Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 14., szerda 22:43

Hát ez egy kalap ürülék volt, legalábbis 70 percig, utána meg elkezdtünk focizni... Remélem nem azt veszik le fiúk, hogy 20 perc alatt lehet meccseket nyerni mert nem lesz jó vége.

Egyébként szerintem taktikailag is megvertek minket, amellett, hogy nagyon pontatlanul játszottunk. A passzsávokat jól zárták nagyon, jobban tudták, hogy hova akarunk passzolni mint mi.

Gratulálnom kell a Sportingnak, nagyot küzdöttek.

Nekünk meg fenékberúgás, aztán nagyongyorsan elfelejteni ezt a "teljesítményt"
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. szeptember 14., szerda 22:42

Gyerekek! Mi volt itt a végén :salute: csak azt sajnálom, hogy későn kezdtünk el focizni...nem volt ma jók, de legalább a szívünk a helyén volt a végén :)
Amúgy jár a gratuláció a Sporting-nak is, mert hatalmasat küzdöttek!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 10., szombat 20:41

Ritka esetek egyike, hogy elolvasom a nyilatkozatokat, de Zizou is azt nyilatkozta, hogy Kovanak önbizalmat kell szereznie. Tavaly is ezt mondtuk a legtöbben, hogy képességei jók, de ő fejben tényleg gyenge. Viszont azt láthattuk idén, hogy lehet rá számítani, ha nem is hoz egy Modric szintet - amit más nem is tud-, de nyugodtan nyúlhat majd hozzá a mester. Ma meg kijött, hogy James és Isco sem igazán hiányzik, bár a keret mélység miatt az egyik kellene így is úgy is. Illetve láthattuk, hogy Asensio a középpályán és a támadósorban is használható, így remélem, hogy sokat fogjuk látni idén őt is.

Valamint a sokat mondó CR nyilatkozata, hogy 2-3 meccs után szünetet kell tartania. Gondolom Zidaneék beszéltek vele és ő is belátja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 10., szombat 20:29

Kovacic valóban biztató, remélem az ilyen meccseken kap lehetőséget, így Casemiro is pihenhet bőven, nagyon melós egyébként is a poszt. Ne felejtsük el, hogy ennyi idősen Modric még vígan egy ígéret volt a D. Zagrebben. Türelmesnek kell lenni, bízni kell benne, mert tavaly is elsősorban fejben voltak problémái.

Nekem a másik igazi pozitívum Danilo volt. Tavaly sokszor szét volt esve, hülyeségeket csinált, most ez a görcsös bizonyítási vágy nincs benne, a felkészülés alatt is jól tolta. Meg merem kockáztatni, hogy ha nem lenne Carvajal még első számú ember is lehetne. Nem egy nagy klasszis, de rá lehet bízni a posztot. De hát így csak padozni fog, joggal.

CR, szép csöndesen tolta ma, magához képest meg főleg. Hasznos volt, tette amit kell, nem erőltette túl magát, lehet most már okosabban fogja beosztani az erejét. Benzema mezőnyben jó volt, kapu előtt még nem elég éles.

Morata a fórumkedvenc: A meccs közben is írtam, hogy csereszint és kizárt, hogy ebbe a Realba kezdő legyen. Ezt szerintem ő is jól tudja. Hiába van előkotorva, meg szétszedve a képességei miatt, nem lesz nála jobb cserecsatár, aki leül egy Real padjára és végigmalmozza a szezont. Egy Higu, aki nála egy jó szinttel jobb 90 milláért igazolgat. És egyébként Morata sem fog maradni. Ahhoz, hogy egy Lewa, Auba idejöjjön játékrendszert kéne váltani, vagy rotálni Benzemával, de az is megműködőképes, mert más szerepkör. Én továbbra sem bánom, hogy Morata itt van, jól jöhet még ő a későbbiekben. Pár önbizalomnövelő gól kéne (hülyén hangzik, mert nagy az arca, de közben látszik rajta, hogy bizonyítani akar, hiába nyilatkozgat mindenfélét).

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 10., szombat 19:35

Akkor röviden: jó kis délutáni sörmeccset játszottunk, még mindig a gálakezdő nélkül. Negatív irányba senkit nem emelnék ki, még Morata is hozott egy (mára) elegendő szintet csak szerencsétlen szerencsétlen.

Ronaldo jött, látott, lőtt egy gólt, adott 2 gólpessz értékű passzt (az a löbbölés nagyon szép volt) aztán leült - jól nyitott.
Benzema is végre megkapta a perceit, gól sajnos nem jött össze, majd formába lendül.
Bale hasznos volt, sajnáltam, hogy a mellel maga elé tett labda nem ment be.
Kova bíztató, és végre meg mert indulni a bogyóval. Más stílus mint Casemiro, őket lehetne forgatni ellenféltől függően, olyankor amikor nem feltétlen kell egy klasszikusabb vkp akkor Kovával előrébb vagyunk.
Modric szavakkal leírhatatlan :sziv:
Danilonak kijárt már nagyon a gól, mint ahogy Pepének is, Ramosról meg tudjuk, hogy tud így fejelni.
Többiek hozták amit kellet, hátul meg a vezetés hatására szokásos módon elaludtunk és jöttek a hülyeségek. Nagy meccsen nem fér bele, de ott nem szotyizni fognak az idő nagy részében és nem fog lankadni a koncentráció. Kezdünk formába lendülni de most csak annyi kell, hogy ne maradjunk a Barca mögött, ráérünk tavasszal brillírozni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. szeptember 10., szombat 19:27

Nagyon jó csapatunk van.
Tetszett a mai meccs, talán egyedül a cseréket nem értettem. Írtam, hogy nem kell nekünk minden meccsen Casemiro, hát ezért...remekül ment ez a hármas, ha Kova kapja a perceket még jobb lehet. Danilo is remek formában van, látszik rajta, hogy nyáron fejben is rendbe tette magát. Nacho is azt hozta amit vártam, kincs az az ember, bárhol jó a védelemben. Moratának még csak szerencséje sincs, leginkább ő az aki kilóg a csapatból, de mire írnák, hogy ezért kár a pályán lenni, fogja magát vissza sprintel és megszerzi a labdát. Ez egy CR mellett sokat számíthat.
A cserék után kevesebb volt a kp-s játékosunk mint a támadó, Asensio 433-ban nem jó középre, szerintem ott akkor váltottunk is 4231-re. Benzema volt később a 10-es poszton. Sajnálom a két kapott gólt, a végére felhígult a kp-nk, a védők meg lazábban vették, de 5 gólnál és a hétközi bl meccs tudatában ezt elnézzük :D

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. augusztus 28., vasárnap 17:05

Megtette az első szezonja után, megvette Bernatot. Azóta többet játszatta kpn és kh poszton, mint balhátvédként.
Egyébként az elmúlt fél éve gyengére sikerült, formán kívül játszott.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 16:59

palesz77 írta:
Kerlon írta:Mondjuk nézd meg, hogy kik voltak náluk a kpra meg bakhatvednak aztán rajossz, hogy miért. Nem azért, mert a kpra ne férne be.
Pep megtehette volna, hogy nem Vidalt veszi meg, hanem Rodriguezt pl, vagy most Carlo Sanchez gyerek helyett, es akkor nagyobb szerepet szanhattak volna neki a kozeppalyan, megse tettek. Nem sokszor lattam a kozeppalyan, de olyan hu de nagyon jol meg sose jatszott akkor. A tavoli lovesei azok, amik kifejezetten jok, mezonyben is sokat dolgozik, de fejben nem tunt olyan gyorsnak, mint egy Kroos vagy Xabi, labdakihozataloknal meg ez kene nektek oda kozepre. Aztan lehet pont rossz meccseit lattam, nem tudom.
Baszki ha hiszed ha nem, de en is ezt akartam irni, h Vidal helyett vihettek volna Rodriguezt...azert a bundasbol barkit megvehetnek. Szoval nem lenne egy elveszett teoria...megtehettek volna. :hmmm:

En is latom, h Casenak melyek a korlatjai es jelenleg azon a poszton lehetne fejlodni, de ha mar igazolunk...foleg amennyit kellene fizetni Alabaert...akkor mar olyat akit tenyleg Case ele tudunk venni.

Ez a masodik legjobb balhatved dolog is,en Alex Sandroban tobb potencialt latok.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 28., vasárnap 16:57

palesz77 írta:
Kerlon írta:Mondjuk nézd meg, hogy kik voltak náluk a kpra meg bakhatvednak aztán rajossz, hogy miért. Nem azért, mert a kpra ne férne be.
Pep megtehette volna, hogy nem Vidalt veszi meg, hanem Rodriguezt pl, vagy most Carlo Sanchez gyerek helyett, es akkor nagyobb szerepet szanhattak volna neki a kozeppalyan, megse tettek. Nem sokszor lattam a kozeppalyan, de olyan hu de nagyon jol meg sose jatszott akkor. A tavoli lovesei azok, amik kifejezetten jok, mezonyben is sokat dolgozik, de fejben nem tunt olyan gyorsnak, mint egy Kroos vagy Xabi, labdakihozataloknal meg ez kene nektek oda kozepre. Aztan lehet pont rossz meccseit lattam, nem tudom.
Miért tették volna, amikor a második legjobb balhatved lett a világon? Vidalt meg nem Pep akart ezt te is tudod jól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 28., vasárnap 16:51

Kerlon írta:Mondjuk nézd meg, hogy kik voltak náluk a kpra meg bakhatvednak aztán rajossz, hogy miért. Nem azért, mert a kpra ne férne be.
Pep megtehette volna, hogy nem Vidalt veszi meg, hanem Rodriguezt pl, vagy most Carlo Sanchez gyerek helyett, es akkor nagyobb szerepet szanhattak volna neki a kozeppalyan, megse tettek. Nem sokszor lattam a kozeppalyan, de olyan hu de nagyon jol meg sose jatszott akkor. A tavoli lovesei azok, amik kifejezetten jok, mezonyben is sokat dolgozik, de fejben nem tunt olyan gyorsnak, mint egy Kroos vagy Xabi, labdakihozataloknal meg ez kene nektek oda kozepre. Aztan lehet pont rossz meccseit lattam, nem tudom.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 16:26

Ezt csak egymodon tudjuk meg, ha Jamest eladjuk meg a zaras elott es hozzuk Alabat, konkretan a kp-ra. Ha csapat gyorsabb lesz(nalam ez szamit) es ugyanolyan stabil, akkor igazatok volt...addig is varom, h lathassam a kp-n(egy top csapat ellen).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 28., vasárnap 16:13

numberone1 írta:Nem csak engem kell meggyoznie, ha nem Zizout, Carlot, Gardiolat mindenkit aki balhatvedkent jatszatja...nem en sirok, h csak balhatvedkent jatszatnak. Szerintem egy kezen megtudnak te is szamolni, h hany meccsen lattad a bajoroknal a kp-n.
Mondjuk nézd meg, hogy kik voltak náluk a kpra meg bakhatvednak aztán rajossz, hogy miért. Nem azért, mert a kpra ne férne be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 15:43

Nem csak engem kell meggyoznie, ha nem Zizout, Carlot, Gardiolat mindenkit aki balhatvedkent jatszatja...nem en sirok, h csak balhatvedkent jatszatnak. Szerintem egy kezen megtudnak te is szamolni, h hany meccsen lattad a bajoroknal a kp-n.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 28., vasárnap 15:25

Biztos komoly célja mondjuk, hogy téged meggyőzzön. :D

Nagyon jó lenne Casemiro helyén, érzi azt a focit, ami nekünk most onnan hiányzik.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 15:15

Ezt kenyszer dolgot nem tudom, de amennyire figyelem a bajorokat mindig is balhatvedet jatszott es 1-1 meccsen tettek csak kp-ra Gardiolanal probalkozas keppen. Nala jobb kp-ok voltak vannak a Bayernel. Ahhoz huzamosabb ideig kellene latnom es ki kellene szoritania a kezdobol Alonsot, Vidalt v Thiagot, h meggyozzon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 28., vasárnap 15:03

Mondjuk ausztrai volt a legnagyobb csalódás, nem venném alapul őket. Alaba sokkal mozgékonyabb, ügyesebb stb stb. Kényszer balhatved lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 14:55

Az egy dolog, h a labda nalunk van, de az ellenfelek megprobaljak minel gyorsabban atjatszani a kp-t ezert is kell vki aki ezt vmilyen szintem akadalyozza. Kroos es Modric klasszisaval(es formajaval) van egyensulyban a kp, ami elbirja, h Case kicsit lassu fejben. En is jobban el neznek egy Kantet v Verattit, akik tenyleg klasszissal jobbak Cesenal, de attol meg kell a kp-ra. Alababan nem vagyok biztos, h jobb lenne a kp-n. Amit az EB lattam az keves volt, a bayoroknal meg egyszer ha lattam ott...persze ha rendszeresen ott jatszana akkor tisztabb kepet mutatna, h top szinten mennyire jo a kp-n. Azert Case nagyon oda tette magat a tavalyi BL szeriaban, foleg a dontoben, ezt nem lehet tole elvenni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 28., vasárnap 14:43

Chris írta:A nehezebb meccseken, ahol meg kell törni az ellenfél támadásait, ütközni kell szerintem nem felesleges a posztja. De hazai pályán kisebb csapatok ellen elbírna a csapat egy Iscot vagy bárkit aki hozzá tud tenni az előrejátékhoz.
Mivel a labda többnyire nálunk van és nagyon kevés a támadás építéshez, ezért igenis Casemiro kevés. Sír az a poszt egy Alansoert. Kante, Alaba továbbra is előre lépés lenne. De szerintem még a Witsel, Dembele vonal is. Egyszerűen ők keozettebbek, mint a brazil. Mindegyik tkp volt aztán rajottek az edzők, hogy eggyel hátrébb több a hasznuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 28., vasárnap 14:28

A nehezebb meccseken, ahol meg kell törni az ellenfél támadásait, ütközni kell szerintem nem felesleges a posztja. De hazai pályán kisebb csapatok ellen elbírna a csapat egy Iscot vagy bárkit aki hozzá tud tenni az előrejátékhoz.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. augusztus 28., vasárnap 14:16

Tehát megint ott vagyunk, hogy Casemiro kevés és felesleges. Támadésépítésben csak teszi a terhet a többiekre. Ütközéseknél és labdaszerzésnél lehet, hogy szépen gyűjti a strigulákat, de ennek sok haszna nincs, mert a védekezés még mindig nem megfelelő.

Hozni kellett volna valakit a helyére. Egy labdabiztosabb játékossal jobb lehetne a támadásépítés és a védekezés is, még, ha 8 helyett 3 labdaszerzés lenne beírva az új játékosnak, akkor is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég