Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. február 19., vasárnap 21:58

tegnap jó meccset játszottunk.
Nekem tetszett.

Azért az látszik, hogy míg Lucas V. egy nemzetközi mércével mérve jó játékos, vagy akár nagyon jó, addig Bale egy igazi világsztár.
Sokat jelent az ő pozitív visszatérése.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 19., vasárnap 20:20

Szerintem sem kellett a kp-t deffenzívebbé tenni, de sok ilyen döntés van. Majd megértjük, vagy nem.

Az ellenfél semmi komoly veszélyt nem jelentett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 20:06

ToniKroos írta:De ezt te mind az eredmény tudatában írod. Meccs közben (jelzem 1-0 volt) csak annyit látni, hogy a középpályán jobbak fizikumban.
Nem az eredmény tudatában, a meccs képe alapján. Legalábbis én egyáltalán nem éreztem, hogy elfogytunk volna középen és ezért kell Casemiro.
ToniKroos írta:Tény szépen eljátszogattak és nem is Kovaciccal volt a baj, hanem inkább magával az összetétellel, hogy a 4 védőn kívül mindenki támadott.
Mindenkinek meg volt a szerepe. Összhangban volt az egész csapat. Nem villogtak, de a védekezés részével sem volt gond.
ToniKroos írta:Szerintem 1-0nál indokolt volt a csere és jelzem nem Kovacic cseréje, hanem Case bejövetele, mert túl lazán vettük, ami visszaüthetett volna.
Ezt sem éreztem. Lucas, Kroos, Kovacic és Isco is végig fegyelmezetten játszottak. Szerintem nem vették lazán. Jelzi az is, hogy 70-30-ban nálunk volt a labda, az Espanyol a 16osunkig se nagyon jutott el. Ha valaki lazán vette, az pont az ellen volt. Vagy csak ennyit tudnak, vagy ennyivel jobbak voltunk.
ToniKroos írta:Persze így is kaphattunk volna gólt, de azért azt mindenki elismerheti, hogy a kezdő hármas mindegyikénél jobban védekezik a brazil.
Ő a legjobb védekezésben, de én még mindig csak azt kérdőjelezem meg, hogy az ilyen meccsekre minek? Ha még most is játszanának, még akkor sem lőtt volna gólt az Espanyol. Tudom, ez is feltételezés, de a látottak alapján ez volt a szitu.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 19., vasárnap 19:58

espanyol elleni sebességek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. február 19., vasárnap 19:53

M1Ö írta: Neked nem egyértelmű amit én írok. Volt gondunk abból, hogy a FIZIKUMÁVAL nem tudta felvenni a versenyt? Nem! Volt bármiféle gondunk védekezésben, hogy be kelljen hozni Casemiro-t, mert Diop, vagy bárki más FIZIKÁLISAN erős? Nem! Szépen eljátszogatott volna Kovacic is végig, de Asensio is elég lett volna, ha már mindenféleképp cserélni akart.
De ezt te mind az eredmény tudatában írod. Meccs közben (jelzem 1-0 volt) csak annyit látni, hogy a középpályán jobbak fizikumban. Tény szépen eljátszogattak és nem is Kovaciccal volt a baj, hanem inkább magával az összetétellel, hogy a 4 védőn kívül mindenki támadott. Hiába mondod Kroosnak, hogy Casemiro helyén játszol, ő nem fog úgy mozogni attól még. Szerintem 1-0nál indokolt volt a csere és jelzem nem Kovacic cseréje, hanem Case bejövetele, mert túl lazán vettük, ami visszaüthetett volna. Persze így is kaphattunk volna gólt, de azért azt mindenki elismerheti, hogy a kezdő hármas mindegyikénél jobban védekezik a brazil.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 19:10

Szerintem hagyjuk, mi képtelenek vagyunk megérteni egymást. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 18:41

Süti írta:Igen, FIZIKUMÁVAL nem tudta felvenni a versenyt. Nem azt írtam hogy Dioppal nem tudta felvenni a versenyt, hanem a fizikumával. Szerintem elég egyértelmű.
:fpalm: Neked nem egyértelmű amit én írok. Volt gondunk abból, hogy a FIZIKUMÁVAL nem tudta felvenni a versenyt? Nem! Volt bármiféle gondunk védekezésben, hogy be kelljen hozni Casemiro-t, mert Diop, vagy bárki más FIZIKÁLISAN erős? Nem! Szépen eljátszogatott volna Kovacic is végig, de Asensio is elég lett volna, ha már mindenféleképp cserélni akart.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 18:34

M1Ö írta:
Kova cseréje amúgyis indokolt volt, Diop fizikumával sajnos nem tudta felvenni a versenyt. Kellett oda Case...
Ezt írtad. Erre írtam, hogy nem tudta felvenni vele, de mindenben jobb volt, ergo semmi hátrányunk nem lett volna belőle, ha Kovacic végig játszik. Semmi nem indokolta Casemiro cseréjét, mert abszolút nem érződött Kovacicen, hogy fel lett volna őrölve, meg, hogy zavarta volna a játékát a szeme alatti seb. De írtam azt is, hogy tegyük fel le kellett cserélni... Akkor miért nem jött Asensio? A k.pályán nem jöttek át. Talán 2 veszélyesebb helyzetük volt, abból az egyiknél már ott volt Casemiro is.
Igen, FIZIKUMÁVAL nem tudta felvenni a versenyt. Nem azt írtam hogy Dioppal nem tudta felvenni a versenyt, hanem a fizikumával. Szerintem elég egyértelmű. :) Asensio felvetése jogos, de az már meccs előtt biztos volt, hogy jön előre Bale. 1-0-nál én se kockáztattam volna meg, hogy leveszek egy vkpt. Addig nem jöttek át, utána lehet, hogy változott volna. Case nyilván biztonsági játék volt, de én nem látom benne a problémát. Bejött, és betonbiztosan hozta, amit védekezésben majdnem mindig hoz. A mi lett volna ha játék meg végtelen verzióban játszik minden meccsen. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 18:30

Kova cseréje amúgyis indokolt volt, Diop fizikumával sajnos nem tudta felvenni a versenyt. Kellett oda Case...
Ezt írtad. Erre írtam, hogy nem tudta felvenni vele, de mindenben jobb volt, ergo semmi hátrányunk nem lett volna belőle, ha Kovacic végig játszik. Semmi nem indokolta Casemiro cseréjét, mert abszolút nem érződött Kovacicen, hogy fel lett volna őrölve, meg, hogy zavarta volna a játékát a szeme alatti seb. De írtam azt is, hogy tegyük fel le kellett cserélni... Akkor miért nem jött Asensio? A k.pályán nem jöttek át. Talán 2 veszélyesebb helyzetük volt, abból az egyiknél már ott volt Casemiro is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 18:01

M1Ö írta:
De akkor minek hozod fel ellenérvnek? :) Semmi problémánk nem volt abból, hogy fizikálisan nem tudta felvenni vele a versenyt, mert minden másban viszont igen.
Mint írtam, komoly problémánk nem volt, mert ez az Espanyol semmiféle előrejátékot nem tanúsított. Mire hoztam fel mit ellenérvnek? Én annyit írtam, hogy szerintem teljesen jogos volt a csere, mert Kovát fizikálisan lefárasztották, és faragták, ráadásul egy kötést is kapott a szeme alá. Case bejött, és már fizikálisan se tudta felvenni a versenyt az Espanyol a középpályával. Mi itt a kérdés? :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 17:44

[/quote]Még jó, hogy többet szerelt, mint Diop, hiszen jobb játékos lényegesen. :) Természetesen elsősorban ez az ütközéseknél jött ki. Szerencsétlen Kovát amúgy is ütötték vágták egész meccsen, tartom, hogy szerintem jó döntés volt a csere.[/quote]

De akkor minek hozod fel ellenérvnek? :) Semmi problémánk nem volt abból, hogy fizikálisan nem tudta felvenni vele a versenyt, mert minden másban viszont igen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 13:04

M1Ö írta:
Süti írta:Kova cseréje amúgyis indokolt volt, Diop fizikumával sajnos nem tudta felvenni a versenyt. Kellett oda Case...
Többet szerelt, mint Diop. Egyedül az ütközésüknél jött ki, hogy Diop erősebb fizikailag, amúgy mindenben verte Kovacic.

Még jó, hogy többet szerelt, mint Diop, hiszen jobb játékos lényegesen. :) Természetesen elsősorban ez az ütközéseknél jött ki. Szerencsétlen Kovát amúgy is ütötték vágták egész meccsen, tartom, hogy szerintem jó döntés volt a csere.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 19., vasárnap 12:35

kodo írta:Igen-igen. Nalam Lv fontosabb meccseken csak beugros, csereként hatalmasat lendit a jatekunkon ami a meccsek vege fele amugy is mindig kicsit leul. Olyankor kell ot bedobni. Valencia ellen remelem BBC kezd aztan ha Bélám elfarad johet Lucas.

igen, igy làtom én is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. február 19., vasárnap 10:54

Igen-igen. Nalam Lv fontosabb meccseken csak beugros, csereként hatalmasat lendit a jatekunkon ami a meccsek vege fele amugy is mindig kicsit leul. Olyankor kell ot bedobni. Valencia ellen remelem BBC kezd aztan ha Bélám elfarad johet Lucas.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 19., vasárnap 10:15

Szerintem LV volt amúgy a leggyengebb. Tamadasban talán jó megoldása nem is volt. Nagyon sablon megoldásokat csinált. Morata és Kova helyett pedig Ronaldot és Kroost kellett volna lekapni. Én ezt a két cserét indokoltabbnak láttam volna a pihenjenek ők is. Zidane hiába mondja, hogy bízik minden jatekosaban, de ez rohadtul nem igaz a döntései alapján.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 9:27

Tottinho írta:Nem volt benne irónia. Párszor mutatták a sérülés után és sokszor a szeme alá nyúlt. Szerintem tényleg zavarhatta.
Valamennyire biztos zavarta, de a játékán nem érződött. A cserét sem kérhette, mert az arcára az volt ráírva, hogy "na b***meg, ezt sem játszom végig".
Süti írta:Kova cseréje amúgyis indokolt volt, Diop fizikumával sajnos nem tudta felvenni a versenyt. Kellett oda Case...
Többet szerelt, mint Diop. Egyedül az ütközésüknél jött ki, hogy Diop erősebb fizikailag, amúgy mindenben verte Kovacic.
ToniKroos írta:Középpályán nem nyertünk fejpárbajt, ebből többször is problémánk adódott. Casemiro bejövetelével ez megszűnt.
Az lehet, de nem sok mindenre mentek a megnyert fejpárbajokkal. Semmi nem indokolta a cseréjét. Kivéve ha tényleg annyira zavarta a szeme alatti seb, de azt meg tényleg nem tudom elképzelni, mert jól játszott ezzel együtt is.

Na mindegy. Csak tegnap egyből az jutott eszembe, hogy nem csoda hogy pl Morata is hangot ad az elégedetlenségének. Még jó pár játékos kinyithatná a száját. Mert ha még rosszul játszanának, akkor megértem. De Isco meg Kovacic el lett felejtve mióta Casemiro visszatért. Most visszatér szép lassan Bale is, aztán majd játszik 20 perceket Isco, Kovacic, Morata meg Asensio is. Pedig előbbi kettő jóval többet érdemelne. Legyen kezdő Casemiro, Bale meg alapnak kell lennie, de legalább az ilyen könnyebb meccseken ne szívassa már Zidane a cserejátékosokat...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 19., vasárnap 9:25

Szetintem azért cserélte le mert kapott is egy nagyot a szeme alá, meg volt egy lapja. Ő meg hajlamos kiszóratni magát, benne van a mentalitásába.
Hogy aztán pont Casemirot kellett beküldenie helyette az lehet kérdés.
Más mondjuk nem nagyon volt, esetleg James, de úgy gondolhatta ZZ hogy a meccs zsebben, hadd menjen Case, nápolyban valószinűen ő kezd majd..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 19., vasárnap 9:23

Szerintem ezt a meccset nagyon megoldották Zidane és segítői.

Jó volt már maga a kezdő is. Rotálás, de ésszel. Berakott olyanokat akiknek kell a játékperc.

A számára A csapat egy-két tagja ki lett cserélve, ami jó mert így sem voltak sokan top motiváltak.

Casemiro cseréje is indokolt volt. Kovacic jó volt, de kapta a sérülést és a csere előtt kezdett az Espanyol éledezni és átmenni a kp-n(szerencsére elég lagymatagon). 1-0 volt csak. Casemiroval kellett valaki aki leütközi őket. Mellé hozta Marcelot, hogy ne adjuk fel a támadást és Kovacic ügyes támadás segítései helyett a brazil segítsen be.

Összességében az egész meccs jó volt. Egy nagy iramú BL meccs után, nyerés kényszerben. Ilyenkor szoktunk korábban pontokat veszíteni. Hoztuk a meccset és a 3 pontot. Én elégedett vagyok.

A játék volt már, és lesz is jobb.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. február 19., vasárnap 1:58

Veszélyes rész nem neked ment.
Szerintem előtte se volt a stabilitással semmi gond, de persze ez is szubjektív. Nekem tetszett a középpálya munkája.
Ebben meg benne van az eladott labdáktól kezdve az elvesztett párharcokig minden.
(Jó hogy megtaláltam, mert eddig is nehéz lett volna meggyőzni, de ezek után főleg az lesz. :D Pláne hogy javarészt azt csinált a négerrel, amit akart, nem pedig fordítva. :lol:)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 1:07

Angol kommentárral néztem, és én is így gondolom. Hogy mennyire kellett, vagy nem kellett az izom a középpályán, az nyilván lehet talán szubjektív egy ilyen harmatos Espanyol ellen, (veszélyt én nem írtam) de szerintem elég látványosan stabilabb lett a kp. Case érkezésével. :roll:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég