Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. augusztus 8., kedd 23:16

ha az előző szezonbeli játékot hozza Bale és Benzema bajban leszünk idén...
ez gyenge tőlük...

és most Morata sem lesz, aki megmenti őket a meccsek végén :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 8., kedd 23:11

dzsi91 írta:Férfias küzdelem,aranygeneráció.
Férfias küzdelem az oké, mert Pepe óta mi csak ölünk. Na de, hogy aranygeneráció? Nálunk egy semmit nem érő Kroos-Modric-Isco trió van, CR-t már meg sem említem, mert ő inkább Inzaghihoz hasonlítható és nem Messihez. Na de nem mártírkodok, mert amúgy nem szép dolog, de a Barca annyira megérdemli, hogy most szembe köpném őket... :roll:

Közben a stúdióban kihozzák majdnem olyan jónak mára a MU-t mint a Madridot. Hát bravó... Jóccakát, elég volt ez mára...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 8., kedd 23:02

Férfias küzdelem,aranygeneráció.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 8., kedd 23:01

Bale, Benzema out vagy legalabb kezdobol ki.
Carvajal, Navas nalam gyenge volt nagyon.
Marcelo sem volt az igazi

Casemiro meg tenyleg mintha jobb lett volna, mint tavaly.
Bar a szokasos 1oltari nagy hiba/meccs most is jott.


Kovacictol meg felek hogy lep.... feje nem adott tul sok okot a bizakodasra
ZIDANE

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 3., csütörtök 11:52

Navas egész előszezonban jó formát hoz, Kova varázsolt megint, Kroos is belelendül, Asensio, Achraf, Ceballos mind jól játszottak. az egyedüli ami nem tetszett az Llorrente volt. egy nyugdíjas Kaka állva hagyja, és lepattan egy bodybuilder Giovincoról ez nonszensz. Mayoralra kár szót fecsérelni lőtt egy gólt de mindenki látja hogy milyen szinten van. egyébként a tizipárbaj után tisztán látszott mennyire volt fontos a meccs. (kb semennyire) viszont haladnak a fitnessel meg a játékkal. alig várom 8-át

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 3., csütörtök 10:03

kodo írta:
volt írta:A meccset nem láttam, de aggaszt, hogy ismét 4-3-3 volt a kezdőt elnézve.
Ezzel a kezdovel szerintem ezt lehet játszani. Kepes a csapat a 442re is, mindenki tudja a dolgát. Itt az lesz a kérdés, ha CR visszatér mit játszunk.

Btw en se láttam ha esetleg volt szerkezeti váltás meccs közben akkor arról valaki meséljen.
Nekem mindegy, de remélem nem úgy számol vele Zidane, hogy 433 és ő a balszélső, mert akkor nézhetjük a baszakodást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 3., csütörtök 8:58

nem sokat lattam a meccsbol de kroos szoloja patent volt es ceballos is kis zsugat adott mayoralnak. btw az a loves nem tudom hova ment volna ha nem pattan meg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. augusztus 3., csütörtök 8:12

volt írta:A meccset nem láttam, de aggaszt, hogy ismét 4-3-3 volt a kezdőt elnézve.
Ezzel a kezdovel szerintem ezt lehet játszani. Kepes a csapat a 442re is, mindenki tudja a dolgát. Itt az lesz a kérdés, ha CR visszatér mit játszunk.

Btw en se láttam ha esetleg volt szerkezeti váltás meccs közben akkor arról valaki meséljen.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 3., csütörtök 7:51

A meccset nem láttam, de aggaszt, hogy ismét 4-3-3 volt a kezdőt elnézve.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. augusztus 3., csütörtök 6:41

Valakinek esetleg spoilermentes full match linkje?
Love football, hate antifa.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 3., csütörtök 5:37

Achraf jo lesz, latom benne a potencialt. Kis rutint szerez es melto kihivoja lesz Carvajalnak.
Theonak nagyon jo fizikuma van es ha van terulet akkor nagyon betud gyorsulni, kicsit tobbet kellene vallalnia, mint a masik oldalon Achrafnak. Ugy tunik, h csak a biztosra megy.
A vedelemnek meg osszekell allnia, de ez inkabb meg a forman kivuli Ramoson mulik, neki kell osszefognia ezt a fiatal vedelmet...barhogy is all ossze.
Nacho tavalyi megbizhato fegyelmezett jatekat hozta.
Llorentera voltam legjobban kivancsi, ot lattam a legkevesebbszer. Passzjatekban, helyezkedesben jobb mint Case, es fegyelmezettebbnek is nezki. Egyedul fizikailag lehetne erosebb a parharcokhoz.
Egyszer Kaka! nagyon lazan elvitte mellette a mi tizenhatosunkon belul amibol golhelyezet alakult ki ilyenekbol tanulnia kell!
Isco aktiv volt, nalam a legjobb a felidoben, mindenkeppen alapkezdonek kell lennie.
Kroos lathatoan nagyon erzi Iscot(kis spanyol is ot), volt par jo lovese es lehetosege, nem bannam, ha produkalna egy Bayernes szezont, iden mar tobb golt varok el tole. Mezonyben jol mozgottes legalabb tamadja a kaput.
Asensio, kicsit eszrevetlenebb volt, de meg igy is volt veszely a jatekaban.
Lucas sokat volt jatekban, de rengeteg labdat vesztett, rossz megoldasokat valasztott. Viszont meg mindig hozza az alazatos jatekat, es megjatszhato nem setalgat, 2 tizi gyanus szitut osszehozott.
Mayoral keves Realhoz, de par golt azert o is osszehozhat, aztan lehet, h majd benne is kellemesen csalodunk, mint Morataban. Meglatjuk.

Luca bemutatkozott es fogott egy tizit a parbajban. :) :sziv:
Vallejo jo fizikumu vedo es eleg kemeny, idovel atveheti Ramostol vezer szerepet.
Carvajal es Marcelo egyelore sokhibaval jatszik, de rajtuk nagyon azt latom, h olomlabakon jarnak.
Ceballos es Kova, csak felsofokon lehet roluk beszelni. Kova beall es maris varazsol, Ceballos meg nagyon erzi a tarsakat. Labda biztosak, van bennuk varatlan, csapat erossegei lehetnek a szezon folyaman a kielezett tavaszi hajraban.
Bale, ha nagyon akart mosr, de engem nagyon idegesitett, h lodozott szinte mindenhonnan. Az oszjatekot parszor nem erezte a tobbiekkel, de legalabb erzi, h eg a haz nala, jobb ha igyekszik.
Benzema, lehet, h elfogultnak tartotok, de a nehezkes mozgasabol nekem egy tul edzetseg jon le. Nala is ezek az olomlabak effektus jon le, szerintem ha ezen a holtponton tul jut jo szezont fog futni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 30., vasárnap 23:26

Karimot csak Mbappé tudja kiszorítani? :hmmm:
szerintem Ronaldo is, ha marad az egycsatáros játékunk
azon a poszton C-t és Karimot kellene rotálni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 30., vasárnap 23:12

El Unico írta:
ziro4vr írta:Ahha, tavaly is minket húztak...ja nem. :lol:

Én léptem, sok itt a negatív ember...júliusban. :lol:
Nem vagyok negativ, de azert azt ne felejtsd el, hogy az elozo szezonban nem igazan volt BBC. :) Iscoval es a tobbi fiatallal ertunk oda a BL-ben is, es a bajnoksagban is.
Bízzatok már kicsit Zidane-ban. Tavaly is padra tette a kirakatembert, akit szerintem senki más nem tudott volna. Cét elkezdte erősen pihentetni, és még számos olyan döntése volt, amit wxyz szarba se néz, aztán mégis dupláztunk.

Nem lesz Bale a kezdőben, ha gyenge lesz, számos lehetőség van helyette. Karim más kérdés, őt csak Mbappé tudja kiszorítani, de bízom benne, hogy nem véletlen adtuk el Moratat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 30., vasárnap 23:09

ziro4vr írta:Ahha, tavaly is minket húztak...ja nem. :lol:

Én léptem, sok itt a negatív ember...júliusban. :lol:
Nem vagyok negativ, de azert azt ne felejtsd el, hogy az elozo szezonban nem igazan volt BBC. :) Iscoval es a tobbi fiatallal ertunk oda a BL-ben is, es a bajnoksagban is.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 30., vasárnap 23:07

Ahha, tavaly is minket húztak...ja nem. :lol:

Én léptem, sok itt a negatív ember...júliusban. :lol:
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 30., vasárnap 23:03

Az a baj, hogy mi leszunk felhuzva arra a falloszra, ha marad a BBC. Kovacic, Isco, Ansensio, oket meg nyomatni kell ezerrel, mert pillanatnyilag ok csucson vannak...
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 30., vasárnap 23:01

Hogy te mennyit rinyáááázol mióta elment Hamesz. :mrgreen:

Nyár van emberek, relax, behúzzuk Mbappét aztán felhúzzuk a világot egy méteres kékeresre.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. július 30., vasárnap 22:51

Realista24 írta: Azt ne felejtsük el hogy hogyan kaptunk ki. 19re lapot húztunk a győzelem érdekében. Nem jött be. De ez nem olyan vereség volt, ami miatt falba vernem a fejem.
A jatek kepe nem volt meggyozo, Ramostol is jott a hulyeseg. Pedig mi voltunk az eselyesebbek a meccs elott es vegleg megtorhettuk volna a katalanokat. Erre az utolso forduloig meghagytuk nekik az eselyt a bajnoksagra. Utolag persze mondhatjuk, hogy nem szamitott semmit szerencsere. De en akkor is varok egy nagyaranyu gyozelmet vegre. Az utolso a 4-1 volt 2008 tavaszarol, meg volt egy 3-1 a kupaban 2013-ban, ahol a vegen szepitett csak a barca.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 30., vasárnap 22:28

pheco írta:
RealMadridFanatic írta:Miért kellene bármiért is hisztizni? Lehet én láttam rosszul, vagy nagyon elfogult vagyok, de igazi téttel bíró meccsen szerintem megfognánk ezt a Barcát egy fullos kezdővel. Nem azt mondom, hogy sokkal jobbnak érzem a csapatot, de ideges nem leszek a Szuperkupa meccsek kapcsán.
Ez jól hangzik, de mégis kikaptunk a bajnokságban tőlük most tavasszal, pedig aztán igazi téttel bíró meccs volt.
Én is erősebbnek érzem a Realt, de ideje lenne bebizonyítani és szépen agyonverni őket, ahogy ők is megtették 3-4 alkalommal.

Azt ne felejtsük el hogy hogyan kaptunk ki. 19re lapot húztunk a győzelem érdekében. Nem jött be. De ez nem olyan vereség volt, ami miatt falba vernem a fejem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. július 30., vasárnap 21:29

remélem bízhatunk benne annyira, hogyha ezt hozza a jövőben is a walesi csere lesz
Miért bízzunk ebben, ha most a Barca ellen sem Isco kezdett? Minden más poszton a legerősebb kezdővel álltunk fel... A BL döntőben is Bale kezdett volna szerintem ha 1-2 héttel hamarabb felépül. Érthetetlen ez az egész, amikor James, Morata simán a padon ültek heteket. Benzema ugyanez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég