Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 18., szombat 0:49

Ha Perez egy kicsit is madridista akkor elküldi. Nem nézi tovább tétlenül ezt a pusztító hadjáratot.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 0:49

Hát a következő érkezőnek alaposan fel kell kötnie a gatyáját.
Nem lesz könnyű munka szóval lesz önbizalma annak aki ide jön.

Igazából azt se lenne annyira rossz ha Mourinho maradna.
Egy ilyen szezon után lenne egy utolsó esélye hogy rendbe tegyen mindent azt megmutassa hogy mit tud. Szerintem jó szezonunk lenne vele ha megoldanák az öltözői problémákat és tényleg összefognák mint ahogy nyilatkozzák.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 18., szombat 0:40

niden6 írta:Közben Mou azt mondta, hogy ez volt karrierjének legrosszabb szezonja és szerinte az Atletico nem érdemelte meg a kupát.
Nem érdemelték meg... nyertek? nyertek. Ennyi a lényeg. El kellett volna döntenünk a rendes játékidőben, és akkor nem kéne erről beszélni. Ismét elcseszte.

Jelentsék még ma be, hogy elmegy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:37

Mou: "Még 3 év van hátra a szerződésemből, a jövőmről még nem beszéltem az elnökkel. Courtois fantasztikusan védett, de szerencséje is volt."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niden6 2013. május 18., szombat 0:40-kor.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 18., szombat 0:36

Érezte. Idén szinte az összes ilyenből gólt kapott. Ma (sem) Lópezen ment el. Volt legalább 3 kapufánk és mellette 2-3 101 százalékos ziccerünk. Az Atletico nem volt jobb, de kibrusztolta a győzelmet, plussz vannak csatárjaik is. Nekünk pedig nem.

Nivo
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:25

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nivo » 2013. május 18., szombat 0:35

niden6 írta:Közben Mou azt mondta, hogy ez volt karrierjének legrosszabb szezonja és szerinte az Atletico nem érdemelte meg a kupát.
Igaza is van.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 0:34

Varane sérült, Arbeloát a fél fórum elzavarná, Pepével összeveszett az edző (ilyenkor tartania kell magát az elveihez, különben elveszti a maradék tekintélyét is) + mostanság nem is túl meggyőző a portugál (Lewandowski 3 gólt vert róla), Marcelo meg hol sérült, hol meccshiányos. Carvalhonak vagy Albiolnak be kellett kerülnie.
Jólvan, de leírod azt a védősort ami nálunk a pályán volt, ránézel, és nevetsz egy jót hogy milyen abszurd ötlet hogy egy ilyet küldjél pályára.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 18., szombat 0:34

Hát ennyi volt. Remélem végre megy. Nem hozzánk való edző, a Chelsea-t majd biztosan boldoggá teszi.
A stílusa miatt sosem volt idevaló edző, még ha volt is egy normálisabb időszaka.
Nem tetszik az, amilyen irányba vitte a csapatot, amilyen hangulatba hozta őket, amit maga körül alkotott.

Kösz mindent, de nagyon jó, hogy megy.
Magyarán nagytakarítás egy elvesztegetett évvel egyenlő, s kérdés mikor lesz ebből elege valakinek... :vivo:

Ez van, Mourinhoval(de a keretet nézve) igazából volt egy 4 éves korszak, ami most futotta ki magát. Szóval nem lehet mondani, hogy nem volt állandóság. De nem jött be, az edző megy, a taktikája megy, pár játékos cseréje is időszerű, minden adott egy újabb ciklus kezdetéhet, aminek az első évében persze nem kell triplázással számolni. Ettől függetlenül nyerhetünk jövőre valamit, megtették ezt már más csapatok is.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 18., szombat 0:33

Bírom az ilyen megjegyzéseket. Mert nyílván meg lehet így mondani, hogy mit csinált volna ott.
Jó, akkor pontosítok. Nagyon valószínű, hogy védte volna. Nem akarom Lopez nyakába varrni, ahogy Casillast sem akarom dicsőíteni, mert vannak hibái, de az ilyeneket ő nagyon érzi.

Szomorú vagyok Özil miatt, szomorú vagyok a kapufák miatt. Bármennyire is csak egy Spanyol Kupa, szomorú és csalódott vagyok.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:33

Közben Mou azt mondta, hogy ez volt karrierjének legrosszabb szezonja és szerinte az Atletico nem érdemelte meg a kupát.

És azt is hozzá tette, hogy az első két szezonja viszont rendkívül sikeres volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niden6 2013. május 18., szombat 0:34-kor.

Cséká
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:44
Kedvenc játékosaid: Zidane, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Cséká » 2013. május 18., szombat 0:31

Hát ennyi. Venni kell egy nagy levegőt, és egy új korszakot kell kezdeni.
Én idáig egy edző elküldésével sem értettem egyet, mióta RM szurkoló vagyok, az meg elég régóta van. Most azt mondom, hogy Mourinho-nak mennie kell, ez ami kialakult itt ez tarthatatlan. Azt persze sokan nem teszik hozzá, hogy ez nem csak neki köszönhető, legalább annyira benne van a szemétláda média, meg jó pár játékos is, és a probléma leginkább ez, mert őket nem lehet lecserélni.
Kell egy olyan edző, aki képes kezelni a médiát, és képes munkára bírni, csapattá kovácsolni ezeket a játékosokat. Mourinho az előbbit sose tudta, az utóbbit tavaly véghezvitte, szerintem ezt el kell ismerni. Jó kérdés, hogy ki lehet ez, nekem Ancelotti jó megoldásnak tűnhet, neki én örülnék.
Én csak annyit szeretnék, hogy ez a felfogást, amit Mourinho kedvéért kialakítottak, hogy az edző irányít, ez megmaradna, ez nagy vívmánya lehet ennek az időszaknak...

aronba
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:24

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: aronba » 2013. május 18., szombat 0:31

Nekem az a bajom, ezzel a nagytakarítással, hogy mire az új játékosok beilleszkednek a régiek helyére elmúlik 2-3 hónap ha nem egy fél év. Ergo a jövő évi bajnoki címnek annyi. Mivel új edző jön új felfogással nagy valószínűséggel a BL-ből nem lesz semmi, arról a csekélységről nem is beszélve, hogy jelenleg 2-3 csapat is jobb nálunk Európában minimum...
Magyarán nagytakarítás egy elvesztegetett évvel egyenlő, s kérdés mikor lesz ebből elege valakinek... :vivo:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 18., szombat 0:30

Sokak meg azt nem fogják fel, nem konkrétan emiatt a meccs miatt zavarnánk el, hanem azért, ahogy ide jutottunk... egy játékkép nélküli, angol/olasz csapat lettünk, akik balfaszok, nem képesek nyerni. Besült José, ez a mai meccs pedig annak a leképeződése, itt jött most ki.


És az most tök mindegy, hogy épp Higun vagy Özilen múlt, mert gondolom öreganyám rakta így össze a keretet, hogy formán kívül lévő Özil és egy saját lábában is eleső Higuain ilyenkor a pályán legyen.

Nivo
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:25

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nivo » 2013. május 18., szombat 0:27

Kisfiu írta:(Iker kiszedte volna)
Bírom az ilyen megjegyzéseket. Mert nyílván meg lehet így mondani, hogy mit csinált volna ott.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:27

Ha tényleg ilyen problémák vannak a csapaton belül, akkor Mou miért nem állt fel? Miért?

Vagy élvezi, hogy rombolhatja a Madridot?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 18., szombat 0:26

mourinho amit felépített azt most úgy ahogy van le is rombolta... nem ezzel a meccsen, ezzel a szezonnal.
ez csak pont az i-n. tudom hogy a játékosaink természete nem fog változni akkor ha ő elmegy, tudom hogy pepe és ramos nem lesznek jófiúk de ezek a folyamatos balhékat nem értem. egyfolytában felülünk a provokációnak, elérték a céljukat mert jobbak vagyunk mint ők kénytelenek voltak végig sunyin, alattomosan játszani el is érték a céljukat mert ronaldonak is elszakadt a cérna. bár nála ez szerintem nem csak a mai meccs miatt volt, egyszerűn most lett kurvára elege mindennel. most már eltudnám képzelni hogy ronaldo lelép a nyáron. :(
Nem Mourinho hibája, hogy volt 3 kapufa + Higuaín ziccere, valamint Özil 2 hatalmas elbaszott helyzete.
az nem mourinho hibája. a cseréket nem értem, behozta az argentin különítményt meg arbeloat aki nagyon nagy rutinnal nyomta megint. tudja hogy ezek fetrengenek, tudja hogy van pofájuk akár 2-3percig játszani a nagy halált erre vállal meglöki úgy hogy még oka is legyen fetrengeni.
özil meg, ugyanúgy besült mint az elődöntőben, amikor nagyon kellett volna hogy berúgja a helyzetét akkor besült, mint ahogy higuain már jó 6 éve folyamatosan.
nagytakarítás kell a nyáron, nagyon nagy.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. május 18., szombat 0:24

Megint nem az a baj, hogy kikaptunk... hanem ahogy. Először is a kezdő.. már leírtátok, nem ragozom, Mou nem szereti Pepét, akkor nem játszik. Khedia=Khedira.... aztán jött a szokásos visszaállás a gól után, amit szokás szerint beszoptunk.

Cserélni persze nem kell, minek is, jó az x, majd a hosszabbításban. Hihetetlen, saját magunkat verjük meg ismét. Helyzetekről nem nyilatkozok, az benne van, hogy kihagyjuk. Na de aztán a végjáték, ami miatt szégyellnünk kell magunkat, nekünk madridistáknak. Megint minden a balhéról fog szólni, mint 1-2 éve a Barca elleni kudarcok után. Nem tudunk veszíteni emelt fővel, csapkodunk, rugdosunk. Szánalmas egy este volt, még szerencse, hogy nem vártam a meccset, ahogy írtátok többen, tökéletes lezárása volt a szezonnak ez a meccs. :salute: :vivo: :-@

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 18., szombat 0:23

Szóval a 3 kapufáról José Mourinho tehet. Értem. :-)

Sok baromsága volt, felőlem mehet is az imádott Chelseajéhez, de ezt a meccset az ő nyakába varrni... 1 helyzete volt az Atleticonak a 90 perc alatt (Iker kiszedte volna), a mieink meg szerencsétlenkedtek elöl.
Ő játszatja Khedirát.
És nézz rá a hátvédsorunkra.
Varane sérült, Arbeloát a fél fórum elzavarná, Pepével összeveszett az edző (ilyenkor tartania kell magát az elveihez, különben elveszti a maradék tekintélyét is) + mostanság nem is túl meggyőző a portugál (Lewandowski 3 gólt vert róla), Marcelo meg hol sérült, hol meccshiányos. Carvalhonak vagy Albiolnak be kellett kerülnie.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 0:22

Kisfiu írta:Nem Mourinho hibája, hogy volt 3 kapufa + Higuaín ziccere, valamint Özil 2 hatalmas elbaszott helyzete.

Hihetetlen amúgy, hogy megint Özil és Higuaín. Ugyanúgy, mint a BL-nél...
Ő játszatja Khedirát.
És nézz rá a hátvédsorunkra.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 18., szombat 0:22

Nekem a legnagyobb problémám Mourinho bicskanyitogató stílusával volt/van. Ez a pökhendi, ki ha én nem stílus méltatlan. És teljesen mindegy, hogy megjátssza -e vagy nem. Ha 3 éven keresztül nem azt sugallta volna szinte az összes sajtótájékoztatón, hogy ő a legjobb, senki hozzá fel nem érhet, satöbbi, sokkal könnyebben fel lehetne dolgozni ezt a mostani eredménytelenséget. Tényleg nem lehet mindig nyerni, láthattuk ma is, hogy a szerencsének is marha nagy szerepe van, de ha valaki ennyire mindenki fölé helyezi magát, akkor joggal követelik rajta az eredményeket.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég