Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. december 4., vasárnap 10:10

ericco írta: Miért lett volna adott? Mi sem vagyunk formában. Senkit se tévesszem meg az Atleti elleni meccs.
Nem is értem itt a sok elégedetlenkedőt. Sérülések, formán kívüli támadók... Akármilyen súlytalan is ez a Barca jeleneg, mi sem vagyunk abban az állapotban, hogy kitömjük őket. Az X jó, főleg a Camp Nou-ban, 6 pontos előnynél. Én ma iszok :mrgreen:
Tökéletesen egyetértek. Egyesek nem tudom milyen filmen vannak..egy győzelem akár most is meglehetett volna, de ilyen kitömések azért nem mennek olyan egyszerűen. Hiányzik 2 alapkezdő, ami egyben azt is jelenti, hogy a 2 legjobb cserénk sincsen meg, Moratával együtt ez ugye már 3. Casemiro most tért vissza, és vannak még páran formán kívül a csapatban. Persze, a Barca sincsen a toppon, de van elég bajunk, szóval idegenben a Barca ellen egész jó a döntetlen, főleg ha a tabellát is figyelembe vesszük, megtartottuk a 6 pont előnyt, régen volt már ilyen!
Zidane az óvatos taktikát választotta, de nem tudhatjuk mi lett volna, ha belemegyünk egy adok-kapokba.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. december 4., vasárnap 7:02

En nem latom annyira tragikusan.
Ket kulcsjatekos hianyaban, idegenben megtartottuk a 6 pontos elonyunket. Ha nyert volna a barca az nagy loketet adott volna nekik, akar csak nekunk tavasszal.
A meccs szar volt, nagyon hianyzott bale. Mert amit cr de foleg benzema csinalt hat en szegyelltem magam h egy clasicon ennyire szarik az egeszre.
Marianot vagy asensiot vagy lenyegtelen kit mar a 60.korul hozni kellett volna benzema helyere.
Kovacic es modric amit meg lehozott a kp-n az felelmetes volt. Kovarol neha csak pattogtak le a kisnovesu katalanok.

Annyibol sajnalom hogy naluk csak iniesta volt aki serulesbol tert vissza de jatszhatott fel orat, nalunk meg ha jatszik kroos es bale akkor most 9 lenne a kulonbseg.

Marcelo viszont olyan volt mint isco egy fel eve, nagyon ratekeredett, es tegnap szerintem sablonos is volt. Folyton elindult az alapvonal fele, aztan vissza fordult es megint vissza az alap fele. Hat nem csoda hogy egyszer sem sikerult igazan elmennie.. Isco nem jatszott nagyot de szar se volt, meg az elso felidoben volt egy nagy labdaatvetele a felido vegen amivel asszem busquetset nagyon elkudte, es azt hiszem abbol lett az amikor karim nem tudta hogy marcelonak adja vagy be crnek, aztan mire eldontotte jott a vedo...

Mindenesetre ilyen es ennyi serulttel, a 6 pont elony ugy hogy letudtuk a barcat es az atmat mar idegenben hat az tobb mint biztato.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 4., vasárnap 5:48

___Samy___ írta:Én pontosan erre számítottam tőlünk. Max a két első emberünk toketlenkedese lepett meg. Casemiro beküldése meg nem a védekezés javítása miatt valósult meg, hanem hogy Modric feljebb léphessen.

ZZ-tol szinten, nagyon ráment a tutira, ettől féltem a meccs előtt. Viszont látszott a cserékkel is, hogy nem igazán tud kit bedobni, hogy megváltoztassa a csapatot. Ha most lett volna egy Bale meg egy Kroos, és rájuk tudjuk küldeni csereként Moratat meg Lucast, az lett volna a nyerő.

Sztem reális eredmény szuletett, a spori is összességében ide is, oda is annyit tévedett. Megmaradt a hat pont, a katalanoknal meg sose rossz az x. Így annyira nem gaz.
Plusz egy. Ket gyenge formában levő csapatot láttunk. Reális eredménnyel.

A Camp Nou es a vendégszektora meg mekkora csalódás, leírni nem lehet. Plexi es háló van előtted, semmi hang nem jon be, mintha lehalkitott tv-t néznel otthon.
Ha a mi stadionunk felujitasra szorul, akkor ez bontásra. Ronda, elavult, es egyszerűen olyan semmilyen...egyre jo volt, hogy nem vagyodok vissza mindenáron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. december 4., vasárnap 3:27

KB. egy ilyent(v hasonlot) meg befujtak a Gijon ellen meg 1 hete. Nincs mirol beszelni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 4., vasárnap 2:11

flori írta:Sajno most jogosan lovagolnak az ungárókatalánok, nálam sem tizi Lucas-é, soha nem fújják azt be a második percben. Carvajal-é egyértelmű, suarez gólja meg adható, senki nem húzza be azt a lest. Mákunk volt a végén, magunknak köszönhettük, ha kikapunk, nem a 0-0ért kellett volna jönni, mikor kb csúcsformában van a középpályánk.
11es volt. De senkit sem érdekel már
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. december 3., szombat 21:19

Nem tetszett, amit láttam ma (is), Benzema és Marcelo különösen nem, Zidane sem, a bíró sem...aztán csak elhoztuk az egyik pontot. Bajnokcsapat tipikus ismérve, amikor ilyen meccseken is tud eredményt hozni.

Ramos meg FGY








FejbenGyőztes :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. december 3., szombat 20:42

Zidane nagyon eltaktikázta
még Casemiro beküldésével is, aki a sérülés után nagyon nincs formában :vivo:

szerencsére van egy Ramosunk, aminek szinte csak fontos góljai vannak :salute:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. december 3., szombat 20:29

ericco írta:
Miért lett volna adott? Mi sem vagyunk formában. Senkit se tévesszem meg az Atleti elleni meccs.
Nem is értem itt a sok elégedetlenkedőt. Sérülések, formán kívüli támadók... Akármilyen súlytalan is ez a Barca jeleneg, mi sem vagyunk abban az állapotban, hogy kitömjük őket. Az X jó, főleg a Camp Nou-ban, 6 pontos előnynél. Én ma iszok :mrgreen:
Ha a 2.percben befúja a spori a büntetőt, akkor akár gála is lehetett volna számunkra. Erre értettem.

A lényeg, hogy 33 mérkőzés óta veretlen a csapat.
Jöhet a Dortmund.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2016. december 3., szombat 20:26

Értékes ez a döntetlen, legalább maradt a 6 pont.
Viszont én még mindig szomorú vagyok, hogy mi sosem tudjuk őket megcsapni, mint pl ők tavaly 0-4-gyel... Szerintem erre várhatok, ezek a revansok sosem fognak bekövetkezni.

Eljönnek azok az idők is. Bl-t sem gondoltuk, hogy nyer a csapat, aztán két év alatt kettő is leesett.
Sztem amíg Messiék itt vannak, nem fogjuk őket megcsapni őket annyira, mint amiket mi kaptunk. :-( :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. december 3., szombat 20:25

Kercsó írta:
Sierra írta:Értékes ez a döntetlen, legalább maradt a 6 pont.
Viszont én még mindig szomorú vagyok, hogy mi sosem tudjuk őket megcsapni, mint pl ők tavaly 0-4-gyel... Szerintem erre várhatok, ezek a revansok sosem fognak bekövetkezni.
Pont ezt éreztem meccs közben én is.
Pedig ma adott lett volna az egész forgatókönyv akár egy ilyen boogiehoz is.
Miért lett volna adott? Mi sem vagyunk formában. Senkit se tévesszem meg az Atleti elleni meccs.
Nem is értem itt a sok elégedetlenkedőt. Sérülések, formán kívüli támadók... Akármilyen súlytalan is ez a Barca jeleneg, mi sem vagyunk abban az állapotban, hogy kitömjük őket. Az X jó, főleg a Camp Nou-ban, 6 pontos előnynél. Én ma iszok :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. december 3., szombat 20:21

Sierra írta:Értékes ez a döntetlen, legalább maradt a 6 pont.
Viszont én még mindig szomorú vagyok, hogy mi sosem tudjuk őket megcsapni, mint pl ők tavaly 0-4-gyel... Szerintem erre várhatok, ezek a revansok sosem fognak bekövetkezni.
Pont ezt éreztem meccs közben én is.
Pedig ma adott lett volna az egész forgatókönyv akár egy ilyen boogiehoz is.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. december 3., szombat 20:18

Értékes ez a döntetlen, legalább maradt a 6 pont.
Viszont én még mindig szomorú vagyok, hogy mi sosem tudjuk őket megcsapni, mint pl ők tavaly 0-4-gyel... Szerintem erre várhatok, ezek a revansok sosem fognak bekövetkezni.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2016. december 3., szombat 20:04

koax írta:Tevedtek ide is-oda is...
Csak ha befujod a 2.percbe a tizit,akkor mas a meccs kepe teljesen..
Én valószínűnek tartom, hogy egyszerűen nem volt mersze befújni a 2. percben.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2016. december 3., szombat 20:02

Tevedtek ide is-oda is...
Csak ha befujod a 2.percbe a tizit,akkor mas a meccs kepe teljesen..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. december 3., szombat 19:56

Én pontosan erre számítottam tőlünk. Max a két első emberünk toketlenkedese lepett meg. Casemiro beküldése meg nem a védekezés javítása miatt valósult meg, hanem hogy Modric feljebb léphessen.

ZZ-tol szinten, nagyon ráment a tutira, ettől féltem a meccs előtt. Viszont látszott a cserékkel is, hogy nem igazán tud kit bedobni, hogy megváltoztassa a csapatot. Ha most lett volna egy Bale meg egy Kroos, és rájuk tudjuk küldeni csereként Moratat meg Lucast, az lett volna a nyerő.

Sztem reális eredmény szuletett, a spori is összességében ide is, oda is annyit tévedett. Megmaradt a hat pont, a katalanoknal meg sose rossz az x. Így annyira nem gaz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. december 3., szombat 19:55

Benzema - Mariano csere kellett volna először, aztán nyerhettünk volna. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. december 3., szombat 19:49

Nagyon vártam a meccset, nagyon nem élveztem. Eleve a streamem is elég gyakran döntött úgy, hogy megáll, meg a játékunk...
Jó az x, de kár volt így belemenni a meccsbe. Ezt ZZ taktikázta el, ez egyértelmű. A védekezés jó volt, a kp-nk brutál jól tolta, nekem abszolút nem hiányzott Casemiro.
A kezdőből Benzema és Marcelo játéka nem sokat ért ma. Lucas hozott egy elfogadható szintet. Érzésem szerint még lett volna keresnivalónk, jó cserékkel. Asensio és Mariano sokkal hamarabb is beállhatott volna, viszont engem leginkább a Casemiro-Isco csere az ami érthetetlen. Teljesen szétestünk utána, még jó hogy Ramos ismét érkezett.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 3., szombat 19:18

BBeno írta:lol és tényleg nem fake. pedig olyan világos az ujja és rövidnek tűnik nekem :lol:
Sok időt töltesz a virtuális világban szerintem. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 3., szombat 19:13

lol és tényleg nem fake. pedig olyan világos az ujja és rövidnek tűnik nekem :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. december 3., szombat 19:10

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58BA8BED

Úriemberek klubja.. Minek kell ez? Fordulj nekik háttal azt örülj a +6nak, max még fordulj vissza és csókold meg a címert. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég