Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. március 7., kedd 22:40

Az eredmény azért csalóka...hatalmasat küzdött a Napoli...hála Ramosnak gyorsan ki tudtunk egyenlíteni...
Ronaldo és Navas viszont idén botrányosan gyengék...nyugodtan mehetnek mindketten a padra...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 7., kedd 22:37

Rutinbol megvan hala ramosnak. :coffee:

Benzemanak jar a piros pont ma is remekul jatszott, zidane meg vegre megadta a lehetoseget isconak is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. március 6., hétfő 19:44

M1Ö írta: Volt Mourinho alatt egy rossz szezonja. Bale-nek is volt nálunk bő egy. Csak Hazardnál mindenki elfelejti azt, hogy ha gyenge is, rengeteg emberelőnyt alakít ki.
Mint amikor Özil volt a legjobb labdanélküli. Idén sem nyújt semmi kiemelkedőt amikor látom. Látványos, hogy robbanékony, ennyi.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 5., vasárnap 18:46

Azert a 4. golunknal James egylabassaga durvan kijott... :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. március 5., vasárnap 18:25

KAG írta:
Victorioo írta:Nyilván az erősségükre akar építeni. Ameddig cr és béla rohangálnak elől addig ne várjunk földön szép focit. Marad ez az erő foci meg a kontrázgatás.

Lo masik felere se kell atesni, nem ket crouch all elol.
Attól még nem képesek rá, ha meg már crouch, jó hogy nem bödét említed. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 5., vasárnap 16:51

M1Ö írta:
ziro4vr írta:Ez a magasságos történet meg teljesen komolytalan, nem kéne tovább hirdetni.
Menj már. Kiragadod ezt. Olvasd el mégegyszer, hogy mi a lényeg, vagy cáfold meg a nézetem és ne a magas lóról írj.
Van ötletes foci is, aminek az eleme lehet az iveles is. Inkább nem csak inditasra kéne várniuk elől, hanem Benzema módjára visszalepni tenni venni, sok mozgással területeket nyitni és beindulni rá, ahelyett hogy leshataron integet, hogy rugd már ide.......
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 5., vasárnap 16:45

Victorioo írta:Nyilván az erősségükre akar építeni. Ameddig cr és béla rohangálnak elől addig ne várjunk földön szép focit. Marad ez az erő foci meg a kontrázgatás.

Lo masik felere se kell atesni, nem ket crouch all elol.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 5., vasárnap 16:19

Amikor ZZ átvette a csapatot, akkor ott volt a szép foci.
Nem illik.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. március 5., vasárnap 15:49

Nyilván az erősségükre akar építeni. Ameddig cr és béla rohangálnak elől addig ne várjunk földön szép focit. Marad ez az erő foci meg a kontrázgatás.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 5., vasárnap 15:41

Az már zizu hülyesége, hogy ilyen kerettel ívelgetést csapatjuk..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. március 5., vasárnap 15:29

ziro4vr írta:Ez a magasságos történet meg teljesen komolytalan, nem kéne tovább hirdetni.
Menj már. Kiragadod ezt. Olvasd el mégegyszer, hogy mi a lényeg, vagy cáfold meg a nézetem és ne a magas lóról írj.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 5., vasárnap 15:01

numberone1 írta: Nekem ez nem jott at eddig a La Ligaban...Gol eros jatekos az teny es ha CR nem akkor o ver 1 golt, de amit mezonyben mutat, mint tamado nagyon keves nekem.
Nem nehéz észrevenni mennyire elfogult vagy vele. Sokat javult ebből a szempontból, kifejezetten szépen tette-vette már az utóbbi időben, jó helyen volt nála a labda. Egy Iniesta soha nem lesz belőle az nyilvánvaló.

Ez a magasságos történet meg teljesen komolytalan, nem kéne tovább hirdetni.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. március 5., vasárnap 14:58

wxyz írta:Kinek mi a látványos. Én nem vagyok vevő Hazard legtöbbször hasztalan forgolódásaira. Az aztán nagyon hiányzik Bale játékából.
Volt Mourinho alatt egy rossz szezonja. Bale-nek is volt nálunk bő egy. Csak Hazardnál mindenki elfelejti azt, hogy ha gyenge is, rengeteg emberelőnyt alakít ki. Mint Neymar is pl, idén nem lövi a gólokat, nem tolja az asszisztokat, de annyi sárgát kap róla az ellen, hogy az valami durva, mert megállítani nem nagyon lehet. Hazard is neki megy a védelemnek, akkor forgolódik, ha nincs értelme megindulnia. De nem feltétlen mellette kardoskodok amúgy, mert felőlem jöhet Alexis, Dembelé, Reus, vagy bárki, csak ne ezt a statikus, ívelgetős, ötlettelen játékot kelljen nézni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peadani » 2017. március 5., vasárnap 14:42

numberone1 írta:
wxyz írta: Bale sokoldalú, neki bármilyen stílusban van helye.
Nekem ez nem jott at eddig a La Ligaban...Gol eros jatekos az teny es ha CR nem akkor o ver 1 golt, de amit mezonyben mutat, mint tamado nagyon keves nekem.
Nem csak neked.Szerintem tipikus angol földre való játékos akinek van pár szép megmozdulása 1-1 meccsen de látszik nagyon rajta ez a megtolom és futok mint a hülye csak hát ez spanyol földön annyira nem jön be mostanság.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. március 5., vasárnap 14:41

M1Ö írta:Ezt meg bele verte a fejetekbe RMCF. Ha újra születne sem lenne olyan látványos a játéka (mondjuk kinek mi) mint egy kreatív szélsőnek.
Kinek mi a látványos. Én nem vagyok vevő Hazard legtöbbször hasztalan forgolódásaira. Az aztán nagyon hiányzik Bale játékából.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 5., vasárnap 14:18

wxyz írta: Bale sokoldalú, neki bármilyen stílusban van helye.
Nekem ez nem jott at eddig a La Ligaban...Gol eros jatekos az teny es ha CR nem akkor o ver 1 golt, de amit mezonyben mutat, mint tamado nagyon keves nekem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. március 5., vasárnap 14:13

Realista24 írta:Értem. Szóval ha találunk egy magas (nézőpont kérdése, CR is 183) játékost, aki fasza a földön, nyeri az egy egyet, ne igazoljuk le, mert félő hogy ítélni fognak a fejére? Ezért vegyünk alacsony játékosokat, hogy esélyünk ne legyen szogletnel vagy szabadrúgásnal.
Nem, félre értettétek ezek szerint. Tőlem jöhetne mondjuk Reus is, mert ő is olyan 183 körül van és jól fejel. Csak a magasságát ne arra használja amire CR meg Bale. Ezért teszene mondjuk az Alexis és Hazard vonal. Ők alacsonyak, mélyen van a súlypontjuk, robbanékonyak, gyorsak. Velük még véletlen sem lehetne azt össze hozni, hogy mennek a 16osra, hogy keressék a fejes lehetőségét. :mrgreen:
wxyz írta:Bale sokoldalú, neki bármilyen stílusban van helye. Jobban érzi a kényszerítőket, utolsó passzokat, mint a 10 centivel alacsonyabb Hazard.
Ezt meg bele verte a fejetekbe RMCF. Ha újra születne sem lenne olyan látványos a játéka (mondjuk kinek mi) mint egy kreatív szélsőnek. Eredményesnek eredményes, de szerintem nem lennénk hátrébb, ha más stílust próbálnánk.
numberone1 írta:Mondjuk Dembele v Asensio sem egy alacsony ember.
De nem is abból indult el az egész. Csak annyit írtam, hogy nekem más típusú szélsők kellenek, nem akik a fejelésre és ívelésre alapoznak. Erre írta, hogy attól mert két alacsonyabb szélső lenne a csapatban, még nem lenne szebb a játék. Szerintem meg igen, mert akkor teljesen mást játszana a csapat, Zidane is ahhoz idomulna. De nem kell ezzel egyet érteni, nem vagyok én Ferguson. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 5., vasárnap 14:01

___Samy___ írta:De az nem attól lesz elhagyva, mert alacsony jatekosaid vannak. Ez lenne a logikus az alacsony játékosokkal, de nem emiatt fog ez megváltozni, hanem mert az edző úgy dönt.
Nem tudom, h ki irta, de lehet te voltal....hogy ez az ivelgetes mar egy kenyszer a csapatnal, mert az elol levog csak varjak kozepen a labdat. Ha azt nezzuk, h Zidane donti el, h ki jatszon akkor tenyleg az edzo dont, viszont BBC-t nem lehet kihagyni, igy mas nem is lesz csak ivelgetes keves mozgassal.

Tovabba a Kroos-Case-Modric kp is egyre statikusabb, neha feludules latni Iscot v Kovat barmelyikuk helyett.

Abban igazat adok M1Ö-nek, h Balenek nem izlig a felallt vedelem es nagyon nem jonnek ki az erossegei. Mondjuk Dembele v Asensio sem egy alacsony ember.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. március 5., vasárnap 13:54

M1Ö írta:
wxyz írta:Tehát arról beszélsz, hogy az alacsonyabb játékosok sokoldalúbbak, a magasabb, atletikusabb Bale-CR párossal csak kontrázni és ívelgetni lehet.
Félig meddig. Bale-nek mindig is ez volt a fő erőssége, CR meg már nem bírja. Szélre már kevés. Nekem nagyon szúrja a szemem, hogy próbálja ő, de már nem megy.
Bale sokoldalú, neki bármilyen stílusban van helye. Jobban érzi a kényszerítőket, utolsó passzokat, mint a 10 centivel alacsonyabb Hazard.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 5., vasárnap 13:46

Értem. Szóval ha találunk egy magas (nézőpont kérdése, CR is 183) játékost, aki fasza a földön, nyeri az egy egyet, ne igazoljuk le, mert félő hogy ivelni fognak a fejére? Ezért vegyünk alacsony játékosokat, hogy esélyünk ne legyen szogletnel vagy szabadrúgásnal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég