Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 27., szerda 10:50

Amugy jol lattam, Zidane megint elszaggatta a nadragjat? :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. április 27., szerda 10:47

Anthony írta: ráadásul a bíró is elnéző volt....
Nem volt vele szerintem különösebb baj, kicsit angolosan fújt, engedte a határozott játékot. 1-2 eset volt ahol jó spanyol szokásunk szerint kicsit könnyen estünk el aztán bambultak, hogy ezt itt nem fújják le.

Szerintem jól megfogta a meccset, az elö félidöben kb még 2-3 sárgát kioszthatott volna ide is oda is, de elnézö volt a suta elkésett belépökkel szemben :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 27., szerda 10:37

Az elodontoben torlodtek a lapok,most azt olvastam, tehat senki sincs veszelyeztetve.

http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaj ... et-2353359
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. április 27., szerda 10:33

És akkor majd a City "megérdemli" ha továbbjutnak 2 döntetlennel? 2 kulcsjátékos nélkül elég jók voltunk idegenben azért.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. április 27., szerda 10:15

Ritkán van olyan, hogy egy cspaat anélkül jusson a döntőbe, hogy akár az egyik elődöntőt megnyerje. Szóval a visszavágón mindenképp győzni kell majd, hazai pályán. Ha ez nem sikerül, megérdemeljük a búcsút. Ha másért nem, az idegenben mutaott idei teljesítményünk miatt mindenképp.
Merci Zizou!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. április 27., szerda 10:10

Jah amugy ha visszavagora is igy lesz hogy cr off akkor en jamest v iscot jatszatnam lucas helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 9:44

Eltiltassal miujsag? Toroltek a lapokat vagy hogy allunk?
Döntő előtt törlik csak. Nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 27., szerda 9:42

Szerintem a hetvegen Kroos fog pihenni, James es Isco kezdo lesz, plusz Modric jatszik 55-60 percet, Casemiro szinten pad.
Szerephez juthat Arbeloa, Nacho es Danilo is, kozepen Varane biztos kezdo lesz, CR kispad, Benzema kispad, Bale kezdeni fog de nem fogja vegig jatszani. Valami ilyesmi kezdot tennek fel:

-----------------Navas
Arbeloa--Varane--Nacho--Danilo
----------Modric----Kovacic
------------------Isco
Bale-----------Jesé---------James

Szerintem korrekt lenne, ezzel a csapattal is nyerni kene!

Aztan a BL-ben szerdan gálakezdő, amennyiben felepulnek a serultek. Eltiltassal miujsag? Toroltek a lapokat vagy hogy allunk?
:goat:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. április 27., szerda 9:36

Hát ez a tegnapi első félidő ez nagyon de nagyon gyenge volt.
Ami még bosszantott,azok a hihetetlen labdaeladások voltak.
Ramosnál is az első 15-20 perc életveszély volt,és ez már nem egyszer fordult vele elő.
Nem értem,hogy hogy lehet így kimenni egy meccsre.Lehet a nyomás miatt van ez nála?

A második félidővel már elégedett voltam,persze itt sem válaltak nagy kockázatot a srácok amit azért meg is értettem főleg hogy ketten sérültek voltak elől.
De még így is nyerhetett volna a csapat.

Azért veszélyes ez a 0-0 mert egy gólt bárki találhat.
Szerintem 2 rúgni kellesz a visszavágón.
Ha nem lesznek C.Ronaldoék akkor nagyon nehéz lesz ez.
De bízok a hazai szurkolókban meg a csapatban.

Aki néz Premier Leaget attól kérdezem,hogy ez a City ennyit tud vagy ettől azért tudnak jobban játszani.Mert nekem a második félidőre teljesen úgy tünt hogy szétestek.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 27., szerda 9:14

Azért az, hogy Touré lesz, az nem feltétlen hátrány. Sokkal jobban járunk azzal, hogy Silva nincs, ő pedig van, legalábbis szerintem.

Egyébként a bajnokságban rohadtul remélem, hogy legalább a fél csapat pihenni fog, bőven beáldoznám a bajnokságot a BL miatt, ott azért jóval reálisabb esélyeink vannak. Modric és Kroos pihenése nagyon kéne, rajtuk múlik a csapat játéka, remélem ZZ is így gondolja.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 27., szerda 8:47

Egyebkent szerintem a City kozel a maximumot hozta, a Real viszont tud ennel jobban es koncentraltabban is futballozni. Zidane remekul megszervezte a vedelmet, a labdakihozatalok zsenialisak voltak, a KP a mienk volt, kiegyenlitett labdabirtoklasok tudataban is ezt mondom, a City sokszor probalt kontrazni, de vagy sikerult gyorsan visszazarni es lelassitani oket, ezzel a labda jaratasara kenyszeriteni oket, vagy egyszeruen visszaszereztuk a labdat.

Ilyen meccsek is vannak, szerintem jo meccs volt, nyilvan nem volt szemetgyonyorkodteto es best of, de taktikussagban es szervezettsegben csillagos otos volt mindket csapat, Zidane elott le a kalappal, hogy ilyen rovid ido alatt igy fel tud keszulni egy-egy komolyabb meccsre. A 2. felidoben pedig tobb foci volt, ahogy mult az ido, ugy jottek a helyzetek, meg egy 10 perc kellett volna es jott volna a gol.
:goat:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 8:43

Max a Modric féle god modehoz képest volt katasztrófa a horvát, de én inkább egy "közepes" teljesítménnyel illetném az első félidejét, ahol btw. az egész csapat szar volt, elől semmi mozgás, olyan mélyről meg nehéz volt értelmes passzokkal megjátszani őket.

Casemirot emelném ki inkább, egy gyorsabb, rámenősebb csapat ellen, akik letámadással jól zárnak egyből kijön, hogy bizony nem képes elég gyorsan tenni a labdát. Volt egy nagyon tipikus jelenetsor, amikor megkapta, eladta, becsúszott, visszaszerezte és megint eladta :mrgreen:
De őt nem hibáztatom igazából, a maxot hozza. Akármekkora hibát csinál a szezon hátralévő részében, nem lehet elővenni, mert nagyot küzd minden meccsen. Mindenképpen kell egy hasonló védekező felfogású, de némileg gyorsabb játékost szereznünk a jövőben (Kanté). Ezt korábban nem igazán akartam belátni, mert véleményem szerintem egy Kroos - Modric - Kovacic működhetne komoly ellenfelek ellen is, de azért úgy néz ki teljesen nem lehet kiirtani ezt a vízhordó posztot. Bár itt főleg Kroos védőmunkája ami nekem csalódás, többet vártam tőle ezen a téren.

Meccsről. Kicsit félrement az első félidő, olyan tekintetben hogy nem épp magabiztosan csináltuk ezt a kivárós taktikát. Egyébként tetszett az elképzelés, ha már nem Varanet rakta be Zizu mély védővonallal nyomtuk (1x másztunk feljebb, egyből jött a Pepe sárga), illetve a 3 középpályás teljesen lezárta a közepét. Az a félidő Cével is ugyanilyen szenvedés lett volna, ahol ő tudott volna segíteni az a 70. perc után jött, ahol meglazult a City középpályája és hirtelen nagy terek nyíltak a védelem előtt. Bale 2-3x is meglódult de a végén rendre rossz megoldást választott.
LV teljesítménye szép és jó, de ő továbbra is a padról az igazi, kezdőként nem tud ennek a csapatnak pluszt adni. Ennek ellenére kezdetni kellett, mert Jesé nem képes ilyen munkára.
Továbbá Karimnak kell egy csere, aki vérbeli befejező. Egy Borsóval a tegnapi meccsen jóval veszélyesebbek lettünk volna úgy gondolom. Hatalmas taktikai hiányosság ez csapatunkban, mivel Jesé lendületből focizik, nem pedig az a belőtt labdákra lecsapós figura, ami kellene ilyenkor. Nyilván kell egy Jesé típusú is oda, csak nem ezekre a meccsekre.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. április 27., szerda 8:42

Realista24 írta:
, így meg játszhatnak döntetlenre, nekik az is tökéletes.
Azt azért ne felejtsük el, hogy olyan döntetlenre játszhatnak csak, ahol gólt rúgnak, ahhoz pedig nem elég a sündisznó.
Szerintem gondolodás nélkül aláírnák a 0-0-t, tizikkel. De erre nem lesz lehetőségük, ha lesz CR, teli zsákkal mennek haza.

Ha nem, akkor viszont bajok lehetnek. Akkor kell James a kezdőbe, mert benne legalább van gólveszély, a többiekben nem nagyon. Mehet akkor a James-Bale-Benzema.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Becksy23 2016. április 27., szerda 8:43-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 8:40

Attol fuggetlenul a dontetlen is jo eredmeny szamukra, mivel nem jelente kiesest. 0-0 meg nem valoszinu, szoval 1-1-gyel kiesunk. A Bernabeuban pedig mar lesz Toure is,
A döntetlen csak akkor jó eredmény, ha nem 0-0, én erre reagáltam, de látom korán van még. Touré meg lehet, hogy lesz, de Silva nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. április 27., szerda 8:40

Nálam Kroos a meccs embere. Hihetetlen hogy a legszorongatottabb helyzetben is jó döntést hoz a német, emellett voltak most nagyon jó megindulásai előre is. Ekkora stabilitást senki nem tud adni a középpályán.

A meccs gyenge színvonalú volt, talán az egyik ígéretesebb tamadasépítésünk után, plusz a három ígéretesebb szögletből. A City erőtlen volt, egy gólt nagyon be kellett volna gyotorni nekik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 27., szerda 8:36

Realista24 írta:
, így meg játszhatnak döntetlenre, nekik az is tökéletes.
Azt azért ne felejtsük el, hogy olyan döntetlenre játszhatnak csak, ahol gólt rúgnak, ahhoz pedig nem elég a sündisznó.
Attol fuggetlenul a dontetlen is jo eredmeny szamukra, mivel nem jelente kiesest. 0-0 meg nem valoszinu, szoval 1-1-gyel kiesunk. A Bernabeuban pedig mar lesz Toure is, igaz nalunk Benzema es CR (?) is. 2-t kell rugni, az megnyugtato elony lenne, de szerintem 1-0 lesz es tovabbjutunk, kinkeserves taktikus meccsen...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 8:33

, így meg játszhatnak döntetlenre, nekik az is tökéletes.
Azt azért ne felejtsük el, hogy olyan döntetlenre játszhatnak csak, ahol gólt rúgnak, ahhoz pedig nem elég a sündisznó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. április 27., szerda 8:28

Megint kihagytuk a lehetőséget, már egy góllal is odatettük volna a kést a nyakukra, hátrányból indulnának a Bernabeuban, így meg játszhatnak döntetlenre, nekik az is tökéletes.

Az első bő fél órában nem tudom mi volt a csapattal, de teljesen szét voltak esve fejben, jó hogy nem büntetett meg a City, onnantól azonban előjött, hogy ki a jobb csapat (kár hogy ezt már eljátszodtuk sokszor, pl. tavaly a Juve ellen).

Azért idegenben Casemiroval, Lucassal és Jesével is jobbak voltunk, ez után nem kéne otthon kiesni. Az is igaz, hogy a fiatalok lehet többet dolgoztak mezőnyben, mint CR-ék tették volna, lásd Lucas 13.7 km-ét. Nagyon jól tolta a kicsi, csak támadásban nem igazán akadt társa, ráadásul fizikailag esélytelen volt a City védőkkel szemben, ráadásul a bíró is elnéző volt....

Azért veszélyes volt, amikor egy kis szabad területet hagytunk DeBruyne-nak a szélen, abból még lehetnek gondok.

Összességében több hátrányunk is van ebben a párharcban: sérülések, idegenben kezdtünk, ráadásul mindkét meccs előtt a ligában is idegenbeli mérkőzésünk van, ez jóval több utazással jár, mint kéne.

Remélem CR-ék felépülnek és megbaccuk őket, most már mindenképpen nyerni kell, de bízok a Bernabeuban!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 27., szerda 8:25

Azóta fütyülnek a himnusz alatt a city-sek mióta megbüntették őket FFP miatt. azóta persze az uefa további büntetésekkel fenyegeti őket amiért kifütyülik a himnuszt de emiatt még tudtommal nem kaptak büntetést csak üres fenyegetőzés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 27., szerda 7:30

Siralmas volt. Jesé, Lucas Casemiro lelkesedése itt már nem elég. Bale, Kroos és Pepe, akiket ki tudok emelni. Modriccal meg nem tudom mi van... Első félidőben katasztrófa volt. Marcelo passz mutatója meg a ha eleri az 50%ot...

Mindez ellenére is több esélyünk volt eldönteni a tegnapi meccset, de siralmas volt mindkét csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég