Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. február 11., szombat 23:07

Mocsok kíváncsi vagyok a napoli meccsre.
Okes.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 11., szombat 23:00

Jaja értem persze. De szerintem akkor is inkább nekünk jönnek. Az nekik jó. Max ők is kapnak gólt.
Bár ugye elnézve a támadásainkat, befejezőinket..
Isco pados lesz, nem tudom, nagyon nehéz meccs lesz, minden szempontból.
Morata is padon lesz, elmúlt 9 bajnokin egy gólos nagy formában lévő Benz meg kezd..
Modric meg Marcelo is szenved még. Carvajal 0 perces volt.. Sok a gond, na.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 11., szombat 22:55

Tádám írta:Ezek nem lesznek megilletődve. Mocskosul várják, mocskosul akarják, és nagy formában vannak.
Gyorsak, jó a taktika, nagyon jól is lőnek. Elején nagyon kell majd vigyázni, hogy ne kapjunk gólt.
Úgy gondoltam, hogy ez a napoli most elhiheti jogosan, hogy lehet esélye, látva a két csapat formáját. És így lehet megfontoltabbak lesznek, nem ugranak nekünk Madridban annyira, hanem egy korrekt eredményt akarnak, amit majd otthon a poklukban alakíthatnak tovább. Ilyen szempontból lehet megfontoltabbak lesznek, mint egy hazardírozó kiscsapat. Erre utaltam, hogy nekem ez egy kérdőjel azért.

De mondjuk egy RM-nak ezt pont le kéne tojni egy ilyen kerettel, kiállni és megbagettezni őket. Csak a csapat nem ilyen állapotban van sajnos. Ez a bl-ben majd máshogy állnak hozzá már sokszor felsült.
Nem illik.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 11., szombat 22:51

Ezek nem lesznek megilletődve. Mocskosul várják, mocskosul akarják, és nagy formában vannak.
Gyorsak, jó a taktika, nagyon jól is lőnek. Elején nagyon kell majd vigyázni, hogy ne kapjunk gólt.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 11., szombat 22:44

Mocsok kíváncsi vagyok a napoli meccsre. Kíváncsi vagyok a napoli mennyire lesz megilletődve, taktikailag fel lesznek készítve a gyengeségeinkre ez tuti.

Cé gól jól jött, Lucasé is mert valszeg kezdő lesz, mögötte a statikusabb hármas Kázmérral. Benzema ha Mr. BL lesz akkor kap egy puszit a pocijára R24-től, de kegyetlen amit ma művelt.

Ha nem verjük meg őket komolyan, akkor lehet mehetünk a sóhivatalba.
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 11., szombat 22:41

Hoztuk a kötelezőt, ez volt kitűzve célként. Sikerült végülis, de a Napoli ellen sokkal több akarat kell, de nem, hogy akarat, hanem felfogás, taktika és olyan játékosok, akik nem fékezik a csapatot. Bízom abban, hogy ez a meccs és a szerdai teljesen más lesz, ez afféle legyünk túl rajta 3 pontot hozzuk el és kész. Szerdán ennél sokkal több kell, mert igencsak keménynek ígérkezik a Napoli. Bízom a csapatban!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. február 11., szombat 22:39

Navas jó volt, a többit hagyjuk is inkább. Komoly gondok vannak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 1., szerda 14:44

És mindig ezek a tipikus "kiscsapat mentalitású" csapatokkal szokott gondjaink lenni, szóval nem lesz egy egyszerű meccs szerintem.
Egyszerű nem lesz, de ezr a valenciat ezzel kerettel tartalékosan is verni kell, ha bajnoki címben gondolkodunk.
A Valencia épp, hogy most kezdi végre összeszedni magát. Végre van egy koncepció. Jelenlegi formánkat tekintve lehet baj velük.
Ha a palmas tudott nekik rúgni egy sima hármast, egy fával valenciaban is jobbnak kell lennünk.
Tudom hogy a pálmák nagyon erősek odahaza, de ennyire simának akkor sem szabad lett volna lennie annak a meccsnek, pláne ha a vale "kezdi felvenni a formát".
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 1., szerda 13:52

morientes írta:
BBeno írta:valencia tipikus kiscsapat mentalitással focizik ellenünk, hogy majd ők megmutatják mennyire jók. kiszenvednek egy X-et és utána 3 meccsen kikapnak inkább bárkitől.
Hát nem tudom, nagy ott a zűrzavar... (sajnos)
És mindig ezek a tipikus "kiscsapat mentalitású" csapatokkal szokott gondjaink lenni, szóval nem lesz egy egyszerű meccs szerintem.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. február 1., szerda 13:36

A Valencia épp, hogy most kezdi végre összeszedni magát. Végre van egy koncepció. Jelenlegi formánkat tekintve lehet baj velük.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 1., szerda 12:55

BBeno írta:valencia tipikus kiscsapat mentalitással focizik ellenünk, hogy majd ők megmutatják mennyire jók. kiszenvednek egy X-et és utána 3 meccsen kikapnak inkább bárkitől.
Hát nem tudom, nagy ott a zűrzavar... (sajnos)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 1., szerda 12:49

valencia tipikus kiscsapat mentalitással focizik ellenünk, hogy majd ők megmutatják mennyire jók. kiszenvednek egy X-et és utána 3 meccsen kikapnak inkább bárkitől.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 1., szerda 12:46

A Valencia elleni meccs sorsdöntő lesz. Az Espanyollal játszunk otthon szombaton és elvileg szerdán megyünk Valenciába, majd vasárnap a Villarreal lesz az ellenfél szintén idegenben. A két vízválasztó hétből az egyik ez.
Ezt a valenciat most, azt kell mondjam simán meg kell vernünk, nincs ott most koncepcio, bár az életükért harcolnak, de ha komolyan vesszük, nem lehet baj.
Az espanoltol sem féltem a mieinket, a celta neg a depor idegenben az kemény lesz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. január 30., hétfő 20:19

Celta, Vale, Malaga, Gijón, Depor elleni túra sem lesz egyszerű, nem beszélve az utolsó fordulókban a kiesőjelöltek elleni meccsekről. :)

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. január 30., hétfő 19:46

Celta Vigo (i), Osasuna (i), Napoli (o), Espanyol (o), Valencia (i), Villarreal (i), Las Palmas (o), Eibar (i), Napoli (i), Betis (o), Bilbao (i), Alavés (o), Leganes (i), Atletico Madrid (o), BL, Gijon (i), BL, Barcelona (o), Deportivo (i), Valencia (o), BL, Granada (i), BL, Sevilla (o), Malaga (i)
Sima az sosem lesz, de ez egyértelműen a könnyebbik félév. Az idegenbeli meccsek közül a Villareal és Bilbao ellenni a rangadó, a többi nem olyan vészes. Már amennyire lehet az bármelyik idegenbeli meccs. A hazaiaknál meg ugye a döntetlen a minimum, az is 2-3 meccsen, a többinél a 3 pont az alap.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 18:19

ikarus93 írta:
Kerlon írta:Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
Szerintem behúzzuk vagy a Barca.
BL döntőbe volt már El Classico ?
Nem. De meg El Clásico sem. Na trollkodasbol ki. Ne is legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 30., hétfő 18:18

Kerlon írta:Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
Szerintem behúzzuk vagy a Barca.
BL döntőbe volt már El Classico ?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 30., hétfő 17:55

Miert lenne sima a Villarreal elleni meccs utan?
Plane ha a realitasok talajan maradunk:
Celta Vigo (i), Osasuna (i), Napoli (o), Espanyol (o), Valencia (i), Villarreal (i), Las Palmas (o), Eibar (i), Napoli (i), Betis (o), Bilbao (i), Alavés (o), Leganes (i), Atletico Madrid (o), BL, Gijon (i), BL, Barcelona (o), Deportivo (i), Valencia (o), BL, Granada (i), BL, Sevilla (o), Malaga (i)
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 30., hétfő 16:54

Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 30., hétfő 16:41

Jól jött ez a kupa kiesés szerintem.Persze nm bántam volna,ha triplázunk :D de ilyen állapotban nekimenni a tavasznak úgy,hogy esetleg kapunk egy atma barcát a kupában és még elmaradt meccsünk is van... kifingtunk volna a bl kezdésre...

Így van 1-1 hetünk felkészülni a közelgő meccsekre, a sérültek is lábadoznak a két rivális meg egymást gyűri,lesz még ebből pontvesztés náluk szerintem.

Ahogy R24 is írta ha egy 5-6-7 pontos előnnyel fordulunk ki a valencia villareal meccsekből szerintem onnantól sima, az atletico-barca visszavágón figyelni kell(de azért ahhoz elég rossz passzban kell lenni,higy mind2 meccset bukjuk otthon) a sevilla meccsre meg már sorfalat akarok látni :D

Bl-ben meg hagy szóljon, elődöntő kötelező onnan meg lesz ami lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 221 regisztrált és 0 vendég