Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 29., szombat 20:04

R.M.C.F írta:
Nagyon jól látod,és jól megfogalmaztad ezt,igen,ez hosszú évek óta látható nálunk......annyival egészíteném ki,hogy az AM is évek óta megkapja azt amit írtál,véleményes szitukban a legtöbb esetben feléjük húznak....nekik sokkal többet szabad mint pl a realnak.....ott egy játékos sokkal tovább bennmarad a pályán mint nálunk stb.....

De ezt hiába írjuk....ezen más drukkerek nevetnek. Sajnos.
A barca egyszerűen csak az edzéseken jól begyakorolja, hogyan kell legjobb pillanatban feldobni magukat stb. Edzés kérdése... :)

De azt tényleg nem értem, hogy amit az elmúlt években a Atletico csinált azt, hogyan úszták meg mindössze ennyi piros lappal...??

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 29., szombat 19:37

Ronaldo09 írta:A mai meccs megmutatta,milyen az mikor mellettünk van a bíró,vagy inkább nincs ellenünk.Nem lehet mondani,hogy elcsalta volna a meccset,egyszerűen csak a véleményes szituációkban inkább a javunkra döntött.Mennyivel másabb mint szembeszélben pisálni,nyílvánvaló volt mennyire megviselte ez idegileg az Alaves játékosait,nekik csak az jött le,hogy megint ide döntött és megint,hiába volt mondjuk minden második teljesen jogos,a többi meg véleményes,(a főbb szituációkra gondolok)a fejükben ez összeállt egy sorozattá,majd egy összeesküvés elméletté,na ez az a hátszél amiben a Barcelona rendszerint utazik...Csak náluk még az egy az egy elleni kontaktokat is hozzáteszik mezőnyben.
Kovacic nagyon jó,és még jobb lesz,nagyon király...

Nagyon jól látod,és jól megfogalmaztad ezt,igen,ez hosszú évek óta látható nálunk......annyival egészíteném ki,hogy az AM is évek óta megkapja azt amit írtál,véleményes szitukban a legtöbb esetben feléjük húznak....nekik sokkal többet szabad mint pl a realnak.....ott egy játékos sokkal tovább bennmarad a pályán mint nálunk stb.....

De ezt hiába írjuk....ezen más drukkerek nevetnek. Sajnos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. október 29., szombat 18:42

A mai meccs megmutatta,milyen az mikor mellettünk van a bíró,vagy inkább nincs ellenünk.Nem lehet mondani,hogy elcsalta volna a meccset,egyszerűen csak a véleményes szituációkban inkább a javunkra döntött.Mennyivel másabb mint szembeszélben pisálni,nyílvánvaló volt mennyire megviselte ez idegileg az Alaves játékosait,nekik csak az jött le,hogy megint ide döntött és megint,hiába volt mondjuk minden második teljesen jogos,a többi meg véleményes,(a főbb szituációkra gondolok)a fejükben ez összeállt egy sorozattá,majd egy összeesküvés elméletté,na ez az a hátszél amiben a Barcelona rendszerint utazik...Csak náluk még az egy az egy elleni kontaktokat is hozzáteszik mezőnyben.
Kovacic nagyon jó,és még jobb lesz,nagyon király...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 29., szombat 18:11

kova megint jó volt. big lajk. kroos meg pihenhet hazafele az úton :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 29., szombat 18:10

MOM CR a golajinak koszonhetoen. Kovacsics viszont mezonyben messze a legjobb volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 28., péntek 12:05

Igen, én voltam, de ez most hogy jön ide? Akkoriban tényleg szarul rugdosta a szogleteket, azóta jelentősen feljavult.

Amugy meg nem tudom ebben mi volt a szemelyeskedes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 28., péntek 9:09

Olyanon vitatkozok, ami könnyen ellenőrizhető, csak sok idővel jár.
De akinek van ideje, nézze vissza Ramos góljait az elmúlt 6 évre és máris okosabbak lesztek.
Szerző: Kerlon » 2016.10.28. 09:06

___Samy___ írta:
Jól van Kerlon, jár a keksz. Veled normálisan eszmecseret folytatni lehetetlen.

:( kíváncsi leszek, ha én is személyeskedésbe kezdek, akkor ki fog PUt kapni. Pedig asszem te sirtad tele a Kroos topikot, mikor a röviden mindig kifejeltek. Vagy Seraf. :hmmm:
Senki, rögtön zárka lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 28., péntek 9:06

___Samy___ írta:Jól van Kerlon, jár a keksz. Veled normálisan eszmecseret folytatni lehetetlen.
:( kíváncsi leszek, ha én is személyeskedésbe kezdek, akkor ki fog PUt kapni. Pedig asszem te sirtad tele a Kroos topikot, mikor a röviden mindig kifejeltek. Vagy Seraf. :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 28., péntek 8:10

Jól van Kerlon, jár a keksz. Veled normálisan eszmecseret folytatni lehetetlen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 28., péntek 7:30

Én konkrétan csak két emberen látom, hogy jobban felelne, mint régebben: Benzema és Bale. Ebből utóbbi Ozillel nem játszott, előbbi meg idő közben megtanult. Szerintem továbbra is hülyeség Ozilre kenni. Esetleg plusz fejelő még Casemiro, de ő sem játszott Ozillel. Amúgy Ozil mindenért a hibás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 28., péntek 4:47

morientes írta:
Biztos volt ilyen is, de akkortájt fele ennyire sem voltunk veszélyesek pontrúgásokból. És nem a fejelni készülő játékosok miatt.
Nyilván, én csak megjegyeztem.
De szerintem Ramos nem szerzett kevesebb gólt átlagban mint mostanság, hogy ebben most mennyire van benne a lába Özilnek, nem tudom.
Annyira nem tett rám mély benyomást hogy emlékezzek minden mozzanatára :lol:
12/13 4 goal
13/14 4 goal
14/15 4 goal
15/16 2 goal
16/17 2 goal

Ezek Ramos bajnokságban lőtt góljai, elég kiegyensúlyozott. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 27., csütörtök 19:23

Biztos volt ilyen is, de akkortájt fele ennyire sem voltunk veszélyesek pontrúgásokból. És nem a fejelni készülő játékosok miatt.
Nyilván, én csak megjegyeztem.
De szerintem Ramos nem szerzett kevesebb gólt átlagban mint mostanság, hogy ebben most mennyire van benne a lába Özilnek, nem tudom.
Annyira nem tett rám mély benyomást hogy emlékezzek minden mozzanatára :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 27., csütörtök 18:13

Adom, amit ericco ír. Mivel már Özil idejében is megvoltak a jó fejelő játékosaink Pepe, Ramos vagy épp Ronaldo személyében (akik ugye most is itt vannak), így vmilyen szinten igaz az, hogy Özil nem rúgta annyira gólveszélyesen a pontrúgásokat, mint Kroos vagy épp Modric. Viszont az is igaz, hogy akkoriban nem voltunk ennyire ráfeküdve a pontrúgás témára.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 27., csütörtök 18:12

Kerlon írta:Akkor is ezt csak Ozilre kenni szerintem komoly hozzá nem értésre utal. Szöglet variációk, variáció kidolgozottsag stb stb. Rögzített szituációk száma stb stb. Toninak is volt nem kevés gyenge szabadja, szogije. Szóval továbbra is tartom, hogy hülye dolgot ragadtal meg.
Mert finoman mondva is kihívásokkal küzdesz az értelmezéssel (ezért a sok konfrontációd a fórumon). Nem azt írtam, hogy maitta voltunk gyengék pontrúgásokból, hanem, hogy ez itt is megmutatkozott. Az alapján ítéltem meg Özil szögleteit, ahogy rúgta, ahogy a labda szállt, ahova az érkezett. Sokszor úgy lőtte őket, ahogy egy megyei edzésen is tanítják, hogy így ne, mert abból könnyen ellentámadás lesz. Túl közel érkezett a labda a kapuhoz, túl magas volt az íve és alacsony a sebessége. Legtöbbször.
Azt meg sehol sem állítottam, hogy Kroos összes szöglete, szabija tökéletesek. Csak jobbak. Minimum egy osztállyal.
Viszont az is igaz, hogy akkoriban nem voltunk ennyire ráfeküdve a pontrúgás témára.
Mourinho alatt? Szerintem igen, csak nem mentek. Akkor nem lettünk volna rá állva, ha a zömét röviden végzik el a fiúk, mint pl. a Barca.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. október 27., csütörtök 18:16-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 27., csütörtök 16:56

Akkor is ezt csak Ozilre kenni szerintem komoly hozzá nem értésre utal. Szöglet variációk, variáció kidolgozottsag stb stb. Rögzített szituációk száma stb stb. Toninak is volt nem kevés gyenge szabadja, szogije. Szóval továbbra is tartom, hogy hülye dolgot ragadtal meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 27., csütörtök 15:41

Kerlon írta:Én nem csak Ramos, Varane éa Ronaldo fejesekre is emlékszem nem egyre. Az meg megint az érem másik oldala, hogy a szögletek másik felét Alonso adta be.
Nekem Özil szögleteiből leginkább az maradt meg, hogy mindig túl gyengére (sokáig szállt a levegőben a labda, könnyebb volt levédekezni) vagy túl rövidre sikerültek. Persze pár gól esett is belőlük, de messze nem annyi, mint mostanában.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 27., csütörtök 15:36

Én nem csak Ramos, Varane éa Ronaldo fejesekre is emlékszem nem egyre. Az meg megint az érem másik oldala, hogy a szögletek másik felét Alonso adta be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 27., csütörtök 15:29

Kerlon írta:Nem tudom, de abból kiindulási, hogy kirívóan több gólt nem szerzett, ezért kétlem, hogy ericco összefüggése túl helytálló lenne.
Özil ótvarul rúgta a szögleteket. Krooshoz és Modrichoz képest pedig rohadt ótvarul. Mindegy, anno Ramos mennyi gólt szerzett, vagy hogy utálom-e vagy sem. Csak Te gondolkodsz így.
De amúgy utánanézhetsz te is: Ramos pont akkor szerezte a legkevesebb góljait (4-et, 5-öt), amikor Özil nálunk játszott. Csak a legutolsó szezonjában szerzett hármat (viszont volt egy sérülése, mínusz a kupa). A többiben mindig megvolt legalább a 6.
Emlékszem egy-két szögletből amit Özil adott be, Ramos gólra amúgy.
Biztos volt ilyen is, de akkortájt fele ennyire sem voltunk veszélyesek pontrúgásokból. És nem a fejelni készülő játékosok miatt.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 27., csütörtök 15:15

Emlékszem egy-két szögletből amit Özil adott be, Ramos gólra amúgy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 27., csütörtök 15:13

Kerlon írta:Nem tudom, de abból kiindulási, hogy kirívóan több gólt nem szerzett, ezért kétlem, hogy ericco összefüggése túl helytálló lenne.
Ha most mondjuk hét gól beadás után volt, korábban meg a négy büntetőből vagy akcióból, akkor van alapja. De majd jön pár Özil expert és leírja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég