Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 7., csütörtök 13:16

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Még nem volt időm írni meló miatt. :D

Én pozitívnak éltem meg a tegnapi meccset abszolút.

Volt több egyénileg kimagasló teljesítmény is.Jól működtünk mint csapat, a körülményekhez képest.

Marcelo volt az egyetlen igazán negatívum és sajnos egyedüliként lógott ki a sorból nagyon negatívan.Ha nincs az a buta gól és kis szerencse is van,nyerhettünk is volna.Bár nekünk is volt szerencsénk lsd kapufa.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 13:03

Realista24 írta:A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.

En is így vagyok vele
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 12:54

A többség sima vereséget várt, mégis alig van pozitív szó. Fura.

Én elégedett vagyok. Több mint a maximumot kihoztuk az előzetes jelekhez képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 7., csütörtök 12:46

Sevillának is kedvezett az odavágó, aztán láthattuk a végét. 1-1, innen még bármi lehet. Meg kell őket bacni, aztán nincsen kérdés.
Gólt kell szerezniük, szét lehet őket kontrázni, ahogy tegnap is, csak kicsit pontosabban a befejezéseknél.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 7., csütörtök 12:43

LiamGallagher írta:Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:
Azert, mert csak 1 idegenben lott golunk van. Ami csak akkor elony, ha nem szuletik gol a meccsen, amire azert valljuk be, viszonylag keves az eseny. Viszont ahogy bekapunk egy golt, nekik mar a dontetlen is eleg a tovabbjutashoz. (persze lehet 1-1 es tizik)
Santi írta:De viccet félretéve, idegenben jó az X, ahogy szokták mondani, de nekünk ami a visszavágóra kedvező az nem az 1-1es eredmény, hanem a hazai pálya és a közönség a csapat mögött. Ez az, amit a javunkra kell fordítani a Bernabeuban és ha ez sikerül, akkor meglesz a döntő.
Az utobbi par ev alapjan clasicokon a hazai palya inkabb hatrany. Persze Solarinal ez akar valtozhat is.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. február 7., csütörtök 12:39

Az 1-1 az ugye papíron azért kedvező, mert egy 0-0-val továbbjuthatunk, na most ezt tudjuk, hogy mennyire szokott egy Real-Barca 0-0 lenni, így aztán ilyen szempontból semmivel se kedvezőbb nekünk az eredmény, sőt továbbmegyek, egy 2-2-vel ki is eshetünk, ha így nézzük máris nem kedvező az az eredmény ugye? :mrgreen:

De viccet félretéve, idegenben jó az X, ahogy szokták mondani, de nekünk ami a visszavágóra kedvező az nem az 1-1es eredmény, hanem a hazai pálya és a közönség a csapat mögött. Ez az, amit a javunkra kell fordítani a Bernabeuban és ha ez sikerül, akkor meglesz a döntő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 12:36

LiamGallagher írta:Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:
pesszimistapeter kórnak hívják
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 7., csütörtök 12:26

Miért kedvez az 1-1 a katalánoknak? Én úgy tudom továbbjutásra állunk, "úgyis fognak gólt lőni" persze ez könnyen lehet, de mi is fogunk :) nehéz meccs lesz de mi vagyunk jobb pozicióban, simán benne volt a meccs előtt, hogy kikapunk nem mi voltunk az esélyesek de ezzel az 1-1 el 50-50 re adnám az esélyeket most.. És reméljük Messi nem fog ki jó napot mert ha igen akkor gondok lesznek.. Sajna elképesztő a pasi ha jól játszik tarthatatlan.. :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 12:25

úgy kezdődik igen. aztán megkapjuk a kötelező gólunkat marciról vagy ramosról és máris jöhetünk mi :mrgreen: de 27-e messze van még. rendesen ki lesznek facsarva hó végére az fix.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. február 7., csütörtök 12:20

Mi vaaaan? A visszavágó úgy fog kezdődni, hogy a Real áll továbbjutásra, miért a Barcának kedvező ez az eredmény? :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 7., csütörtök 12:14

Ahhoz kepest h sima vereseget vartam a.dontetlen nagyon is jo...erdekesek vagytok, barcelonaban hoztunk egy dontetlent, miert olyan lehetetlen akkor hazai palyan nyerni? Ha nem kapunk golt es eggyel nyerunkt paran arra is leirnatok h ez bizony a barcanak jo :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 7., csütörtök 12:04

Ahogy mar sokan irtak, ez az eredmeny a Barcanak kedvez, keves az egy idegenbeli gol. Golt ugyis fognak loni a Bernabeuban, es onnantol mar bajban vagyunk.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 7., csütörtök 11:55

Az 1. félidő nagyon pofás volt, azzal a játékkal továbbra is a legjobbak között lennénk, de látszik, hogy ezt már sokáig nem tudjuk tartani. Összességében az eredmény nem valami fényes, lényegében a döntetlen a katalánoknak kedvez, hazai pályán meg amúgy sem remeklünk ellenük, szóval szerintem egyértelműen esélyesebbek a továbbjutásra.

Vini veszélyes volt, de a szokásos gyenge döntéshozatala miatt nem tudtunk bizonyos szitukban ziccert kialakítani, ennek ellenére továbbra is hasznos a támadósorban, és a gólban is fontos szerepe volt neki is. KAK továbbra is jó, csak a szokásos. :D Én LV-t nem kritizálnám, sokszor bántom, de amit tegnap melózott az elég komoly volt, ráadásul játékban is jobb napot fogott ki, lehet a visszavágón is erre a támadó 3-asra lenne szükség. Marcelo úgylátszik végleg kiégett, kár érte, de Reguit kell nyomni mindenképp mostantól a komoly meccseken is.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 7., csütörtök 11:46

RealAsensio írta:Benzema, Kroos, Modric, Ramos, Varane, Llorente, Vini, ok azok, akik jol teljesitettek, illetve Navas is fogott nagyokat, a golban viszont benne volt, szerintem. A legnagyobbat viszont Lucas hibazott, eleve nem lepett ki a leshatarrol, hanem befutott az emberevel, aztan nem jol szamitotta ki a labda ivet, ebbol lett a helyzet. Utana mar mindegy volt, biztos voltam benne, hogy golt kapunk belole. Majdnem lerugtam a tv-t a helyerol, olyan ideges voltam Vazquezra :-@ :-@
1-0 utan lehetett volna 2-0 sot 3-0, 3-1, masodik felidot kibekkeltuk volna, igy kihoztunk egy 1-1-et, amit elore alairtam volna, de a meccs kepet tekintve tobb volt benne.
Hát hallod LV nem hiszem hogy haragudni kellene amennyit melozott egész meccsen + fasszentos gól. Akinek csalánnal vernem a pöcsét egy napig az Marci. Nettó 0 volt egész meccsen előrejatekban és védekezésben (ez utóbbi számára ismeretlen fogalom már) egyaránt. A gól? Hol volt Marci? Ja vagy 7-10 m Malcolm mögött poroszkált. Ha valakit elő kell venni a golert mert úgy szokás mifelénk akkor főképp Marci a hunyó na meg kisebb mértékben Ramos mert nem tudom mit bohockodott a kapú torkában (a korábbi mentesen az szép volt) de a rövidet azt üresen hagyta, esetleg Navas is lehetett volna ügyesebb meg persze LV.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. február 7., csütörtök 11:40

Akkor lett volna esélyünk?
Ne is nézd meg a visszavágót, mert úgyis kikapunk..

Camp Nouban 1-1et kihozni az jó eredmény, faszért temetitek annyian a csapatot. :ozil:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. február 7., csütörtök 11:36

pheco írta:
dzsi91 írta:Az eredmény közepes a játékunk bíztató.Otthon továbbmegyünk.
Mondjuk otthon legendasan szarok vagyunk a Barca ellen az utobbi evekben :lol:
egyet úgyis kapunk onnan meg már baxhatjuk, még egyet be kellett volna lőni akkor lett volna esélyünk

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 7., csütörtök 11:23

dzsi91 írta:Az eredmény közepes a játékunk bíztató.Otthon továbbmegyünk.
Mondjuk otthon legendasan szarok vagyunk a Barca ellen az utobbi evekben :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 7., csütörtök 10:50

BBeno írta:
Sport1nek végre van egy normális kommentátora persze,hogy nem ő közvetít.
hertha bm meccset közvetítette
Hát ne azt közvetítse amikor clasico van.Azt inkább beültettek egy műsorvezetőt közvetíteni.Gg
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 10:48

Sport1nek végre van egy normális kommentátora persze,hogy nem ő közvetít.
hertha bm meccset közvetítette
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 7., csütörtök 10:43

Első félidőben jók voltunk de nem bírtuk végig azt az iramot.Ha vinicius nem 18 hanem 22 talán mehettünk volna 2-3 gól előnnyel haza.Na meg ha bale nem egy világi balfasz.

Az eredmény közepes a játékunk bíztató.Otthon továbbmegyünk.Lahoz pedig megint faszán mattolni próbált minket a korai Ramos sárgával.

Sport1nek végre van egy normális kommentátora persze,hogy nem ő közvetít.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég