Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 23., vasárnap 23:29

Navamiro írta:Na akkor. Bale kezdetése, mint mki leírta. Óriási baromság.
Caset a félidőben legkésőbb le kellett volna hozni, szerencsénk volt, már kiállíthatták volna az első félidőben, és akkor valószínű, h sima barca win. (Tudom, elmaradt egy tizink, most nem akarok a bíró tevékenységére kitérni.)

James cseréje is elég furcsa volt sztem mkinek, persze a gólja miatt nem lehet utólag emiatt elővenni Zidanet.
Viszont abból a szempontból igen, h ezek után Isco sztem biztosan távozik. Ezek után ha van egy kis esze, elmegy. Én azt viszont sosem bocsájtanám meg Zidane-nak.

A meccsről még annyi, h Kroos, Benzema, Bale nagyon gyengék voltak ma.
A BBC már rég lefőtt.
A végén nem értem miért maradtunk 4-5-en a Barca térfelén. Marcelo faltolhatott volna, de ha nem vagyunk elöl ennyien, akkor nem lett volna ekkora veszély.
Félek, h innen nagyon nehéz lesz a bajnokságot behúzni...


Ha viszont elmegy a bajnokság, akkor Zidanenak én búcsút intenék a szezon lezárultával.
Meg szerencse hogy nem te vagy donteshozoi pozicioban.
:goat:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. április 23., vasárnap 23:29

jó meccs volt, adok-kapok két fáradt csapat között
Pont ebbe nem kellett volna belemennünk,pláne hogy vezettünk is. :roll:
Számomra Kroos és Modric védekezése ma kevés volt, értem hogy fáradtak vagyunk, de a barca sem volt pihentebb, mert ők még annyira sem rotáltak mint mi. Casemirot egyedül hagyták, hogy Messi rávezethesse, ez volt a fatális hibánk, jött a sárga, onnan meg Casenak óvatoskodni kellett.
Tavaly a campnouban sokkal jobb meccset játszottunk taktikailag, tudta mindenki hol a helye, szervezettek voltunk és okosba lehoztuk. Most meg agyatlan futkározások, érthetetlen passzok és nevetséges védekezés.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 23., vasárnap 23:27

istimester írta:
Realista24 írta:Mindenki azt írja, hogy Zidane beszari, stb.stb...most meg az a baj, hogy meg akarták szerezni a harmadik gólt...van sapka, nincs sapka.
Nem az a baj. Az, hogy a 92.percben ketten sem törték ketté a barcaboyt 60 méterre a kapunktól. Nekem tetszett a támadó foci. Csak néha parasztkodni kell, ha bevállalja az ember.
Persze ezt adom, és egyet is értek. Csak itt megint az van, hogy Zidane a balfallosz, pedig nem.
Itt a többség a beszarizást ott érti, amikor még 11v11 ellen nyomtuk. Ilyen szituba meg már párszor benéztük a dolgokat, mert hátradőltünk, átengedtük a pályát.
Nem lehet 90 percnyi presszinget nyomni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 23., vasárnap 23:26

petiamadridista írta: Az a baj, hogy egyáltalán nem érzitek a spanyol liga ritmusát... Nem érzitek a súlyokat, vagy én nem is értem...
egyáltalán nem, itt egy ilyen vereség ilyen szűk előnynél kb a bajnoki címbe kerül.

Ez nem az angol liga, vagy olasz vagy bármi, teljes más ritmusú bajnokság.
szerintem nekünk végünk van ezzel erre a szezonra, de ne legyen igazam.

És évek óta ez a baj, hogy mintha maguk a játékosok sem értenék ezt vagy én nem tudom.
Lehet fikázni, nekem sem volt kedvencem de érdemes megvizsgálni Mou bajnoki címmel járó szezonját,
valamint, hogy miket mondott utána magáról a spanyol bajnokságról.
Egy ilyen 3 év alatt kétszer is BL nyerő csapatnak hülyére kéne vernie a mezőnyt, buzira kéne magát nyernie a bajnokságban.
És mégsem.
Egyszerűen valahogy nem érezzük a ritmust, vagy én nem tudom már komolyan.

(Cronaldonak van egy bajnoki címe lassan 8 év alatt... érdekes nem??? valami gáz lehet nem?? ).
Mi egy kupa csapat vagyunk a szívvel kiküzdött meccsek hozói. A spanyol kupát látványosan leszarják, a bl-re oda teszik magukat.

A hétről-hétre full koncentrációs, nem lazázós teljesítményben van ezek szerint jobb csapat nálunk.Remélem a barca is botlik még és a végére vhogy behúzzuk.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 23., vasárnap 23:26

Realista24 írta:Mindenki azt írja, hogy Zidane beszari, stb.stb...most meg az a baj, hogy meg akarták szerezni a harmadik gólt...van sapka, nincs sapka.
Szerintem 10 emberrel az utolsó percben ne akarjunk kitámadni és megszerezni a 3. gólt, hanem egyáltalán örüljünk annak, hogy X-re áll a meccs és 10-en be a kapu elé. De végül is, ja kockázat nélkül nincs győzelem, hát most kockáztattunk rá is fáztunk. Szerintem bölcsebb lett volna az egyenlítő gól után még a partjelzőt is beállítani a kapu elé... szerintem. :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára L.Miki 2017. április 23., vasárnap 23:26-kor.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. április 23., vasárnap 23:26

amúgy ezzel a vereséggel is simán bajnokok lennénk,
ha nem nyomatta volna Zidane amikor lehetséges volt a BBC-t...

egyszerűen ebben a szezonban nincsenek formában, ezt látnia kell az edzőnek is
és cselekedni :vivo:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 23., vasárnap 23:26

Realista24 írta:Mindenki azt írja, hogy Zidane beszari, stb.stb...most meg az a baj, hogy meg akarták szerezni a harmadik gólt...van sapka, nincs sapka.

Itt a többség a beszarizást ott érti, amikor még 11v11 ellen nyomtuk. Ilyen szituba meg már párszor benéztük a dolgokat, mert hátradőltünk, átengedtük a pályát.

Az már kreténség inkább, hogy emberhátrányban az utolsó mp-ben feltolódik az egész csapat és felívelünk, mintha 1-2 lenne még mindig.
ZIDANE

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 23., vasárnap 23:25

Realista24 írta:Mindenki azt írja, hogy Zidane beszari, stb.stb...most meg az a baj, hogy meg akarták szerezni a harmadik gólt...van sapka, nincs sapka.
Nem az a baj. Az, hogy a 92.percben ketten sem törték ketté a barcaboyt 60 méterre a kapunktól. Nekem tetszett a támadó foci. Csak néha parasztkodni kell, ha bevállalja az ember.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. április 23., vasárnap 23:24

Én egy olyan rendszert (és ahhoz illeszkedő játékosokat) szeretnék látni ami hosszútávon is életképes.
A csapat a világ legjobbja, de nem sorozatterhelésben, és nem a rendszerben építkező Barca ellen.
Egyébként meg tökmindegy, mert mindenkit agyonverünk ha kell, de teljesen kiegyensúlyozatlan az egész keret, az egész.. szisztéma. így hosszútávon nincs sansz.
ezt gondolom.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. április 23., vasárnap 23:24

Jò kis meccs volt! Le a kalappal mind a kèt csapat elött! Eldolhetett volna ide oda! Soha rosszabb meccset! Most a Barcanak jottek jobban ki a dolgok..nincs tragèdia!! a bajnokság nyìlt! Mèg mindig a sajàt kezunkben van a liga! Gratulàlok mind a 2 csapatnak! Messi is nagyon jàtszott nem lehet elvitatni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 23., vasárnap 23:23

kimondhatatlanul kiváncsi vagyok hogy nyáron lesz e tökük meglépni amit meg kell és frissítés/átformálás vagy elhiszik hogy minden király és marad a kiégett taktika a nem működő játékosokkal

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 23., vasárnap 23:23

Mindenki azt írja, hogy Zidane beszari, stb.stb...most meg az a baj, hogy meg akarták szerezni a harmadik gólt...van sapka, nincs sapka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. április 23., vasárnap 23:22

Nekem nem tetszett, amit láttam. Zidane elszúrta a taktikát. Letámadtunk tessék lássék módjára Messinek óriási területeket nyitva. Messi meg pont ilyen helyzetekben tudja a zsenijét hozni. Kroosnak a folyamatos buziskodása kiakaszt. Legyen már kicsit agresszívebb, mert rossz nézni, ahogy a kétes szitukba nem mer belemenni. Becsúszás még véletlenül se.
Ramos becsúszását nem éreztem pirosnak, mert egyrészt nem találta el, másrészt elé csúszott, nem emberre. De elfogadom, ha a többség máshogy látja.
Marcelot nem értem miért nem vágott alá a végén a gyereknek, elképesztően amatőr hiba. Én pont azt nem éreztem hibának, hogy fent maradt a csapat a bedobásnál, mert meg akarták nyerni a meccset, a szívük vitte előre őket.
Benzema mezőnyben nem volt rossz, viszont ha a 16-os közelébe kerül iszonyatosan suta lesz. Kezd ebből sok lenni.

A kezünkben volt a sorsunk, és folyamatosan elbénáztuk a helyzeteket. Nem érdemeltünk győzelmet. Összességében viszont le a kalappal a srácok előtt, mert szívvel-lélekkel játszottak, főleg a kiállítás után.

Nagy kérdés, hogy ebből a pofonból milyen hamar tudunk felállni, mert még mindig a mi kezünkben van a sorsunk. Más kérdés, hogy én már csak 50% esélyt adok a mi végső sikerünkre. Nincs a hulla fáradt Nachon kívül más középső védőnk jelenleg, ez a győzelem óriási lökést adhat a Barcának és csak a bajnokságra koncentrálhatnak.

Nyáron Bale, Benzema mehet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 23., vasárnap 23:22

Asszem jobb is, h nem lattam a meccset, estere akartam betervezni, de igy mast kell nenzme. :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 23., vasárnap 23:21

Ramos lapja, kb. narancssárgás volt. Lendületből, két lábbal csúszott rá. Nem rajta múlt, hogy nem törtr ketté.

Nyilván én is a sárgának örültem volna, de adható piros volt.

Elég lesz a Petibashingból.

Az értékeld topikban vagyunk.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 23., vasárnap 23:20

Na akkor. Bale kezdetése, mint mki leírta. Óriási baromság.
Caset a félidőben legkésőbb le kellett volna hozni, szerencsénk volt, már kiállíthatták volna az első félidőben, és akkor valószínű, h sima barca win. (Tudom, elmaradt egy tizink, most nem akarok a bíró tevékenységére kitérni.)

James cseréje is elég furcsa volt sztem mkinek, persze a gólja miatt nem lehet utólag emiatt elővenni Zidanet.
Viszont abból a szempontból igen, h ezek után Isco sztem biztosan távozik. Ezek után ha van egy kis esze, elmegy. Én azt viszont sosem bocsájtanám meg Zidane-nak.

A meccsről még annyi, h Kroos, Benzema, Bale nagyon gyengék voltak ma.
A BBC már rég lefőtt.
A végén nem értem miért maradtunk 4-5-en a Barca térfelén. Marcelo faltolhatott volna, de ha nem vagyunk elöl ennyien, akkor nem lett volna ekkora veszély.
Félek, h innen nagyon nehéz lesz a bajnokságot behúzni...


Ha viszont elmegy a bajnokság, akkor Zidanenak én búcsút intenék a szezon lezárultával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Navamiro 2017. április 23., vasárnap 23:21-kor.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2017. április 23., vasárnap 23:20

jó meccs volt, adok-kapok két fáradt csapat között. Miután kiegyenlítettünk tíz emberrel, nem érdemeltünk vereséget, de ilyen a foci.. Messi volt a mérleg nyelve ma. Be kell húzni a bajnokságot, kerül amibe kerül.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 23., vasárnap 23:20

Jót nem tudok írni, rosszat pedig nem akarok.

Egy dolog zavar, de piszkosul, hogy idén ez nem az a barca amelyik bucira veri a fél világot és közünk sincs hozzá.

De bármi szófosás ellenére is a tény az, hogy 4pont oda, 1 pont ide az idei mérleg.Minden más szöveg.

A szezon még em lefutott, lehet sevilla és barátai ellen akkor nyerni. Ha hozunk minden meccset akkor oké.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 23., vasárnap 23:20

Azt sem kéne elfelejteni, hogy annyi pontokkal lettünk másodikak, amivel máskor rekordpontszámmal nyerünk bajnokságot. :lol:
Nem tehetünk róla, hogy pont a csúcsbarcával került egybe ez a fajta real generáció is.
Inkább az utóbbi 1-2 év a fájó.
Többi engem annyira nem bánt, ott talán egy csapat se nyer többször, mint mi.
Illetve ez a mostani lesz nagyon csúnya, ha bukjuk esetleg. :roll:



Jövőre amúgy hozunk mindent, lesz videóbíró.
Aztán a sok károgó bekussolhat, mert kijön, hogy mennyi fals ítélet megy ide meg oda. :agree:
ZIDANE

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. április 23., vasárnap 23:15

Ajánlom az arsenal csapatát, ott mindig világvége hangulat van, oda tökéletesen beillekszedsz majd. Mert minden vagy de Real drukker nem.
Magamnak meg marad a tiltólista.

Az a baj, hogy egyáltalán nem érzitek a spanyol liga ritmusát... Nem érzitek a súlyokat, vagy én nem is értem...
egyáltalán nem, itt egy ilyen vereség ilyen szűk előnynél kb a bajnoki címbe kerül.

Ez nem az angol liga, vagy olasz vagy bármi, teljes más ritmusú bajnokság.
szerintem nekünk végünk van ezzel erre a szezonra, de ne legyen igazam.

És évek óta ez a baj, hogy mintha maguk a játékosok sem értenék ezt vagy én nem tudom.
Lehet fikázni, nekem sem volt kedvencem de érdemes megvizsgálni Mou bajnoki címmel járó szezonját,
valamint, hogy miket mondott utána magáról a spanyol bajnokságról.
Egy ilyen 3 év alatt kétszer is BL nyerő csapatnak hülyére kéne vernie a mezőnyt, buzira kéne magát nyernie a bajnokságban.
És mégsem.
Egyszerűen valahogy nem érezzük a ritmust, vagy én nem tudom már komolyan.

(Cronaldonak van egy bajnoki címe lassan 8 év alatt... érdekes nem??? valami gáz lehet nem?? ).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég