Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 11:39

Felre ertelmeztem Dzsi! :mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 11:33

dzsi91 írta: Haaland oké de lewa kb a dortmundi leolvadásunk óta nem rúgott gólt bl-ben nagy meccsen.Még a 8-2nél is már mindenki betalált csak ő nem a bayern utolsó félórája arra ment el, hogy rugassanak vele egyet a végén.

Jó csatár volt de nem a legfelsőbb polc.Nyilván messinél jobban megérdemelte volna az aranylabdát de a bayernből lehetett volna mást is választani, mondjuk a 13as müntyenből se értem miért riberyt tolták amikor robbennek sokkal nagyobb momentumai voltak abban a szezonban.
A 6.at o rugta, van par golja nagy meccseken azert, fentebb irtam.

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 11:32

RealMadridFanatic írta:
realmadrid95 írta:

Goljai nagyobb csapatok ellen a blben:
Real: 6
City: 1
Atletico: 2
Barca: 3
Arsenal: 5
Chelsea: 3
Napoli: 2
Juve: 1
Lazio: 2
Inter: 1
Roma: 1

Ekozott volt jo nehany nagyon fontos golja. Vilagklasszis volt par eve, persze sokkal kevesebb “clutch” momentuma volt, mint egy Benzemanak, Suareznek.
Koszi! A golok szama mondjuk rendben van, en nem kovettem aktivan.


Igazan nincs mit, engem is erdekelt a dolog, valahogy en is ugy emlekeztem, hogy ettol rosszabbul teljesitett.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Tegnap, 11:27

Haaland oké de lewa kb a dortmundi leolvadásunk óta nem rúgott gólt bl-ben nagy meccsen.Még a 8-2nél is már mindenki betalált csak ő nem a bayern utolsó félórája arra ment el, hogy rugassanak vele egyet a végén.

Jó csatár volt de nem a legfelsőbb polc.Nyilván messinél jobban megérdemelte volna az aranylabdát de a bayernből lehetett volna mást is választani, mondjuk a 13as müntyenből se értem miért riberyt tolták amikor robbennek sokkal nagyobb momentumai voltak abban a szezonban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4414
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » Tegnap, 11:24

Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Durván kereste. Ettől függetlenül szerintem nincs bíró aki ezt nem adja meg, annyira kinn volt a lába.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Tegnap, 11:15

az adott évükre azért az olyanok mint Haaland vagy Lewa hoztak olyan szintet amire simán lehetett volna aranylabdát kapni, csak hát nem kaptak. Haaland egyébként remek példa, meglehet nézni Őt, megrúgja a góljait, de egyszerűen szüksége van a kiszolgálásra, nem fog különbséget teremteni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 10:54

engem az zavar mai napig egy levandkvszknal, hogy benzemaval emlegettek/emlegetik egy lapon, hogy aranylabdat kellett volna kapnia.
hogyne..... vicc
se kepessegekben, se hozzaadott ertekben, semmilyen szinten nem extra, volt par jo eve, de par ev mulva kutya se fog ra emlekezni, nemhogy korszakos legendakent.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » Tegnap, 10:50

realmadrid95 írta:
RealMadridFanatic írta: Azert Lewandowskirol megneznek egy olyan statisztikat amin a topligak altalanossagban veve vett legjobb csapatai elleni mutatoja szerepel. Anno Dortmundban hintett nekunk egy negyest, de azota nem remlik sorsdonto pillanatban lott gol tole.

Ettol nem lesz rossz jatekos, de a legmagasabb szinten, legfontosabb pillanatokban nem tudott szerintem maradandot alkotni.
Goljai nagyobb csapatok ellen a blben:
Real: 6
City: 1
Atletico: 2
Barca: 3
Arsenal: 5
Chelsea: 3
Napoli: 2
Juve: 1
Lazio: 2
Inter: 1
Roma: 1

Ekozott volt jo nehany nagyon fontos golja. Vilagklasszis volt par eve, persze sokkal kevesebb “clutch” momentuma volt, mint egy Benzemanak, Suareznek.
Koszi! A golok szama mondjuk rendben van, en nem kovettem aktivan.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 10:48

RealMadridFanatic írta: Azert Lewandowskirol megneznek egy olyan statisztikat amin a topligak altalanossagban veve vett legjobb csapatai elleni mutatoja szerepel. Anno Dortmundban hintett nekunk egy negyest, de azota nem remlik sorsdonto pillanatban lott gol tole.

Ettol nem lesz rossz jatekos, de a legmagasabb szinten, legfontosabb pillanatokban nem tudott szerintem maradandot alkotni.
Goljai nagyobb csapatok ellen a blben:
Real: 6
City: 1
Atletico: 2
Barca: 3
Arsenal: 5
Chelsea: 3
Napoli: 2
Juve: 1
Lazio: 2
Inter: 1
Roma: 1

Ekozott volt jo nehany nagyon fontos golja. Vilagklasszis volt par eve, persze sokkal kevesebb “clutch” momentuma volt, mint egy Benzemanak, Suareznek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Tegnap, 10:15

hehetheoriginal írta: A barcelona kurvara leadta, kb spanyol kozepcsapat szint.
Gondolom realis hungarokatalanok ezt latjak, egyszeruen a jatekosok minosege lofasz.
Korabban idegben volt az ember, tudta, erezte, hogy kurvaeros a tamadosoruk, es akarhany golt baszhatnak, mellette kp-n is tudnak dominalni, az egyeduli fegyver ellenuk - ami vegre sok nagy hazai es idegenbeli alazas utan derult ki -, ha felvesszuk a kesztyut es kihasznaljuk, hogy a kp es tamadosoruk elrejti az amugy balfasz védelmüket, es rajukfutunk, nekikmegyunk, meg ha a jozan esz nem is ezt diktalja. Belefutott a kesbe zidanetol.kezdve ancelottin at mindenki. Na ez a baszo, tekintelyt parancsolo barcelona ugy ahogy van, eltunt. Yamal ugyeske, de azert lattunk mar sok ilyet (pl robben ugrik be hirtelen stilusra) a tobbiek, ugyeske kozepszer, semmi extra... Kemeny evek jonnek, en elhajtogatnam azt a barca mezt egy idore,.trofeak nem egyhamar esnek be hozzajuk
Tudom te mindig a qualityvel jössz, igazi is részben, de a barcanal ami nagy gond még, hogy egy soldos csürhe jelenleg a csapat, semmi kémia nincs, meg egy toxik balfasz edző, akitől max azt tudják megtanulni a fiatalok, hogyan kell simára borotválni a lábat.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » Tegnap, 9:38

Realista24 írta: Bocs, nalam az szamit, hogy mit mutat a BL-ben vagy a nagy meccseken valaki.
Értem, én inkább az ő szemszögükből vettem, hogy papíron Lewa a legnagyobb sztár most ott (jó na, idén Yamal). Mindegy, legyen az ő bajuk :mrgreen:
Xavi igazán maradhatna még pár évet!!

Nálunk remélem Güler minden bajnokin kap lehetőséget innentől kezdve. Asszem Carlo is nyilatkozta hogy meg fogja kapni a perceit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 9:27

Tjacks írta:
Realista24 írta:
Az elso Barca gol meg otvar nagy tamaszkodas reven szuletett meg, arrol megsem beszel senki.
Teljesen igaz, a gond az hogy Kroos nem homorított egy nagyot, valószínűleg szégyellte volna magát :D

Ha látványosan dobja magát, szerintem elveszik...
Mert tudta, hogy nyerunk, ugy mint en :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 9:26

Realista24 írta:
Az elso Barca gol meg otvar nagy tamaszkodas reven szuletett meg, arrol megsem beszel senki.
Teljesen igaz, a gond az hogy Kroos nem homorított egy nagyot, valószínűleg szégyellte volna magát :D

Ha látványosan dobja magát, szerintem elveszik...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » Tegnap, 9:24

Azert Lewandowskirol megneznek egy olyan statisztikat amin a topligak altalanossagban veve vett legjobb csapatai elleni mutatoja szerepel. Anno Dortmundban hintett nekunk egy negyest, de azota nem remlik sorsdonto pillanatban lott gol tole.

Ettol nem lesz rossz jatekos, de a legmagasabb szinten, legfontosabb pillanatokban nem tudott szerintem maradandot alkotni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 9:23

Tjacks írta:
petiamadridista írta:

Kereste a kontaktot, de kint is maradt Cancelo lába, bőven adható volt. Nem testtel taszajtották odébb. Elsőre ordas nagy akasztásnak tűnt, aztán látszott h ő is kereste a lábat, de nem volt nehéz dolga mert ott is volt az a láb.
Szóval sima tizi.
Értem, valószínűleg egyedül leszek a véleményemmel :)

Mondjuk alapjaiban reformálnám meg ezt a szar büntető rúgást, túl sok olyan helyzet van amikor aránytalanul nagy büntetés tizit rúgni. Hogy egy példát hozzak: jó pár fordulóval ezelőtt Jamal bevetődött oldalról egy labdába amit a védő épp mezőnybe akart kibikázni. Értem hogy a végeredmény hogy szabálytalan volt, de a tizi túlzó büntetés az ilyen és hasonló esetekben szerintem.
Az elso Barca gol meg otvar nagy tamaszkodas reven szuletett meg, arrol megsem beszel senki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 9:23

Anthony írta:
Realista24 írta:

Sosem volt mas a Barcaban.
Tavaly csak összekapartak egy bajnoki és egy gólkirályi címet.
Bocs, nalam az szamit, hogy mit mutat a BL-ben vagy a nagy meccseken valaki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 9:22

petiamadridista írta:
Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Kereste a kontaktot, de kint is maradt Cancelo lába, bőven adható volt. Nem testtel taszajtották odébb. Elsőre ordas nagy akasztásnak tűnt, aztán látszott h ő is kereste a lábat, de nem volt nehéz dolga mert ott is volt az a láb.
Szóval sima tizi.
Értem, valószínűleg egyedül leszek a véleményemmel :)

Mondjuk alapjaiban reformálnám meg ezt a szar büntető rúgást, túl sok olyan helyzet van amikor aránytalanul nagy büntetés tizit rúgni. Hogy egy példát hozzak: jó pár fordulóval ezelőtt Jamal bevetődött oldalról egy labdába amit a védő épp mezőnybe akart kibikázni. Értem hogy a végeredmény hogy szabálytalan volt, de a tizi túlzó büntetés az ilyen és hasonló esetekben szerintem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » Tegnap, 9:19

Realista24 írta:
Anthony írta: ahol a nagy sztár Lewandowski már csak egy töltelék.
Sosem volt mas a Barcaban.
Tavaly csak összekapartak egy bajnoki és egy gólkirályi címet.

Avatar
JamesFord88
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023. július 26., szerda 14:32
Kedvenc játékosaid: Figo, Raúl, Zidane, R. Carlos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: JamesFord88 » Tegnap, 9:17

Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Tiszta 11-es. Akadályozta a tovább haladásban. Jó, hogy nem mi mondjuk meg neki, hogy hova léphet és hova nem... :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 9:14

Anthony írta: ahol a nagy sztár Lewandowski már csak egy töltelék.
Sosem volt mas a Barcaban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég