Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 9., vasárnap 11:24

Kompany a tegnapi meccsről

Hihetetlen amúgy, hogy mindenki látja, hogy a jelenlegi formában az első 3-as inkább hátrány, mint előny, de mégsem változtatnak. Ott az az ábra, ahol a piros keret mutatja, hogy nincs játékosunk. Na ott szokott Isco tevékenykedni most meg Casemiro van a legközelebb ahhoz a területhez. És hát tökéletesen látszik ott is, hogy Ronaldo hol ácsorog... Még, ha Bale poziícójához hasonlóan kicsit széjjelebb húzná... De ott fogja Benzema és Benzema őt. Furcsa, hogy Jamest már nem muszáj beerőltetni a kezdőbe, de másokat még igen. Jelenleg se Bale, se Modric kezdetése nem indokolt, amikor Kova, Isco és Asensio is jól játszanak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 9., vasárnap 11:05

Navamiro írta: Esetleg a bal szélen kellene játszatni Bale-t, de Zidane nem a játékosok képességeire formálja a taktikát ugye, hanem a saját megdönthetetlen elképzeléseire.

Bale tükörszélsőként van kint a jobb oldalon. Mivel ugye bal lábas ezert onnan kellene kapura törnie es azt bombázni.
Az egy masik dolog, h mint egy egysejtű állandóan leviszi az alapvonalig és vagy egy alibi visszapassz vagy pedig egy vak beadás jon.

De még egyszer mondom. Tükörszélsőként van ott. Lenne ott
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. április 9., vasárnap 11:00

Brutális amúgy hogy a BBC mennyire mélyre süllyedt (tegnap Cr és Benz még viszonylag elfogadható volt)...csak érdekes hogy pont amikor a legjobban kellene akkor nincsenek formában...de ez úgy általában az egész csapatra elmondható...rengeteg játékosunk formán kívül van a szezon legfintosabb pontján...és ehhez képest tegnap még egész jól is játszottunk néha...nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a Bayern ellen...

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 9., vasárnap 10:54

BBeno írta:1. én nem szoktam szeptemberben temetni semmit.
2. még mindig azt gondolom amit leírtam csak mondjuk bevallom hogy az elbuktub a bajnokságot kicsit merész kijelentés, a meccs hevében történt. a lényeg csak akkor lehet meg a bajnokság ha a barcát verjük mert onnantól tényleg nem állít meg minket sem a sevilla sem a valencia. viszont ha az nincs meg akkor simán benne van hogy a másik kettő ellen is pontokat hagyunk. én ezt gondolom. főleg azért mert nem állunk jól a sérülések terén. 2 belső védőnk van 1 hónapra. a legnehezebb hónapban. bale totál formán kívül és ki tudja lesz-e olyan meccse mint mikor megnyerte nekünk a kupát. azt a bale-t sokkal jobban szerettem nézni.
Esetleg a bal szélen kellene játszatni Bale-t, de Zidane nem a játékosok képességeire formálja a taktikát ugye, hanem a saját megdönthetetlen elképzeléseire.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 9., vasárnap 10:52

BBeno írta:1. én nem szoktam szeptemberben temetni semmit.
2. még mindig azt gondolom amit leírtam csak mondjuk bevallom hogy az elbuktub a bajnokságot kicsit merész kijelentés, a meccs hevében történt. a lényeg csak akkor lehet meg a bajnokság ha a barcát verjük mert onnantól tényleg nem állít meg minket sem a sevilla sem a valencia. viszont ha az nincs meg akkor simán benne van hogy a másik kettő ellen is pontokat hagyunk. én ezt gondolom. főleg azért mert nem állunk jól a sérülések terén. 2 belső védőnk van 1 hónapra. a legnehezebb hónapban. bale totál formán kívül és ki tudja lesz-e olyan meccse mint mikor megnyerte nekünk a kupát. azt a bale-t sokkal jobban szerettem nézni.
Jo ebben igazad van de ez a barca se ugy tunik mint aki magabiztosan, ea siman fogja hozni a maradek meccseit. Foleg ha a juve vagy utana az elodontoben egy dortmund vagy akarki szinten megizzasztja oket.
En a sevilla valencia parostol nem felek, utolso fordulokban a kieses elol menekulok ellen en szerintem mindig nehezebb.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 9., vasárnap 10:49

1. én nem szoktam szeptemberben temetni semmit.
2. még mindig azt gondolom amit leírtam csak mondjuk bevallom hogy az elbuktub a bajnokságot kicsit merész kijelentés, a meccs hevében történt. a lényeg csak akkor lehet meg a bajnokság ha a barcát verjük mert onnantól tényleg nem állít meg minket sem a sevilla sem a valencia. viszont ha az nincs meg akkor simán benne van hogy a másik kettő ellen is pontokat hagyunk. én ezt gondolom. főleg azért mert nem állunk jól a sérülések terén. 2 belső védőnk van 1 hónapra. a legnehezebb hónapban. bale totál formán kívül és ki tudja lesz-e olyan meccse mint mikor megnyerte nekünk a kupát. azt a bale-t sokkal jobban szerettem nézni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 9., vasárnap 8:55

BBeno írta:na és innentől totál a barcának áll a bajnokság. a legnehezebb hónap 1. meccsén elbuktuk a bajnokságot. egyetlen esélyünk hogy továbbra is feladjuk a BL-t és mindent egy lapra téve megverjük a barcát mert az akkora erőt ad hogy ott se sevilla se valencia nem állít meg.

B terv. bukta a bajnokság és 1 lapra feltéve kiütjük a bayernt és megnyerjük a BL-t
Csak most volt idom visszaolvasni. Es komolyan nem ertelek titeket de foleg teged. Jo par eve itt vagy mar es folyton ezt tolod, ugy hogy a barca akkor meg le se jatszotta az aktualis meccset. Es igy megint sules lett a vege..

Komolyan neha mar olvasni is kellemetlen amikor szeptemberben a 4.fordulo utan hisztizik a forum egy negyede h elbuktuk a ligat, de azok jo resze legalabb uj arc.


Szerintem nem volt tragikus a tegnapi meccs, benz es cr biztato volt. Bale is mert legalabb meg se probalt semmitv, igy annyit hibazni se tudott a mi kis dzsudzsakunk. :lol: Pepeert viszont nagy kar, tartok a nacho lewa parharctol.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. április 8., szombat 22:46

Én mindig pozitívan állok a dolgokhoz körülményektől függetlenül, legfeljebb koppanok a szezon végén. Jobb, mint szeptembertől hisztizni, hogy nem nyerünk semmit, elbukunk, megaláznak, hogy ha aztán ha mégsem, akkor majd menőzzek, hogy megtosztunk mindenkit. Ha meg mégsem nyerünk, elmondjam, hogy én már megmondtam ezt régen...szánalmas.

Ez az én csapatom, hiszek bennük, ha R9, ha Soldado szaladgál a pályán, ha Zidane,Ancelotti, Mourinho, vagy Schuster, Lopez Caro ül a padon, ha Perez, ha Calderón van a klub élén. Nem érdekel. Feladom, amikor a konkurencia már betette a vitrinjébe a kupát, addig soha.

Idén duplázunk, csak szólok :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 8., szombat 22:45

Martin épp levelet ír Moratának, hogy kitart mellette és szereti. Hehe meg itt van, de neki elnézzük, a pia már sok jó embert elvitt. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 8., szombat 22:35

torjack írta:
Realista24 írta:Hol a sok károgó, aki már lemondott mindenről? :lol: :lol:

Kit érdekel, hangosan röhögök rajtuk, mint mindig, tedd azt Te is :D
Én kivárom minden ilyesmivel a szezon végét, de hogy nem unják egy gyengébb meccs után beírni, hogy itt a világvége, az valami botrány.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 8., szombat 22:35

torjack írta:Kit érdekel, hangosan röhögök rajtuk, mint mindig, tedd azt Te is :D
Nem hiszek neked, tuti cigizel éppen!! :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. április 8., szombat 22:34

Realista24 írta:Hol a sok károgó, aki már lemondott mindenről? :lol: :lol:

Kit érdekel, hangosan röhögök rajtuk, mint mindig, tedd azt Te is :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 8., szombat 22:32

Hol a sok károgó, aki már lemondott mindenről? :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 8., szombat 21:41

MorataMartin írta:Szerintem idén nem nyerunk semmit. Nem birtuk megverni ezt a szr atletikot. Nem fogjuk se a Bayernt se a Barcat megverni.
Hányan vagytok még? :shutup:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. április 8., szombat 21:34

Süti írta:És mivel jövőre lehet hogy már nem nálunk lesz, elképzelhető hogy így búcsúzik ? Góllal és kettős bordatöréssel. :'(
Vastapssal és álló ovációval
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. április 8., szombat 21:29

ha Llorentének nem nevet kell kiszorítani,
(és nem azt kell, Casemiro nem sztár)
meg fogja kapni a lehetőséget jövőre :salute:

Asensionak nincs esélye, mert Balet játszatni kell...

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. április 8., szombat 21:26

Szerintem idén nem nyerunk semmit. Nem birtuk megverni ezt a szr atletikot. Nem fogjuk se a Bayernt se a Barcat megverni.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. április 8., szombat 21:15

Xober írta:
Szalmabáb érvelésre nem reagálok érdemben...
Mert az érvelés, hogy úgy teszel, mintha pontosan tudnád, mi folyik a háttérben. Meg hogy sétálgatás. Ezen a meccsen amúgy sem nem ez volt a probléma.
Nem is erről a meccsről volt szó kifejezetten, hanem összességében a szezonban mutatott támadójátékról. De az alapvető problémák ma is kiütköztek. Nem nehéz kitalálni, hogy mi megy a háttérben. Amiket viszont te adtál a számba mondatokat, olyat senki sem állított. Természetesen nem a BBC dönt bizonyos kérdésekben, de Zidane kénytelen alkalmazkodni az ő korlátaikhoz. Szerinted miért van ívelgetés? Nem azért mert ez Zidane heppje, hanem mert Ronaldo megmaradt előnyeit egy ilyen alapokra fektetett támadógépezetben lehet a legjobban kihasználni. Csak nézd vissza a góljait. Túlnyomó többsége beadás utáni szituáció (vagy tizenegyes). Ezek után mit tehetne Zidane? Kényszerítse vissza a vonal mellé? Tiltsa meg neki hogy behúzódjon centernek? Vagy esetleg padoztassa??? Kényszerhelyzetben van.

A másik kérdésedre reagálva, itt nem kifejezetten az edző jelleméről van szó (mennyire karakán személyisége), hanem arról, hogy a taktikai kérdésekben teljes alárendeltséget vár el a játékosok részéről. Vagy szigort gyakorol, ha úgy tetszik. Sampaoli például pont ilyen, nála meg kell dögleni, vagy nem játszol. Vajon mennyit kellene várni az első öltözői balhéra, ha egy ilyen mentalitású ember kerülne a csapat élére jövő évtől? Ezt jelenti az a mondat, hogy haver kell a játékosoknak. Aki szabadságot ad nekik a pályán, akivel jó hangulatban telnek az edzések, aki nyugodt környezetet biztosít a csapat számára. Ha idejön egy Sampaoli, Conte, Pochettino mentalitású ember, akkor velük is sikeresek lehetünk ideig-óráig, de én már nagyon szeretném, ha végre egy igazi madridi sikerkorszak következne a csapat életében. Az alapanyag és a körülmények (kipukkadó riválisok) adottak lennének...

Meg hogy sétálgatás.
Miért, talán nem valós jelenség? :) Javaslom, hogy nézd vissza a december előtti sörmeccseket, különösen CR és Benzema játékát. És most nehogy felhozd, hogy a mai meccsen ők is hajlandóak voltak ötnél többször visszajönni labdát szerezni. Amiről én beszélek, azok komoly szerkezetbeli problémák, amelyek csak az egyre sürgetőbb generációváltással (a támadószekcióban) lesznek orvosolhatóak. De ez már hónapok óta mondogatva van a CR topicban.

Hadd ne csak a "megvankötveakezeCR" hibája legyen már, hogy mindig ugyanaz a kezdő.
Igen, ez például jogosan róható fel ZZ-nek, de már a legelső hozzászólásomban is leírtam, hogy mindentől függetlenül ő is sokat hibázik. Csak erről elfelejtkeztél...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. április 8., szombat 21:10

Viszont baromi elkeserítő és felesleges pontszórás volt ez.
Szerintem sokkal idegesítőbb volt az Eibar és a Las Palmas elleni pontvesztés hazai pályán. Mert mindkét meccs papirforma győzelem kellett volna legyen. A matrac meg egyszerűen ilyen, tavaly a bl-ben is a semmiből lőtték a bayern és a barca ellen a gólokat, nem csak mi szenvedünk ellenük.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 8., szombat 21:04

A mai meccsel nem az a baj, hogy döntetlen lett, vagy pedig az hogy nem akartunk, vagy bármi a játék elemével.

Kidolgozgattuk a helyzeteinket, akartunk, uraltuk a meccset.

A gond az, hogy egy baromi gyenge Atletico ellen magunkat elaltatva szórtuk el a 3 pontot. Nem nagyon lehet mit mondani. Megnyerhetjûk a bajnokságot? Meg.

Viszont baromi elkeserítő és felesleges pontszórás volt ez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég