Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 18., vasárnap 16:08

Ez ma lötyögés volt, modricot nem kell erőltetni már rég, csucsu ma vakon volt, carvajal extra okos, de igazából nem volt kiemelkedő teljesítmény ma.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2024. február 18., vasárnap 16:07

Sajnálom, de nekem ez a csapat nem olyan, mint a 2010-es évekbeli. És nem csak ezen meccs alapján mondom. Se játéktudasban, se mentalitásban nincsenek ezek a srácok azon szinten. Megy a táncikálás a 10 percben, aztán meg 90ikben megyünk mindig az eredmény után.

Ettől függetlenül még drukkolok a csapatnak és szeretem őket, meg mi a előtt bárki jön, hogy akkor nem kell nézni...

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. február 18., vasárnap 16:04

Majd a jövő héten elrendezni ezeket a visszahuzogatós majmokat a Girona. :lol:
Értékelhetetlen volt az első 10 percet kivéve az egész,a Lipcse rendesen kivett a játékosokból minden erőt.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 18., vasárnap 16:02

Szokásos vasárnap koradélutáni meccs. Holnap lehet szurkolni a Bilbaonak.

A Sevillatol nem félek, nagyon gyengék, hozni kell.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 18., vasárnap 16:02

Simán nyertunk volna,ha 15 perc utan nem hagyjuk abba a focit. Ott meg voltak fogva, felidore eldonthettuk volna. De meguntak a sracok...jon a sevilla,aztan megyunk Valenciaba. Biztos könnyű meccsek lesznek

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 18., vasárnap 16:02

A piros jogos volt.

Ettől függetlenül a bírónak az edesanyját. Sokadik lerántás, telhesen szabadul huzogattak vissza az egesz masodik felidoben. Rendszeresen két kézzel.

Viniciust meg le kell venni ha szar. Ma egy sima beadás nem ment neki.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2024. február 18., vasárnap 16:01

Valaki irta, h milyen szimpatikus focizni akaro csapat ez a rayo :lol: :lol:

Bele sem merek gondolni, h milyenek lennenek ha nem lennenek azok..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. február 14., szerda 16:50

realbeckham írta:
RealVazquez írta:

Ha szabad kerdezni, kire csereltel volna? Meccs kozben direkt megneztem, hogy amikor nyomott a Lipcse, kit lehetne frissiteni? Hat, en se Modricot, se Ardat nem hoztam volna be hamarabb. De meg Ceballost sem, jo volt az a tizenegy, akik fent voltak a palyan.
Lucas vazquezt, hogy megnyerje neked a lotto ötöst is.
Teljesen mindegy melyik kpst. Frissitest. Hamarabb. Annyi izom sérülésunk van, hogy rekord. Főleg, hogy 3uj ember jott. Brahimon tul, szerencsere lunin lehozta.
Lottootos nekem nem kell, jol elek abbol amiert megdolgozok, koszi szepen, a premiumot Brahim intezte azert tegnap:)
De ha mar itt tartunk, Brahimot akkor sem csereltem volna le, ha a padon vannak meg elerheto emberek a posztra es megyunk 2-0-ra is akar. Jol ment neki a jatek, nem volt indokolt a lecserelese.
Ezzel az erovel Nachot es Tchoumanit, vagy Carvajalt es Mendyt kellett volna leszedni a palyarol, mondjuk mert nincsenek vedoink es barmelyik kiesese sulyosabb helyzetet eredmenyez. Brahim jol jatszott, fontos jatekosunk iden, de potolhato, es megerdemelte, hogy a palyan legyen a vegjatekban is.
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 14., szerda 16:40

Én se venném elő Carlot, nem volt olyan ember a padon, aki minőségben nem lett volna visszalépés.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. február 14., szerda 15:34

RealVazquez írta:
realbeckham írta:
Ez most nem valami ancelotti ellenes cucc kivételesen. Ez bl, nem szaros bajnoki. A gyereknek 80. Futas es birko van a lababan. 3 uj, friss emberrel volt akkor mar 10 perce a lipcse. Akik abban a periódusban haraptak, mint az alllat. Ebben a helyzetben, ennyi sérülttel a keretben semmi a vilagon nem indokolta azt, hogy eddig huzzuk a cserékkel. Ez kockazat volt. Ez nem valami hálaadás, vagy piszipuszi. Szvsz.
Ha szabad kerdezni, kire csereltel volna? Meccs kozben direkt megneztem, hogy amikor nyomott a Lipcse, kit lehetne frissiteni? Hat, en se Modricot, se Ardat nem hoztam volna be hamarabb. De meg Ceballost sem, jo volt az a tizenegy, akik fent voltak a palyan.
Lucas vazquezt, hogy megnyerje neked a lotto ötöst is.
Teljesen mindegy melyik kpst. Frissitest. Hamarabb. Annyi izom sérülésunk van, hogy rekord. Főleg, hogy 3uj ember jott. Brahimon tul, szerencsere lunin lehozta.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 14., szerda 13:32

ahhoz kepest hogy nacsosz kolléga miatt kb 10 emberrel jatszottunk, megfelelonek talalom az eredmenyt.
lehet szurkolni, hogy beli meg brahi összeszedjék magukat, 2 legfontosabb játékosunk idén.
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 14., szerda 13:32

A bírónak kellett volna megállítani a játékot ebben az esetben, hát egyértelműen mi birtokoltuk a labdát és jeleztük hogy baj van. Ez nem ugyanaz mint amikor egy játékos látja hogy elveszíti a bogyót és gyorsan elterül.

Nem véletlen hogy Kroosnál is elgurult egy picit a gyógyszer. Nah nem úgy mint a dokinál :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tjacks 2024. február 14., szerda 13:32-kor.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 14., szerda 13:29

Csomószor olyan esetben lefújják a kontrát amikor a pálya másik pontján fekszik valaki, főleg a spanyol sporik szeretik ezt alkalmazni ellenünk, sztem ebben a szituban elvárható lett volna hogy megállítsa a bíró a játékot. A lipcseiek türhők voltak az tény.

Az oroszlán reméljük jól lakott valahol Maliban :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. február 14., szerda 13:20

Ha fennáll a fejsérülés veszélye vagy összeesik valaki (ahogy pl Eriksen), akkor kötelező megállítani a játékot, de ilyen esetben nem, szóval itt tuti nem a játékvezetőt kell előszedni.

Itt vagy Brahimnak kellett volna random elspiccelni a labdát bármerre, vagy rutinból úgy esni, hogy mondjuk, ahogy lemegy a földre és kézzel maga aláhúzza labdát, hogy biztos megálljon a játék. Amúgy meg a lipcseieknek kellett volna itt a fair play miatt kirúgni a labdát mondjuk, de ennyi. Igazából az se kötelező, csak sportszerű volna.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 14., szerda 13:07

Amúgy Brahim sérülésénél is a bírónak kellett volna megállitania a játékot, ott volt közel látta hogy megáll, kezét felteszi. Ott lefújja egy normális spori, nem hagyja ziccer legyen belőle amikor megállt a fél csapatunk. Dehát már hozzászoktunk, hogy nyomorék az összes 1-2 kivételtől eltekintve.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 14., szerda 13:03

A biro temaval vitatkoznek, az elso felidoben latvanyosan nekunk kedvezett. Amugy budos paraszt csapat ez is, mondjuk tegnap mi sem a diplomatamezt vittuk ki a palyara, foleg Carvajal. :lol:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. február 14., szerda 11:43

Hát jó egy durung csapat ez a Lipcse. :angry:
Mondjuk a bíró is tehetett erről szerintem mert összevissza fújt egész meccsen szerintem mezőnyben többet tévedett a németek javára.
Lényeg az hogy az előny megvan a visszavágóra azért reméljük lesz már normális védelem.
Vinicius eldönthette volna azért azt nem bántam volna,de így is jó.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. február 14., szerda 10:50

realbeckham írta:
BlancoMark írta:
Ha meg lecsereli tul koran, akkor az a baj. :lol:

A mai szolo utan bun lett volna megint nem megadni neki a bizonyitasra a lehetoseget az egesz meccsen.
Ez most nem valami ancelotti ellenes cucc kivételesen. Ez bl, nem szaros bajnoki. A gyereknek 80. Futas es birko van a lababan. 3 uj, friss emberrel volt akkor mar 10 perce a lipcse. Akik abban a periódusban haraptak, mint az alllat. Ebben a helyzetben, ennyi sérülttel a keretben semmi a vilagon nem indokolta azt, hogy eddig huzzuk a cserékkel. Ez kockazat volt. Ez nem valami hálaadás, vagy piszipuszi. Szvsz.
Ha szabad kerdezni, kire csereltel volna? Meccs kozben direkt megneztem, hogy amikor nyomott a Lipcse, kit lehetne frissiteni? Hat, en se Modricot, se Ardat nem hoztam volna be hamarabb. De meg Ceballost sem, jo volt az a tizenegy, akik fent voltak a palyan.
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 14., szerda 8:07

Megnéztem az összefoglalót, hát nem volt egyszerű meccs. Jött a Lipcse is rendesen, nem hagyták magukat, fizikálisan is jó nagyok és erősek. Érdekes hogy a Bundesligában elég gyengén muzsikálnak, ha így játszanának minden meccsen akkor lehet pár hellyel előrébb lennének a tabellán.
Mind a két oldalon sok lehetőség volt, de mindenki mindent elpuskázott, lehetett volna 2-2 is akár.
Viniciuson is legtöbbször 3 ember lógott, lehet ezzel kezdeni kéne valamit a visszavágón. Hazai pálya, 1 gólos előny, remélhetőleg lesznek védőink is addigra, ezt meg kell oldani de azért figyelni kell rájuk.
3 hét múlva lesz csak, jól elhúzzák.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. február 14., szerda 8:05

Pad'em írta:
el magico írta:

Egyedül a szögletnél löki meg kicsit, de akkor is kibokszolja Lunin a labdát. Erre fújtak szabálytalanságot?
Mert a játékos, aki lesen tartózkodott, abszolút semmibe nem avatkozott bele. A labda felé sem mozdult, a kapust se befolyásolta.

Számomra továbbra is rejtély, hogy miért vették el a Lipcsétől azt a gólt.
Pedig elég érthetően elmagyarázza Henry. A visszapattanó lövésnél Lunin mögött áll Henrichs lesen és pont annyira meglöki a kapust hogy ne tudjon megindulni a labda irányába. Egyértelmű eset.
Visszanézve most, valóban volt minimál kontakt. Tegnap élőben nem vettem észre.

Ilyenkor tényleg jól jönne az a technológia, hogy a bíró a hangosba bemondja, hogy mit ítélt és miért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég