Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 23., kedd 22:15

5 kezdőnk hiányzott így nem voltam valami magabiztos a meccs előtt,meg is leptek,mert a fél csapat távollétében kifejezetten jó meccset játszottak,egy olyan ellenféllel szemben,akik 1, otthon nem adják olcsón a bőrüket senkinek sem......2, nincsen válogatottjuk,így hetek óta 100% létszámmal tudtak készülni a mérkőzésre,ami nagy előny.

Nálunk a védelemben ramos első félidei több hibáját tudom kiemelni,úgy tűnt nem volt koncentrált,nem vette fel még a meccset, igy több alapvető hibát vétett,de ezek nem védekezési,inkább felfelé játékban-összjátékban jöttek ki.
carvajal és marcelo iszonyat nagy játékosok....baxxxus.....nagyon jók.

A kp-án modric is hiányzott,bár kovacic egy elég jó meccset hozott le,szurkolok neki,nagyon tehetséges srác,de alig kapott lehetőséget tavaly,igy nehéz fejlődnie. Talán kicsit túl kapkod ha lövő zónában van,illetve erénye hogy jól feltudja hozni a labdát és nem rugdalja el vaktában.
Casemiro nagyon jól játszott,sok szerelése kitűnt,bár lehet hogy ezek azért tűnnek ki annyira,mert a szerelései mindig látványosak,fizikai ráhatás,kemény és határozott odalépések,csúszások amikkel önmagát sem kíméli sokszor. Kroos és modric is sok lasztit szerez,de jó helyezkedéssel és jó ütemmel.....de nem látványosan.

Elől volt érdekes a felállás....felfordult a megszokott taktika.
Ez morata miatt volt így, higuain távozása óta nem álltunk fel poziciós centerrel,illetve ilyen feladatokkal...bár itt minden bizonnyal taktikai utasítás volt moratának hogy nagyon sokat változtassa a helyét(ennyit nem szoktak ott),mert ezzel benzemát próbálhatta zizu modellezni. Na ez nem lett megoldás,mivel benzema visszamozgásai,ütemválasztásai nehezen utánozhatóak,benzema olyan ütemben tud leválni a védőkről ahogy morata nem,és morata igy többször a védőnek háttal birkózott,forgott,ölbe ült ezzel lassítva a játékunkat és a folytonosságot.. stb...míg benzema két ütemmel korábban levált a védőkről egy lehetséges felpassz előtt és üresen mutatva magát lemozogva szabadon veszi át és teszi le sajáthoz. Morata a rossz helyezkedései miatt több közelharcot vív meg,ez emészti az erejét,ezt taktikával,kifejezetten erre irányuló edzés feladatokkal lehetne javítani,többször kellene egyből játszania,ezt ki kell verni a fejéből,átveszi,majd több érintést tesz...ez meg azért nagy luxus.... Ezen felül dícséretes hogy sokat futott,de ezen futások túl nagy része felesleges volt,ezt is javítani lehet taktikai fogásokkal,mert így nem akkor "robban" és nem azzal az elánnal ahogy és amikor kell......volt hogy a leghátsó ellenfél védőjénél volt a labda és ketten sprinteltek rá..óriási luxus,mert a védelem letolódja és már fel is passzolnak,majd kizárják kettőjüket a letámadásból,gyors ellentámadással létszámelőnnyel bírnak.
Sokat brusztolt,megvoltak az egyéni játékai mint egy klasszikus centernek,tehát vállalkozott és kockáztatott is,ez jó....egy az egyekhez odaállt ,több egyéni párharc próbálkozás,kimozgások oldalra és kényszerítés elmozgásra védőket,próbálkozni védőt megverve mögéjük kerülni,kicsit túl egyénies volt a lövőzónában,ott fel kell tudni nézni,mert lehet jobb kombináció esetleg.... Alapvetően nem hozott le rossz meccset,de átgondoltabban és higgadtabban kell működnie,több összjátékot kell keresnie és több kombinációban részt venni hogy tartós sikere legyen. Ez görcs így.
Bale nem is értette a mozgásokat,benzema sokat mozog le és vissza,szinte mindig adja a passz lehetőséget,morata mutatja magát de nem tud jól lemozogni és így ott a labdavesztés kockázata a helyezkedésében mert a védő könnyen olvassa le a mozgását.
Bale nem volt rossz,de többet várok tőle,több és gyorsabb kombinációt,illetve területi befutást és lövést is......a haja nem labdarúgópályára való,ezt azért illene neki tudnia. Akciófilmekben,koreai nindzsa filmekben elmegy,de ez foci,ott meg ez zavaró tényező. Egy labdarúgó nézzen ki labdarúgónak ezt vallom.
Asensio....ez higgadság volt,aki ennyire nyugodtan lejátszik egy ilyen ziccert az figyelemreméltó. A technikája kiemelkedő,a fizikai ereje is,és ezt jól is használja ki egy párharcnál. Viszont,erejét nem tudja beosztani,így a cseréje indokolt volt,elfáradt(be is mondtam hogy őt cserélik le előtte két perccel kb). Voltak időszakok amikor eltűnt,ez félő...mert lásd özil volt ennek a bajnoka....de .....csillogó tehetség,ő az akit MINDEN meccsen betennék,ez az amiről írtam is korábban,évente annyi de annyi meccs van amikor eldől korán,ott ezeket KELL nyomni.....ez a legfontosabb.

Isco,James nem illik a rendszerünkbe,ezt írtuk már, ez nem jelenti azt hogy ők rossz játékosok....sőt...nagyon jók,de nem illenek a mi 3 vonalas felállásukba.

Várhidiről pozitív,hogy észrevette amikor átálltunk 2 ékes felállásra egy-egy támadásnál...és ezt ki is monitorozta. Bravo......ezt nem vártam egy magyar edzőtől(bár alig hallani okosságot csak sületlenséget és közhelyek puffogatását). Vagy valaki súgott neki :)......bár az elején a beszólása pofont érdemel,hogy a real szedje össze magát és hozzon le jó meccset....pfffff...hát a kacatos ku**a anyját .....egyelőre a real madrid európa legjobbja,még ha itt is pl egy réteg összehúzott v@gb@lnyílással ül le és nem tud hinni a csapatában.

Hala madrid....amióta foci a foci a legjobb csapat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2016. augusztus 22., hétfő 18:21

nagyon örülök a sok spanyol fiatal játékának,ha jól láttam volt a meccs egy részében mikor 6 spanyol játékosunk volt egyszerre a pályán,rég volt már ilyenre példa szerintem...(bajnoki meccsre gondoltam) :) :salute:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. augusztus 22., hétfő 13:31

Szerintem Kázmér volt a legjobb. Kár, hogy nem lehetett megszavazni, így nem nyomtam senkire. Egyébként rengeteg jó teljesítmény volt.
Morata pozitív csalódás, nem vártam/várok sokat tőle, de az biztos, hogy csibész egy kölyök lett Torinóban. A csapat egyik legjobbja volt, viszont a helyzeteket elpuskázta, és tavaly pont ez volt a csapat egyik gyengéje. Félek, hogy nem lesz egy igazi gólvágó, pedig az kéne nagyon. A mezőnymunkája viszont mindenképpen elismerést érdemel.
Asensionak nagyon drukkolok, jó lehet majd.
Egy negatívum van csak, bár nem sokat láttuk most, de szerintem Isco ugyanolyan hülye maradt, mint tavaly volt. megkapja, cipeli, belvezeti 3 emberbe, elveszik tőle, utána meg kétségbeesetten próbálja visszaszerezni, ami általában már nem sikerül. Forgatókönyv. Akar, akar, de nem megy. Mindenkinek az lett volna a leg építőbb jellegű, ha ezt a szezont máshol próbálja meg, mert ez nem fog menni megint.
James haverja szerintem most jó lett volna, lehetett játszani a focit, olyankor nincs is baj, ő a hajtós meccseken szokott mattot kapni. Most az volt a tragédiája, hogy a kezdőt jobb játékosok alkották, így nem férhetett be, csak a padról. Érte sem hullatnék azért könnyeket. Szerintrem ezt a két játékost ki kellett volna csarélni valaki másra.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 22., hétfő 13:09

wZoLee7 írta:Azért ha két helyzetében is amikor bolondot csinált a védőkből, gólt szerez, most minimum egy Ibra magasságokban lebegne, de hogy páran itt is elszállnának az tuti...mondjuk akkor 70 helyett 90-ért mehetne :lol:
Ha befújjak neki a tizit,ő rúgja,(mondjuk Bale rugta volna),de ha ő,simán kihagyta volna annyira görcsölt.Jobban mint Ronaldo szokott.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 22., hétfő 13:04

Azért ha két helyzetében is amikor bolondot csinált a védőkből, gólt szerez, most minimum egy Ibra magasságokban lebegne, de hogy páran itt is elszállnának az tuti...mondjuk akkor 70 helyett 90-ért mehetne :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 22., hétfő 12:56

Sierra írta:
Süti írta:És Morata 3. helyen áll. :lol: Nem tudtam, hogy ennyi troll van a fórumon. :shifty:
Azért önmagához képest egész jó volt. :D Egy gólt megérdemelt volna szerintem.
Erre csak azt mondom be kell rúgni a ziccert :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 22., hétfő 12:05

Süti írta:És Morata 3. helyen áll. :lol: Nem tudtam, hogy ennyi troll van a fórumon. :shifty:
Azért önmagához képest egész jó volt. :D Egy gólt megérdemelt volna szerintem.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 22., hétfő 11:54

nem akarom feleslegesen ezt a porkupacot rugni de CR nélkül mintha jobban menne? :kivagyhe: vagy mit tudott volna hozzáadni szegény tegnap? Max Morata helyett de ő sem volt szörnyű...
Azt mondjuk jó látni, hogy nélküle is megy a játék, nincs függés tőle. De lesznek ennél kiélezettebb meccsek, amikor kelleni fog a villanás. Vélhetően CR-ben ez benne lesz még egy ideig.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. augusztus 22., hétfő 11:43

És Morata 3. helyen áll. :lol: Nem tudtam, hogy ennyi troll van a fórumon. :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 22., hétfő 11:42

___Samy___ írta:Varane ott sincs a listán? :ozil:
Se Varane se Casemiro..bezzeg Morata! Nagy provokátor ez a Realista.... :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. augusztus 22., hétfő 11:33

pheco írta:
miVida írta:nem akarom feleslegesen ezt a porkupacot rugni de CR nélkül mintha jobban menne? :kivagyhe: vagy mit tudott volna hozzáadni szegény tegnap? Max Morata helyett de ő sem volt szörnyű...
Asensio a gólján kívül nem csinált túl sokat. Szóval nem igazán lettünk volna játékban szarabbak Cével. Azért tegnap az a korai gól nagyon megkönnyítette a dolgunkat. Amúgy sem ilyen meccsen éreznénk meg Cé hiányát, hanem amikor nagyon kellene a gól, de nem jönne.
Remélem jön hamar és így lesz :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 22., hétfő 11:32

Varane ott sincs a listán? :ozil:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 22., hétfő 11:31

miVida írta:nem akarom feleslegesen ezt a porkupacot rugni de CR nélkül mintha jobban menne? :kivagyhe: vagy mit tudott volna hozzáadni szegény tegnap? Max Morata helyett de ő sem volt szörnyű...
Asensio a gólján kívül nem csinált túl sokat. Szóval nem igazán lettünk volna játékban szarabbak Cével. Azért tegnap az a korai gól nagyon megkönnyítette a dolgunkat. Amúgy sem ilyen meccsen éreznénk meg Cé hiányát, hanem amikor nagyon kellene a gól, de nem jönne.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. augusztus 22., hétfő 11:28

nem akarom feleslegesen ezt a porkupacot rugni de CR nélkül mintha jobban menne? :kivagyhe: vagy mit tudott volna hozzáadni szegény tegnap? Max Morata helyett de ő sem volt szörnyű...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 22., hétfő 7:32

Sose gondoltam volna hogy leirok ilyet de GB egyèrtelműen.
Amugy tetszett az egèsz csapat,Asensio nagy tálantum,zseni lehet,Casemiro megdöglött a pályán ahogy kell,Kroos tanár,Kova kicsit szètszórt mèg,de ha lesznek percek beáll az,Ala kèt szèlsőbekk perfect,Ramos kissè mèg hülye de majd visszatèr fejben is lassan,Morata kapart de a helyzeteket be kell rugni,amikor meg passuolni kell nincs mese,passzolni kell.
Nem egy hitwhagyott szètesett,hanem egy massziv csapatot győztünk le idegenbe simán,nagy respect mindenkinek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. augusztus 22., hétfő 0:23

Realista24 írta:Nincs spojler tvm :(
szerencsére a román meg cseh digi még adja....ott nem szól bele a poli.... :cens:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. augusztus 21., vasárnap 23:25

Casemiro is jó volt, yep.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 21., vasárnap 22:51

Buitre írta:Komolyan nem fért be Casemiro? Már írtam, de akkor ide is, nálam ő volt az.
Elfelejtettem :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. augusztus 21., vasárnap 22:50

Komolyan nem fért be Casemiro? Már írtam, de akkor ide is, nálam ő volt az.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 21., vasárnap 22:27

Nincs spojler tvm :(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég