Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. február 14., szerda 23:09

Nem tudom valaki írta-e már, de mindenki csak szerencséről beszél CR 2. góljánál.
Abban azért nem kevés tudatosság is volt, a térdével ahogy berakta. Ösztönösen jött a mozdulat, nem volt 100%-ig tudatos, de azért ez nem csak szerencse volt.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 14., szerda 23:07

rashidm írta:
Steve írta:Varane volt a meccs embere egyértelműen! :salute: :agree:

Zidane sokat volt szidva idén, de szerintem a taktikája és ugyan késői de a cseréi is bejöttek.

Béla lendületet adott a végére. Isco tekergéseit felváltotta egy kapura törő Asensio.

Elkezdtünk a cserék után célirányosan kapura törni, szerencsénk is lett és a PSG is bekényelmesedett a végére.

Nagyon kellett ez most. Megérdemli ez a csapat. Nem azért mert jobbak voltunk az első félidőben, hanem mert annyi labda pattantrosszul idén, annyi elcsalt meccsünk volt, hiába akartak a srácok.

Nem estem hasra eddig sem a PSG-től, de azt érzem mi még bőven lehetünk jobbak, ők meg ennyit tudnak.

Gyorsan gólt kell szereznünk majd Párizsban.
Az utolsó előtti mondattal nem értek egyet. Azért ők is lehetnek sokkal jobbak, mi meg sokkal rosszabbak. Beüthet egy sérülés, rossz forma (bár ennél rosszabb forma már nem nagyon lehet :mrgreen: ). Most pont jól jöttünk ki ebből. Bár Cr lábában maradt még pár gól, de bassza kutya. Lőjjünk 1-2 gólt még idegenben az ellenfél kapujába!!! és én már elégedett leszek.
Én abban bízom, hogy a játék szervezésében még lehetünk jobbak..

Modric nem mutatott ma sokat, nem az isteni Modric volt. Isco tekergései és a kp-n leadott 320 passza nem váltotta meg a világot az első félidőben, ahogy Benzema is totál el volt tűnve.

Ha ezek közül kettő dolog jobb lesz. Pl. Benzema Franciaországban és BL meccsen alkothat nagyot. Isco ha kapura törő focit hoz veszélyes lehet. Modric tudjuk mit jelent ha oktat..

Szerintem lehetünk még jobbak. Messze voltunk ma egy top Realtól.

Az igaz, hogy a PSG is lehet bőven jobb hazai pályán. Jó meccs lesz. B-)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. február 14., szerda 23:04

na akkor most nekem a kurvaanyám meg ilyenek, de azért ez a 3-1 szerintem csalóka. ami zavar, és már írták is, hogy erőnlétileg elég kevesek voltunk, 1-1nél volt egy időszak, amikor a PSG bőven dominált, ha ott betalálnak, akkor nagyon necces lett volna a dolog.
ZZ sztem kicsit túl későn cserélt, és őszintén szólva eléggé féltem, de tökös húzás volt, és jól is sült el, akkor kurvára összeszedtük magunkat.

fasza eredmény, büszke is vagyok, de messze nincs még vége ennek a párbajnak.

Varane god modeban nyomta, Marcelo meg a legnagyobb arc a világon. :sziv:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. február 14., szerda 23:04

Ez oszt igen. :agree: :salute:

Asensio, Asensio, Asensio.

Kedvelem Casemirot, de a cseréje után nem kicsit gyorsult fel a csapat.
Varane tanár volt. Végre Marcelo is.

Nem lefutott, a helyzetek most is megvoltak mindenkinek, bárhogy alakulhat. De az látszik, számolhatatlan pénz ide vagy oda, hogy a BL rutin nagy úr, meg az is, hogy a spanyol bajnokságban, ahol rengeteg a rangadó, máshogyan edződik fel egy csapat, mint a franciáknál mindenféle zsinzsempekkel szemben, bulimeccseken.

Közönség végig 12. ember volt
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 14., szerda 23:03

O de tokeletes volt ez a maeste. Es lam: van tartas a realban. Gyonyoru volt. Nagyszeru eredmeny. Gyonyoru meccs. Szep volt. Csak elore. :agree:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. február 14., szerda 23:00

Sierra írta:
MyStiQ írta:Egyetlen dolog nem tetszett csak: erőnlét.

Kibaszottul elfáradt a csapat, tavaly meg pont emiatt lett faszra húzva mindenki.
Azért eléggé tudták tartani a letámadást, majdnemhogy a meccs végéig.
+1

Egyebkent ha ki is esunk, ezt a csapatot en imadom. Korszakos. Nem tudok rajuk haragudni, nem csak a mai eredmeny utan mondom ezt. Ha meg merges vagyok, az csak is azert van, mert tudom, mit tud(na) ez a csapat. Mbappe csaladja/ugynoke/segitoi/pszichologusa meg kapja be tovig, mar reg nalunk kene jatszania.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 14., szerda 22:59

Ja és bocs a picsogásért, azonban láthattátok, meghozta a gólokat. :lol: Viszont tényleg kilátástalannak tűnt a dolog, de hát tudjuk h ilyen a foci, meg ez a csapat rengeteg ilyen meglepetést okozott már az elmúlt években :sziv: :sziv: tényleg sosem szabad leírni őket. Pedig ezt megtanultam a 14-es bl döntő 93. percében :)

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 14., szerda 22:58

Steve írta:Varane volt a meccs embere egyértelműen! :salute: :agree:

Zidane sokat volt szidva idén, de szerintem a taktikája és ugyan késői de a cseréi is bejöttek.

Béla lendületet adott a végére. Isco tekergéseit felváltotta egy kapura törő Asensio.

Elkezdtünk a cserék után célirányosan kapura törni, szerencsénk is lett és a PSG is bekényelmesedett a végére.

Nagyon kellett ez most. Megérdemli ez a csapat. Nem azért mert jobbak voltunk az első félidőben, hanem mert annyi labda pattantrosszul idén, annyi elcsalt meccsünk volt, hiába akartak a srácok.

Nem estem hasra eddig sem a PSG-től, de azt érzem mi még bőven lehetünk jobbak, ők meg ennyit tudnak.

Gyorsan gólt kell szereznünk majd Párizsban.
Az utolsó előtti mondattal nem értek egyet. Azért ők is lehetnek sokkal jobbak, mi meg sokkal rosszabbak. Beüthet egy sérülés, rossz forma (bár ennél rosszabb forma már nem nagyon lehet :mrgreen: ). Most pont jól jöttünk ki ebből. Bár Cr lábában maradt még pár gól, de bassza kutya. Lőjjünk 1-2 gólt még idegenben az ellenfél kapujába!!! és én már elégedett leszek.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. február 14., szerda 22:57

Jó eredmény született, okosan kell kihasználni ezt az előnyt. Visszavágón Bale-Asensio páros a szélekre, hogy támogassák a védőket, és a gyorsaságuk a kontráknál kelleni fog (bár Zizou már rég játszotta meg a Marcelo-Theo párost baloldalt :mrgreen: ). A középpályára nem tudom... Casemiro nekem ma is lassúnak tűnt, többször hibázott hátul és ezt a visszavágón nem engedhetjük meg. Kovát folyamat játszatni kell addig, hogy megjöjjön az önbizalma, és felvegye a ritmust.

Zidane ma nagyon élt a játékkal, jó volt látni, hogy végre nem csak tapsikol meg beküldi LV-t a 75.be.
Emery meg nagyon elnézte azt a Meunier cserét. Spanyolország nem az ő terepe :coffee:

Visszavágón is inkább Nachot tenném be, Carvajal túl forrófejű, nem tudna higgadt maradni, ahogy Neymar szambázik körülötte.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4949
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. február 14., szerda 22:56

Sierra írta:Amúgy ja, Neymar addig volt veszélyes, amíg eljutott a 16-osig és kicselezett 2-3 embert, utána mindig elfogyott a tudomány. Vagy elesett a saját cselétől, vagy rosszul passzolt, vagy simán szerelték/elbombázta. Hálistennek összességében nem sok veszélyt jelentett a megindulásain kívül. Bappé kb ugyanez volt.
Igy van, nagyon kis szazalekban oldja meg jol a szituaciokat.

Koszonom a csapatnak, hatalmasat hoztak, visszavagon is siman nyerhetunk ha jonniuk kell, de egy X mindenfelekeppen kinez.
Asensiotol meg bocsanatot kerek. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 14., szerda 22:56

MyStiQ írta:Egyetlen dolog nem tetszett csak: erőnlét.

Kibaszottul elfáradt a csapat, tavaly meg pont emiatt lett faszra húzva mindenki.
Azért eléggé tudták tartani a letámadást, majdnemhogy a meccs végéig.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 14., szerda 22:56

Realista24 írta:
RaúlCF írta:Mbappénak kb 1-2 megmozdulása volt. a nagy übertehetségből kb semmi nem jött át. Neymar veszélyes volt de leginkább elindul 16osig életveszély jajj mi lesz aztán meg semmi. ennél durvábbra számítottam.
Mert nincs edzője. Hihetetlen sebessége van, technikailag is top, de ha nem mutatják meg neki ,hogy hogyan tud szintet lépni, akkor megragadhat.
stim. nem is azt mondom hogy rossz csak ma kb semmi nem jött ki belőle. jó lesz neki ez az év franciáknál de jövőre dobbantania kellene ergo maradhatott volna a Monacoban is. ha abban a gátvány bajnokságban marad semmit nem fog fejlődni.

bár azt már tudja ha vesztésre áll hogy lökdösse Nachot hogy siessen a bedobással. :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 14., szerda 22:56

istimester írta:Ide is áthozom.

Szerintem Bappé elfecsérli magát, ha sokáig marad ebben a felállásban. Sok mellette a ballaszt.
Cr mellett ficánkolhatna.
Ez egyértelmű és remélem, hogy ezt ő is belátja év végén, és megfúrja a "kölcsön" véglegesítését :D

Gyerekek, ezt a Casemiro-t valaki tanítja, hogy hogyan kell kibacottul rosszul helyezkedni? Ha nem kell, fellép Modricék elé, ha nem kell belép 3. khv-nek felkínálva a középpályát. Tötyög, lötyög. A PSG leglassabb emberei is úgy mentek el mellette, mint a gyorsvonat, ő meg erre kocog visszafelé. Pofám leszakad...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 14., szerda 22:55

istimester írta:Cr mellett ficánkolhatna.
Teljesen egyetértek. Mbappé miután felment Cavani helyére sokszor kapta meg úgy a labdát, hogy egyedül volt 3-4 madridi között. Kell mellé valaki, akivel mehet az összjáték. Cé lenne a tökéletes erre.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. február 14., szerda 22:55

MyStiQ írta:Egyetlen dolog nem tetszett csak: erőnlét.

Kibaszottul elfáradt a csapat, tavaly meg pont emiatt lett faszra húzva mindenki.
PSG is elhasznalta mar az energiakat. Belolunk meg sokat kivett a presszing, ultramagas szinvonalon muveltuk. En nem aggodom. Oregszik a csapat, nem lehet ugyanazt az eronletet elerni mar, illetve a tobbi csapat is latta, elleste, hogy mit tud Pintus.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 14., szerda 22:54

Amúgy ja, Neymar addig volt veszélyes, amíg eljutott a 16-osig és kicselezett 2-3 embert, utána mindig elfogyott a tudomány. Vagy elesett a saját cselétől, vagy rosszul passzolt, vagy simán szerelték/elbombázta. Hálistennek összességében nem sok veszélyt jelentett a megindulásain kívül. Bappé kb ugyanez volt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 14., szerda 22:53

Varane volt a meccs embere egyértelműen! :salute: :agree:

Zidane sokat volt szidva idén, de szerintem a taktikája és ugyan késői de a cseréi is bejöttek.

Béla lendületet adott a végére. Isco tekergéseit felváltotta egy kapura törő Asensio.

Elkezdtünk a cserék után célirányosan kapura törni, szerencsénk is lett és a PSG is bekényelmesedett a végére.

Nagyon kellett ez most. Megérdemli ez a csapat. Nem azért mert jobbak voltunk az első félidőben, hanem mert annyi labda pattantrosszul idén, annyi elcsalt meccsünk volt, hiába akartak a srácok.

Nem estem hasra eddig sem a PSG-től, de azt érzem mi még bőven lehetünk jobbak, ők meg ennyit tudnak.

Gyorsan gólt kell szereznünk majd Párizsban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 14., szerda 22:53

RaúlCF írta:Mbappénak kb 1-2 megmozdulása volt. a nagy übertehetségből kb semmi nem jött át. Neymar veszélyes volt de leginkább elindul 16osig életveszély jajj mi lesz aztán meg semmi. ennél durvábbra számítottam.
Mert nincs edzője. Hihetetlen sebessége van, technikailag is top, de ha nem mutatják meg neki ,hogy hogyan tud szintet lépni, akkor megragadhat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 14., szerda 22:52

Remy írta:Jinx is ON! Elcsaltam. (hoztam a meccset) :shifty: :mrgreen: :iszunk: :iszunk: :zoldsalas: :lilasalas:

Ez a BL!
Visszavágón ugyanezt H-ra, ha elmegy állom. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 14., szerda 22:52

Mbappénak kb 1-2 megmozdulása volt. a nagy übertehetségből kb semmi nem jött át. Neymar veszélyes volt de leginkább elindul 16osig életveszély jajj mi lesz aztán meg semmi. ennél durvábbra számítottam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég