Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 26., csütörtök 8:49

Zidanenak van rá 4 meccse, hogy kezdjen valamit a helyzettel. . .
Remélem, hogy Ő lát valami kiutat a fejében, de eddig csak egyre inkább mélyül az a gödör. :roll:

Bajnokságban meg ezt a 2 pont előnyt jó lenne fixen tartani a Barcával, de nagyon-nagyon meredek lesz.
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 26., csütörtök 8:02

Realista24 írta:Kevés nálam nagyobb tisztelője van Zidane-nak, de már a múltkori Danilós nyilatkozatoknál sejtettem hogy megőrült valamilyen szinten. De amit a mostani Muny-ban lehozott, az felháborító.
Ő a pályán sosem volt az aki elrejtette volna a véleményét, nem tudom, most miért nem ezt a mentalitását folytatja. Ezért ő a Zidane, mert mindig tudja, hogy mit kell tenni és mondani, erre idebac ilyeneket, hogy:
We played really well
if we play like this, with character and spirit,
We put in a great performance
Tactically we played brilliantly

Hát fordítom és eltörném a laptopot.
Mi a gond vele? Lehet hogy rosszul forditod...

:mrgreen: :lol:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 7:44

Kevés nálam nagyobb tisztelője van Zidane-nak, de már a múltkori Danilós nyilatkozatoknál sejtettem hogy megőrült valamilyen szinten. De amit a mostani Muny-ban lehozott, az felháborító.
Ő a pályán sosem volt az aki elrejtette volna a véleményét, nem tudom, most miért nem ezt a mentalitását folytatja. Ezért ő a Zidane, mert mindig tudja, hogy mit kell tenni és mondani, erre idebac ilyeneket, hogy:
We played really well
if we play like this, with character and spirit,
We put in a great performance
Tactically we played brilliantly

Hát fordítom és eltörném a laptopot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 19., csütörtök 14:17

KAG írta:Igazából nekem a kupából való kiesés azért lenne fájó, mert szerintem részben a továbbjutás miatt is kaptunk ki a Sevilla elleni bajnokin...
Azért kaptunk ki a bajnokin, mert a támadósor kevés volt, nem dolgozott eleget, a kp és a védelem pedig elfáradt a sok labdakergetésben, védekezésben. Ha legalább egy 90 perces meccset lejátszottál már a védelemben, mondjuk akár egy megyei bajnokin, aminek tétje volt, akkor tudod, mennyire fárasztó csak védekezni. Ha minden felszabadításod, labdakihozatalod azonnal jön vissza, mert elöl képtelenek hosszabb időre megtartani azt.
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. január 19., csütörtök 14:07

koax írta:ZZnel sokkal nagyobb rutinnal rendelkezo edzok is elbuknak kupakat a sajat hulyeseguk miatt..
Nincs ezzel baj ami most van,megkell oldani a problemat. Illetve nem utolso sorba mi meg nem buktunk el semmit,csak kicsit kellemetlen a szitu.
:agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 19., csütörtök 13:53

Igazából nekem a kupából való kiesés azért lenne fájó, mert szerintem részben a továbbjutás miatt is kaptunk ki a Sevilla elleni bajnokin...

Sokkal "szimpatikusabb" lett volna, ha ott kiesünk és a bajnokit meg behúzzuk.


Aztán lehet ez az én hülyeségem, de úgy érzem, hogy összefüggésben van a kettő dolog elég szorosan.
ZIDANE

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 19., csütörtök 13:43

ZZnel sokkal nagyobb rutinnal rendelkezo edzok is elbuknak kupakat a sajat hulyeseguk miatt..
Nincs ezzel baj ami most van,megkell oldani a problemat. Illetve nem utolso sorba mi meg nem buktunk el semmit,csak kicsit kellemetlen a szitu.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. január 19., csütörtök 13:16

___Samy___ írta:Ahhoz képest, hogy a Sevilla meccs után milyen pozitív volt az öltöző, engem teljesen meglepett ez a széthullás. Azt hittem, hogy 2-3 góllal küldjük haza a Celtat is, a visszavágóra meg csak a formalitás miatt kell elmenni.

Nagyon nem áll jól most a szénank. Úgy néz ki a Klub-vb címer megint ver minket.

Szerintem ez volt a baj, hogy nem vették komolyan. A Sevilla elleni nem volt pofon. A tegnapi igen.

ZZ-hoz. Mostanában tényleg volt 1-2 ahol hibázott, de tartom magam ahhoz amit a szezon elején mondtam (sok mindenkivel együtt). Ez az év tanulóév neki. Ezen a szinten benne van hogy egy hiba egy kupába kerül. Zidane fiatal, rutintalan és ezért még fog is hibázni. Ha nem hibázik nincs is miböl tanulni. Majd a szezon végére kiderül, hogy tanul vagy nem tanul belöle. Értelmesnek tünik, szerintem tanulni fog belöle. (Igen tudom, addig simán elmehetnek a kupák - ha ez kell ahhoz, hogy utána évekik sikeresen vezesse a csapatot akkor legyen)

De hogy pozitív maradjak: no para még nincs veszve semmi. Bajnokságban teljesen jól állunk, a kupa rezeg, de legalább meg lehet mutatni, hogy igenis vagyunk annyira jók, hogy megfordítsuk. A Bl meg más kávéház. A címvédés nem elvárás, egy elödöntövel kiegyeznék, onnan minden más bónusz.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 19., csütörtök 8:54

___Samy___ írta:Engem a buta cserei zavarnak mostanság. Tegnap is mi volt ez, hogy Lucast veszi le először? Az első hármas legjobb emberét. És Kovacicot hozza be, ami nem gond, csak nem helyette kellett volna hoznia. CR meg végig fent marad...Meg Kazmer is.
Nem tudjuk ki milyen allapotban van.
Lehet hogy ezeket a csereket a kovetkezo meccsek miatt muszaj meghuzni..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 19., csütörtök 8:20

Engem a buta cserei zavarnak mostanság. Tegnap is mi volt ez, hogy Lucast veszi le először? Az első hármas legjobb emberét. És Kovacicot hozza be, ami nem gond, csak nem helyette kellett volna hoznia. CR meg végig fent marad...Meg Kazmer is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 19., csütörtök 7:39

En nem látok ilyen nagy problémát. Csak egyet. Zidanet. Ezt a ZZ-t páros lábbal rugnam ki ma reggel. Olyan kerete van hogy beszarsz, es nem használja. Rotacio ide vagy oda. Most jon a vizsgaidőszak neki.

Nem kell felreerteni túlzottan amit irtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 18., szerda 23:53

Ahhoz képest, hogy a Sevilla meccs után milyen pozitív volt az öltöző, engem teljesen meglepett ez a széthullás. Azt hittem, hogy 2-3 góllal küldjük haza a Celtat is, a visszavágóra meg csak a formalitás miatt kell elmenni.

Nagyon nem áll jól most a szénank. Úgy néz ki a Klub-vb címer megint ver minket.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2017. január 18., szerda 23:16

Az a helyzet, h elég volt ezt a meccset megnézni de tényleg, és látni,, h mennyire látványosan szétesett a csapat, úgy egyénileg, mint csapatszinten, onbizalom, stb.. Aki nézte a meccset úgyis látta, mikre gondolok. Azt hiszem ennél jobban képtelenseg is lenne illusztrálni egy szétesett csapatot. Rendes megzuhantak ettől a hétvégi veresegtol.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 18., szerda 23:15

Sajnos gyűlnek a feketék.. :/ Tényleg érhetetlen Danilo és Casemiro játéka, egyszerűen teljesen felesleges mind a kettő a csapatba. Mióta visszajött Case azóta akadozik kb. a játék.

Ronaldo centerként meg óriási vicc, sajnos szakadéknyi különbség van közte és az argentin között jelenleg.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 15., vasárnap 22:45

Alapvetően működne ez a felállás, mert tényleg hatékony. Csak nem úgy, hogy Ronaldo totálisan nulla, semmivel nem volt a csapat előrébb vele, szinte visszafejlődik a játékintelligenciája. Passz helyett lövés, lövés helyett passz.

Benzema jól játszott, most látszott igazán, hogy mennyire jól tartja meg a labdákat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 15., vasárnap 22:42

flori írta:Nem volt jó ötlet ez az új felállás. Győzelemnél is ezt mondtam volna, nem itt volt az ideje ezt kipróbálni.
+1 Bátor edző Zidane, de most ebbe bukott bele. Ez a változtatás, nagy hülyeség volt és nem is értem az okát, 40 meccsen jól működött valami, akkor most miért kellett valami tök újat belevinni, ráadásul egy Sevilla ellen idegenben. Számomra teljesen érthetetlen és ahogy néztem a csapatnak se volt teljesen tiszte, hogy mit is kéne csinálni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 15., vasárnap 22:38

Nem volt jó ötlet ez az új felállás. Győzelemnél is ezt mondtam volna, nem itt volt az ideje ezt kipróbálni.


Ha Carvajal nem szemfüles, kb. nulla komolyabb(kidolgozott) helyzettel hoznak le 70 percet.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 12., csütörtök 23:12

Fergie time what? :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. január 12., csütörtök 23:10

40.

Gracias ZZ. :sziv:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. január 9., hétfő 15:09

KAG írta:Most érződik először, hogy egy edző tényleg szabad kezett kapott majdnem teljesen. :agree:
Igazából szerintem... Teljesen. Ugye James lehet a púp edzőbá hátán, ha akarja játszatja, ha nem akkor nem... Nekem ez jön le.
Meg Ronaldoval kapcsolatban is, nem kell minden meccsen nyomni, ZZ nem is nyomja.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég