Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 19., szombat 22:43

a sport tvn ma el kéne mondani, hogy Zidane elverte Simeonet, és hogy a Real pazar volt!
Ezt el kell mondani, most meg siránkoznak a f.szok.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 19., szombat 22:43

Perfekt. Minden.
Kár hogy ma nem Ganxsta a sztárvendég a stúdióban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2016. november 19., szombat 22:42

ZZ. Cr. Isco. :salute:
Taktikailag ma Zidane megverte Cholot 4 kulcs jatekos nelkulozve. Modric az Modric mar ki sem kell emelni, Marci esernyoi, cR nyugodt jateka ... Hogy lehet ide eljutni es oda ahol a Legia ellen voltunk? :lol: nem ertem ezt a csapatot. Ezert szeretem. Egyik nap ugy fel...nak hogy foldhoz vagnam a tvt masnap pedig kiugrok a borombol mint egy gyerek.
Na de hallgassuk a szakertoket a sport1n :ike:

Hala Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 19., szombat 22:39

Gondolom GanxtaZolee már szétbaszta az összes tévéjét :lol:
Mekkora ék lehet számára egy CR tripla :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. november 19., szombat 22:39

Nem kaptunk golt! A feltett paros(Varane-Nacho) ma megmutatta, akar elsoszamuak is lehetnek.
Kozeppalya tanar volt, regen nem lattam ilyen jol jatszani ugy egyszerre mind harmat, + LV aki szinten rengeteg munkat vegzett es segitette a kp-t.
CR-nek hatalmas pacsi, ahogy vegig motivaltan jatszott es eldontotte a meccset, ma MOM nalam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 10., csütörtök 19:34

Nem lesznek BL győztesek. Onnan hogy elkezdtek effektive focizni, leadták azt a catanaccio okozta előnyt. Abba meg, mármint a fociba, a real a barca a bayern még mindig jobb.
Eddig a két nagy meccsükön meggyőzőek voltak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 10., csütörtök 19:27

Nem lesznek BL győztesek. Onnan hogy elkezdtek effektive focizni, leadták azt a catanaccio okozta előnyt. Abba meg, mármint a fociba, a real a barca a bayern még mindig jobb.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 10., csütörtök 10:20

Illetve szerintem még ami közrejátszik a dologban, hogy ennyi sikerrel nehéz éhesnek maradni.
Ez egyébként nagyon igaz. Éppen e miatt szerintem idén (főleg a játékukat nézve) az Atlético a legnagyobb BL esélyes. Bármennyire nem kedvelem őket, valahol nagyon igazságtalan lenne, ha a Simeone-korszak 1-1 kupával (el, spanyol) meg bajnoksággal záródna. Bár nekik ez így is történelem :shifty: .

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. november 9., szerda 16:08

Realista24 írta:Nézd, minden csoda három napig tart, ez most nagyjából tartott 3 évig.
Mind a három nagy játéka kiismerhető, és ha egy ellenfélben megvan a kellő tökösség és a felismerés, akkor sok meccs háromesélyesként indul.
Két éve még mindenki teleszart gatyával ment ki a pályára, és bíztak benne, hogy nem ők fognak hetet kapni a Barcától vagy a Realtól, illetve ha az egyiktől megkapták, akkor a másik ellen már szinte lábat is törtek, hogy ne égjenek kétszer.

Illetve szerintem még ami közrejátszik a dologban, hogy ennyi sikerrel nehéz éhesnek maradni.

Ez igen. Pontosan így gondolom én is.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 9., szerda 14:55

Nézd, minden csoda három napig tart, ez most nagyjából tartott 3 évig.
Mind a három nagy játéka kiismerhető, és ha egy ellenfélben megvan a kellő tökösség és a felismerés, akkor sok meccs háromesélyesként indul.
Két éve még mindenki teleszart gatyával ment ki a pályára, és bíztak benne, hogy nem ők fognak hetet kapni a Barcától vagy a Realtól, illetve ha az egyiktől megkapták, akkor a másik ellen már szinte lábat is törtek, hogy ne égjenek kétszer.

Illetve szerintem még ami közrejátszik a dologban, hogy ennyi sikerrel nehéz éhesnek maradni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 9., szerda 14:51

Nem tudom mennyire játszhat közre, de mintha a spanyol csapatok is felkészültebbek lennének. A Barca, Atlético is hullat pontokat, szó nincs itt most már régóta 100 pontos szezonokról, pedig most ha lehet még kiélezettebb a harc. 2012 környékén ez a 3 döntetlen már behozhatatlan hátránynak tűnt volna, most meg bukdácsolnak a nagyok. Pedig szerintem a nagyok (most már 3 nagy) játéka ugyanolyan szinten mozoghat mint akkor. Nem tudom hogy a háttérben mi mehetett végbe, meg hát régen még a bajnokságba is beleszólhattak kisebb csapatok, szóval a normális felé megyünk szerint.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 9., szerda 14:42

Én október közepéig nagyjából ezt vártam.
Izzadtságszagú meccsek, egy-egy jobb/gála meccsel karöltve, és néhány pontvesztéssel.
Teljesen logikus, hogy egy félbevágott előszezonnal, EB és egy hosszú szezon után nem fog a csapat a toppon pörögni és rendben lenni fizikálisan és/vagy mentálisan (itt közrejátszik szerintem a BL győzelem is).

Én nagyjából mostanra vártam azt, hogy le fogjuk igázni az ellenfeleket, erre jött Casemiro, Modric, Ramos, Marcelo, Pepe, Benzema, Kroos sérülése.
Fckthtsht.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 9., szerda 14:34

Most is keci elszánt és mégis sérült. Nem értem a logikát.
Lehet akkor a sérülése miatt volt ez (bár akkor erről kevésbé esett szó), de én motiválatlannak éreztem, illetve le volt eresztve az év elejétől kezdve (már amikor játszott). És azt egyébként tudjuk, hogy az ilyen hullámvölgy nem először fordul elő vele realos karrierje során. Remélem tényleg csak a sérülés miatt van ez és visszatér teljes fényébe.

CR sérülése nem volt pozitív, ezt nem is mondtam csak hogy egész hamar túljutott a sérülésen. Az, hogy most ilyen formában van az mennyire a sérülése mennyire a kora miatt lehet? A mozgása az már pár éve nem olyan, mint volt egykor, de én erőnlét szempontjából nem látok bajt, hajt ő rendesen. Persze, hogy mije fáj, mi mekkora erőfeszítés azt csak ő tudja. Lehet a fizikai állapota indította el, de én úgy látom mentálisan van összezuhanva.

Ja igen és ha már év eleje. Azt sem tudhattuk, hogy Ramos élete legrosszabb formáját fogja futni. A sérülések sem voltak épp szerencsések (Casemiro, Modric most Pepe). Én tartom, hogy ennél többet várt itt a többség november közepére és nem elsősorban a pontok terén, mert ott nincs akkora gáz, hanem a sok kiizzadt meccs miatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 9., szerda 13:50

A másik oldalon meg Karim végigpihenhette a nyarat, arról szólt a fáma, hogy mekkora motivációval érkezik (én legalábbis erre emlékszem).
Most is keci elszánt és mégis sérült. Nem értem a logikát.
CR meg elég hamar visszatért, volt ő már sérült eddig is, nem esett ettől korábban ennyire vissza. Nem sokan gondolták akkor, hogy CR ősze így fog kinézni.
CR nem tudom mikor volt korábban közel 2 hónapot sérült. Mert az egész nyár a sérülés jegyében telt, kihagyta az alapozás nagy részét, illetve a szezon elején három meccset is. Arról volt szó, hogy lehet műteni is kell, aztán persze ez elmaradt. Ha ez neked pozitív előjel, én elfogadom.

Most ami pozitív előjel, hogy hosszabbított a Reallal és kapott 1 milliárdot a Nike-tól. Atma ellen mesterhármas lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 9., szerda 13:02

A szezon elejére kaptunk egy sérült CR, Karim duót, megsépkelve Navas sérülésével.
A szezon elején volt pár elégedetlen, elvágyódó játékosunk.
A másik oldalon meg Karim végigpihenhette a nyarat, arról szólt a fáma, hogy mekkora motivációval érkezik (én legalábbis erre emlékszem). CR meg elég hamar visszatért, volt ő már sérült eddig is, nem esett ettől korábban ennyire vissza. Nem sokan gondolták akkor, hogy CR ősze így fog kinézni.
Én úgy emlékszem itt a fórumon is bizakodó volt a hangulat, a pozitív dolgok bőven feledtették a negatívakat.

Ilyen problémák meg, hogy vannak elvágyódó játékosok vagy Casemiro mögé nem jött ember - hát voltak ennél kritikusabb évkezdetek is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 9., szerda 9:48

Chris írta:Ja az a szerencse hogy botlanak, de ha mi nem tennénk akkor akár sima is lehetne az év. Hadd legyen az ember maximalista. :) Ilyen kiegyensúlyozott jó kerettel, ilyen jó előjelekkel régóta nem kezdett a csapat. És én még attól aggódtam, hogy az ősz túl erős lesz, mert minden klappol és elfáradnak tavasszal, ez eddig nem fenyeget. :)
Jó előjelek?

A szezon elejére kaptunk egy sérült CR, Karim duót, megsépkelve Navas sérülésével.
A szezon elején volt pár elégedetlen, elvágyódó játékosunk.
A keretben óriási változás nem történt (ami szerintem veszélyes egy kétszeres bl győztes keretnél)
Nem túl acélos előszezont produkáltunk, többen az eb-t pihenték még ki éppen.

Szóval én mindent láttam, csak túlzottan jó előjeleket nem. Ami az egyetlen szerencse volt szerintem, hogy a nagy rangadókat az őszi szezon második felére kaptuk, így minden adott volt a formába lendüléshez, összeszokáshoz, erre jöttek és jönnek a sérülések.

Ha télen az élen fordulunk, akkor talán elkezdek bizakodni, addig csak reménykedek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 9., szerda 9:37

Ja az a szerencse hogy botlanak, de ha mi nem tennénk akkor akár sima is lehetne az év. Hadd legyen az ember maximalista. :) Ilyen kiegyensúlyozott jó kerettel, ilyen jó előjelekkel régóta nem kezdett a csapat. És én még attól aggódtam, hogy az ősz túl erős lesz, mert minden klappol és elfáradnak tavasszal, ez eddig nem fenyeget. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. november 8., kedd 21:25

6ot az Atleti ellen, meg 6ot a Barca ellen...azert volt ott az 'illetve' :D az összesen valóban 12, jól mondod :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. november 8., kedd 21:00

kodo írta:
Chris írta:Az Eibar, Villareal és Las Palmas elleni pontvesztésből szerintem legalább 2 elkerülhető lett volna. Ez 4 pont, az nagyon sok a végelszámolásnál.
A 2 nagy rivális is botlik a többi csapat elleni meccsen, kb azonos mértékben mint mi. A végelszámolásnál a Barca illetve az Atletico elleni 6 pontra lesz szükségünk a bajnoki címhez.
Marmint 12, ugy erted:) nem? Mert egymas ellen is jatszanak es ha mi oda vissza verjuk oket, akkor mi 12 pontot gyujtunk be ellenuk.
:goat:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. november 8., kedd 20:58

Chris írta:Az Eibar, Villareal és Las Palmas elleni pontvesztésből szerintem legalább 2 elkerülhető lett volna. Ez 4 pont, az nagyon sok a végelszámolásnál.
A 2 nagy rivális is botlik a többi csapat elleni meccsen, kb azonos mértékben mint mi. A végelszámolásnál a Barca illetve az Atletico elleni 6 pontra lesz szükségünk a bajnoki címhez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég