Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 4., vasárnap 6:29

Jajj gyerekek. Fel sem tudom dolgozni. Az első komolyabb emlékem a Reallal kapcsolatban a Juve elleni BL döntő, megéltem ezer dolgot ezzel a csodálatos klubbal. Ez a tegnap este pedig ismét leírhatatlan ül boldoggá tett.

Halkan írom le, hogy a gyerkőc tegnapelőtt bemondta, hogy 1-4 lesz. Mondtam persze, ha igy lesz, azt keret akit akarsz. Meccs utan uzent, hogy készíthetem a pénzem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 4., vasárnap 2:48

dat savage. :lol: :lol: :lol:

hehe rol os talalni szep pesszimizmust. talan rolam is at atma meccs utan.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 4., vasárnap 2:05

Még mindig hasznosabb vagy mint az összes károgó qva..

Hol vannak ők most?! Miért nem kérnek elnézést tőlünk Madridistáktól ha már mi a Bayern elleni meccs óta hallgattuk a " pózolós Real", " lusta Real játékosok" szar szöveget..és azt hogy esélyünk sincs.

Szerencse, hogy a szívemre, az eszemre és itt a spanyolországi többségre hallgattam és nem a károgó kisebbségre. Így nem tette senki tönkre a meccs előtti, közbeni és utáni pillanataimat.
Elsőre átugrottam felette, még másodjára is lusta voltam, de harmadszor is ragaszkodsz ehhez a témához, szóval erőt vettem magamon és visszaolvastam, parancsolj pár szösszenet. :roll: Inkább örülnél te is önfeledten. :)
Steve írta:Az a nem semmi, hogy ez aB csapat egész évben égeti a BBC-t, de azért Pereznek és a szponzoroknak erőltetni kellett egy félhalott bélát is.. :roll:

Nem baj, ha elbukjuk a bajnokságot akkor meg lehet nekik köszönni.
Steve írta:Hála istennek elpazaroltuk az előnyünket, végre a barca vezet, most akkor nyugodtan lehet, végre felszabadultan focizni az összes xaros kiscsapat ellen.

Utána meg egy jobban szervezett csapat ellen megáll megint a tudomány és ívelgetünk.

De legalább végre idén is üldözhetjük a katalánokat. Kicsit már biztos szorongtak is a Real játékosok, hogy x hete vezettük a tabellát...


Mindenki büszke lehet most magára, megérdemelt mindenki alá a luxus sportkocsi, a luxus házzal és a luxus ribancokkal, mehet a győztes facebook poszt.
Hala Madrid!
Steve írta:Durván leépült a játékunk..beadások, beadások, beadások...

Baromi unalmas.
Steve írta: A BBC meg mindeközben a szánalmasabbnál is szánalmasabb szinten vergődik.
Steve írta:Isten feje ismét megmentette ezt a csürhét...


Büdös nagy szégyen de RAMOS>BBC
Steve írta: Csak nem bírják ki, hogy ne adják ki a kezükből a bajnokságok.

Egy egész szon megnyeréséhez munka, ész és kitartás kell.

Ezek viszont sajnos lusták, buták és nem szorgalmasak.

Megélnek az ösztönös foci tudásból.


Szánalmas ez évről évre...



Amúgy ha Pepe ízekre lett szedve ennek a nyomorék bélnek az elborulása is megér egy misét. Érdekes mi zajlódhatott az agya helyetti üregben.. :hmmm:
Steve írta:Tele a tököm Zidanenal is egyébként!

Meccsek óta az megy át rajtunk aki nem akar, cserébe focink sincs, de azért Casemiro óriási biztonságot ad.

Rohadtul Kovacicot kellene játszani, akkor legalább foci lenne. :ike: :ike: :ike: :ike:
Steve írta:Meccsek óta előkaptuk az angol bajnoki formánkat...

beívelés..beívelés...beívelés...


szörnyű, nézhetetlen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. június 4., vasárnap 1:57

[/quote]Még mindig hasznosabb vagy, mint Remy! :mrgreen:[/quote]

Még mindig hasznosabb vagy mint az összes károgó qva..

Hol vannak ők most?! Miért nem kérnek elnézést tőlünk Madridistáktól ha már mi a Bayern elleni meccs óta hallgattuk a " pózolós Real", " lusta Real játékosok" szar szöveget..és azt hogy esélyünk sincs.

Szerencse, hogy a szívemre, az eszemre és itt a spanyolországi többségre hallgattam és nem a károgó kisebbségre. Így nem tette senki tönkre a meccs előtti, közbeni és utáni pillanataimat.[/quote]


Hagyd, Pista, ilyenek mindig lesznek, ne baszasd ki fölöslegesen magad, most védtünk címet béellben basszameg.
Ilyenek voltak mindig és lesznek is, sőt talán én is ilyen voltam régen, de idén merem állítani, hogy a sorsolástól bíztam a csapatban és tudtam, hogy meg tudjuk csinálni.
RMCF-et most kicsit hiányolom, rég nem olvashattuk, remélem hegyiivánt kezeli valahol. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 4., vasárnap 1:45

L.Miki írta:
nmate írta:Köszönjétek nekem, idén egy meccset sem láttam. :mrgreen: #reversejinx
:salute: :salute: :salute:

Még mindig hasznosabb vagy, mint Remy! :mrgreen:
Még mindig hasznosabb vagy mint az összes károgó qva..

Hol vannak ők most?! Miért nem kérnek elnézést tőlünk Madridistáktól ha már mi a Bayern elleni meccs óta hallgattuk a " pózolós Real", " lusta Real játékosok" szar szöveget..és azt hogy esélyünk sincs.

Szerencse, hogy a szívemre, az eszemre és itt a spanyolországi többségre hallgattam és nem a károgó kisebbségre. Így nem tette senki tönkre a meccs előtti, közbeni és utáni pillanataimat.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 1:36

nmate írta:Köszönjétek nekem, idén egy meccset sem láttam. :mrgreen: #reversejinx
:salute: :salute: :salute:

Még mindig hasznosabb vagy, mint Remy! :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. június 4., vasárnap 1:30

Köszönjétek nekem, idén egy meccset sem láttam. :mrgreen: #reversejinx

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 4., vasárnap 1:16

Remy írta:Orbán Viktor facebook oldala, azon belül is a legutolsó posztja megvan? :mrgreen: :coffee:
Leszarom Orbán Viktort!

Ezen kívül leszarom az összes itt károgó anti-madridistát.

Ne haragudjatok, de bántó volt hónapok óta hallgatni, hogy a Juve jobb, esélynk sincs. Hol vagytok most?!

Gyertek elő a barlangotokból, essetek térdre és pippantsatok le minket Madridistákat.

Ha van Bennetek gerinc tegyétek meg, ha már mi hónapokig élvezhettük a károgásotokat!

Ha bántom a cenzúra elveit szedjetek ki!

HALA MADRID!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. június 4., vasárnap 0:56

futballtörténelem!!!
hesstegbe.

amúgy respect dzsi, te hittél a legjobban a csapatban.
ünnepeld meg keményen.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 0:55

Campeoooooones campeoooooones :salute: :salute:

Beveheti mindenki, ultimate finish k.o ,futballtörténelem!!!

Van bennem rengeteg leírni való de most nem megy,fantasztikus, mindenki goat, és minden károgogó divatjuvés mehet vissza a barlangjába.

Korszakos Madrid!!!!!! :salute:

Ja és én mondtam ,hogy bohóc ágon jutottak be és a matrac sokkal jobban művelte ezt a mocskot...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 4., vasárnap 0:47

Torquemada írta:Elképesztő, mit csinál a csapattal a kopasz. BL-bajnoki kombó, előtte BL megint, történelmi címvédés, rekorddöntögetések, a góllövős is ketyeg még mindig, ki tudja, hol áll meg. Döntőben meg így kiütni egy olyan csapatot, amelyiknek a bárszá két meccsen nem tud gólt rúgni, plusz mumus is volt eddig, hát ez nem semmi. Ezt szerintem senki nem gondolta az edző kinevezésekor.
Szép csendben, lassan olyan korszakba csöppentünk, amit lehet, hogy sok év múlva megint galaktikusnak fognak nevezni. Az eredmények szépen jönnek. A csapatnak tartása van. Ezeket is szép lassan, de biztosan őröltük fel, mint az ATMÁt. A játékosok frissek, erőtől, játékkedvtől, magabiztosságtól duzzadnak. Ha még jövőre sikerül kijavítani a keret hibáit, jó úton haladunk ebben is, akkor jó lenne olyan dominanciát kialakítani pár évig, mint a bárszáé volt jó ideig. Most megvan rá az esélyünk.
Egy bajnokok ligaja cimvedes, ami a Barcanak sosem jott ossze, nem dominancia? Vagy 2018-ban egy bajnoki cim mar dominanciat jelentene? Nem kotekedni akarok, csak nekem az a velemenyem, hogy ez az ideny meg az elozo tultett a Barca korszakan, es akkor az Ancelotti fele La Decimarol meg szo sem esett. Ez dominancia, ez korszakos csapat, szerintem. Siman. :)
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 4., vasárnap 0:47

Orbán Viktor facebook oldala, azon belül is a legutolsó posztja megvan? :mrgreen: :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. június 4., vasárnap 0:41

ArjenMagicRobben írta:Zidane miért putamadre-zik minden interjúban? :lol: Nem értek spanyolul de ez azért feltűnt párszor :mrgreen: Vagy hogy kellene ezeket értenei?
pont úgy ahogy hangzik. amúgy azért mert pár hete az egyik interjúján kicsúszott a száján. aztán mindenki jót derült rajta, és most meglovagolja. :mrgreen:

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2017. június 4., vasárnap 0:37

fiúkon amúgy azt vettem észre hogy nyílván örülnek a győzelemnek de koránt sem akkora az öröm mint a bajnokság után volt.. :roll: :D :D

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2017. június 4., vasárnap 0:36

Zidane miért putamadre-zik minden interjúban? :lol: Nem értek spanyolul de ez azért feltűnt párszor :mrgreen: Vagy hogy kellene ezeket értenei?
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 4., vasárnap 0:34

Kíváncsi vagyok, Zizuhoz most is bemennek-e Marceloék. :mrgreen: :lol:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2017. június 4., vasárnap 0:33

Torquemada írta:Elképesztő, mit csinál a csapattal a kopasz. BL-bajnoki kombó, előtte BL megint, történelmi címvédés, rekorddöntögetések, a góllövős is ketyeg még mindig, ki tudja, hol áll meg. Döntőben meg így kiütni egy olyan csapatot, amelyiknek a bárszá két meccsen nem tud gólt rúgni, plusz mumus is volt eddig, hát ez nem semmi. Ezt szerintem senki nem gondolta az edző kinevezésekor.
Szép csendben, lassan olyan korszakba csöppentünk, amit lehet, hogy sok év múlva megint galaktikusnak fognak nevezni. Az eredmények szépen jönnek. A csapatnak tartása van. Ezeket is szép lassan, de biztosan őröltük fel, mint az ATMÁt. A játékosok frissek, erőtől, játékkedvtől, magabiztosságtól duzzadnak. Ha még jövőre sikerül kijavítani a keret hibáit, jó úton haladunk ebben is, akkor jó lenne olyan dominanciát kialakítani pár évig, mint a bárszáé volt jó ideig. Most megvan rá az esélyünk.
+1 az egész, én főleg a tartást emelném ki. Elképesztő hány meccset fordított meg ez a gárda, főleg, ha összevetjük az előző évekkel, amikor az volt a tendencia, hogy 1 gólos hátrányból már nagyon ritkán tudtunk felállni, mert összezuhant fejben a csapat. Ebben a tartásban, és állóképességben szerintem nagyon magasan verjük per pillanat bármelyik csapatot.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 0:30

realistahuni írta:
Torquemada írta:Elképesztő, mit csinál a csapattal a kopasz. BL-bajnoki kombó, előtte BL megint, történelmi címvédés, rekorddöntögetések, a góllövős is ketyeg még mindig, ki tudja, hol áll meg. Döntőben meg így kiütni egy olyan csapatot, amelyiknek a bárszá két meccsen nem tud gólt rúgni, plusz mumus is volt eddig, hát ez nem semmi. Ezt szerintem senki nem gondolta az edző kinevezésekor.
Szép csendben, lassan olyan korszakba csöppentünk, amit lehet, hogy sok év múlva megint galaktikusnak fognak nevezni. Az eredmények szépen jönnek. A csapatnak tartása van. Ezeket is szép lassan, de biztosan őröltük fel, mint az ATMÁt. A játékosok frissek, erőtől, játékkedvtől, magabiztosságtól duzzadnak. Ha még jövőre sikerül kijavítani a keret hibáit, jó úton haladunk ebben is, akkor jó lenne olyan dominanciát kialakítani pár évig, mint a bárszáé volt jó ideig. Most megvan rá az esélyünk.

Szeretem, mert van aki ivott és úgy is tud fogalamazni/ vagy nem ivott.
:sziv: :sziv: :sziv:
é már alug bíriok írni nagyon jó :sziv:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. június 4., vasárnap 0:26

Torquemada írta:Elképesztő, mit csinál a csapattal a kopasz. BL-bajnoki kombó, előtte BL megint, történelmi címvédés, rekorddöntögetések, a góllövős is ketyeg még mindig, ki tudja, hol áll meg. Döntőben meg így kiütni egy olyan csapatot, amelyiknek a bárszá két meccsen nem tud gólt rúgni, plusz mumus is volt eddig, hát ez nem semmi. Ezt szerintem senki nem gondolta az edző kinevezésekor.
Szép csendben, lassan olyan korszakba csöppentünk, amit lehet, hogy sok év múlva megint galaktikusnak fognak nevezni. Az eredmények szépen jönnek. A csapatnak tartása van. Ezeket is szép lassan, de biztosan őröltük fel, mint az ATMÁt. A játékosok frissek, erőtől, játékkedvtől, magabiztosságtól duzzadnak. Ha még jövőre sikerül kijavítani a keret hibáit, jó úton haladunk ebben is, akkor jó lenne olyan dominanciát kialakítani pár évig, mint a bárszáé volt jó ideig. Most megvan rá az esélyünk.

Szeretem, mert van aki ivott és úgy is tud fogalamazni/ vagy nem ivott.
:sziv: :sziv: :sziv:
Love football, hate antifa.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 4., vasárnap 0:09

kelemen.istvan írta: Koszonom, hogy madridistának születtem! :salute:
Szivesen :-*
H.E.H.E. írta:
az biztos, hogy agyonbaszok valakit, ha az a szerencsétlen gólt lő.

de hozta a szokásos semmit.
Na meg Hamesz is megy a nyaron, aztan mar nagyon nem lesz olyan ember amelyik kiakaszt minket. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég