomra, Bale volt megint az, aki elképesztően szar volt.
Remélem ugy lerakja a padra,Solari, mint Iscot.

Marcelo amugy, önmagához képest jo volt, de már látványosan kevés a regihez kepest.
Siman Regu - Hakimi duoval mennek mar jövőre.


Asensio hosszu kihagyas utan jott vissza, ot nem ertekelnem.


Osszessegeben, en is azt ereztem, hogy nagyon le van butitva a játékunk, de ez sztem edzoi utasitasra történt.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 6:18

Az eredmenyt tekintve jok voltunk, de amugy en rettentoen kritikus leszek. Kroos, Modric valami rem sulytalan volt. LV kb csak futni tud, amugy tele volt buta szabalytalansaggal, ossze bissza rohangalt elol Marcelo meg... rossz nezni mennyire nem erzi. More kapcaol mar reg keso kb.

Viniciusba meg alazatot kell verni, mert tegnap csak a gol lebegett a szeme elott, amibol kb 3 ziccert szorakozott el. Amugy is nagyon sablon kezd lenni a jateka, hogy 90%ban csal befele indul es hatrafele tologat.

Alapjaba veve egyinilega mindenki egy beszari mentalitast nyomott. Busquets mereszebben csrlezett meg fordult meg, mint a mi jatekosaink. Kroos es Modric verte ki igazan a biztositekot nalam.

Ja es Bale mikor az ures kapura helyezes helyett befele cselezett. Na akkor elmormoltam egy motherfucker go far awayt.

Az eredmeny jo a Bernabeuba tokosebbnek kell lenni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. február 7., csütörtök 5:37

Ramos varane paros tanar volt. Ha vinicius helyett ce van akk az elso fel oraba lesimazzuk.
Van benne sebesseg, de ezek az eltort labdak... Lott amikor kroos mellette allt tok uresen, es passzolt amkor loni kellett volna. Benzema is tanar volt.

Marceloval meg szerintem semmi baj nem volt hatul.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 4., hétfő 13:25

Bazdki, az 2017-ben volt akkor :lol: :lol:
repül az idő itt jó társaságban

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 4., hétfő 13:22

Babinho írta:Tavaly április 2-án volt a meccs. Nagyjából ez az az időszak sejtésem szerint, amikor a legmagasabb a nézőszám.
Február 24-én volt az Alaves elleni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 4., hétfő 12:23

Tavaly április 2-án volt a meccs. Nagyjából ez az az időszak sejtésem szerint, amikor a legmagasabb a nézőszám.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 4., hétfő 11:47

Realista24 írta:
h3x0r írta:Valamit elneztel. Pr. División 24/02/2018 Real Madrid - CD Alavés 4:0 65.228 (forras)
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multi ... 808786.jpg
Igen, de en a tavalyi meccsre irtam a 65 ezret; az idei szam az, amit te is linkeltel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 4., hétfő 11:32

h3x0r írta:
BBeno írta:alaves elleni nézőszám tavaly: 75.181
alaves elleni nézőszám tegnap: 53.132
Valamit elneztel. Pr. División 24/02/2018 Real Madrid - CD Alavés 4:0 65.228 (forras)
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multi ... 808786.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 4., hétfő 11:24

AS ről vettem a számokat. külön cikket csináltak a tavalyi nézőszámokról. nekik hiszek most
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 4., hétfő 11:19

BBeno írta:alaves elleni nézőszám tavaly: 75.181
alaves elleni nézőszám tegnap: 53.132
Valamit elneztel. Pr. División 24/02/2018 Real Madrid - CD Alavés 4:0 65.228 (forras)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 4., hétfő 11:17

BBeno írta:alaves elleni nézőszám tavaly: 75.181
alaves elleni nézőszám tegnap: 53.132
fucks given emiatt tavaly: 0
fucks given emiatt tegnap: 0




nem a 20ezer néző miatt fog éhenhalni a csapat.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 4., hétfő 11:09

alaves elleni nézőszám tavaly: 75.181
alaves elleni nézőszám tegnap: 53.132
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 4., hétfő 10:45

Amennyire megadják a csapatnak a szélességét a szélső védők, nem is muszáj Hazardnak meg Vininek szélén játszania, elég csak az egyiknek.

----Vini-----Karim-----
-------Hazard-----------
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 4., hétfő 10:36

Realista24 írta:Mindent lehet, csak rotálni nem Hazarddal.
Ezért lesz nehéz dolga az edzőnek, mert valahogy muszáj lesz megoldani, hogy Viniciusnak is legyen elég perce. Mert ha ilyen ütemben fejlődik, akkor megfogtuk vele az Isten lábát. Nekem meg a jobb szélen nem volt meggyőző. Biztos tanítható lenne oda is, de tegnap pl szerintem kiveszett belőle a váratlan, mert a bal lábára nem tud cselezni, csak kifele indulhatott meg, mikor befele indult, rendre szerelték.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 4., hétfő 10:24

M1Ö írta:
Realista24 írta:Durva kimondani, de Vinicius a legjobb, ami velünk történhetett idén, támadószekcióban. Ha már nem jött Mbappé.
Nyáron ha jön Hazard, akkor nehéz dolga lesz az edzőnek. Folyamatosan rotálni kell majd őket. Jobb szélre még a 19/20-as szezonra lenne egy Ödegaard-Asensio duónk, aztán majd M'Bappé, középre nekem ez a Benzema-Mariano páros tökéletes. Messze nem vagyunk olyan nagy bajban, mint amilyen pánik volt.
Mindent lehet, csak rotálni nem Hazarddal. Viniciusban tényleg az a jó, hogy pont bármelyik szélen játszhat, annyira esetlen és összevissza a mozgása :lol: plusz dinamikusan tudják változtatni az oldalakat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 4., hétfő 10:18

Realista24 írta:Durva kimondani, de Vinicius a legjobb, ami velünk történhetett idén, támadószekcióban. Ha már nem jött Mbappé.
Nyáron ha jön Hazard, akkor nehéz dolga lesz az edzőnek. Folyamatosan rotálni kell majd őket. Jobb szélre még a 19/20-as szezonra lenne egy Ödegaard-Asensio duónk, aztán majd M'Bappé, középre nekem ez a Benzema-Mariano páros tökéletes. Messze nem vagyunk olyan nagy bajban, mint amilyen pánik volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 4., hétfő 10:11

Durva kimondani, de Vinicius a legjobb, ami velünk történhetett idén, támadószekcióban. Ha már nem jött Mbappé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 4., hétfő 8:55

RealMadridFanatic írta:
A végére meg a legfontosabb, KAK. Nagyon kiélvezem azt az időszakot (ami lehet, hogy nem lesz túl hosszúéletű), amíg azt hozza Benzema, amit Lyonban is látni lehetett már rajta, hogy benne van. B-)
Miért ne lenne? Úgy néz ki jó erőben van. Ha elkerülik a sérülések, és nem kerül ki Vini mellőle, akkor ez még egy jó kis szezon lehet. Persze, ha megkapja társnak egyszerre az Asensio-Bale-LV csodatrió közül kettőt, akkor simán vissza fog esni. Azt kell mondjam, jelenleg Vini és Regu határozza meg legjobban a játékunkat. Utóbbi a védekezést stabilizálja, előbbi meg Karimot. Visszajár labdáért (nem mindig Karimnak kell), mindig mozog, hogy megjátszható legyen, megcsinálja az 1v1-eket, nem csak a visszapassz, kiszámíthatatlan (szerintem néha még magának is :D ) és nekem úgy tűnik, hogy nagyon tiszteli Karimot és Benz is jobban ""elönzőzi"" (nagyon helyesen), ha a 18 éves taknyos van mellette, mint a csapat ""sztárja"".

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 4., hétfő 8:22

Milyen BL döntő? :mrgreen:

Annak örülök, hogy van elképzelés és lendület a játékunkban. Mondjuk igazából most sem azt látom, hogy Solari húzott valami taktikai újítást, egyéni villanásokra építünk, de labdabiztosabb lett a csapat, aminek szemmel látható az eredménye. Önbizalom is épülget. Ceballos, Vinicius, Benzema mind merik húzni az egy az egy elleni szituációkat és egész jó százalékkal hozzák is őket, megteremtve a létszámfölényt.

A brazil srácot megkövetem, továbbra is borzasztónak hat helyenként a mozgása, de sokszor kellenek a cselei, megindulásai, a gólt pedig nagyon megérdemelte, szurkoltam neki. Egy kis rutinnal nagyon hasznos játékos lehet, még ha a klasszist nem is látom benne, de ideje van bőven.

A két szélső védő munkája is kulcsfontosságú, elöl és hátul is. Ha kell szépen húzzák szét a pályát, és főleg Odriozola jól is mozdul befelé, ha van hely, ezt nehéz levédekezni, főleg, hogy alacsony a súlypontja és nagyon dinamikus. Neki is kell rutin, döntéshozatalban ha kicsit tud még előrelépni, fog izzadni Carvajal. Azért most még utóbbi jobb játékos.


Bale sajnos gyenge, pedig benne még mindig azt mondom, hogy megvan a klasszis, kulcsfontosságú pillanatokban oda tudna érni, de a sok sérülés, és az elszállt agy már nem fogja hagyni ezt. Nyáron el kell adni mindenképpen.

Isco is lefőtt nálam már és Asensionak is csak egy szezonja lenne ezen kívül, hogy mutasson valamit.

A végére meg a legfontosabb, KAK. Nagyon kiélvezem azt az időszakot (ami lehet, hogy nem lesz túl hosszúéletű), amíg azt hozza Benzema, amit Lyonban is látni lehetett már rajta, hogy benne van. B-)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. február 4., hétfő 7:01

flori írta:Kicsit korainak érzem a hurráhangulatot, a következő hónap után lehet látni reálisan mit is ér a ez a formajavulás. Ha a barcelonát el tudná intézni a csapat mindkét fronton, és az Atletico ellen sem égünk meg, akkor talán lehet bizakodni. Egyelőre nagyon távol érzem még a BL döntőt is.


Odriozola, Vinicius, Ceballos nagyon rendben volt ma. Marcelo meg sajnos (most) nem hiányzik. :'(

A BL döntőt én is.

Még 4 hónap :D :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég