Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 8., péntek 16:49

morientes írta:
donor írta:Hagyd Csoki, nincs értelme. Lefociztak minket és kész... :lol:

Amúgy ez a "jobban használták ki a helyzeteiket" ez miez? Berúgtak 1 helyzetet (mellesleg ezt mi is megtettük) és kész.
Kontroll alatt tartották a meccset,amit-a játèkos állományunk alapján-nekunk kellett volna.Szervezettek voltak,mi nem.Èlesek voltak.mi nem.20 percig domináltuk a meccset,de egy meccs min 90 perc.
Ezen az sem változtat,hogy a birok finoman szolva sem ugy itèltek ahogy kellett volna.
Ezzel a garniturával,minimum a dontetlent le kellett volna hozni.Gyanitom ezt Csoki is igy látja.
mindenki így látja, csak nem lefocizasrol volt szó szerdán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 8., péntek 16:11

donor írta:Hagyd Csoki, nincs értelme. Lefociztak minket és kész... :lol:

Amúgy ez a "jobban használták ki a helyzeteiket" ez miez? Berúgtak 1 helyzetet (mellesleg ezt mi is megtettük) és kész.
Kontroll alatt tartották a meccset,amit-a játèkos állományunk alapján-nekunk kellett volna.Szervezettek voltak,mi nem.Èlesek voltak.mi nem.20 percig domináltuk a meccset,de egy meccs min 90 perc.
Ezen az sem változtat,hogy a birok finoman szolva sem ugy itèltek ahogy kellett volna.
Ezzel a garniturával,minimum a dontetlent le kellett volna hozni.Gyanitom ezt Csoki is igy látja.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 8., péntek 14:49

Hagyd Csoki, nincs értelme. Lefociztak minket és kész... :lol:

Amúgy ez a "jobban használták ki a helyzeteiket" ez miez? Berúgtak 1 helyzetet (mellesleg ezt mi is megtettük) és kész.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 8., péntek 14:45

CS0ki írta:Kérdés kinek mi a lefocizás. Nálam az, amikor az egyik csapatnak helyzete sincs gyakorlatilag, a másik folyamatosan nyomás alá tudja helyezni az ellenfelet, sorba dolgozza ki a helyzeteket. Nálam még csak nyernie sem kell egy csapatnak a lefocizáshoz, mert az a játékra vonatkozik, nem arra, hogy a kialakított helyzetekből, egyértelműen a csapat fölényét mutató játékból végül lesz-e gól, vagy kihagyják a zioccereket, a kapus megfog mindent, stb.
Nekem ezek nem igazán állbnak meg a wolfsburg meccs kapcsán. Voltak persze időszakok, amire ezt rá lehet húzni, ahogy fordítva is, de itt egyik csapat sem focizta le a másikat szerintem. Jobban használták ki a helyzeteiket, mi meg messze nem hoztuk azt, amit kellett volna.

pontosan erre gondoltam. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 8., péntek 14:18

Kérdés kinek mi a lefocizás. Nálam az, amikor az egyik csapatnak helyzete sincs gyakorlatilag, a másik folyamatosan nyomás alá tudja helyezni az ellenfelet, sorba dolgozza ki a helyzeteket. Nálam még csak nyernie sem kell egy csapatnak a lefocizáshoz, mert az a játékra vonatkozik, nem arra, hogy a kialakított helyzetekből, egyértelműen a csapat fölényét mutató játékból végül lesz-e gól, vagy kihagyják a zioccereket, a kapus megfog mindent, stb.
Nekem ezek nem igazán állbnak meg a wolfsburg meccs kapcsán. Voltak persze időszakok, amire ezt rá lehet húzni, ahogy fordítva is, de itt egyik csapat sem focizta le a másikat szerintem. Jobban használták ki a helyzeteiket, mi meg messze nem hoztuk azt, amit kellett volna.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 8., péntek 13:56

A barca drukkerek es a hozza nem ertok fejevel gondolkodva nem a Wolfsburg erdeme a 2-0,, hanem a Real jatszott szarul. Szerintem a Wolfsburg igen is lefocizott minket, nem sok sanszunk volt, ok kegyetlenul kihasznaltak a helyzeteket, es meg igy is lehetett volna nagyobb a kulonbseg. A labdabirtoklasunkkal nem sokat ertunk,a meccs 50-60%-aban kozunk nem volt a meccshez.

Kar szepiteni, csunya pofont kaptunk, es emellett rajtunk rohogok a fel vilag, ilyen flegman es bekepzelten mar reg jatszottunk (CR, Marcelo, Ramos, Pepe...)
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 8., péntek 13:42

De hogy lefociztak volna minket mert 2 gól volt közte meg hasonlók, azt azért nem mondanám.
Ne szèpitsuk a dolgot.70 percig kb a szurke 50 árnyalata.Most vagy az van,hogy farkasok annyira jok voltak,(nem),vagy mi voltunk szarok.
Tegnap is leirtam,okè hogy biro meg minden,de ezt a mai jt felhozatal mellett meg kell szokni,pláne nekunk,aztán felszivni a taknyot,aztán erobol bedarálni ha máshogy nem megy.Ez hiányzott.Ès ami mèg idegesitobb,a barca ellen meg ment.10 emberrel is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 8., péntek 9:16

KAG írta:Nem azt irtam hogy szantsak fel.
Mozogjanak, keressek a lyukakat es az osszjatekot... vagy legalabb 1v1 ben verjek meg a vedot 10/5x
Szerintem ez elvileg a posztjan top 3 jatekosoktol nem lenne olyan nagy keres
Nekem mondjuk feltűnt, hogy volt egy 5-10-15 m-s sáv a kp-nk és a csatársor között, ahova alig-alig futott be valaki (akár középpályás fel- akár csatárok vissza). Ilyenből mondjuk lehetne több. Lehet, hogy el tudna vinni egy védőt, a védő helyére meg befuthatna valaki. :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 8., péntek 9:12

numberone1 írta:
KAG írta:
Amig a nagy egyenisegek nem kepesek futni,mozogni, helyezkedni es megbontani egy statikus vedelmet addig igazitson rajuk a hoher akarmit.
Ha Ugy altalanosan vesszuk es nem a szerdai vereseg utozengesebol, akkor...amiota nezek Madridi meccseket, azok akik eldontottek a meccseket soha nem arrol voltak hiresek, h Vazquez modjara felszantottak a palyat. Mindig volt mogottuk acelos kp...kiveve Perez elso amokfutasa idejen...meg is szivtuk rendesen.

Ha mostani meccsbol akarunk kiindulni, a mostani kp formalyat elnezve(foleg a 2 sztaret) igazithatnad csak Lucas Vazquezekkel felalo tamadosorhoz, loszart sem erne.

Nem azt irtam hogy szantsak fel.
Mozogjanak, keressek a lyukakat es az osszjatekot... vagy legalabb 1v1 ben verjek meg a vedot 10/5x
Szerintem ez elvileg a posztjan top 3 jatekosoktol nem lenne olyan nagy keres
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 8., péntek 8:55

rashidm írta:
Realista24 írta: Tényleg nem bonyolult,
1. kétszer annyi passzunk volt, mint a németeknek, akik összességében, ha jól tudom 4 vagy 5 km-rel futottak többet.
2. Öt játékosunk kb. lépni sem tudott, nem hogy folyamatosan mozogni.
Az a 4-5 km szerintem már nem elhanyagolható mennyiség. Meg hát lehet 4-5x annyi passzunk, ha nem tudunk vele mit kezdeni.
A passzok száma egy dolog, lényegesebb tényező a 2. pont, amit írtam. Legalábbis én így látom. Nem véletlen, hogy a Roma ellen annyit futottunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 8., péntek 8:54

numberone1 írta:Ha mostani meccsbol akarunk kiindulni, a mostani kp formalyat elnezve(foleg a 2 sztaret) igazithatnad csak Lucas Vazquezekkel felalo tamadosorhoz, loszart sem erne.
Nagyon rosszul fogod meg a lényeget.

Nem kizárólag LV kell ide, hanem egy kis alázat, akarás oda előre. Azok az idők elmúltak már, amikor a legnagyobbak védekezésnél csak sétálgatnak, aztán majd a futóbolond egydimenziós négergyerekek elvégzik helyettük a melót. 11 ember támad és 11 védekezik. Így lehet ma már csak nyerni, vagy ha támadásban annyira effektív vagy, mint a Barca. De ott mi nem járunk még.

Az előző meccshez ezt kapcsolva: mi lenne, ha a hátralévő 4 (abban az esetben ha a továbbjutás összejön) sorsdöntő meccsünket úgy megnyomnák, mint azt? Másfél hónapra ez a 360 perc azt hiszem nem egy teljesíthetetlen kérés. Bajnokikon most már játsszon Danilo, Arbeloa, Nacho, Jesé meg sétálgasson Cé és a bandája, azt leszarom. De amikor a BL az egyetlen cím amiért versenyben vagyunk, akkor minden meccs BL döntő, és még ziro megye2-es csapatát is vegyük már komolyan, nem hogy egy tavaly top4-es német csapatot.

Kicsit zavaros, de remélem érted hova akarok kilyukadni.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 8., péntek 8:51

Realista24 írta: Tényleg nem bonyolult,
1. kétszer annyi passzunk volt, mint a németeknek, akik összességében, ha jól tudom 4 vagy 5 km-rel futottak többet.
2. Öt játékosunk kb. lépni sem tudott, nem hogy folyamatosan mozogni.
Az a 4-5 km szerintem már nem elhanyagolható mennyiség. Meg hát lehet 4-5x annyi passzunk, ha nem tudunk vele mit kezdeni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 8., péntek 8:43

Anthony írta:
Míg Németországban 104137 métert tettek meg Zidane emberei, addig Rómában 109021-et, Madridban a Roma ellen pedig 111818-at, azaz több mint hét és fél kilométerrel többet. Ez olyan, mintha lett volna egy játékosuk szerdán, aki semennyit sem futott, azaz emberhátrányban játszották volna végig a meccset.
Nem olyan bonyolult ez...ha nem futsz menj a francba...vagy menj sakkozni...
Tényleg nem bonyolult,
1. kétszer annyi passzunk volt, mint a németeknek, akik összességében, ha jól tudom 4 vagy 5 km-rel futottak többet.
2. Öt játékosunk kb. lépni sem tudott, nem hogy folyamatosan mozogni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. április 8., péntek 8:37

Míg Németországban 104137 métert tettek meg Zidane emberei, addig Rómában 109021-et, Madridban a Roma ellen pedig 111818-at, azaz több mint hét és fél kilométerrel többet. Ez olyan, mintha lett volna egy játékosuk szerdán, aki semennyit sem futott, azaz emberhátrányban játszották volna végig a meccset.
Nem olyan bonyolult ez...ha nem futsz menj a francba...vagy menj sakkozni...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 8., péntek 4:41

KAG írta:
Amig a nagy egyenisegek nem kepesek futni,mozogni, helyezkedni es megbontani egy statikus vedelmet addig igazitson rajuk a hoher akarmit.
Ha Ugy altalanosan vesszuk es nem a szerdai vereseg utozengesebol, akkor...amiota nezek Madridi meccseket, azok akik eldontottek a meccseket soha nem arrol voltak hiresek, h Vazquez modjara felszantottak a palyat. Mindig volt mogottuk acelos kp...kiveve Perez elso amokfutasa idejen...meg is szivtuk rendesen.

Ha mostani meccsbol akarunk kiindulni, a mostani kp formalyat elnezve(foleg a 2 sztaret) igazithatnad csak Lucas Vazquezekkel felalo tamadosorhoz, loszart sem erne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 8., péntek 2:03

numberone1 írta:
nmate írta:"Pogba,Modric,Kovacic"-hoz nem tettem hozzá, hogy itt még Kroos is belefér Kovács helyén :mrgreen:

De van az egésznek egy ilyen oldala. Viszont ha feljebb megyünk egy sort a támadókhoz, komolyabb letámadás esetén nem lenne gond.
Az igaz, ha Vazquez fele tamadok vannak elol akkor igen, de nalunk elsosorban egyenisegek fognak elol jatszani akik nem fognak gepek modjara letamadni, vagy lelek szakattaval visszarohanni labdavesztesnel. Talan hozzajuk igazitva a kp-t, lehet jobban jarnank.
Amig a nagy egyenisegek nem kepesek futni,mozogni, helyezkedni es megbontani egy statikus vedelmet addig igazitson rajuk a hoher akarmit.
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 8., péntek 0:06

rashidm írta:
Süti írta:Nem a bíróra fogom, hanem azt a hülyeséget cáfoltam meg hogy lefociztak minket. :kivagyhe:

de jobban nem megyek bele.
Azért egy kis provokáció/beszólás belefért. :salute: :lol: :roll:
Bele, mert az érveid nem támasztották alá amit írtál. Félre ne értsd, nekem is fájt a tegnapi vereség. Nagyon. De hogy lefociztak volna minket mert 2 gól volt közte meg hasonlók, azt azért nem mondanám.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 7., csütörtök 21:46

nmate írta:"Pogba,Modric,Kovacic"-hoz nem tettem hozzá, hogy itt még Kroos is belefér Kovács helyén :mrgreen:

De van az egésznek egy ilyen oldala. Viszont ha feljebb megyünk egy sort a támadókhoz, komolyabb letámadás esetén nem lenne gond.
Az igaz, ha Vazquez fele tamadok vannak elol akkor igen, de nalunk elsosorban egyenisegek fognak elol jatszani akik nem fognak gepek modjara letamadni, vagy lelek szakattaval visszarohanni labdavesztesnel. Talan hozzajuk igazitva a kp-t, lehet jobban jarnank.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 7., csütörtök 21:37

Süti írta:Nem a bíróra fogom, hanem azt a hülyeséget cáfoltam meg hogy lefociztak minket. :kivagyhe:

de jobban nem megyek bele.
Azért egy kis provokáció/beszólás belefért. :salute: :lol: :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 7., csütörtök 21:37

"Pogba,Modric,Kovacic"-hoz nem tettem hozzá, hogy itt még Kroos is belefér Kovács helyén :mrgreen:

De van az egésznek egy ilyen oldala. Viszont ha feljebb megyünk egy sort a támadókhoz, komolyabb letámadás esetén nem lenne gond.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég