Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. szeptember 28., szerda 9:41

Kerlon írta: Amik nem tetszettek : James kezdetése. Akart, de ez kevés, Weiglre rá állította Zizou, amit megoldott vegulis, de támadáshoz nem tudott értelmes alternatíva lenni.
Érdekelne, hogy hogy oldottad volna meg James nélkül a védekezést?

Nekem kicsit úgy tűnik, mint ha ezt nem ZZ találta volna ki. Mármint azt, hogy a Dortmundot meg lehet fogni úgy, hogy Weiglre ráállít egy embert, így megakadályozza a támadásépítést és a biztos vissza passz lehetőségét (mint annó Benzema-Pirlo esete). Nagyon jól látszott, hogy a James-Kova csere után (mert Kova a saját helyére, bkp-ba szállt be nem James tkp pozíciójába), mennyire feljavult a BVB, mert Weigl levegőhöz jutott. Bár meccs közben többször próbálgatta, hogy James-t visszaküldi kkp-ba (lehetett látni, hogy James rengetegszer néz ki ZZ-re), de mindig rájött, hogy Karim nem elég, ha Weigl-t fogatni akarja. Nem kerek ez nekem. Nem értem a cserét (mármint azt, hogy ZZ föladta a végére Weigl fogását), ahogyan nem értem azt sem, hogy Karimot miért nem kapta le 60 perc után.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 28., szerda 9:13

Élőben is belefutottam már ilyenbe, ez most konkrétan nem az volt.

Ja, volt kedve, de megint idióta volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 28., szerda 9:13

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... re-2528169

es tenyleg lehetett latni roncin hogy vegre volt kedve jatszani. nem lehetett panasz ra. bale kicsit homaly volt. ha kicsit tobb szerencsenk van megvan a meccs. ja es ha benzema nem esik pofara 1v1 ben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. szeptember 28., szerda 9:10

___Samy___ írta:Az a vicces, hogy több barsza drukker szerint is CR gólja legalább akkora malac volt, mint Navas potyaja. Meg, hogy szégyen, hogy Real Madrid úgy játszott tegnap, hogy sokszor csak védekezett. Ja, és a Dortmund győzelmet érdemelt volna.

Így az évek alatt nekem az jon le sok hungarokatalan véleménye alapján, hogy csak az a foci nézhető és jó, amit ok játszanak. Amibe már szerepel az, hogy kontra, meg védekezés, az a csapat szar focit játszik. Most az mellékes, hogy a Real a főgonosz, meg minden szar, amit a mi csapatunk csinál, de azért kíváncsi leszek én arra az idokre, mikor majd a barca játéka nem arról fog szólni, mint most. Akkor mi lesz a jó?
Hol lehet belefutni az ilyen véleményekbe? Itt a fórumon nem olvastam hasonlót, a munkahelyekre pedig (remélem általánosságban) értelmesebb emberek járnak ennél..

Komolyan kérdezem.
A meccset nem láttam én sem, érdemes visszanézni, vagy elég egy hosszabb összefoglaló?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 28., szerda 9:03

Az a vicces, hogy több barsza drukker szerint is CR gólja legalább akkora malac volt, mint Navas potyaja. Meg, hogy szégyen, hogy Real Madrid úgy játszott tegnap, hogy sokszor csak védekezett. Ja, és a Dortmund győzelmet érdemelt volna.

Így az évek alatt nekem az jon le sok hungarokatalan véleménye alapján, hogy csak az a foci nézhető és jó, amit ok játszanak. Amibe már szerepel az, hogy kontra, meg védekezés, az a csapat szar focit játszik. Most az mellékes, hogy a Real a főgonosz, meg minden szar, amit a mi csapatunk csinál, de azért kíváncsi leszek én arra az idokre, mikor majd a barca játéka nem arról fog szólni, mint most. Akkor mi lesz a jó?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 28., szerda 8:42

A WhoScorednél Cé lett a legjobb amúgy.
https://pbs.twimg.com/media/CtZAinJVMAACkgZ.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 28., szerda 8:41

Kezdek kételkedni abban, hogy itt mindenki ugyanazt a meccset nézte, ha csak azt olvasom, hogy mi a vélemény Kroosról :mrgreen:
Nem láttam a meccset és tegnap késő este nem is realizáltam, csak ma reggel, amikor a gyerek benyomta a tévét, hogy a 85. percben még vezettünk... :roll:
Aztán megnézem a cseréket...Zidane meg dühös...hát én is, rá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. szeptember 28., szerda 8:23

Szerintem a csapat többsége magához képest jól teljesített. Ezért ijesztő, hogy a meccs alakulása meg utolsó perces gól ide vagy oda, mégis a Dortmund alakított ki több helyzetet, Navasnak sokszor kellett nyújtózni, plusz Dembelenek is megköszönhetjük, hogy mindent fölé rúgdosott. Kicsit úgy érzem, hogy főleg nemzetközi szinten utol lettünk érve, a keret kialakításánál kicsit kényelmes volt megint a szakvezetésünk. Az, hogy a Dortmunddal jó esetben csak azonos szinten voltunk, az azért gáz, mert a BM vagy a Barca, (de lehet az ATMA is) legyőzéséhez plusz egy szintet még lépni kellene, és én ezt a potenciált most nem igazán látom ebben a keretben, amelynek tudatos építgetése megint elmaradt.
Ami tetszett: Varane a mezőny legjobbja volt. Navassal nyugodtabb vagyok, a hibája ellenére is. Gyorsabb, mint Casilla. A célratörő játékfelfogás is jó volt, gyorsan sikerül veszélyes helyzeteket kialakítani, az ellenfél védelmét könnyebben sikerült átjátszani, mint vártam. Kroos nálam sem volt vészes, nagyon jó játékos.

Az viszont jó lenne, ha végre meg tudnánk már valakit verni, mert kezdek elszokni már tőle. Nem semmi szar szériában vagyunk. ZZ múltkor azzal védekezett, hogy viszont nem szoktunk kikapni. Köszi. Bajnokságot döntetlenekkel meg nem lehet nyerni. BLt (vagy mint láttuk EBt) talán igen.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 28., szerda 8:09

Számomra Kroos volt a legjobb. Oké azt elismerem, hogy labdavesztesnel nem döglik meg vissza felé, de azonkívül, amit lerakott az worldclass volt megint. Szerintem játékos nem volt, aki ilyen sebesseggel és precízióval játszott volna még.

Amik nem tetszettek : James kezdetése. Akart, de ez kevés, Weiglre rá állította Zizou, amit megoldott vegulis, de támadáshoz nem tudott értelmes alternatíva lenni.

Cserék. Ott a kurva hosszú pad, változatos anyaggal és 70. percig nem cserélünk. Pedig nem játszottunk jól...

Még dicséret illeti Varanet, remekelt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. szeptember 28., szerda 7:50

Kroos,ma észrevétlen volt.....de lehet hogy csak a számomra. :D
Tulajdonképpen akkor jó ezen a poszton egy játékos, ha észrevétlen marad, nem?
Kroos szerintem épp az idény egyik legrosszabb teljesítményét hozta önmaga szempontjából. az meg külön dühít vele kapcsolatban, hogyha elad egy zsugát, akkor ne lomhán, hányavetien sétáljon vissza..
Sütivel értek tökéletesen egyet. Nekem éppen az tűnt fel, hogy tegnap nagyon sok labdát szerzett Kroos, többet szerelt, mint szokott. Ezzel szemben viszont sajnos továbbra is leszarja, ha labdát veszít, és csak lötyög a pályán, ami miatt már sokszor megizzasztottak minket.

Ami még szemet szúrt, az James lassúsága, labdakezelése és "egy lábassága". Tényleg látszott rajta, hogy akart, tényleg csúszott-mászott, magához képest elég jól is játszott, de a fentebb említett három dolog miatt szerintem sok támadást megakasztott már. Nálam sokkal inkább csere lenne, mert csereként meg lehet élni abból, hogy néha elsül a bal lába / jól teker be középre.

Zidane-t néha nem értem. Miért nem használta ki a három cserelehetőséget? Miért olyan későn cserélt? Ennyire nem bízna vajon a kispadon ülőkben? Szegény Iscót azért nagyon sajnálom, a keret egyik legfineszesebb játékosa, csak sajnos nagyon sokszor önző, no meg annyira nincsen játékban, hogy emiatt 90%-ban rosszul áll be... arról nem is beszélve, hogy egyszerűen nem tudnánk hova berakni, szinte nem létezik nálunk a posztja.

Szerintem Kovacicnak is kijárna már egy kis bizalom, mert rendre jól száll be azóta, ráadásul amikor kezdőként kapott szerepet, akkor is nagyon jó teljesítményt hoz le. Jó lenne valami állandóság a csapatba, jó lenne, ha Casemiro visszatéréséig nem minden mérkőzésen más középpályájával kezdenénk. Inkább elől kéne Zidane-nak belenyúlnia a csapatba, Moratát egyáltalán nem csípem, de míg Benzema nem jön formába, addig nyugodtan kezdhetne a spanyol.

Varane-nak jár a taps, nagyon nagyot focizott tegnap, ideje volt látni egy kicsit a régi Varane-t.

Összességében én rosszabb meccset vártam tőlünk, de dühítő, hogy az elmúlt három mérkőzésen öt gólt kaptunk, amiből legalább három elkerülhető lett volna. :roll:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. szeptember 28., szerda 2:24

Az szep a fociban, h mindenki maskepp latja. Vkinel Modric MOM, nem baj hogy ataludta az elsofelidot :D ...de a masodikban is inkabb kozepetol kezdett el jatszani. Masnal James jol jatszott :ozil:, labdat alig tudott atvenni, ha megkapta mar szabadulnia kellett tole, mert mar rajta voltak....mert annyira gyorsan csinalta(egyebkent itt jott ki, h mennyire nincs a top szinten)...de legalabb taktikailag jo volt. :) :roll:
Kroos meg eszrevetlen volt. Hat nem egy meccset neztunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 27., kedd 23:46

Nos,egy NSO-s értékelést adnék.

Győzelmet vártam,bár szerintem a forma miatt benne volt a vereségünk is a levegőben,de bíztam a csapatban. Nem jött be. :D Sebaj....a foci ilyen,a végén kell megszámolni ki mit csinált. Ott meg a BVB még nézőként sem lesz ott. Mi meg szerintem igen.

A BVB nagyon labdabiztos csapat,gyorsan fejlődnek fel,akár középen akár a széleket kijátszva nehezen lefogható csapat.A széleket jól zártuk le,inkább középen tudtak minket átjátszani.

Zidane-ra írtam korábban ,hogy nem látok taktikát,na ma végre láttam,és nem is rosszat. :hmmm: :hmmm: Ez pedig James feladata volt.
Alap 4-3-3 a felállásunk,de James alig zárt vissza,inkább Bale volt aki hozta a 3as védekezési vonalat,és James fenn maradt afféle 4-2-1-3 ben vagy 4-3-3 ban akár ha az ellenfélnél volt a labda.Ezt valószínűleg Zidane arra célzottan alkalmazhatta,hogy a dortmund gyorsan próbálja meg átjátszani a kpánkat és nem lesz ott tusakodás,mivel a mi kp-ánk eléggé játékügyes,ezt fogja a BVB áthidalni a gyors felfejlődéssel...ezt láttuk is,ez a tuchel sem egy hülyegyerek úgy látom. Na ezt zizu be is fogta ma. James fenn maradt az ellenfél birtoklásánál 10ből 8x biztosan,és 10ből 4-5 alkalommal meg is tudtuk egy labdaszerzés után játszani..ebből james nem tudott olyan jól építkezni ahogy várható lett volna,de hozott egy nem rossz meccset.......több jó területi bemozgással....

Navas, az első gól az övé volt,előtte 2x is öklözött és talán elhitte hogy ez megoldás lehet,de ez nagy hiba volt. Na de ezt fel is írhatjuk a neve mellé,mert kb az első komoly hibája 2 év alatt,emellett sok jó megmozdulása is volt. Összességében a körülmények figyelembevételével nem hozott szar meccset....de a hiba az hiba.
Carvaj és Danilo többet mozgott fel mint szoktak idén....ez tetszett. Mindkettőnek volt egy-egy jó megoldása,danilonak meg több rossz is sajnos....de magához képest nem volt hűde gyenge.
Ramos több jó megoldást is csinált,ma nem volt annyira ratyi mint az idei meccsein....indul a forma gyerekek.
Varane idei legjobb meccse....ideje is volt már.
Modric számtalan jó megoldás ,előre is több emberelőny kialakitás,labdakihozatal önállóan,több labdszerzés stb....MOM
Kroos,ma észrevétlen volt.....de lehet hogy csak a számomra. :D
James külön taktikai elemeket kaphatott,ezeket viszonylag jól lejátszotta.....a feladat az lehetett hogy egy labdaszerzés után egyből őt keresték(nem is zárt vissza csak nagy néha mélységbe) és ő indítja a futókat...ez lehetett a mai alap támadó taktika.
Bale,rosszban van ronaldoval.
Ronaldo,rosszban van bale-el.
Benzema ma kevés volt,egy rossz és egy jó megoldása akadt ami feltűnt nekem.A gólunk az ő ütemérzékéből alakult ki.

A BVB labdabiztos,jól lépnek fel a támadásokhoz,mindenki katonaként tudja a feladatkörét. Gyorsan megjátsszák a széleket ha van tér,ha nincsen megy a mélységi....korszerű játék,kulturált focit adnak le,több taktikai faultot kellett ellenük alkalmaznunk hogy ne tudjanak felgyorsulni és érkezni.

A kapott góljaink a semmiből jövő limonádék voltak.....

Ez a Dembelé nem egy kókler az biztos baxxxátok meg.

Egyébként annyin is múlhat egy meccs,hogy modric 3:1 ben lépett ki,sima lejátszhaó kapu elé érkezéssel,100% as ziccerrel...de lefaultolták....sárga....ja,de ott esélyes hogy eldőlt volna a meccs. Aztán 2:2 mert a lúdtalpas schürrle olyan gólt szerez amit soha többé még a krankenhausnak sem a bundesliga5ben sem.

Ronaldo gólöröme nem a szokásos volt,ennek lehetne alapot adni egy NSO,n ,sport tv-.n,vagy barca oldalakon,pl hogy a férfi barátja otthagyta mert megcsalta egy zsiráffal pl stb....mindegy hogy a cikkek 85%a róla hazugság...lényegtelen.

Az hogy alig cserélünk normális időben nekem kissé bizonytalanságot/bizalmatlanságot mutat zidane-nál.

A BVB edzője abban a gyapotfelsőben egy Puskás Peti alteregó.....de nem rossz a szeme a focihoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 27., kedd 23:28

Kroos
https://pbs.twimg.com/media/CtY37MZWcAAJYcY.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. szeptember 27., kedd 23:15

G. V.tinho írta: :ozil: biztos ugyanazt a meccset néztük?

Kroos szerintem épp az idény egyik legrosszabb teljesítményét hozta önmaga szempontjából. az meg külön dühít vele kapcsolatban, hogyha elad egy zsugát, akkor ne lomhán, hányavetien sétáljon vissza..

Varane... védőmunka nagyrészt oké, de azok a kibaszkodott labdái...

Nem akarok számokkal jönni, bár az is alátámasztja Kroos mai teljesítményét, de ma szerintem nagyon jó volt, ami kelllett, mert Luka sajnos ma nem hozta amit szokott. A második felével egyetértek, de ez meccsek óta így van, és azon kívül szerintem hibátlan volt.

Varane szerintem ittis az emberek 99%a szerint MOM volt, a védő feladata továbbra is a tisztázás, azt pedig gyakorlatilag hibátlanul hozta. Többször keresztezett, úgy futott, hogy Bolt megirigyelné, gólt is szerzett, és hibájára se emlékszem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 27., kedd 23:14

Szerintem Zidane jol rakta ossze a sracokat, sokkal frissebben jatszottunk, tobb volt a mozgas, jok voltak a kontrak. Egyeni szinten voltak problemak, nalam Morata lett volna a kezdo ma, Benzema nem tett sokat a meccshez. Ramos gyenge volt, Varane viszont penge volt ma. Modricek hoztak amit szoktak de kiemelkedoek azert nem voltak, James meg mindig konnyelmu olykor, konnyen elmegy tole a labda, de belefer. Legyen nala ez a minimum szint.

Idegenben nem rossz ez a 2-2, az elmult meccsek viszont csalodasok voltak, emiatt vagyok kicsit ideges, de a mutatott jatek jobb volt mint a Las Palmas es a Villarreal ellen...
:goat:

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. szeptember 27., kedd 23:07

Süti írta:A várakozásokhoz képest szerintem jó meccset játszottunk.

Ami jó volt:
-Varane, végre... MOM, de kiemelkedően
-Kroos, aki ma gyakorlatilag átment Modricba,
kismillió labdát szerzett, és most megjátszani se a mellette állót játszotta.
-James, aki szerintem most nagy húzás volt Zidane részéről, úgy folytak át rajta a kontrák, ahogy kell.

Ami kevésbé:
-Ramos, aki idén nagyon el van tévedve...
-Benzema 88 percig a pályán. Talán a legrosszabb meccse volt idén, Morata már félidőben jöhetett volna, de 60. perc körül már bőven.
-Az, hogy 2x adtuk le a vezetést.
-A cserék hiánya, gyakorlatilag semmi újat nem húztunk egész meccsen.
:ozil: biztos ugyanazt a meccset néztük?

Kroos szerintem épp az idény egyik legrosszabb teljesítményét hozta önmaga szempontjából. az meg külön dühít vele kapcsolatban, hogyha elad egy zsugát, akkor ne lomhán, hányavetien sétáljon vissza..

Varane... védőmunka nagyrészt oké, de azok a kibaszkodott labdái...

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 27., kedd 22:59

Nem volt ez rossz sőt, itt szerintem sokakból az utóbbi két meccs elégedetlensége szól. De ez a Dortmund jelenleg formája alapján szerintem ott van a top 6-7-ben. És ugye tudjuk milyen a stadionjuk.
Az akarattal sem volt probléma, tulajdonképp egyéni hibák jöttek elő. Ramos és Benzema katasztrófa, Navas még nem rázódott bele. A többiek értékelhetőek voltak. Én még CR-t és Varanet emelném ki, kritikus helyzetekben nagyon jók voltak mindketten.
Benzema helyzete érdekes. Ott van Morata, aki hiába lett itt leírva bizony bőven alternatíva jelenleg. Ezen a meccsen szerintem kritikus hiba volt eddig fennhagyni. Morata letámadásban, rámenősségben amúgy is jobb a franciánál. De jelenleg minden téren. Nagyon nem szeretem ezt a fajta Benzemát. A jó öreg Gutit juttatja eszembe. Egyszerűen ő soha nem volt az a játékos akire stabilan igazán hosszú távon számítani lehetett. Aztán amikor megy neki, akkor meg bizonyítja, hogy miért van ott, mindent megbocsát neki az ember.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. szeptember 27., kedd 22:55

Azt mondja AirSanyi, hogy érdekes lesz a Dortmund utolsó meccse a Sporting ellen. Vajon tudja, hogy 6 fordulós a csoportkör? :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. szeptember 27., kedd 22:52

A várakozásokhoz képest szerintem jó meccset játszottunk.

Ami jó volt:
-Varane, végre... MOM, de kiemelkedően
-Kroos, aki ma gyakorlatilag átment Modricba, kismillió labdát szerzett, és most megjátszani se a mellette állót játszotta.
-James, aki szerintem most nagy húzás volt Zidane részéről, úgy folytak át rajta a kontrák, ahogy kell.

Ami kevésbé:
-Ramos, aki idén nagyon el van tévedve...
-Benzema 88 percig a pályán. Talán a legrosszabb meccse volt idén, Morata már félidőben jöhetett volna, de 60. perc körül már bőven.
-Az, hogy 2x adtuk le a vezetést.
-A cserék hiánya, gyakorlatilag semmi újat nem húztunk egész meccsen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. szeptember 27., kedd 22:52

BBeno írta:benzema elkepeszto meccset hozott le megint. ennyi helyzetet nem kihasznlni. ideje lesz moratat kezdetni.
Teljesen jogos lenne,de ezt sem fogja Zidane meglépni.
Csak reménykedhetünk,hogy formába lendül


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég