Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 1., csütörtök 17:34

Pepe szerződése lejár a nyáron, nem?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. december 1., csütörtök 17:11

Kerlon írta: Én bírom Pepet, de Nacho és Varane idén bizonyítja, hogy képes helytallni és Pepe játék idejeit lehet már egy fiatalnak adnám jövőre, akit szépen fel lehetne építeni, mint az előbb említett két "fiatalt"
Ha Vallejot visszahívjuk a nyáron, akkor sokan leszünk hátul. Hacsak, nem akarunk Nachoval végleg a széleken számolni.
De akkor is valakinek mennie kell. (Fabio v. Danilo)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. december 1., csütörtök 17:02

Igen, Benficara gondoltam termeszetesen :mrgreen:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 1., csütörtök 16:52

Kercsó írta:
Veidt írta:Sportingos szezonja nagyon jol sikerult, rengeteg komoly csapat vitte volna...
Akarod mondani Benficás, nem?

A fizetéséből eszközölhetnének egy új kontraktot Nachonak és Pepének.
Én bírom Pepet, de Nacho és Varane idén bizonyítja, hogy képes helytallni és Pepe játék idejeit lehet már egy fiatalnak adnám jövőre, akit szépen fel lehetne építeni, mint az előbb említett két "fiatalt"
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 1., csütörtök 16:50

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Tejero nekem nem tetszett. Eszetlenul tepert. Védekező munkájából sokat nem láttunk, de amikor igen volt pár kétes dolog. Odi meg Mariano tetszett.
Carvajal is ilyen volt anno. A langyos Coentraonal én többre értékelem a túlzott akarást, meg volt sebesség a srácban.
Szerintem nem, mindenesetre mehetne ő is egy bundes csapatba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. december 1., csütörtök 16:42

Veidt írta:Sportingos szezonja nagyon jol sikerult, rengeteg komoly csapat vitte volna...
Akarod mondani Benficás, nem?

A fizetéséből eszközölhetnének egy új kontraktot Nachonak és Pepének.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. december 1., csütörtök 16:10

filatáska írta:
numberone1 írta:Teljes egesszeben hol tudnam megnezni a meccset? A honlapon nem latom, h fent lenne.
Lemaradtam rola, es nagyon kivancsi lennek a kis Zidane jatekara...na meg a tobbi fiatalera is.
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... l-match/3/
Koszi
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2016. december 1., csütörtök 16:07

Ja ne ertsetek felre.. szeretem a portugalt,de teny ami teny,tappenzen van kis tulzassal 2 eve..
Pedig amit melozott meg hajtott az oriasi :)

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. december 1., csütörtök 15:38

Veidt írta:
koax írta: Latva a portugal meccs szamat plussz a fizeteset plussz a vetelarat,nala nagyobb minuszba senkinel nem lehetunk.. de a danilos resze igaz.
Mondjuk en a portugaltol nem sajnalom azt a penzt, pedig tenyleg nem keres keveset. Sportingos szezonja nagyon jol sikerult, rengeteg komoly csapat vitte volna, o megis ideigazolt pedig tudta hogy jo esellyel csak masodhegedus lesz "orokre", es nem emlekszem hogy erkezese ota barmikor is tobb jateklehetoseget kovetelt volna maganak. Amikor jatszott akkor viszont becsulettel kuzdott es nem is volt rossz. Kepessegekre siman top10 balbunko lehetne, csak ugye a serulesek...o mar azert letett valamit az asztalra, Daniloval ellentetben. Mas kerdes, hogy megeri-e tovabbra is itt tartani.
+1
A 10. évében voltak időszakok, amikor szerintem még jobb is volt, mint Marcelo. Most sincs vele gond, csak sokan elfelejtik, hogy mennyit is volt sérült. Azért abból nem lehet egy-két nap alatt visszarázódni. Vagyis inkább nehéz. Van akinek könnyen megy, vagy aki meg sose lesz már olyan, mint volt.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. december 1., csütörtök 15:28

koax írta: Latva a portugal meccs szamat plussz a fizeteset plussz a vetelarat,nala nagyobb minuszba senkinel nem lehetunk.. de a danilos resze igaz.
Mondjuk en a portugaltol nem sajnalom azt a penzt, pedig tenyleg nem keres keveset. Sportingos szezonja nagyon jol sikerult, rengeteg komoly csapat vitte volna, o megis ideigazolt pedig tudta hogy jo esellyel csak masodhegedus lesz "orokre", es nem emlekszem hogy erkezese ota barmikor is tobb jateklehetoseget kovetelt volna maganak. Amikor jatszott akkor viszont becsulettel kuzdott es nem is volt rossz. Kepessegekre siman top10 balbunko lehetne, csak ugye a serulesek...o mar azert letett valamit az asztalra, Daniloval ellentetben. Mas kerdes, hogy megeri-e tovabbra is itt tartani.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2016. december 1., csütörtök 15:07

numberone1 írta:Teljes egesszeben hol tudnam megnezni a meccset? A honlapon nem latom, h fent lenne.
Lemaradtam rola, es nagyon kivancsi lennek a kis Zidane jatekara...na meg a tobbi fiatalera is.
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... l-match/3/

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. december 1., csütörtök 14:46

Teljes egesszeben hol tudnam megnezni a meccset? A honlapon nem latom, h fent lenne.
Lemaradtam rola, es nagyon kivancsi lennek a kis Zidane jatekara...na meg a tobbi fiatalera is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2016. december 1., csütörtök 13:40

ziro4vr írta:Tejero ügyes gyerek, ahogy néztem 20 éves ő is már azért, megnézném néhány lazább bajnokin is, aztán ha jó, Coentraotól el lehetne köszönni. Danilotol is, de őt nem fogják szerintem eladni, mert csak nagyon veszteségesen tudnák.
Latva a portugal meccs szamat plussz a fizeteset plussz a vetelarat,nala nagyobb minuszba senkinel nem lehetunk.. de a danilos resze igaz.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. december 1., csütörtök 13:31

Tejero nekem nem tetszett. Eszetlenul tepert. Védekező munkájából sokat nem láttunk, de amikor igen volt pár kétes dolog. Odi meg Mariano tetszett.
A védőmunkájából semmit nem láttunk, de technikailag rendben van a gyerek, sebesség, harcosság megvan. Nagy differencia volt, hogy Carvajal (megint) hatalmasat játszott a másik oldalon. Jó lenne megnézni komolyabb meccseken is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. december 1., csütörtök 13:15

Odegaard is csak arra használta a jobbost, hogy el ne essen :D
Csak mondjuk míg egy 17 éves gyereknél ezt lehet fejleszteni, addig Jamesnak se a jobbja nem lesz jobb, sem nem lesz gyorsabb, dinamikusabb.
Hihetetlen mikor nem tudta befutni a labdát az alapvonalnál, egyszerűen nem haladt, olyan volt mint a régi Telesport főcímbe a futó figura aki az istennek sem akar beérni a kamerába...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 1., csütörtök 13:13

Kerlon írta:Tejero nekem nem tetszett. Eszetlenul tepert. Védekező munkájából sokat nem láttunk, de amikor igen volt pár kétes dolog. Odi meg Mariano tetszett.
Carvajal is ilyen volt anno. A langyos Coentraonal én többre értékelem a túlzott akarást, meg volt sebesség a srácban.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 1., csütörtök 12:56

Tejero nekem nem tetszett. Eszetlenul tepert. Védekező munkájából sokat nem láttunk, de amikor igen volt pár kétes dolog. Odi meg Mariano tetszett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 1., csütörtök 12:43

Tejero ügyes gyerek, ahogy néztem 20 éves ő is már azért, megnézném néhány lazább bajnokin is, aztán ha jó, Coentraotól el lehetne köszönni. Danilotol is, de őt nem fogják szerintem eladni, mert csak nagyon veszteségesen tudnák.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. december 1., csütörtök 12:21

Odegaard is csak arra használta a jobbost, hogy el ne essen :D
Nekem tetszettek a fiatalok. Tejero jó volt, hajtott ezerrel. Egyébként Nacho amint ki ment a szélre egyből feljebb kapcsolt. 80 perc után is tudott olyan sprintet tolni h lestem ki az. Nekünk az ég világon semmi szükségünk sem Danilora, sem Coentraora. Nacho és Tejero bőven tudná hozni azt amit ők és jövőre jöhetne középre egy fiatalunk.
A kp azért érdekes volt, aki igazán a védekezőbb osztogatóbb feladatkörbe illene talán csak Casemiro volt. Isco lépett hátrébb. Odegaard, James, Enzo, Asensio mind tkp-s. A kis norvég jól játszott, mert próbálkozni és be is jöttek a húzásai. Enzo azért kicsit görcsös volt, a gólját jól oldotta meg, de neki különösen nehéz volt. Asensiot én többet szeretném látni a széleken, CR kárára is akár. James meg...hát neki még egy ilyen csapat ellen is komoly gondjai voltak. Az indításai jók voltak, szerzett egy gólt is, de mezőnyben semmi. Könnyedén hozták zavarba, ami után már csak visszafelé tudott menekülni, de még sokszor akkor sem passzolta egyből.
Mariano meg egy percig sem gondolkodott, ő az a tipus aki talán CR és Bale között nem tudna érvényesülni, de egy CR utáni időszakban nekünk ő kell.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. december 1., csütörtök 11:08

Jamesnek meg ugye elsősorban a bal lába az ami kivételes
És a jobb az ami csak díszlet.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég